Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Cześć :) Czy można się dołączyć ??? W sumie tu na kaferii w dietach byłam w dwóch tematach i tak temat od stycznia 2016 gdzie na samym końcu zostałam jedynie z autorką padł w kwietniu a drugi to już kilka lat jestem i zostało nas trzy z tym koleżanki mocno zajęte i jedynie czasem coś napiszą. Jeśli by Wam nie przeszkadzało, że bym pisała na starym i tu z Wami to byłoby mi miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fili dolanczaj :) napisz coś więcej o sobie . Tu u nas same fajne dziewczyny i bardzo konkretne . W poniedziałki sie wazymy i spowiadamy reszcie ! Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Fili takich dlugodystansowcow nam potrzeba!!! Zdradz nam jak u ciebie ze wzrostem, wagą i sytuacją życiową, czy masz konkretną dietę, czy ćwiczysz? Wszystkie chętnie poczytamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam trochę na internecie i postanowiłam ze przejdę od dziś ( bo poniedziałek ;-) na dietę 1300 kcal. Dlaczego? Bo każdy tu ma jakąś dietę :-) po drugie jest dość optymalną i jeśli dobrze się ją zaplanuje nie chodzi się głodnym. A poza tym mam dość małe zapotrzebowanie kaloryczne bo ok 1900 po objęci 500 by schudnąć wychodzi ok 1400 :-D Wiec nie ma na co czekać. Sciagnelam juz na tel kalkulator kalorii. Dzisiaj dostarczyła dokładnie 443 kcal:-) czeka mnie jeszcze obiadek i kolacja. Trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie :) Mam 36 lat trójkę córek 10 lat i roczne bliźniaczki i oczywiście sprawcę czyli męża ;) U mnie już było w tym roku 74 kg :( no ale było a nie jest. Ćwiczę - biegam dziś zaczynam 3 tydzień z 12 bieganie i odchudzanie. Już byłam na diecie 1200 kcal i ładnie waga leciała i od jutra do niej wracam tylko, że szybciej wszystko liczyłam co jadłam a teraz wydrukowalam sobie z neta 14 dni 1200 kcal lista zrobiona i od jutra cała moja rodzinka przechodzi - koniec podjadania!!! To tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa stara
DOMISSSA jaki masz ten kalkulator? FILI witaj :) też mam bliźniaczki ale ciutkę młodsze ;) podaj przykładowy dzień na 1200kcal. Ciekawa jestem czy chodziłabym głodna, bo szczerze mówić nigdy nie umiałam i nie lubiłam liczyć kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Gruszko, pracuje i mam wlasna rodzine. Jezeli sie chce-to mozna. Nie ma zmiluj- wstaje o 5 rano i szykuje posilki do pojemniczkow. Obiady gotuje dwa- dla siebie w wersji dietetycznej. Dla domownikow dzien wczesniej-o ile ide do pracy, a jestem na pelnym etacie. A i trening bywa, ze wykonuje dopiero o 23. Od dwoch tygodni jestem na urlopie i moze stad wywnioskowalas, ze procz odchudzaniem zajmuje sie nic-nie-robieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki witam nową koleżankę jaka nam się tu fajna gromadka zrobiła, aż miło. Filli ty to już masz piękna stopkę, opowiadaj jak tego dokonałaś chętnie skorzystam ze sprawdzonych porad. Chili sorki faktycznie pomyślałam że ty dietkowaniem się tylko zajmujesz, no ale mogłaś się pochwalić że masz fajną rodzinkę i taka sexi mama jesteś. nie chciałam cie urazić po prostu odniosłam wrażenie że się podśmiewujesz ze starszych pań, którym się d**y nie chce ruszyć z kanapy i tylko narzekają w internecie że się musza odchudzać a w realu nic nie robią. Domissa, Fili podrzućcie jakieś przykładowe jadłospisy, bo wy zaczynacie podobne diety. Ja nie mam żadnej po prostu MŻ, no ale może warto by było wprowadzić właśnie jakiś konkretny plan żywieniowy. Przede wszystkim to napiszcie czy nie macie na tych dietach spadków energetycznych, chodzi mi o spadek nastroju, rozkojarzenie, osłabienie tego typu, bo ja mam taka głupią prace że musza być 8 godz. kreatywna, aktywna i gotowa do