Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Gość nesia100
Dzień dobry .Dzisiaj straszna pustka w naszej kawiarence ;) Ja już po śniadaniu ( płatki owsiane z jabuszkiem ) i waśnie skończyłam skalpel - ale tylko 30 minut bo więcej póki co nie daję rady ;) to moja pokuta za wczoraj bo wypiłam 3 piwa ;( ale dzisiaj postaram się 1200 kcal .Napiszcie jak tam u was weekend ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
Ja też przyznaje się do 3 piw wczoraj ale bez kolacji. Ostatni posiłek o 16. Mój mężuś wyciągnął nas na zakupy i starsza córa kupiła sobie płaszczyk i buty na wyprzedaży, a jechaliśmy tak bez planów. A ja sobie spodnie, trochę ciasne ale przecież schudnę i będą ok. Ja śniadanie jajecznica z cebulką i grzybkami i kromeczka chleba, kawa. Teraz rosołek a później pieczona ryba z kaszą. Odezwę się wieczorem. Dzisiaj nici z diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
hej dziewczyny weekend się kończy, jutro ważenie. Coś czuję że postępów u mnie nie będzie... ale meldujemy jutro i działamy dalej co? miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka dziewczyny, jutro koniecznie kontrola wyników i relacja online, nawet jeśli będą kiepskie rezultaty to to tez będzie forma motywującego kopniaka ;-) Też mam obawy ze waga może nie być dla mnie łaskawa ale trudno, tak czy siak walczymy dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszajace jest tylko to ze nie tylko ja sb trooszku ospuscilam, bo w sumie jakos duzo nie zjadlam bo kolo poludnia 3 kanapki z serkiem i ogorkiem, jakies herbatki ale po poludniu bylam na takim spotkaniu ze starszymi ludzmi i kazdy cos przyniosl od sb czyli wszelkiego rodzaju ciasta.Musialam chociaz troszku sprobowac zeby zwyczajnie nie sprawic im przykrosci. I taki sposobem zjadlam troche ciasta ale tak to sie trzymam... Wytrwalosci zycze na nowy tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
Ja się melduje Waga startowa 68 Lat 32 Wzrost 160 Waga obecna 66,1 Nie mam diety, jem mniej, jak zjem porządny obiad o 15-16to kolacja kanapka lub wcale. Skaczę na skakance co drugi lub trzeci dzień. A wy dziewczynki meldować się po pracy zajrzę i was sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
Cześć dziewczyny, Zupka poszła w kibelek bo już nie mogłam za bardzo na nią patrzeć. Zaczęłam od soboty dietę na której byłam przed ciażą, czyli 5 posiłków dziennie schudłam wtedy 6 kg (BARDZO WAZNE aby ani jednego nie opuszczać, moja znajoma była u dietetyka i powiedział jej coś bardzo ważnego mianowicie: każdy dietetyczny posiłek zjadany co trzy godziny z tych pięciu w ciągu dnia jest ważny bo wtedy organizm uczy sie spalać kalorie. a jak mu wrzucimy jednego dnia 2 posiłki a iinego 5 lub 3 to zamienia to na kalorie bo nie wie kiedy dostanie znów troszkę jedzonka i dlatego nie chudniemy) Ale muszę sie pochwalić, że sobotnią pokusą był dla mnie popcorn i naczosy z sosem serowym ...byłam z córką w kinie. A niedzielną pokusą było ciasto drożdzowe teściowej.....ale się nie dałam ani w sobote ani w niedzielę. Weekend muszę zaliczyć do bardzo udanch. Pozdrowionka, odezwe się jeszcze dziś sprawdzić jak wasze postępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
hejka fredka- ładnie!! naprawdę! może macie jakiś pomysł na tabelkę z rezultatami? ja na razie podaje jak fredka: waga startowa 67 lat 35 wzrost 163 waga obecna 66,5 było już lepiej (66,2) ale moje grzeszki wychodzą :/ miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
najważniejsze:) początek diety: 12,01,16 waga startowa: 69 wzrost:163 wiek:32 waga obecnie:66,7 utrata 2,3 kg ale się cieszę!!!!!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
gratuluję utraty kg fredce i nowej a astarej. trzymam kciuki za dalsze postępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
kurcze chciałam sobie wkleić suwaczek z utrtą wagi ale mi nie pokazuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
wiek 34lata wzrost 170cm waga startowa 73,8kg waga aktualna 72,9kg Spadek niewielki ale i tak cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
super Justyna że nie dałaś się pokusom! a nagroda- ładny spadek wagi :) z tym jedzeniem to masz rację, ja zawsze tak jadałam i udawało sie utrzymywać wagę, ale po ciąży nie zawsze się to udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
niffi dobrze jest! Justyna bo ja nie wiem czy przy tych suwaczkach to nie trzeba być zalogowanym ---> być na "niebiesko" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia100
