Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

GRUSZKA ja tez mam kiepsko z wygospodarowaniem tych 30min dla siebie. Ale jak jest pogoda i mąż w domu, a dzieci śpią to śmigam bo coraz bliżej mój deadline co do mojego celu (wesela, powrót do pracy, brak środków na nowe=większe ciuchy :P ) BLANKA No u mnie też dziś fajnie przygrzewało. Ja mam uczulenie na słońce- na te pierwsze promienie, tak gdzieś do czerwca, do tego coś strasznie pyli, wszędzie dookoła koszą trawę. No nie mam życia ;) DOMISSSA witaj młoda mamo. Maleństwo z 2016 roku :) cudnie! Powodzenia, z nami Ci się na pewno uda :D LIDZIA- witaj i Ty! Pięknie już zeszłaś z wagą, niedużo zostało, dużo robisz. Słabsze chwile ma każda z nas :) Wsparcia Ci u nas dostatek :) FREDKA ja chce ten przepis na dobre mięsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka, dzisiaj bylam na zumbie. Jutro też godzina ćwiczeń w planie. Miłego weekendu dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Spedzilam dzis na orbitreku 2h40min. Najpierw godzine. Pozniej 40 min. A przed chwila jeszcze godzine z ktorej przez 45min pierwszy raz jechalam z obciazeniem. Jutro planuje wrocic do swojej standardowej 1.5h treningu z mala zmiana- pol godz bez obciazenia jak dotychczas i godzina z obciazeniem. Tak sie samozaparlam, ze jak waga teraz nie ruszy to sie wsciekne! P.S. zyje juz wizja sniadania.. jutro jogurtowo-kokosowe pancakes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) zaczynamy weekend czas pokus ! Ja juz po sniadaniu. Od rana mam ferment w domu bo synus lewa naga wstał z łóżka i płacze o wszystko nic mu nie pasuje ... czasem to trzeba mieć angielską cierpliwość ! Chilli i jak tam śniadanie smakowało ? Może podasz koleżankom z grupy przepis na takie smakołyki ? Dziewczyny nie wiem jak to jest ćwiczę 2 dzień tz dziś będzie 3 a waga stoi jak zaczarowana ani drgnie . Bez ćwiczeń jakiś mi to szybciej szło .... Mb nic się nam nie pochwalilas co do wagi piątkowej ? Dziewczyny my się trzymajmy twardo w poniedziałek sprawozdanie ;) pozdrawiam! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny sobotni poranek prosto z pracy. My dziś pracujemy – odrabiamy piątek po Bożym Ciele. Miałam wziąć urlop ale szefowa kazała przyjść bo masa roboty, a sama cichaczem poszła na urlop – co za zołza. U mnie dietkowo ok. wczoraj na obiad była góra sałatki ( bez sosiku)– córci się zachciało więc i ja skorzystałam, a ubaw miałyśmy przy krojeniu że aż się popłakałam. Kolacyjka też grzecznie. Mężowi i córci zrobiłam tosty z serem, ale sama się nie skusiłam (Brawo JA) wypiłam dużą maślankę brzoskwiniowa, zjadła borówki i activie naturalną i potem złapałam jeszcze 3 plasterki szynki drobiowej gotowanej bo tak jakoś coś mi się chciało. Uwaga, uwaga wreszcie się ruszyłam, tak jak obiecałam poszłam na zakupy piechotą z wózkiem 4 km w jedną stronę, a z powrotem przytachałam masę zakupów no i córcia też już swoje waży, tępo utrzymywałam ostre co by nie było tak łatwo. Zmachałam się porządnie. Fredka ja też chce przepis bo mi się kończą pomysły w kuchni, jak masz jeszcze jakieś fajne i najlepiej szybkie przepisy dietkowe to dawaj będziemy pichcić Nowa stara ty się ciesz kobieto że masz tylko uczulenie na słońce ja po ciąży mam ostude (melazme) -od słońca wyskakują mi ciemne plamki na twarzy szczególnie po bokach i na czole, których jest bardzo ciężko się pozbyć bo one maja podłoże hormonalne. Tak więc ja cały rok używam kremów z filtrem minimum 20 (w zimie). Kremy na to cholerstwo są bardzo drogie więc lepiej zapobiegać niż leczyć. Czemu nie pisałaś że msza szczawiową na obiad? To byśmy przyjechały, no ja uwielbiam szczawiową z