Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MegaMaxi89

dieta 1200 1500kcal osoby 75 plus od 1. 01.2016

Polecane posty

ja też je mam,ale się już z nimi pogodziłam-mi nie pomagały nawet specjalne kremy-to bujda-jak ktoś ma predyspozycje to je dostanie,ja dostaje nawet jak przytyje 5 kg,a mam je od momentu dojrzewania i w ciąży zrobił y się kolejne na cyckach od spodu ale nie widać,na brzuchu,biodrach i udach,a w ciąży w sumie wcale nie przytyłam bo w dzień porodu ważyłam 80kg a zaszłam jak ważyłam 68kg i zaraz po porodzie na 3ci dzień ważyłam 66kg-ale ja miałam wielowodzie i mnie wydęło 2 tygodnie przed porodem i urodziłam 2 tygodnie wcześniej. znalazłam buty które na bielanach kosztowały 250zł a na necie tańsze no i nie mogę podać linka bo spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi :-) U mnie oczywiście jak co sobota standard sprzątanie domu dziś kończę dzień z bilansem 1149 kcal i pocwiczylam te ćwiczenia na odchudzanie przyspieszenie metabolizmu co wczoraj wkleilam linka - niby tylko chwila tych ćwiczeń a faktycznie odech przyspiesza teraz chwila i lecę wziąść prysznic córki śpią wykapane moje stadko a ja znowu sama bo mój w pracy. Megi no a co u Ciebie? Buty kupiłaś? Jak tak to pochwal się co w końcu kupiłaś za cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś kończę dzień z bilansem 1138 kcal byłam na spacerze blisko godzinę i pocwiczylam więc niedziela udana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaMaxi89
hej,przepraszam,że nie pisałam,ale moja znowu jest chora.Waga na dziś to 73,3kg. później zmienię stopkę.A buty kupiłam te pierwsze wysłane w linku REEBOK RESCULPT TRAINER ,później kupie za jakieś dwa miesiące lżejsze takie do rurek.A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi :-) Megi dużo zdrowia dla córeczki!!! I moje gratulacje co do spadku!!! U mnie także zapowiada się spadek więc tym bardziej mam motywację do tego aby się pilnować. U mnie jak co poniedziałek młyn teraz jestem z najstarszą na odczulaniu w Zielonej Górze gdzie mam ok 40 km potem zakupy muszę zatankować furę jakiś brystol na jutro do szkoły kupić potem wrócę do domu wypakuje zakupy przebiore się i ok 10 km na basen do domu wrócę gdzieś ok 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,dziś dzień zaliczony 1050kcal.I po ćwiczeniach też jestem. Zbieram teraz kasę na orbitreka,bo po nim są super efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili80
Cześć :-) No ja wczoraj zakonczylam z bilansem 1116 kcal i pocwiczylam godzinę na Aqua aerobik a dziś jestem już po kolacji z bilansem 865 kcal dziś pocwicze ale później jak dziewczyny pokapie i będą spać. Megi co do orbitrek to super sprawa życzę abyś szybko nazbierala kasę. Ja za tydzień jak dojdę do pełni zdrowia chcę wystartować z 6 tygodniowym planem do biegania. Megi a jak córeczka??? Lepiej??? Dużooooo zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi. Dziś kończę dzień z bilansem 865 kcal co do ćwiczeń to byłam godzinę na Aqua aerobiku. Jutro planuje dzień postny i może zmieszcze się w 500 kcal. Megi a co u Ciebie??? Jak u córeczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś kończę z bilansem 499 kcal :-) dodatkowo ćwiczyłam ponad 60 minut :-) fajnie :-D jutro ważenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili80
Dziś mija kolejny tydzień na wadze 74,7 kg :-D fajnie to spadek ponad 2 kg. Dziś będę jadła tak do 1500 kcal dziś jestem po obiedzie bilans 1188 kcal trochę dużo ale dostalam dziś od mamy pierogi ruskie - pycha. Ps. Sorki, że tak piszę bezosobowo ale zostałam sama :-( nawet autorka tematu tu już nic nie piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do obwodów to spadło do 3 cm :-) fajnie. Zapraszam inne osoby jeśli ktoś tu zagląda razem będzie raźniej bo za długo nie mam zamiaru tak sama do siebie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś kończę z bilansem 1480 kcal do tego ćwiczyłam domowy aerobik 10 minut :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fili, ja zagladam, chociaz pisze u Bigvalue, gratuluje i zazdroszcze wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motivia to może dołączysz tu do mnie ??? zapraszam ja dziś jak co sobotę sprzątam i taka to aktywność moja na dziś :) jestem już po obiedzie a bilans zbliża się do 1000 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaMaxi89
