Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Gość niffi34
Hejka, gratuluję wszystkim super spadków wagi i zazdroszczę jednocześnie ;) Ja dzisiaj za to pobiegałam. Do jutra dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diuteer
Xenical dobry, ale daje niekontrolowane biegunki tłuszczowe, lepiej wybrać Formoline L112 - skuteczność troszkę słabsza, ale bez biegunek !!! i z badaniami klinicznymi. Dostępne u różnych dystrybutorów na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Nie potrafie sie powstrzymac przed codziennym wazeniem.. dzis 54.3kg. 10 dag mniej. Chyba znow wolniej szczupleje.. ah.. Robie sobie takie male kilogramowe cele bo szybciej je osiagam i wieksza motywacja. Teraz dzielnie walcze o 53.9kg. Za miesiac mam urodziny i chcialabym powalic wszystkich swoim wygladem- na co dzien chodze w luznych ciuchach wiec chyba nikt sie nie zorientowal ze juz tyle mniej jest mnie.. ;) do 17 czerwca chcialabym osiagnac te 52kg, a pozniej zobacze co dalej.. ah, na krrrowie kopytko! czym blizej waga docelowa tym slabiej szczupleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie ja cicho wczoraj siedziała bo nagrzeszyłam – byłam wczoraj u koleżanki na imieninach no i reszty możecie się już domyślać: ciasto, cukierki i czekolada. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina Dziś oczywiście wracam na właściwe tory. Powiem wam, że po niedzielnych ćwiczeniach ( bo wczoraj to oczywiście siedziałam i delektowałam się słodkościami) to tak mnie nogi bolą a szczególnie przednia część ud ( nie wiem jak te mięśnie się nazywają), że jak idę po schodach to wyglądam jak kaczka . Powiedźcie czy ja mam zakwasy to ćwiczyć czy poczekać aż przestanie boleć? Podaje obiecany przepis na sos słodko-kwaśny. To przepis mojej mamy i wiele razy już go robiłyśmy. Mam nadzieje że będzie smakowało 1 kg czerwonej papryki 1 kg cebuli 3 kg cukinii (młodej z miękką skórką) 1,5 szk. octu 1 kg cukru 2 duże słoiczki koncentratu pomidorowego po 1 łyżce papryki słodkiej i ostrej, curry i bazylii 2 łyżki przyprawy do spaghetti sól, pieprz do smaku Paprykę, cukinię (razem ze skórą), cebulę kroimy, posypujemy 1,5 łyżką soli i odstawiamy na przynajmniej 12 godzin, a najlepiej na 24. Gotujemy zalewę z ostu i cukru. Dodajemy warzywa i gotujemy ok. 30 min. Dodajemy koncentrat pomidorowy i przyprawy i gotujemy kolejne ok. 20 min. Od czasu do czasu mieszamy. Gorące przekładamy do słoików i od razu mocno zakręcamy lub wekujemy jeśli sos nieco ostygł. Ja robiłam z połowy porcji , a przyprawy dodałam w nieco w innych proporcjach według swojego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też święta nie byłam . Koleżanka mnie wczoraj odwiedziła i przywiozła ciasta z wesela . Co z tego ze wczoraj zjadłam tylko kawałek tortu skoro dziś do kawy nalozylam sobie taaka porcje. Zjadlam a teraz mam wyrzuty sumienia ... jest mi nie dobrze :( I na co mi to było ... jeśli jutro na wadze zobaczę 64 to się chyba rozplacze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
To ja się dzisiaj wyspowiadam Wiek32 Wzrost160 Waga początkowa68 Waga z ub. tyg64.4 Waga dziś 66.2 To moje grzeszenie ciastka frytki słodkie napoje i masz. Ale od dziś tyle. Może wezmę skakankę do ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszka przepis bardzo fajny właśnie go przepisuje. A czy później ten sos trzeba pasteryzowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Hmm, Gruszko- ja mimo zakwasow zawsze cwiczylam- przez pierwsze 3 dni cwiczen na orbitreku czulam sie jakbym ze schodow spadla a pozniej jak reka odjal- po 1.5godz treningu jestem spocona, zmeczona ale nie dluzej niz 10 min. I ZERO zakwasow. Ja bym dzielnie walczyla. Jesli chce sie schudnac to trzeba dawac z siebie jak najwiecej. Grzeszki trzeba teraz wypocic :) A jesli tak lubisz slodkie to zaproponowalabym Ci zrobic sobie mus z jablka i cynamonu, omlet z gruszka i zurawina czy np koktajl z owocami sezonowymi - zdrowo, niekalorycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka ja pasteryzowałam, ale moja siostra nie, tylko takie wrzące wlała do