uczestniczenia w różnego rodzaju spotkaniach i negocjacjach. Ja dziś standardowo: 1 jabłko, 1 kefir naturalny, 1l herbaty czerwonej, 0,5l wody i 1 czarna kawa. Obiad już mam z wczorajszego dnia zostało, grillowana pierś z kurczaka do tego dorobię mizerie dla rodzinki i ziemniaczki, a dla mnie ogóreczki z jogurtem ale bez ziemniaczków. A pochwale się wam że mam fajny patent właśnie na grillowaną pierś (może to być każde inne mięsko) bez nawet kropelki tłuszczu: pierś kroje ( nie rozbijam) na średniej grubości płaty ( nie mogą być za cienkie), do jogurtu lub kefiru dodaje przyprawy takie jakie lubię lub akurat mam pod ręką musi być ich sporo, pierś wkładam do woreczka zalewam tą miksturą dobrze mieszam żeby każdy kawałek był polany. Wkładam do lodówki na min. 2 godz. a potem prosto na dobrze rozgrzanego grilla. Jak się nie chce piec to węgiel skrapiam ociupina oleju, ale nie na mięso. I gotowe W jakiejś mądrej książce wyczytałam, że jak się je ryby czy mięso to nie powinno się ich łączyć z węglowodanami ( ziemniaki, kasza, ryż) tylko właśnie z warzywami, za to warzywa można łączyć z węglami. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa stara sciagnelam aplikacje nazywa się fitatu. Naprawdę fajne prawie wszystkie produkty nawet marki. Możesz stworzyć swój profil tj. wzrost waga, waga do osiągnięcia, Aktywność fizyczna itd :-) ja optymalnie aby chudnąć 1 kg tygodniowo, ćwicząc 3-4 razy w tygodniu powinnam spożywać 1250 kcal. Wpisujesz co jesz a ono oblicza ci kcal i ilość węgli białka i tłuszczu w porcji... No i można tam znaleźć fit przepisy:-) naprawdę fajna i przydatna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, którym pomału kg spadają albo stoją w miejscu choćbyscie jakie zdrowe i dietetyczne rzeczy jadły to bez ujemnego bilansu kalorycznego nie schudniecie. I nie mówie tu o obcinaniu tu od razu 500 kcal o zgrozo tak jak to któraś z Was napisała. Na początek nalezy obciąć 200-300 kcal. Bo jak za malo kalorii będziecie jadły to też nie schudniecie- organizm będzie magazynował. Radze sobie kontrolować kcal i będzie dobrze. No chyba, źe do końca zycia zamierzacie żyć na jogurtach, jabłkach, kurczaku, sałacie i kaszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszka nie ma sprawy wstawię jak mi mój zapracowany mężczyzna odda laptopa :-D bo pożyczył. Pisze z tel wiec ciężko coś wstawić. Aha i nie trzymam się kurczowo jadłospisu bo czasami nie ę mam danego produktu lub jest za drogi wiec go wymieniam na podobny kalorycznie lub omijam :-) Daj mi czas do jutra, wybiorę te moje ulubione ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto powiedział że 500 to dużo? To jeden hamburgery, lub ciastko w kremie. Ja nie mówię o dietach typu max 500 kcal bo to głupota. Ja kalorie juz obcinanie po troszku ale po jakimś czasie trzeba je znowu zmniejszać bo organizm się przyzwyczaja tak samo jest z wyjściem z diety, nie od razu zaczynasz jeść 1800 czy 2000 bo grozi to efektem jojo. Poczytaj trochę lub pogadaj z dietetykiem :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się na basen i saunę a tu wklejam linka do diety - jadłospisu którą od jutra będę stosować https://kobietabiega.wordpress.com/2014/03/23/dieta-1200-kalorii-dwutygodniowy-plan-posilkow/ nowa :) witaj to super, że jest ktoś z bliźniaczkami. Ja bez liczenia kcal jem po prostu za dużo nie kontroluję i o ile na śniadanie, obiad daję radę to kolacją nadrabiałam. Uciekam bo chcę jeszcze do 17 dojechać do sklepu po kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domisssa tak się składa, że duzo czytam na temat zdrowego odżywiania i diet. I wiem, że nie wolno schodzić poniżej swojej PPM. I tak, odcięcie 500 kcal to dużo. To jest max jaki powinno się odciąć od bilansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre miejsce, aby kupic Xenical lek na recepte, który dziala swietnie. Nie musisz poprzedniej recepty (ich internetowe konsultacje lekarza jest latwe) http://www.europetablets.