Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

witam sie z kawka z rana ja niestety wczoraj zjadlam na kolacje ciasteczka belvita bo jestem przed @ i mnie strasznie ciagnie. ale walcze dalej. jak narazie wstalam godzinke temu,siedze juz w pracy i pije kawke za jakies pol h zbiore sie do sniadania. blanka zazdroszcze tej kawy bez cukru, ja niestety pije z,ale za to herbate bez :) to jakis postep. mentosik jak mam sposob jak mi herbata nie smakuje to staram sie ja wypic na raz zeby sie nie zniechecic, szczegolnie zielona pije ,, na kielicha",co do kolacji moze zrob sobie jakas salatke? mnie jakas handra dzis lapie,teskni mi sie za domkiem,nic mi sie nie chce i pogoda marna ,ciemno za oknem a do domku jeszcze 4tyg :/ uciekam do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
hejka dziewczyny jak zważyłam się dzisiaj 2 pierwszych tygodniach kilogram mniej - niby mało ale z drugiej strony cieszy i to bardzo macie jakiś dietetyczny pomył na obiad bo już nie moge patrzeć na kurczaka gotowane go na parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
Cześć, ja już po 2 śniadanku, starsza pociecha w szkole, a maluch zasnał więc zrobiłam kawke i na kafeterię :) Czyli jest zasada że w poniedziałek piszemy jak waga. Jak się odchudzałam to weekendowe dni były dla mnie najgorsze w utrzymaniu diety, albo szliśmy do znajomych a tam ciasto i chipsiki,albo na obiadek do teściowej. Ja już 4 dzień diety hu hu hura ! Smerfetkaznadwagą mam pomysl na pyszny dietetyczny obiadek cukinia mięsko mielone teraz dietetyczne więc woł indycze lub z kurczaka 30 dag cebulka 1/2 czosnek 2 ząbki koncentrat pomidorowy 2 łyżeczki cukinie kroimy na pół wzdłóż łyżeczką wydrążamy środek na patelce podsmażamy mięko z całą resztą składników, gdy cebulka zmięknie przekładamy mięsko do wydrażonej cukini skrapiamy oliwą z oliwek solimy zapiekamy w piekarniku około 20 minut (ja 180 stopni termoobieg) jogurt przelewamy do miseczki dodajemy drobno posiekaną mięte i sok z cytryny po wyjęciu cukini z piekarnika polewamy sosikiem light:) i zjadamy pyszności. Ja uwielbiam. Cukinie mozna zamienić na bakłażana jeśli ktoś bardziej lubi albo na paprykę czerwoną. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
Napisalam chyba że wszystko podsmażam na patelce, ale ja robię to na patelni beztłuszczowej oczywiście....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka ja też z pracy piszę, dzisiaj luzniejszy dzień. Śniadanie zgodnie z planem, już zaliczyłam ciasto urodzinowe od kolegi więc się muszę pilnować do końca dnia. Dzień dzisiejszy należy do tych bardziej zajętych bo od razu po pracy smigamy z córką na badanie słuchu a wieczorem w planie ćwiczenia. Mam nadzieję że się uda :-) Proszę trzymać kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
justynka dzięki za przepis mniam mniam brzmi smakowicie, tak się składa ze mam w domu cukinie w zamrażarce powinno się znależć jeszcze jakieś mięcho i zabieram się za przygotowywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka z nadwaga moze gulasz wolowy z pieczarkami albo pomidorami? ryba z cukinia i mozzarella? sphatetti penoziarniste? tortilla pelnoziarnista?jak ci sie cos spodoba z tego to pisz to podam przepis ja juz zjadlam sniadanko i pije herbatke bo ziiiiimno, tez mam luzy jak narazie z czego sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ponownie.Justyna69 swoim wpisem narobilas mi ochoty na faszerowana papryke :) Malamii28 ja zielona herbate spoko moge wypic ostatnio nawet czerwona z pomarancza polubilam i to bez cukru ale zwyczajna tradycyjna herbata bez cukru mi wgl nie wchodzi wiec moze z niej po prostu zrezygnuje Smerfetkaznadwaga fajna sprawa sa kotlety z kalafiora moze slyszalas o czyms takim? Z surówka cos pysznego na obiad. Ja juz po sniadaniu jakis czas bylo to mianowicie 3 wafle ryzowe plus jogurt naturalny, co myslicie o obiedzie z makaronu pelnoziarnistego z papryka, pieczarkami i cebulka? Bo w sumie nic nie mam co by mozna nazwac dietetycznym a do sklepu srednio mi sie chce teraz jechac do sklepu... no nwm jeszcze moze cos pokombinuje... milego popoludnia moje niestety srednio mile bo tony prasowania przede mne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