jajeczkiem, pyszota. Chilli ty to na olimpiadę się chyba szykujesz no taki trening kobieto żeś zrobiła że ho ho ho. Ja tu się cieszyłam ze swojej porcji ruchu ale przy tobie to jestem cienias totalny. A jak książka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Dziewczyny, zrobilam zdjecie porownawcze brzucha. Niezbyt wyrazne bo zrobione telefonem. Zdjecie z lewej- dzis (54.7kg) zdjecie z prawej- wtorek (54.3kg). Nie wiem czemu przytylam.. Widzicie roznice czy to tylko ja sobie wmawiam ze jest szczuplej? Link do zdjecia: http://www.fotoszok.pl/show.php/2695590_2016-05-21-09.16.59-1-1.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa stara
hej dziewczyny, ale dziś będzie ładnie :) CHILLI- powiedz mi jak Ty to robisz? Mam orbitrek w domu ale to jest jedyna rzecz na której POTWORNIE się nudzę nawet jak oglądam TV. Bieżnia mnie tak nie nudzi jak orbitrek. Jak "zabijasz" czas? A co do czasu na orbim gratuluję. A waga ruszy na pewno. Nie przejmowałabym się takimi wzrostami. Dużo ćwiczysz! A brzuch- wiesz co wydaje mi się że masz mniejsze "boczki" ale nie wiem czy to nie kwestia majtek ;) w sensie niżej/wyżej założone. Ale kobieto masz extra brzuch, płaski jak decha!!! i wcięcie w talii z******te! Ile masz wzrostu? NIFFI teraz codziennie się ruszasz? BLANKA z wagą u mnie podobnie, ale na razie się nie zrażam. Takimi skokami się nie przejmuje a łatwo się załamać i pierdyknąć to wszystko skoro i tak nic się nie dzieje. nie nie nie. To w końcu ruszy :D GRUSZKA na razie nie wiem jak u mnie po ciąży (dopiero pierwsze lato po ciąży), mam nadzieję że mnie ominie ostuda. Mam ciemna karnację to mam nadzieje że nie dopadnie mnie to. A wiem jak trudno z tym walczyć, moja siostra to ma własie po ciąży. A na szczawiową wpadaj kiedy chcesz. jak nie będzie to upichcimy na szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i grzecznie tam dziewczyny, zabijamy czas na spacerach co by nie spacerować do lodówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem co się dzieje ze mną ostatnio. Wczoraj ćwiczyłam i po wszystkim nie czułam się tak fajnie jak zawsze. Może mam depresje? Dzisiaj zjadłam śniadanie pewnie ok 400 kcal i pije wodę ale jakoś już mi bokiem wychodzi :) Aha i dzisiaj w końcu mam wychodne na miasto :) moj ma wolne więc zostaje z dziećmi. Muszę się odstresować w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Chilli brzuszek to masz sexi :) kurcze jaki plaski super ! tez mi się wydaje ze ten z lewej strony jak by szczuplejszy . Chilli podaj swije wymiary tz biust talia biodra i uda . mój brzuch po 2 cc nie wygląda i wyglądać nie będzie tak ładnie . Mam taki wałeczek i nic z nim nie zrobię .... Chilli a tobie zazrdoszcze :) a wzrost wagi może przed okresem jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chilli co ćwiczysz i jak długo czekałaś na taki efekt? Talie masz boską, ja takiej nie bedę mieć bo trochę mam kwadratowy kształt tułowia:) normalnie Mega!!! aż poczułam przypływ motywacji :D też tak chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa stara
Blanka ja tez mam po cc taki wałek nad szwem. On kurna nie zniknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze też miałam 2 cc i po drugiej mam wałeczek jakby mi się bielizna wcinała :o Ja mam nadzieję że to troszkę zmaleje jak mięśnie się wzmocnią w dolnej części brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Nie wiem jak to robie.. za kazdym razem sama sie dziwie, ze dalam rade cwiczyc kolejny dzien.. zalaczam tv i biegam. Brzuszek plaski nie jest, ale.. widze duza roznice. W marcu kupilam jeansy rozmiar 28. Dzis zmiescilam sie w rozm 25. Wprawdzie byly ciasne w udach ale zapielam