dzień dobry -jestem i ja ;) wiek - 32 wrost - 160 waga startowa - 58 kg 06.01.2016 waga aktualna - 57 kg Dieta 1200 kcal +2 razy na tydzień chodakowaska skalpel /wczoraj trochę podjadłam po południu no i piwko było /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Dziewczyny gratuluję spadków wagi, super macie rezultaty. U mnie niecały kg ale i tak cieszy. Pomalutku byle do przodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Dziewczyny jeszcze moje podsumowanie tygodnia: Waga dziś 72,9kg (-0,9kg od początku roku) Dieta 90% Ćwiczenia 20% (ojojoj) Słodycze 100% Średnio 70% (musze się poprawić w kolejnym tygodniu z ćwiczeniami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga startowa 68,3 Lat 28 Wzrost 153 Waga obecna 67.0 cel: 50kg spadek od zeszlego tygodnia -0,6kg x gratuluje wszystkim spadkow malych i duzych :) oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Cześć Dziewczyny ! przepraszam że nic nie pisałam przez weekend ale nie mialam o czym. ... No po prostu nie dałam rady utrzymać wtedy diety! Za dużo pokus w te dni ! Dziś poniedziałek więc odradzam sie na nowo :) Tak więc : Wiek : 30 Wzrost: 167 Waga startowa: 70,3 Waga dzisiejsza; 68,3 Waga docelowa; 58 Moja praca pozwala na to ze bym ferie spędziła w domu z dziećmi wiec postaram sie zaglądać częściej ! Wszystkim paniom gratuluję spadków wagi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
witajcie tak czytam i widze ze wy wszystkie takie szczuplutkie jesteście eh az wstyd się przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
no ale cóż 33 lata 165 wzrostu 121 kg waga startowa 123 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
niestety w tym tygodniu nic nie poszło a trzymałam się nie było żadnego podjadania, już zaczynam sie zastanawiac czy nie powinnam przy takiej dużej wadze wspomóc się jakims suple ale trochę się boję dużo tego jest i nie wiem co wybrać a na pewno nie wszystkie są dobre i bezpieczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
próba nick wiek wzrost waga przed waga obecna cel do celu fredka32 32 160 68 66,1 nowaastara 35 163 67 66,5 justyna69 32 163 69 66,7 59 7,7 niffi36 34 170 73,8 72,9 nesia100 32 160 58 57 malami28 28 153 68,3 67 50 17 blanka111 30 167 70,3 68,3 58 10,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
kurcze chciałam nas usystematyzować i się nie udało, nie umiem....rozjechało mi się wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
smaerfetkaznadwagą nie daj się a jedyne czym bym ci sie radziła wspomóc to dietetyk. buziaki głowa do góry!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Justyna te suwaczki są spoko ale też coś mi się wkleić nie chce ... Jakie macie propozycje na obiad dziś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Smerfetka suplementy moim zdaniem nie mają sensu. One sprawia że nie czujemy głodu i nie mamy ochoty na słodkości. Ale po ich odstawieniu wszystko powraca ze zdwojoną siłą i stąd się bierze efekt jo-jo . Gdyby one sprawiły że schudne bez wysiłku to też bym się zastanowiła nad ich kupnem. Smerfetka głowa do góry uśmiech na twarzy i damy radę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec teraz ja :) Wiek : 24 Wzrost : 161 Waga startowa : 61.5 (15.01.2016) Waga dzisiejsza : 61 Waga docelowa : 52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim gratuluje tych mniejszych i tych wiekszych sukcesow, oby tak dalej. Ja wlasnie po sniadaniu tj kasza jaglana z bananem, 2 mandarynkami i troche jogurtu plus kokos na wierzchu. Herbatke czerwona juz zaliczylam teraz tylko woda i moze jakas kawka? Nwm w sumie jeszcze... Na obiad planuje filet z kurczaka faszerowany zielona papryka,pieczarkami i cebulka i chyba wloze to w rekaw i podleje troszku woda i zapieke w piekarniku. Do tego zrobie surowke z ogorka,pomidora i czerwonej cebulki. Takie mam oto plany na dzis :) A Wy jakies pomysly na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wgl to chcialam Was zapytac o taka jedna rzecz a mianowicie: probowalyscie jesc activie moze kiedys? Bo ja mam takie dziwne wrazenie ze ona zwyczajnie mnie zatyka. Tzn normalnie to ja nie mam problemu z chodzeniem do toalety wiadomo w jakiej sprawie. W zasadzie chodze codziennie a po tej activi jak jakos zjadlam przed weekendem to mialam przez weekend maly problem. Macie jakies opinie w tym temacie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×