Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka jest przewaga kochanki nad konkubina i czy faktycznie jest?

Polecane posty

Gość gość
no i właśnie na tym polega rożnica między kochanką i konkubiną (partnerką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo bez honoru jak i zony ktore zostaja z takim mezami co zdradzaja parodia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanki bez honoru, oj tam tylko bez horroru, Wszyscy jestesmy upodleni, ale za to bardzo zadowoleni, ja juz kaske naszykowalem zonce, Mojej kochanej i brzydkiej stonce ;) A do kochanki biegne z rozami, I czekam az zostaniemy sami, Potem do domu wroce czympredzej, By dostac wiecie czego jescze wiecej ;) Jak moge miec dwie i je eksploatowac, Dlaczego mam sie z tym wszystkim po prostu chować? ;) Żonka i tak wybaczy, bo nie wie co to bieda, A w tle już rozbrzmiewa kol..da ;) Juz nadchodzą radosne czasy, bedziemy znowu podwojnie cwiczyc wygibasy, Jak ja kocham takie zycie, Kocham kochanke skrycie, Kocham zone ale tylko w Madrycie ;) Nie no zartuje, kocham zone stale, Przciez nie chce zostac sam jak palec, Ktora by mnie zechciala tak na serio, przecież jestem dzieciaty, a do tego ofermą ;) Ale poki moge to nabijam i nie załuje sobie, Ale zestarzec chce sie zonko tylko przy Tobie, Wiem, ze lubisz ten moich ust smaczki, Ja i ona tylko ogladalismy znaczki ;) Ju zszykuje ci kapustke i sałatę, A nawet zrobie Ci dobrą herbatę No już nie rycz, to tylko przygoda ;);) Ale najbardziej powala mnie żony uroda, zony mądrość życiowa i ze ma dobrze z głową, Bo po kochance jest nawet bardziej gotowa ;) i tak doceniam żonę, doceniam jej serce, że zgodzi sie nawet bym mial kochanek wiecej ;) Wiem, ze kocha mnie bardziej niz sama siebie I jest nam w tym lazenstwie po prostu jak w niebie ;) Wiesz zonko jak ja potrzebuje Ciebie, Ale to co czujesz tak naprawde mnie je..e ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małzenstwo z facetem, ktory nie chce oddac wyplaty ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tym, że komkubina nie musi brac rozwodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby sie zakochała to raczej nie bylaby kochanką ;);) przeciez nikt nie chce problemow, aby to sie wydało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam swoją wypłatę :) żona zostająca z takim śmieciem też sama siebie poniża...a śmieć jak śmieć - honoru oczekiwać od tego nie możesz. I w tym wszystkim jest kochanka, ta "piękna" kobieta której urodę docenił tylko znudzony grzyb z dwójką dzieci i nieudanym małżeństwem, ta wspaniała kobieta której nikt nie chciał przedstawić matce, ta za którą "latał" facet który nie miał jaj odejść od żony, a jakby się nie udało to latałby za inną. W sumie to jest cholernie przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre jest to, że chuj wiesz o życiu i wypisujesz brednie tak jak ci wygodnie. A sama masz zj****e życie koncertowo i gul ci skacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie widać komu tu gul skacze :D Pewnie jesteś kochanką i boli Cię prawda - Ty to wiesz, inni to wiedzą...po prostu jest Ci wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś tak ograniczona, że masz jeden schemat na wszystko. Tak cię martwi, że od żony nie odszedł i że ona jest z nim, boli cię coś. Lubisz obserwować czyjeś życie z boku, a potem bredzisz jak potłuczona. Zajmij się sobą i swoją brzydką gębą bo ci ktoś mężulka zwinie i zostaniesz z niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowieka nie można "zwinąć" - jak ktoś jest, brzydko mówiąc, dziwką z natury to zawsze będzie przechodził z rąk do rąk. Pytanie tylko dlaczego te piękne, wspaniałe kobiety które mogą mieć "bogatego" (niestety innych cech nie wymieniono) męża spędzają czas z jakimś wymoczkiem który na zmianę sypia z żoną i z kochanką....tylko tej drugiej nawet "cześć" nie powie na ulicy jak będzie ze znajomymi/żoną ;) Trzeba mieć bardzo niską samoocenę żeby w ogóle się z kimś takim zadawać. W normalnej kobiecie taki facet będzie wzbudzał obrzydzenie, a wnajlepszym przypadku zażenowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co kopnął cię w dupę i teraz chcesz go zmieszać z błotem, normalne. Albo swiętojebliwa jakaś z małym mózgiem. Brzydkie zawsze mają tak ubogie zycie i zero wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, mój kochanek mówi mi cześć na ulicy, nawet jak idzie z żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