hej Fili gratulacje:) a ja nie pisałam ponieważ nie miałam dostępu do internetu.Mieszkam teraz na wsi i nie ma tu praktycznie zasięgu i nie miałam go teraz przez te dni wcale okazało się ,że mam stary sprzęt i to on nie odbiera-a dopiero niedawno zawarłam z CP umowę na 2 lata i wczoraj był kurier z nowym,ale mnie nie było w domu i wróciliśmy dziś i odebrał to sąsiad-dopiero dziś po to poszłam i zainstalowałam,ale wcale nie jest tak super i teraz nie wiem coc mam z tym robić bo dzwonie a nie odbierają:/ no ale dieta i ćwiczenia są dalej,ja stąd nie odejdę jak nie piszę to widocznie coś się stało.Bez sensu byłoby przerywać wszystko na półmetku:) ja się zważę i zmierzę w poniedziałek.Witam nową koleżankę i zachęcam do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi cześć :) dziękuję za gratulacj****ardziej myślałam, że córka Ci na poważnie zachorowała i dałaś sobie spokój z dietą i pisaniem tu. No a jak u niej ??? już lepiej ??? Co do zasięgu to ja także mieszkam na wsi i internet słaby ja mam z Plusa i szału nie ma :( Dziś kończę dzień coś ok 1150 parę kcal nie pamiętam a nie chcę mi się iść na dół aby zobaczyć do zeszytu co do aktywności to wpiszę sobie sprzątanie ;) mykam bo jeszcze toaleta na dole została do wysprzątania i luzik tzn. jeszcze będę miała do ogarnięcia dziewczyny - karmienie, kąpiel i kładzenie spać bo mój ma dziś nockę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja już zdrowa:0 ja dzień kończę na 980kcal i w końcu normalne ćwiczenia. Bo robiłam z pamięci.Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi to fajnie, że córeczka zdrowa - SUPER !!! Ładny bilans - BRAWO !!! Zauważyłam, że mi jakoś w tygodniu łatwiej zejść poniżej 1000 kcal a może bardziej się motywuje przed ważeniem w piątek i tak zauważyłam, że jeszcze niedziela na spokojnie a od poniedziałku zaczynam myśleć o ważeniu i o tym aby nie zmarnować tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za mile powitanie, to będę wpadac, chociaz być moze wyjadę na weekend jeszcze. Widzę dziewczyny, ze wy tu regularnie cwiczycie i stosujecie niskokaloryczne diety? Ja sie ogarniam od poczatku stycznia, własciwie jeszcze przed, ale nie zblizam sie do tysiaca nawet, mysle, ze jem od 1400 do 1700, musze to dokladnie policzyc. Waga spada bardzo powoli, wiec musze liczyc i przyciac kalorie, dodac *******le patrzac na Wasze stopki jest motywacja. Fifi, Ty kiedys wazylas tyle, co ja a teraz wazysz 74. Jak ja dawno nie widziałam tej wagi. W kazdym razie mozna dojsc, jak się chce. Npisz, jak to wyglada, czy ciezko Ci? A zresztą poczytam Twoje menu. Do poźniej, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ja dziś trochę pofolgowałam i już mam 910 kcal więc teraz muszę się ograniczyć aby tak w 1200 się zmieścić i zjeść 2 posiłki.Ale dziś stanęłam na wagę z ciekawości i jest 72,5kg,ale wynik dopiero jutro wpiszę w stopkę.Nie mogę się doczekać,aż zobaczę tę 6tkę z przodu w końcu.Motiva napisz coś więcej o sobie:) Teraz w Biedronce ma być orbitrek,ale nie mam teraz na niego kasy jak na złość.No i mam już zaplanowane po części wakacje-lecę z córką i moją mamą do siostry do Anglii.Polskie na funty wymienić to będzie wydatek dopiero. zjadłam dwie praliny i się okazało,że mają 250kcal aż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Motivia fajnie, że będziesz tu zaglądać - będzie mi miło. Nie jest mi ciężko jednak jak liczę kcal zdecydowanie lepiej mogę jeść wszystko. Moja rada taka, że trzeba ważyć i liczyć bo na oko ja przynajmniej połowę kcal sobie nie liczyłam. Ja obecnie nie stosuje żadnej konkretnej diety jem w miarę zdrowo i tak jak pozostała rodzina. Rano najczęściej to serek wiejski plus ogórek, pomidory, jajecznica, sałatka przekąski to mój hit marchewka można dużo bo ma mało kcal :-D jabłko jakiś jogurt na kolacje staram się chudy nabiał co do obiadów to ja chcąc trochę kuchnie urozmaicić to gotuje z przepisów z gazetki z biedronki smaki życia i tam zawsze mam już kcal jednej porcji - idę na łatwiznę bo jedynie śniadania, kolacje i przekąski liczę jednak po miesiącu to już pestka bo dania się powtarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Megi :-) Gratuluję spadku!!!! Ja bym dzisiejsze ważenie u Ciebie wzięła za tygodniowe i już na luzie do końca dnia w końcu walentynki!!! Ja dziś nie liczę kcal - pełny szał :-D taka odskocznia już dawno miałam to w planach ćwiczyć nie będę - pocwiczylam już z mężem w łóżku ;-) i może wieczorem jeszcze raz Za to obiecuje, że jutro dzień postny sobie zrobię i postaram się zmieścić w 500 kcal. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×