Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Gość niffi34
chudamm ;-) super ze waga jednak leci w dół!! Tak trzymać, u mnie też często są wahania wagi, byle zawsze w dół to będzie git. Justyna nie martw się na zapas, z małą wszystko będzie ok. Nadrobi wszystko i jeszcze zatęsknisz za tymi czasami jak spokojnie leżała w łóżeczku ;-) Alex83 trzymam kciuki za Twoje postępy :-) Meentosik czy ty się spowiadałas z wczorajszego ważenia? Bo jakoś nie widzę.... Karolinka nie oglądałam tych filmów, ale myślę że dla niektórych nawet podstawowe informacje o zdrowym żywieniu mogą być przydatne. Smerfetka niestety nie czytuje blogów, raczej patrze na opinie na forach jak mam potrzebę ale też staram się odrzucić te opinie które mi śmierdzą reklamą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
witaj alex dzięki niffi jutro sądny dzień bede u D i zobacze co powie niestety waga ani drgnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
hej dziewczyny czytam Was ale już z odpisywaniem gorzej. Teraz mi małe usęły, może dadzą mi chwilkę dla siebie... x DIET DIETA/ malina?- jako elka2000 tez nam polecałaś ten kanał na yt, zgadzam się z Karolinką że mówi o rzeczach oczywistych, my raczej z głowa tu podchodzimy do tematu. Poza tym mam nieodparte wrażenie że sama jesteś autorką tych filmików ale oglądalność słaba co? ;) x NIFFI-urodzinowo sie nie liczy, pamietaj ;) x ALEX- dobrze trafiłaś! witaj i pisz jak najczęsciej :) x MEENTOSIK- mleko kokosowe do kawki? musze spróbować bo nigdy nie piłam! x JUSTYNA- moje mają 5,5 mca (do tego wczesniaki tak jak Twoja) a dopiero od może 2 tygodni łapią cos w rączki, chwytają ale ciągle jest to bardzo niezgrabne. Nie martw się, każdy maluch w swoim tempie się rozwija, ja przy dwóch widzę przynajmniej 2 tyg różnicy miedzy nimi więc spokojnie, na wszystko przyjdzie pora :) Poza tym też jak się czasem martwię koryguję wiek i się uspokajam :) x GRUBAMM- tez masz takie maeństwo, ale super! x SMERFETKA- Ty masz ważenie w środy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
ale się opisałam, dały mi dzieciory hehe :) ale musiałam podzielić wiadomość na 2 bo mi tu krzyczy że SPAM! ja spam? jaki spam? może dlatego że duga wiadomość nie chciało NIFFI tabelki wkleić?! x dziś się nieźle trzymam może nie super dietkowo ale mniejsze porcje w 3h odstępach czasu, dla mnie to duży sukces ostatnimi czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa stara ja innego nie dam rady do kawy pic a kokosowe swietnie smakuje jak dla mnie :) Niffi44 tak tak spowiadalam sie gdzies tam na dokllejonej tabelce jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamm
ja kiedyś próbowałam rożne mleka do kawy, ale najbardziej lubie krowie ;P nowa a stara ja mam 2 synów,jeden 3 mce, drugi 2 lata2 miesiące, widze, że sporo tu mamusiek z małymi dzieciaczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkaulka
A oprócz zmiany odżywiania i ćwiczeń stosujecie jakieś suplementy? Kusza mnie te z http://nutrimania.pl/15-odchudzanie , podobno potęgują efekty i pomagają spalić tkankę tłuszczową. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
GRUBAMM no jest nas troche (niebawem) sexi mam ;) na razie mam flaka ze skóry po cc i nie wiem czy mi sie to wciągnie nawet jak schudne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia100