sie. Mega motywacja. Wymiarow swoich nie mierzylam bo szczerze mowiac to nie umiem.. mam 167cm wzrostu. Z koncem marca wazylam 62kg. W pn mialam 54.3kg. Dzis 54.7kg. Nie wiem dlaczego przytylam bo trzymam sie diety i cwiczen, ale to moze tylko woda? Moze miesnie? W kazdym badz razie wydaje mi sie ze odrobine szczuplej wygladam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chilli brzuszek super i z lewej i z prawej a różnica o którą pytasz to na bank kwestia innej bielizny. Nie pisz że przytyłaś, bo nie przytyłaś takie różnice w wadze są u każdego normalne: więcej wody, niebyła w WC, jesteś przed okresem, itp. NORMA Ja cesarki nie miałam rodziłam naturalnie więc brzuch mam ładny, zresztą tak jak pisałam mam sylwetkę gruszki więc góra jest ok., gorzej z dołem. Słuchajcie jestem w pracy a szef(ten najwyższy z szefów) urządził nam grill na parkingu za budynkiem, no normalnie szok on zawsze taki służbista a tu w godzinach pracy impreza, słonko mu dogrzało czy co? Nie wypadało odmówić więc przyznaje się bez bicia że wciągnęłam 2 mała kawałki kiełbasy i 2 kawałki podpieczonego białego chleba. Zaraz poszukam w necie ile to może mieć kalorii. Wcześniej zdążyłam zjeść tylko jabłko, więc jak potraktuje to jako obiad to może nie będzie tragedii. No ale czego się nie robi żeby się podlizać szefowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszło mi że wciągnęłam jakieś 400-450 kcal tragedii niema ale dziś trzeba będzie już uważać no i mam jeszcze trochę czasu na spalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka, ja już dzisiaj piloxing zaliczony. Powiem szczerze że na tak intensywnych zajęciach to już dawno nie byłam. Mam w domu warunki do ćwiczeń bo mam w piwnicy zrobiona taka mini salke do ćwiczeń z lustrem, materacem, trampolina i ciężarkami i miejscem na laptopa więc można powiedzieć że wypas... ale jednak dużo bardziej się człowiek stara jak stoi nad tobą jakiś trener i motywuje, patrzy itd. Karnet kupiony to teraz trzeba chodzić na zajęcia :) Nowa Stara nie ćwiczę codziennie, ale tak 3/4 razy w tygodniu, zależy od czasu i chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Uwaga, podaje przepis na pyszne kotlety mielone w wersji dietetycznej. Przepis na porcje ktora ja jem: 100g miesa mielonego z indyka 20g cebulki 1/3 jajka 10g otrebow owsianow lub platkow - wazne aby byly drobno zmielone Sol Pieprz Ziola prowansalskie Smazymy na oliwie i polewany przecierem passata z biedronki- w takich duzych butlach szklanych jest. Ja preferuje przecier z czosnkiem lub z ziolami. Kupilam dzis budyn czekoladowy w sklepie ze zdrowa zywnoscia. Wprawdzie byl drogi bo cos 3zl ale zrobilam porcje 250ml- czyli z polowy opakowania. Byl rzadszy, bardziej deserowy- chociaz moze to zasluga mleka migdalowego ktore dalam w wersji nieslodkiej, posypalam borowkami i mialam pyszny posilek nieprzekraczajacy 150kcal. Jestem na diecie tak wyczulona na slodki smak ze budyn i tak wydal mi sie slodkawy. Jestem zachwycona. Kupilam tez gorzka czekolade, bez glutenu, bez cukru- ze stevi. Wzielam taka najmniej kaloryczna - troszke ponad 400kcal w 100g. Zjadlam pol kostki-20kcal i wystarczylo aby zaspokoic chec na slodycze. Hurrrrra!:) P.S. pancakes wyszly ohydne- chyba za duzo sody mi sie sypnelo. Chyba ze to wina wiorek kokosowych bo nie wiem czy juz nie byly zwietrzale.. jutro sprobuje jeszcze raz je zrobic- jesli wyjda to napisze Wam przepis:) Polecam rowniez omlet ktory czesto jem na drugie sniadanie- 2 jajka, 10g platkow owsianych, 10g otrebow owsianych i odrobine mleka. Smaze na kawaleczku masla. Po upieczeniu ukladam na omlecie pokrojona gruszke i posypuje to suszona zurawina i