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale się rozpisalyscie :) I bardzo dobrze bo po całym dniu mialam co poczytać . Poniedziałek u mnie całkiem całkiem . Myślę że w 1500 kcal sie zmiescilam . Postanowiłam ze narazie tylko tę kijki zostawię w tym tyg nie będę cwiczyla tych zestawów . Pożyjemy zobaczymy w przyszły poniedziałek . Mam nadzieję że coś się w końcu ruszy ! Ileż można czekać ... wyszalalam sie dzis z dziecmi na basenie i padam . Ok dziewczyny lecę pod prysznic bo w końcu młodzi zasneli i sama sie za chwilkę kładę ! Miłego wieczorku kochane ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze to dużo grunt to nie przesadzać, 1300 to nie tak mało jak by się zdawało trzeba tylko dobrze dobierać produkty Poza tym bez ruchu to i 500 kcal nie odchudzi jestem na 1300 i jestem po kolacji i nie dobilam nawet do 1200 :-) Może przez ten upał ;-) A wy jak się trzymajcie dziewczyny? Ja byłam na pół godzinnym joggingu z małą, jejku aż mi głupio było jak się ludzie patrzyli na mnie ze z wózkiem biegam hehe na szczęście mam prawdziwego aniołka i grzecznie dotrzymywala mamusi towarzystwa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
To troche przykre, ze staralam sie Was motywujac pokazujac ze utrzymujac zdrowa diete i cwiczac mozna powoli cos zdzialac, ze dzielilam sie przepisami czy spowiadalam z treningow a wzamian czytam, ze moje wypociny zostaly odebrane jako podsmiewywanie sie z innych. Myslalam, ze to forum zostalo zalozone wlasnie po to aby sie wspierac- niezaleznie od tego czy ktos chce osiagnac rozmiar xs czy l. Dobrego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa stara
CHILLI weź się nie przejmuj. To jest wirtualny świat, można coś źle odczytać/nie doczytać/coś sobie dopowiedzieć i absolutnie nie mam zamiaru podpisywać się pod tym co napisała o Tobie GRUSZKA ale naprawde nie warto sie tym przejmować. Ale akurat Ty dla mnie jesteś mega motywacją! Jak się chce to znajdzie się czas na wszystko- na dom, rodzinę i dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOMISSSA zaraz sobie ściągnę ten kalkulator :D Dzięki! FILI trafiłam dziś też na tę stronę jak napisałaś o diecie 1200kcal :) Dodałam do ulubionych :) ja dziś zrobiłam 6,5km w godzinę. I dziś biegnąc swoim tempem pomyślałam że nawet zaczynam to lubić :) Musze jeszcze wymyślic jakąś dobrą alternatywę na kiepską pogodę ;) miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka, dzisiaj trochę się poruszałam w ogródku i wieczorem na trampolinie. Zaliczam jako dzisiejszą porcję ruchu. Jutro odpoczynek od ćwiczeń za to trzeba jedzenia bardziej przypilnować. Dzisiaj dzielnie się też trzymałam z łakociami więc ok. Jutro ostatni dzień do pracy a potem dopiero w poniedziałek po długim weekendzie. Chyba oszaleje, tyle wolnego to już dawno nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb32
Do szczypta chili.Pewnie,ze sie da!Trzeba tylko chciec-jestes tego najlepszym przykladem.Mozna wszystko ogarnac przy odrobinie checi i organizacji-brawo dla ciebie,ze dajesz rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No i zaczynam!!! Już jestem po śniadaniu - owsianka na wodzie, słonecznik, jabłko w sumie ok teraz popijam herbatę zieloną. Wczoraj byłam na basenie z najstarszą córką ona na trening a ja 10 długości basenu i 15 minut sauny - fajnie tak naładować baterie. Nie wiem czy wspominałam jestem w trakcie 12 tygodniowego treningu biegowego 2 tygodnie już za mną a dziś do przebiegniecia mam 25 minut i serię ćwiczeń. Sorki