mala gulasz z pieczarkami brzmi smakowicie, i ryba z cukinią - co prawda cukinia była dzisiaj i pycha wyszła - pomieszałam mięso wołowe i drobiowe i nafaszerowałam cukinie, dodałam jeszcze pikantną paprykę do tego - super obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
meentosik nigdy nie słyszałam o kotletach z kalafiora - jak je robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mentosik do tego obiadku dodala bym jakies bialko jeszcze :) ja mam dzis na obiad wczorajsze pulpety z indyka sosie pomidorwym wczoraj byly z ryzem dzis z makaronem niestety bez surowki bo braklo w lodowce hihi x co do gulaszu mam zamiar jutro zrobic :) ale mi sie dzis nic nie chce :/ dluzy mi sie jak cholera x macie pomysl na jakas salatke z ananasem?? ostatnio robilam z piersia w miodzie na slodko i mi sporo go zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetkaznadwaga- kalafior gotuje do miekkosci pozniej ugniatam go tluczkiem do ziemniakow dodaje do tego jajko jedno badz dwa w zaleznosci jak sie wszystko klei i bulki tartej zeby wyszla masa taka w miare jak zwykle mielone dorzucam podsmazona cebulke oczywiscie wszystko bez tluszczu dodaje suszony koperek sol i pieprz do smaku, obtaczam to tylko delikatnie w bulce tartej i na patelnie bez tluszczu. Bulke tarta zazwyczaj mam z ciemnego pieczywa robiona w domu. Mam nadzieje ze spodoba Ci sie pomysl :) Malamii28 - ja rb taka salatke z podsmazonym kurczakiem,selerem naciowym, kukurydza, i orzeszkami nerkowca i ananas, tylko niestety troszke trzeba dac majonezu zeby sie sklecilo, ale moze jogurt naturalny by zrobil robote? w sumie nwm nigdy tak nie probowalam, generalnie salatka bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
No mam chwilę witajcie piszę ogólnie bo nie mogę was zapamiętać. Ja dziś śniadanie o 5.10 galaretka drobiowa i dwie kromeczki chleba wieloziarnistego. W pracy kasza jaglana z kefirem i kawusia bez cukru. W domku pozostałości barszczu czerwonego z ziemniaczkami. No i tyle bez ćwiczeń, nie mogę wieczorem się zmusić bo nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
ooo ale smakowicie się tu zrobiło.... tez Was jeszcze nie mogę spamiętać, muszę częściej wpadać ale dzień zlatuje mi tak szybko że dopiero teraz mam chwilę- dzieci chodzą spac razem z kurami ale i z kurami kurna wstają :( Ja dzisiaj z rana owsianka, potem ryba z warzywami duszonymi, jabłko i niestety kilka placuszków z jabłkiem ale własnej roboty i hektolitry zielonej herbaty. Nie słodze ani kawy ani herbaty więc nie mam z tym problemów :) malami- gdzieś za granicą pracujesz pewnie? smerfetka- gratuluję, dobrze że waga spada- mniej kg w dłuższym czasie ponoć trwalsze ;) justyna- mamy chyba dzieci w podobnym wieku (te maluszki) :) niffi- uwielbiam te wszystkie wizyty lekarskie, mam nadzieję że u Was wszystko OK ze słuchem małej? meentosik- ja lubię prasować, jakos się wtedy odstresowuje fredka- przypomniałaś mi o kaszy jaglanej! Przecież to jest takie zdrowe a np. jak mnie osi na słodkie to sobie mogę np. ze smakowym kefirem zjeść! super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia100