cynamonem. Salatka z kurczaka- 100g fasolki szparagowej ugotowanej na parze, z 60g kurczaka doprawionego sola i pieprzem- tez gotuje na parze. Po ugotowaniu do fasolki i kurczaka wrzucam poczastkowana slodka pomarancze- tak z 2/3, i mieszam to z odrobina musztardy dijon (koniecznie dijon). Musztarde mozna rozcienczyc z oliwa badz sokiem z cytryny. Co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Domisssa- jestem na diecie od konca marca- jem w ok. 1300-1500kcal. Na poczatku jezdzilam na rowerze stacjonarnym- zwykle 2 godz dziennie bez obciazenia. Waga spadla do 56kg i nie chciala ruszyc dalej. Pozniej zaczelam cwiczyc na orbitreku- rowniez bez obciazenia. Waga spadla do 54.3kg. Obecnie stoi juz ponad tydzien a dzis nawet pokazala 54.7kg. Wczoraj przesadzilam z treningiem bo trwal prawie 3 godziny ale to byla jednorazowa sytuacja. Wczoraj tez 45min jezdzilam na obciazeniu. Dzis planuje pol godz przejechac w swoim tempie i godz z obciazeniem. Oczywiscie na pierwszym poziomie. Schudlam ok 7.5kg. W talii mam 65cm, w udzie 53cm, w biodrach chyba 89cm, w biuscie na wdechu 84cm, pod biustem na wydechu 72cm, lydka 33cm, w pasie zaraz nad pepkiem 72cm. Ze zmierzeniem pasa i bioder mam problem wiec mozliwe ze mam z cm mniej niz napisalam. Wzrost 167cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Dorzucam Wam zdjecie mojej pupy z dzisiaj. Niestety- zdjecia porownawczego nie mam ale wierzcie mi na slowo, pupa mi sie odrobine podniosla a byla calkiem plaska i kompletnie nie mam cellulitu a byl i to prawie pod same wglebienia kolan.. Cellulitu pozbylam sie bedac na diecie i jezdzac przez dwa tygodnie na rowerze stacjonarnym. Uniesienie pupy zauwazylam dopiero od czasu cwiczen na orbitreku. Byc moze zdjecie zmotywuje ktoras z Was do odrobiny ruchu. http://www.fotoszok.pl/show.php/2695836_20160521-072703-1-1.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chilli ja mam 163 164 cm i mi się wydawało ok w tali 73 naczczo hehe myślałam że jest ok ale widzę ze jeszcze mi brakuje ;-) ćwiczę ok 45 min dziennie czasami 20 min z Mel b jak czasu nie mam. Ty ćwiczysz ponad godzinę w sumie a ja nie wiem jak zebrać się w sobie. Może ograniczyć kalorie jeżeli nie ćwiczę tak długo? Jak uważasz? Teraz zjadam ok 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa stara
hej pobiegane swoje 5km. Wróciłam czerwona jak burak. Nie wiem skąd tak, bo generalnie nie narzucam sobie mega tempa. Bardziej interwał (bieg-marsz-itd) A jak będzie upał i wieczorami jeszcze będzie trzymać to ja chyba będę bordowa... Cel niby blisko a tak daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHILLI gul mi śmiga. Nie dość że zazdroszczę pupy to jak czytam że od końca marca (czyli niecałe 2 m-ce??) zrzuciłaś prawie 8kg to mi wstyd... ledwie pozbyłam się niecałych 5kg od chyba końca stycznia. Wzloty, upadki, góry, doliny... ech a dawno byłabym taka dżazga że hej! hehe To jest dopiero doping, naprawdę dla mnie mega! GRUSZKA no ja też niby nie mam do swojej góry zastrzeżeń (ja to jestem typowa GRUCHA, mam na czym siedzieć...) ale wałek nad blizną został. To jest moja pierwsza (i ostatnia) cc ale wcześniej miałam już operację tego typu i brzuch się lepiej zachowywał. Zobaczę jak schudnę jak się skóra "zachowa". A imprezka w pracy zawsze fajna bo integruje :) I to jak szef robi to tym bardziej nie wypadało odmawiać :) NIFFI szkoda że mieszkam troche za daleko bo razem z Tobą śmigałabym na te zajęcia. Brakuje mi tego... DOMISSSA jestesmy tego samego wzrostu! ale jeszcze nie ważę Tyle co Ty teraz. Ale cel mam inny bo ja stara dooopa jestem i już nie da rady żebym ważyła np. 56 ;) RYYYYBAAAA hop hop? AGUTKA, FREDKA ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze masz czas biegać bo ja ćwiczę właśnie biceps bujajac malutką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa stara każdy wygląda inaczej z ta samą wagą, byle się czuć dobrze ze sobą :-) ja chcę poczuć się lepiej... ze sobą. Mam spodnie z przed 2 lat :-D to moja motywacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa stara