dziewczyny, że tak bez osobowo ale piszę z telefonu i nie mam podglądu i potrzebuje trochę czasu. Będę się starać.zaglądać.w miarę możliwości i na bieżąco coś pisać. To tyle pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj ale się koleżanki oburzyły za mój wpis a ja nic takiego strasznego nie napisałam. Odniosłam takie wrażenie jakie odniosłam – nikt nie neguje osiągnięć Chilli wręcz przeciwnie podkreślałam że ma super figurę . Pewnie że jak się chce to można, wystarczy spojrzeć na koleżanki na naszym forum które mają troje dzieci, chore dzieci, borykają się z różnymi kłopotami osobistymi lub zawodowymi a jednak chcą coś zrobić dla siebie żeby być przede wszystkim zdrowym i dobrze się czuć ze sobą. Każda która tu pisze walczy, każdego dnia, mimo ogromu obowiązków zarówno w domu jak i w pracy. Ja jestem twarda kobitka i często twardych słów używam jeśli ktoś poczuł się choćby w najmniejszym stopniu urażony moim wpisem to przepraszam bo nie taki był mój zamysł. Niema się co porównywać każdy realizuje swój plan na swój sposób z uwzględnieniem swoich warunków i możliwości. I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fili na czym polega 12 tygodniowy trening biegowy, brzmi ciekawie. Jak zrobiłaś stopkę na dole bo mi nie wychodzi? Ja wczoraj po obiedzie (obiad zjedzony zgodnie z planem) zjadłam 1 jabłko i dojadłam kanapkę z dżemem po córce do tego 0,5 l wody i tyle samo herbaty czerwonej. Teraz spadam bo jutro mamy konferencje z marszałkiem, roboty od groma, każdy chodzi jak wolny elektron musze towarzystwo do piony postawić. Mam dość bojowy nastój więc jak za ostro znów napisałam wcześniej to znowu przepraszam taki typ zemnie trochę jak w wojsku. Jakby co to mnie opier……cie i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszka spoko :) co do planu to później na kompie dam linka można znaleźć na bieganie.pl o ile nazwy nie przekrecilam. Co do stopki to wchodzę w profil i tam jest podpis jak będę wklejać linka.to jeszcze spojrzę na stopkę bo z telefonu nie daję rady. Ja jestem za tym abyś mnie tu mocno motywowala słownie!!! Muszę w końcu tego lenia wygonic ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ale o co wielkie halo ? Przecież gruszka napisała co myślała ma do tego prawo . Mi podobał się jej wpis po przecież każda z nas jest inna , jedna schudnie szybciej inna wolniej . W tym wpisie nie widzę nic złego ani w żaden sposób obrazliwego ! Ja też nie jestem za ciągłym glaskaniu po główce i proszę o dalszy doping bo jeszcze długa droga a waga ani drgnie ... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziś skromnie bo mam urwanie głowy dzisiaj:-) Śniadanko zjedzone chlebek razowy, wypite 2 herbatki zielone i 20 min z Mel b bo musiałam przerwać ale dobre i to. Jestem na nogach od 6 rano i jeszcze sporo dnia zostało. Obiadek planuję na 13 z racji porannej pobudki;-) Dziewczyny wczoraj siedziałam do późna i czytałam wpisy hehe dodają mi motywacji. Ogladnijcie sobie program wiem co jem- na diecie, super informacje. Przeczytałam ze większość z was ma problem ze słodyczami, ja na szczęście nie mam bo w ciąży tak zaraz wszystko co słodkie ze teraz mam przesyt ale mam inny problem- białe pieczywo :( tak mi go brakuje, świeży chlebek z piekarni bułeczki ahhh mój dziś kupił bułki i o mało nie zgrzeszylam. To jest jeszcze gorszy nałóg niż słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej ojej musze się kurcze pochwalić! Dziś rano stanęłam na wadze i było 5 z przodu :-D Kurcze normalnie byłam taka podjarana ze szok. Chyba z rok temu widziałam ta liczbę z przodu:-D Teraz już jest 6 ale w mojej pamięci jeszcze nie znikła 5 hehe Sorki ze tak się jaram ale normalnie nie wierzę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×