Witam Kobietki ...ale się was dużo zrobiło :) tez mam problem z zapamiętaniem wszystkich chociaż bardzo bym chciała;) więc tak ogólnie : widzę wola walki ogromna ;przepisy super ...ten z kalafiorem chyba jutro wypróbuję ..u mnie tez dzisiaj 1200 kcal ...ja stosuję metodę ważenia w piątek przed weekendem więc przez tydzień u mnie 1 kg mniej z 57 na 56 ;) sama dieta 1200 kcal bez ćwiczeń więc tak jak zakładałam na ale prze demna prawdziwa pokusa -weekend -strasznie ciężko się opanować z jedzeniem ..ale damy raadę .Generalnie fajnie że piątek ..strasznie ciężki tydzień w pracy u mnie ale nie ma co narzekać :)pozdrawiam wszystkie .Trzymam kciuki za was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
hej ja dziś pierwsza :) nesia- weekend dla mnie też jest sporym wyzwaniem żeby się trzymać i mam nadzieję że się nie złamię bo chce miec jakiś postęp na wadze- albo przynajmniej nie mieć wzrostu ;) Gratulacje tego 1kg! super. A Taka waga jak masz to moje marzenie... Postanowiłam 2-3 razy basen w tygodniu! mam pod nosem a nie korzystam. udanej soboty kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze się czymś wspomóc troszkę. Na http://musclestore.pl są różne suplementy i spalacze tłuszczu jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka dziewczyny, wczoraj miałam dzień do końca wypełniony i niestety nie starczyło mi już sił na ćwiczenia ale dzisiaj i jutro musze juz poćwiczyć no inaczej statystyki pójdą mocno w dół. Mam taką propozycję żeby w poniedziałek każda po ważeniu podała na forum takie informacje jak: pseudonim, wiek, wzrost, waga startowa, waga aktualna. Tak jak ktoś pisał wcześniej jest nas sporo, a to pozwoli trochę sobie uporządkować informacje. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Nowa a Stara u mojej córki ze słuchem na szczęście wszystko w porządku. Na badanie słuchu nas kiedyś skierował laryngolog bo mieliśmy więcej razy problem z zapaleniem ucha i bardzo wysokie ciśnienie w uszku u córeczki, na szczęście w tej chwili wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia100
Soboto przybywaj !Niedzielo nie odchodz!Poniedziałku nie nadchodź! Witam wszystkie ! U nas śniegiem sypnęło - nareszcie .Dziś będzie odśnieżanie dla spalenia kalorii ;)Normalnie przy sobocie na śniadanie zjadłabym jakąś kiełbaskę ale po spadku (1,5 kg ) przez ten tydzień postawię na platki ;) może uda się też poćwiczyć . Niffi - o tym samym myślałam wczoraj - bo przy takich zapisach bez innych informacji będzie lepiej dostrzec efekty u każdej :) a jest nas coraz więcej -Wiec w poniedziałek na dzień dobry same wagi i postępy ;) dziś u mnie kotlety z kalafiora z Waszych wczorajszych przepisów i zerooo słaodyczy - ewentualnie małe piwko na wieczór :)Życzę wszystkim dużo siły do działania .Do południa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Cześć dziewczyny :) sobota i niedziela moje największe wyzwanie ... ale coś czuję że wieczorem polegne ! Wczoraj był dzień super bo dieta w normie no i ćwiczenia też były ;) życzcie mi powodzenia Kochane i wam też życzę wytrwałości przez weekend ! Nie wiem czemu ale mój rozsądek przez te dni znika a racjonalne myślenie wraca dopiero w niedzielę wieczorem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ja jak zwykle witam sie z kawka z pracy :) niestety wczoraj troche poleglam bo zjadlam 2opak ciastek belvita ale walcze dalej i sie nie poddaje. jestem przed @ i tak mnie ciagnie ze szok. musze isc kupic odzywke bialkowa bedziee o wiele lepsza niz slodycze. dzis mam dzien treningowy ale czy sie uda to sie okaze. x nowa a stara masz racje pracuje za granica. niestety zasuwam 7dni w tyg przez 6 tyg potem jade na tydzien do domu odpoczac. mam dwie prace w sumie. pracuje w sklepie cash for clothes i jestem recepcjonistka w firmie marketingowej. datego nie mam na nic czasu :( x niffi a mala miala robione usg slinianek i wezlow chlonnych? mialam podobnie w ciagu ostatniego roku mialam 5-6 razy zapalenie ucha zewnetrznego. i okazalo sie ze mam torbiele ale co z nimi dalej okaze sie jak wroce do pl x to tyle pamietalam co komu odpisac heh uciekam milego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