no własnie DOMISSA co racja to racja. Nawet jakbym jakiś cudem zeszła np. do 56kg to i tak przy mojej budowie to ciagle mnie będzie dużo więcej na dole niż na górze. Mogłabym to sprawdzić ;) ale znam siebie hehe, 58 to będzie marzenie :) Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Domissa wiesz co, dla mnie cwiczenia to meka ale bardzo mi zalezy na wyszczupleniu. Na orbitreku- zwlaszcza teraz z obciazeniem po 1.5godz padam.. nie chce mi sie, nie lubie- nie bede wam wmawiac jaka to frajde sprawia mi wysilek bo tak nie jest. No ale chce wkoncu z soba cos zrobic. Taka satysfakcje poczulam dzis w sklepie kiedy powiedzialam pani, ze szukam jeansow rozm 27 a ona parsknela smiechem i przyniosla mi 26 i 25, i w te mniejsze jakos weszlam. W marcu 28 wbijalo mi sie w brzuch.. 1500kcal to zdrowa dieta redukcyjna. Jezeli sie kompletnie nie uprawia sportu to mozna zejsc nawet do 1200kcal- mniej nie zalecam. Aczkolwiek.. ja kiedys na samej diecie 1500kcal nie chudlam w ogole. W moim przypadku jak i w wiekszosci mysle, diete nalezy polaczyc ze sportem. Poza tym, idac do dietetyka i otrzymujac na ogol diete na 1500kcal w zaleceniach na ogol dostaniesz rozpiske iz przynajmniej 3 razy w tygodniu powinnas cwiczyc i to przez min 45min. Tluszcz dopiero spalamy po 20 minutach cwiczen. Co wazne.. jem zdrowo- odkad jestem na diecie zjadlam lody czekoladowe, 3 krowki, 2 kostki czekolady i 2 ptasie mleczka- to wszystkie moje grzechy. Nie slodze, nie pije kupnych sokow, jem tylko kasze ryze i ciemne makarony, z miesa drob ryby schab czasem poledwiczki wieprzowe, mleko roslinne lub kozie, ogrom warzyw i owocow, chleb zytni. Jem 5 posilkow w rownych odstepach. kazdy produkt waze, obliczam kalorie.. no i cwicze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Ah.. i zawsze majac do wyboru ograniczenie kalorii a uprawianie sportu, to ZAWSZE lepiej dla organizmu i metabolizmu jest lepiej jesc wiecej ale cwiczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
Jestem właśnie wróciłam z pracy nalałam sobie lampkę wina i idę spać. Ale dam wam przepis na szynkę, schab, filet z indyka 1kg mięsa 2litry wody 2-3lyzki soli 1lyzka cukru Po 1/2lyzeczki pieprzu czarnego i ziolowego 4zabki czosnku 2 łyżki majonezu liść laurowy ziele ang i dalam ostatnio majeranek. Zrobić zalewę zagotować i wystudzić. Do zimnej zalewy wkladamy mięso i od czasu zagotowania gotowac5 min. Wyłączyć, zostawić na 24h. Następnie zagotować i gotowac5min. Poczekać aż wystygnie i mniam. U mnie dziś tez dietkowo kefir na kolacje i mala buleczka razowa. Idę spać bo padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Pancakes jogurtowo-kokosowe Skladniki: 40g maki zytniej razowej (mozna innej ale ta jest zdrowa i ma mniej kcal) 120g jogurtu greckiego 5g cukru (daje ksylitol bo mniej kcal) Pol lyzeczki sody Pol jajka 10g wiorek kokosowych Mozna dodac tyciu aromatu waniliowego Mieszamy wszystko i pieczemy na suchej patelni teflonowej. Jesli potrzebujecie jakies polewy to polecam jogurt wymieszany z miodem i posypany np borowkami lub malinami. Ja ze wzgledu na kcal wcinam same placki. Sa bardzo smaczne:) P.S . Wczoraj wyszly ohydne bo pomylilam sol z soda:D :p Placki jadam na sniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×