Witam drogie moje ...nie było mnie dwa dni a już Niffi o rok starsza i trochę chudsza ...przepraszam że dopiero dziś ale ....STO LAT!!!! STO LAT !!!! Oby wszystko o czym marzysz się spełniło a to co kochasz Twoim było :*** BUZIAKI Wagi widzę drgnęły u każdej ---u mnie mnie też ale w dugą stronę 0.5 kg w górę ...jasna cholera ten tydzień i poprzedni totalny chill OUT .Właśnie sączę lampkę winka :)) ja od poniedziałku ju tak na 100 % biorę się za siebie .! Ale od poniedziałku ... Tamat lumpexów - uwielbiam za jedno - nikt nie ma takiego samego ciucha !! Buziaki dla wszystkich .....aha Alex teraz do ciebie - WITAMY SERDECZNIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki mam nawal pracy ostatnio. zawalilam ostatnie kilka dni diety i w tygodniowym podsumowaniu mam +1 kg :( za duzo wpisow mam do ogarniecia wiec nie odpisze poszczegolnym osobom, niffi (mam nadzieje ze nie pomylilam) wszystkiego najlepszego z okazji urodzin spoznione ale szczere. x witam nowe kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamm
nesia spinaj d**eczkę to waga zaraz ruszy w dół ;) stara a nowa ile przytyłaś w ciąży? ja przytyłam w pierwszej 15,drugiej ok 18 kg rodziłam sn, ale mam rozstepy i tez boje sie ze jak schudne to skóra zostanie,bo teraz to jest tłuszcz jeszcze,ale ta skóra taka luźna sie zrobiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ^^ Leżę rozgloglona po Miley Cyrus sexy legs workout :3 podczas tych bodajże 17 minut tak się napocilam jak nigdy a robiłam to już jakiś 5 raz :P po zrobieniu tego miałam tyle energi! Niestety nie trwało to dłużej niż 10 minut :/ i teraz jestem wręcz ospała i brak mi energi :c dzisiaj chyba długo nie posiedze... 5 dzień diety zakończony pomyślnie <3 witam wszystkie nowe dziewczynki ^^ pamiętajcie w grupie siła! Hihi ^^ mamy wspólny cel- walkę o nasze ciało i o szczęście! Mam nadzieję, że będziemy razem brać udział w bitwach i wygramy tą wojnę! :D Trzymajcie się kochane <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka, dzięki za resztę życzeń urodzinowych :-) Dzisiaj dzień w miarę ;-) Dostałam zaproszenie na wesele w połowie września. Niech to będzie dla mnie dodatkowa motywacja. Mam w szafie sukienkę w której byłam na weselu przed ciążą kiedy miałam ładna figurę. Może uda się w nią znowu wcisnąć. Czas jest tylko trzeba go dobrze wykorzystać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamm
hej! u mnie dietka wczoraj ok,zero grzechów :) niffi też mam wesele we wrześniu na którym muszę dobrze wyglądać,tak naprawdę to w czerwcu już muszę dobrze na chrzciny synka ;) miłego dietetycznego dnia życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
cześć kobietki! ja dziś na parówce... baaardzo dietetycznie :/ x NESIA, MALAMII- raz wzloty raz upadki, jest sporo czasu do lata :) damy rade x GRUBAMM-nie wiem nawet dokładnie ile bo najpierw 5kg schudłam na początku ciąży a potem długo lezałam na podtrzymaniu ale zakładam jakies 10-12kg. Wróciłam z małymi po porodzie i wazyłam mniej niz przed ciążą! Przy kp miałam wielki apetyt i szybko odkryłam że po herbatniczkach nic moim małym nie jest... przestałam karmić ale potem zajadałam stresy no i proszę +7kg! To jest dopiero totalna głupota się tak doprowadzić... a i na chrzciny w kwietniu MUSI mnie byc troche mniej!!! x KAROLINKA- dobrze Ci idzie, dietka + ćwiczenia, szybko dojdziesz do celu, niby niedługo te ćwiczenia a ja jeszcze nie dojrzałam ;) x dietkujcie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Cześć dziewczyny ! A mnie rozlozylo chorupsko jakieś :( najchętniej to pod kolderke bym wyskoczyła :) dieta w 100% od poniedziałku zaliczona bo na jedzenie patrzeć nie mogę ... buziaki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamm
blanka zdrówka zycze!! nowa a stara ja jak karmiłam mojego pierwszego syna to przytyłam na tych herbatniczkach 5 kg :) i tak tez zaczełam drugą ciaze no i teraz widać efekty :) ale niestety karmiac piersią ma sie duży apetyt, zresztą widzicie po moim jadłospisie ze dużo jjem :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
Witam się i ja, Blanka zdrówka życzę, u mnie śniadanie jajecznica z 2 jajek i dwie kromeczki wieloziarnistego, obiad drugi dzień gołąbki a kolacja bułka z serkiem, pomidorem i ogórkiem kiszonym w pracy. Muszę iść z moim piesem do weta bo czwarty raz go boli ucho. Majątek wydałam, gorzej niż z dzieckiem bo nie powie że go boli tylko musze się domyśleć. I niestety zero ćwiczeń ta pogoda mnie dołuje. Witam również nowe koleżanki. Ależ nas jest dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja już swoją drogę z odchudzaniem mam za sobą. jest sukces, bo schudłam 18 kg w 5 miesięcy, ale zrobiłam to dzięki wiedzy jaką zdobyła m w centrum odchudzania i odżywiania. Nie zrobiłam bym tego inaczej. Dowiedziałam się jak jeść, co jeść, ile jeść, a jedzenie to przecież 70% do sukcesu. Do tego ćwiczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka, szybkie dzień dobry z roboty ;-) Jutro uuuuurrrrrllloooop :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :* Na śniadanie jadłam owsiankę czekoladową ze słodzikiem ^^ hihi:D pycha i sycąco! :D Na obiadek dla sb robię białkową lazanie ^^ którą kocham jeść... Jak się je odchudzam haha mam nadzieje, ze będzie dobre :D Dużo pije i jest bardzo ok ^^ Dzisiaj jest mój 6 dzień diety! :D Trzymajcie się kochane! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
cześć wszystkim! Dzięki za odzew ws dzieciaków, nie martwie sie tym że nie chwyta, bo rozwija się doskonale, wogóle to wygląda jak paczek w maśle :) waga urodzeniowa 2540 a teraz 6700 :) moja bardzo lubiła moje cycki :0 tzn mleko z nich, ale nie mogłam jej karmić piersią bo bardzo sie męczyła i tracila na wadze, tak więc trzy miesiące odciąganie, ale nie miałam aż tak dużo pokarmu aby ją wykarmić więc dodatkowo sztuczne. Ja karmiąc wcale nie traciłam na wadze. No widzę dziewczynki że wcale dużo nie przytyłyście ja zaczęłam tyc od samej wiedzy że jestem w ciaży :) z pierwszą córką kg :) :( z Tośką było identycznie startowałam z wagi 65 a skonczyłam ( miesiąc przed terminem )na 86. W szpitalu zeszło mi 1 5kg (to woda, opuchlizna) ale tez stres zrobił swoje! . potem tylko jakieś 2 kg, (mnie też gubiły herbatniki) a co do diety: sniadanie jogurt z musli a teraz juz zjadłam obiadek ryz z kurczakiem a la chińskie. idę na kawkę a jak pączek zaśnie to zaglądnę jeszcze. buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malamii28