You must be proud:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ciekawe skąd ta wiedza, że sypiał z żoną i kochanką w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jeszcze powiedz, że wmawia ci, że z żoną nie sypia :D Nie, nikt mi faceta "nie zwinął" i nie zwinie, a Ciebie jest mi na swój sposób szkoda. to musi być straszne samego siebie tak poniżać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzone zony pluja na kochanki a kochanki na zony swoich kochankow i karuzela kreci sie. ;) Moj przyjaciel prawie nie sypia z zona a sypia tylko dlatego ,ze raz na pare miesiecy wymusi na niej. Gdyby mial kochanke to pewnie o seksie z zona zapomnialby na zawsze. Takie zycie drogie zdradzone zimne zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
towarzystwo siebie warte, nie ma co... tylko najgłupsze są tu kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanka to jest przyszła lub niedoszła konkubina ale gitarę zawraca z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, ja jestem technicznie konkubiną - kochanką nigdy nie byłam. I jednak większość romansów nie kończy się zostawieniem żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochankę, to facet dyma potajemnie, natomiast z konkubiną żyje oficjalnie tworząc rodzinę. Taka jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kochanka zyje sie odddzielnie a z konkubina mieszka razem i dzieli oplaty na dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkubina.... jak to brzmi, jak patologia. Zdecydowanie wydźwięk pejoratywny. I żeby nie było, nie jestem kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
się kochanka jakaś rozszczekała :D bo święta się tuż tuż. Co święta ten sam scenariusz. Kochanki ujadają na żony aż echo się rozchodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkubinę i kochankę bardzo łatwo jest zostawić gdyby trafiło się coś lepszego. Wygodny układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest co najmniej naiwne sadzisz, ze jak kolo powie: nie spie z zona, ktora oszukuje potajemnie to tak rzeczywiscie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoby ktore zdradzaja maja cos nie tak z czapką. każdy kto sie z nimi zadaje jest taki sam. czy zona czy nie zona, wszystko jedno. nie mogłabym dotknąć męża, który własnie dopiero co miał usta zamoczone wiecie gdzie, po prostu zrz...m się na sama myśl. Małżenstwo mogłoby trwać, ale na pewno bez dotyku. I osobne łożka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam taką jedną szmatę co zakochała się w żonatym. pracujemy wszyscy razem. to co ona odstawia przed każdymi świętami i jego urlopem to się w głowie nie mieści normalnym ludziom. facetowi chyba się to podoba że dorwał taką naiwną co wszystko zrobi dla niego ale jeszcze nigdy ta pusta baba nic nie wskórała. wystarczy jedno słowo jego żony i facet natychmiast zapomina o istnieniu tłumoka bez ambicji. zawsze jest tak jak chce jego żona a szmacisko czeka grzecznie i cichutko z nadzieją już kilka ładnych lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś kochanka żonatego? żona nie zadaje się z mężem tylko z nim żyje. zadawać to się może kochanka bez rozumu taka jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magualena Salerosa
Kochanka ma nad wszystkimi przewagę, bo kochankę się kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×