czesc, przybywam pochwalic sie pierwszym sukcesem. od niedzieli -0,5 kg :) ktos powie, ze to malo...ale ja wole zeby waga schodzila wolniej- w zdrowym stylu ;) nie ma co...dzis wchodze tez na orbitreka, a po poludniu wyjde na spacer :) Na sniadanie dzis zrobilam sobie paste z awokado, do tego ciemny chleb, i dwa jajka na pol-miekko. Takie snadanie bedzie mnbie "trzymalo" pare godzin ;) Blanka, tak to juz jest..mamy za duzo pokus w weekendy. W ten weekend nie wybieram sie nidgzie-wiec nie bedzie pokus hehe Ja nie wiem, moj K. potrafi jesc i jesc...i jemu jakos w boki nic nie wchodzi :O dobra, koniec leniuchowania, trzeba sie ogarnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 15
Cześć, dołączam do Was, ale mam pytanie: czy te wymyślne dania typu pasta z awokada itd. naprawdę wam pomagają? Chodzi o to, że ja w trakcie odchudzania staram się możliwie najmniej czasu i uwagi przeznaczać na przygotowanie posiłków, żeby się "nie nakręcać" bo jak zacznę pichcić, kosztować, porównywać smaki, szukać przepisów w necie to większa szansa, że niepotrzebnie skuszę się na coś tuczącego. W moim przypadku śniadanie to albo owsianka albo kanapki z chlebem pełnoziarnistym warzywami i mięsem/rybą obiad to kasza+coś zielonego bez przypraw i sosów (np. brokuły mrożone zimą)+ coś mięsnego lub ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 15 diete trzeba urozmaicac zeby sie nie znudzila :) a co do smakolykow wcale nie trzeba sie wykosztowywac zeby smacznie zjesc. poprostu trzeba produkty zamienic na chudsze pelnoziarniste i vuala gotowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
gosc15- ja też nie umiem tak wymyślnie gotować więc wybieram zdrowsze zamienniki (pełnoziarniste, więcej warzyw, inaczej obrabiam) bo czasowa nie jestem. Ale z rzadka można zobaczyć i skusić sie na jakies inne dania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna mozna :) ja uwielbiam tortille :) w wersji dietetycznej :) oczywiscie ale wszystko zalezy na jakiej diecie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
Ja też się melduje. Śniadanie dwie paróweczki z cielęciny dwie kromeczki chleba wieloziarnistego i herbata z miodem. Obiad w pracy kasza jaglana z kefirem i pomidorem. W domu miseczka pomidorowej a wieczorem pewnie piwko bo przyjdą znajomi. Jutro ważenie a ja nie ćwiczyłam. Dzisiaj nadrobię. Powodzonka nam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka2000
Hej. A ja polecam wam pewien link, Znalazlam na yb. Fajnie dziewczyna opowiada, jak schudnac i na co zwracac uwage. Mozna do niej pisac i szybko odpowiada. Wprawdzie jest po porodzie, ale tez sie odchudzala. i w pol roku po porodzie wazy mniej niz przed ciaza. Warto posluchac. A tez mowi ze stosowala rozne diety. oto link https://www.youtube.com/watch?v=XizNc01QAhE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dzis pozno pisze ale ciezki dzien generalnie. W ciagu dnia zjadlam 3 kanapeczki z serkiem i ogorkiem, podjadlam kilka chipsow od TZ ale tylko troszke jakas kawke wypilam i jedna herbate. Wgl okres dostalam i caly dzien do d... bo boli... ale coz taki nasz los... skakanka wiec musi poczekac, wgl sie nawet za nia nie moge zabrac... milego wieczorku dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×