Hej laseczki U mnie na sniadanko 2 lyzkiplatkow owsianych 2lyzki nasion chia lyzka migdalow 2truskawki i pol niecale szklanki mleka X Ile wody wypijacie dziennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wypijam baaardzo dużo :D mysle, że z 3 L będzie :P hihi no ale dużo płynów jest wskazane. Oczywiście całe te 3 litry to nie jest sama czysta woda. Są to także herbatki ziołowe i czasem owocowe ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) u mnie dieta srednio o od wczoraj mam w domu tiki taki z Pl i nie moge im sie oprzec dzis juz zjadlam 4 . A tak po za tym to tylko dwa danonki.Generalnie u mni we ciezki dzien,ciezkie decyzje i wgl. Zaczelam cwiczyc ale nie mam do tego dzis nerwow. Obiad to tez nwm co dla sb bo mojemu rb placki po wegiersku wiec niestety ja z nich nie skorzystam. Ja wypijam tak miej wiecej 3l wody plus jakas kawa, herbaty ostatnio wgl nie pije o mnie jakos tak nie ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamm
KAROLINKADIETKUJĄCA jak robisz tą lazanie?? JUSTYNA69 no to malutka ma ładną wagę, moi chłopcy ogólnie duzi jak mama, Leo waga urodzeniowa 3500, teraz ma 3mce 7800 ;) ale ja to z tych matek mlecznych krów, że sie tak wyraże ;P pierwszego syna rok karmiam a mleka to miałam tyle, ze spokojnie drugiego bym takiego samego wykarmila ;p nigdy mu sztucznego nie podałam, a przestalam karmic tylko dlatego ze chcialam w druga ciaze zajsc ;) moj jadlospis dzis tak: Ś: pol kefiru robico ś2: chińszczyzna o: budyń z kaszy jaglanej z bananem p: spaghetti z makaronem z cukini, troche kaszy jeczmiennej,banan jabłko i kawa (strasznie głodna byłam ;) k: serek wiejski z rzodkiewkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamm
ja wypijam bardzo duzo wody,herbat owocowych, zielonych,kawy inki, 3 litry to minimum, tylko mnie strasznie suszy jak nakarmie małego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
grubamm z tym karmieniem to fantastycznie, nie wiem od czego to zależy że jedne mają mleko a inne nie bardzo. Leo od Leosia? piękne imię dla chłopca! :) u mnie dieta ok, jestem zadowolona, a z tą wodą to bardzo się opuściłam, jak karmiłam to też mnie trak suszyło ze przy kazdym karmieniu wypijałam prawie litr wody a karmiłam 8razy na dobę. a teraz to słabo, dziś np wypiłam tylko kawy. herbate tylko piłam do sniadania ale słodziłam ją 3 łyzeczki o zgrozo :( a teraz nie pijam. idziemy jutro na szczepienie, a potem do tesciowej na obiadek ( ja zamówiłam dietetyczny obiad:) ) zajze wiec wieczorem jak przyjedziemy buziole!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
sMERFETKA DAJ ZNAC CO I JAK X nowa a stara i grubam ja też najwięcej mam do zrobienia z brzuchem, tez cc juz drugie, w tej ciąży nie wyszły mi rozstępy, wczesniej tak. Teraz rozciągneła mi sie skóra i dlatego muszę się zabrac za 6 weidera bo naprawdę słyszałam ze są po niej efekty. X niffi ale bym poszła na wesele. Byliśmy co prawda w sierpniu 15 roku,ale wtedy w zaawansowanej ciązy czułam się jak sexi foka :) :) X nowa a star zjadłaś cos więcej prócz tej parówki ?:) X blanka zdrowiej! X FREDKA JA NIE MAM PSA ALE WIEM ZE TO OBOWIĄZEK no taki członek rodziny. X mentosik ile tiki taków ubyło z opakowania :) X u mnie z wodą słabo, muszę pić więcej. Jak karmiłam to litr przy każdym karmieniu. dobrej nocki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
JUSTYNA a ile Twoja mała ma m-cy? GRUBAMM- no i super że karmisz, zazdroszczę, mnie się udało niecałe 3 m-ce karmić (i przytyc te piep** kilogramy ;) ) Moje ważą po 6kg (5,5 mca) ale z jedzeniem masakra... Niby nie sa malutkie bo już je czuć nieźle ale fisiują jak się da z tym żarciem, ech... x co do picia to ja sobie chyba rozkleje w domu wszędzie kartki bo zapominam, ciągle zapominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×