słoika mocno zakręciła i postawiła do góry dnem. A i jeszcze zalewę można zrobić z wodą żeby nie była taka mocna – jak kto lubi. Szczypta chilli dzięki za radę co do ćwiczeń – tak zrobię wypocę dziś wczorajsze grzeszki, a słodycze to moja zmora. Dopóki nie spróbuje to jest ok. nawet jak leżą przed nosem, ale jak już spróbuje to hulaj duszo piekła niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super gruszka dzięki za przepis bo się opisalas! Była u mnie bratowa i też sobie wzięła ;) tak więc przepis poszedł w świat ! Pozdrowienia z małopolski gruszka :D Dziewczyny zazdroszczę chęci do ćwiczeń ! Mi się po prostu nie chcę ... taki leń ze mnie ! Powiedziałam sobie ze do 15 nic do ust nie wezmę o taką mam pokutę za poranne grzeszki ;) dziś na obiad robię dramstiki z ziemniakami i krupnik zupkę więc nie jest to jakaś baba kaloryczna . Mam nadzieję że jutro nie zobaczę na wadze ponad 64 ! Fredka taki ten świat nie sprawiedliwy ... jedni jedzą ile chcą i co chcą a wyglądają jak modelki . A tu człowiek raz się złamie a waga kilo więcej pokazuje ! Pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Ja dzis na obiad kasza, buraczki i piers z kurczaka w sosie sojowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb32
Mi udalo sie meza namowic na zdrowe odzywianie.JUpi!!!wiec bedzie mi teraz razniej.Cwicze,dietkuje...staram sie a co najwazniejsze czuje sie fajnie-to chyba zasluga regularnych cwiczen 3x w tygodniu od okolo 5 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Mb cwiczenia mimo wysilku tak naprawde wytwarzaja w nas ogrom endorfin ktore odpowiadaja za pozytywny nastroj :) Nienawidze cwiczyc ale za kazdym razem po treningu czuje satysfakcje, ze dzis znow mi sie udalo ;) Ja mam troszke inny problem- widze ze szczupleje, ale boczki nic a nic nie chca sie zmniejszyc. Na jednych stronach pisze, ze to naturalne bo boczki spadaja na samym koncu- mimo cwiczen- ot natura kobiet. Na innych stronach znow czytam o sklonach i innych takich. Nie wiem komu wierzyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki właśnie koleżanka podrzuciła mi zamówienie z AVONU żel na celulit i taki śmieszny przyrząd do masowania z wypustkami. Nie to żebym wierzyła w cuda ale jakieś wsparcie o ładne ciało zawsze się przyda. Tak więc od dziś masowanie i smarowanie dolnych partii ciała. Będę informować o efektach. A wy używacie tego rodzaju mazideł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Gruszko, ja kiedys naiwnie smarowalam swoj cellulit- jedyny efekt jaki uzyskalam to nawilzenie. Niestety po swoim przykladzie musze powiedziec ze pomoglo mi regularne picie min 1.5l wody (wczesniej moglam wypic 1 herbate na 3 dni..) i cwiczenia.. Ale jesli juz masz kosmetyki to probuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb32
Na maly obszar ciala np.boczki mozna zastosowac lipolize iniekcyjna.Niezbyt drogi zabieg rozpuszczajacy tluszcz.ja robie w sierpniu na uda i kolana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Mb poczekam na Twoja opinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w cuda też nie wierze chodzi mi o nawilżenie i ujędrnienie tak żeby po odchudzaniu nie było flakowatej skóry ( no w końcu latka swoje mam a i w ciąży już byłam więc trzeba dmuchać na zimne) Ja dziś póki co grzecznie przestrzegam dietki do chwil obecnej zjadłam banana i dużą maślankę truskawkową do tego 1l herbaty czerwonej, 0,5l. wody i 1 czarna kawę. Na obiad mam dla rodzinki pierogi od mamusi ( ruskie) a dla mnie warzywa z serii na patelnie, ale ja je gotuje w małej ilości wody z przyprawami. Zbieram się bo zaraz do domku. Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Gruszko, banan i winogrona nie sa najlepszym rozwiazaniem na diecie. Ze swojego doswiadczenia wiem, ze lepiej zjesc cos mniej kalorycznego a o wiekszej objetosci. A i na obiad Kochana nie jedz samych warzywek bo bedziesz glodna i znow siegniesz po cos nadprogramowego. Kasze i ryze sa tez swietnym zapychaczem bo pecznieja w zoladku. Dziewczyny, pamietajcie ze nie ma sensu sie glodzic bo sie szybciej zlamiecie. Wiem co mowie, bo juz raz sie odchudzalam i to przerabialam. Najprostszy obiad ktory bym Wam dorodzila na probe to chocby 30g ryzu brazowego, 100g kurczaka z przyprawa gyros i np pol paczki warzyw na patelnie- takich ktore maja mniej niz 50kcal w 100g. Ostatnio mialam takie z hortexu. Najecie sie, naprawde. Nie jedzcie za malo, zwlaszcza jesli macie nadwage- wykonczycie sie. Dieta moze byc smaczna i przyjemna. Od konca marca schudlam juz 7.7kg. I nie mialam nadwagi. To jest mozliwe. Najadam sie dosyta i chudne. Dieta plus odrobina ruchu dzialaja cuda. Mb przy racjonalnej diecie tez pieknie schudla i utrzymala wage. Calym sercem namawiam Was na wizyte u dietetyka. W moim przypadku to byl koszt 70zl na miesiac. To nie jest duzo. Mam w diecie rzeczy ktore lubie- orzechy, nalesniki, pancakes, omlety, slodkie koktajle, nawet bigos czy spaggetthi. Zastanowcie sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Tak sie rozpisalam i zjadlo mi wiadomosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Tak sie rozpisalam i zjadlo moja wiadomosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka dziewczyny, ale się rozpisałyście..... Nie nadążam z czytaniem :) U mnie wczoraj bardzo dobry dzień, wszystko zgodnie z planem. Dietka pod kontrolą i zero slodyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb32
Dzien dobry wszystkim.Wstalam wczesnie bo moj kot mnie obudzil...chcial na dwor wyjsc i wyl mi w korytarzu!wczoraj mialam wolne(ale nie od cwiczen)Dzis wieczorem do pracy i pocwicze dopiero w piatek.Grunt to zrobic 3 treningi w tygodniu i byc z siebie dumna.Czuje ze zbliza sie @ wiec cwiczenia pomagaja tez lagodzic pms. Udanego dnia Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
54.5. Chyba woda mi sie zatrzymala i stad 20 dag wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ja już po kawce. Co tu tak cicho gdzie się podziały weteranki i założycielki ? Mam nadzieje że się odezwiecie co tam u was słychać. Wczoraj po obiedzie warzywnym na kolacje było: activia naturalna, banan i pół porcji mazzareli layght do tego 0,5l. herbaty czerwonej. Chiili jak sobie troszkę poczytasz wstecz to zobaczysz że ja po pierwsze to się nie głodzę i nie jem za mało a po drugie to przy mojej wadze nawet startowej to o jakieś specjalnej nadwadze raczej nie można tu mówić. Od 1 maja jak rozpoczęłam zdrowsze odżywianie ani razu nie byłam głodna więc bez przesady. Ja zaraz jadę na szkolenie więc zajrzę do was dopiero wieczorem. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb32
Dziewczyny warto cwiczyc! Przekonalam sie o tym przed chwila.Weszlam w spodnie,w ktorych nie dopinalam sie wazac 3 kilo mniej...(te spodnie sie nie rozciagaja).Nigdy nie przepadalam za cwiczeniami ale od pewnego czasu cwicze i teraz wiem,ze nie przestane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Gruszko, napisalam ogolnie- nie pilam do Ciebie:) nie znam Waszych historii i trudno abym nadrobila te wszystkie strony- po prostu jesli ktoras z Was ma nadwage i zwlaszcza wtedy je malo to serdecznie tego odradzam bo skutek bedzie odwrotny do planowanego. To nie byla zadna kasliwosc z mojej strony :) Buziak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Mb zmotywowalas mnie- od pon cwiczylam na sile, dzis w dodatku waga sie podniosla i w chwili zwatpienia chcialam sobie dzisiejszy trening odpuscic. Dam rade, cwiczenia to tak maly koszt wzgledem wreszcie szczuplejszej sylwetki i satysfakcji. Lece na orbi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Czesc dziewczyny w pochmurna środę ! Ale dzień taki przybity :( wszystkie widzę twardo ćwiczą a ja przy kawce siedzę ! Dziś na wadze zobaczyłam 63.9 uffff jest dalej 3 ! Muszę się bardziej postarać :) teraz moim celem jest 62.9 ! Dziewczyny trzymajcie kciuki za blanke bo smaki mam oj mam przed okresem . Ale się nie dam :) mb a ci dokładnie cwiczysz ? Może podeslesz jakiegoś linka ? Orbitelek fajna rzecz ale ja niestety nie mam żadnych takich przyrządów do ćwiczeń ... pozostaje tylko yt ale skąd wziąść chęci dziewczyny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×