Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość ferdzi
Witajcie z rana.widzę że Daa nam się wreszcie odnalazła.Jak dobrze że mamy kontakt telefoniczny. Wczoraj do Was nie weszłam bo po powrocie z pracy miałam tylko 2 godziny na ogarniecie wszystkiego i zwyczajnie brakło mi czasu. Calinessa pytała czy mam klientów. Musze przyznać że do tej pory było ich niewielu,ale jest coraz lepiej. Oliver kursuje po wschodniej granicy ale na szczęście znalazł chwile by do nas kupna. Dzięki Oliver, staram się opanować to maleństwo ale oczy się buntują. Saam ciesze się że wreszcie masz trochę wolnego, korzystaj z tej wolności i nie narzucaj innych obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdzi
Jakoś nie umiem tu pisać tak jak w domu i te moje wpisy są jakieś bezplciowe, sorry może z czasem to się zmieni. Wiecie że dziś juz czwartek i właśnie mija 1 tydzień kwietnia. Podobno dziś dzień macierzyństwa i piękności, tyle słyszałam w radio jadąc do pracy. W telefonie jeszcze nie znalazłam kalendarza. Na razie kończę, życzę wszystkim miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdzi
Przeczytałam że w pierwszym wpisie wkradł mi się błąd. Miało być że Olivier kuknal a wklepalo się kupna, sorry za literówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry hihi szmat czasu mnie tu nie bylo a Filtracja nadal dziala jak milo ujrzec...Pozdrawiam serdecznie a Brata caluje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️👄 dzień dobry bardzo! :D Nie no oczom nie wierze! Siostra wróciła! :D chyba ściągnąłem Cię tu myślami ;) uduszę Cię wiesz! ale ze szczęścia :D buziaki i dla Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdżi :) dziekuje, właśnie wracam juz z powrotem...droga długa wiec mam co zwiedzać ...;) a literówkami sie nie przejmuj, doczytałem sie ;) Liness :) była i sałatka i spacer, wiec wszystko w normie ;):D Daa:) dziekuje, będę uważał na drodze :) Dobrego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Kolejny dzień mojej niewoli w domu na L-4, nie pada ale i tak mi wszystko jedno. Saam pewnie ujeżdża kosiarke lub dogina pilarką :D a może robi dzisiaj za dostawcę zaopatrzeniowego ?;) jakoś niespodziewaną wolność od pracy trzeba będzie wykorzystać. o Ferdzi:) jutro pewnie już masz wolne, co? a jeszcze napisz jak to u Ciebie z weekendami? też pracujące czy "firma" zamknięta w te dni? U mnie dzisiaj w kalendarzu Nietypowe święta: Dzień Pracownika Służby Zdrowia Dzień Bobrów Światowy Dzień Zdrowia i ciekawy cytat dnia choć niełatwy do zrealizowania: „Le­piej poszu­kać so­bie no­wego przy­jaciela niż płakać po dawnym.” - Seneka Młodszy o Olivier:) he, he ...szerokiej drogi powrotnej z dużym zasięgiem :D o Czarn_ula:) witaj, chyba się nie znamy. Chociaż początkowo skojarzyłaś mi się z innym kolorem z uwagi na " więzy rodzinne" które pamiętam Olivier miał u nas z pewną piszącą. Ale rodzeństwa można mieć przecież wiele więc nie wnikam :D o miłego dnia wszystkim z piosenką na ustach(dla zdrowia:D ):) https://www.youtube.com/watch?v=Oh67sP5nlM0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Dzień dobry Przesyłam szybciutko gorące pozdrowienia i całuski;-) 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra :D to zaczynam od przytulania ...;) a z duszeniem sie zobaczy ...;) No właśnie, Siostrunia tylko jedna jest to prawda :D 👄 i zawsze sie odnajdzie, choćby po latach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat jestem w okolicach gdzie chyba pełno bobrów (Siostra, i mnie tez :D ) ale sie pochowały chyba...a wiosnę to tu widać na każdym kroku...:) Wiola :) miło, że wpadłaś ...;) Liness :) z zasięgiem to właśnie rożnie :D ale monitoruje ciagle ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba późno wstałem skoro już tyle osób na topiku było. Ja myślę że Czarn(a)ula to "nasza" Ela czyli Zielona. Ale ostatnio pod jakim nickiem u nas występowała to nie pamiętam. Jeśli nawet to nie ta saama osoba to kojarzy jej się tak saamo. l dzień dobry! l czesć Ferdzi 🌻 właściwie to nie wiem czemu nie byłaś zalogowana. Wtedy mogłabyś podobnie jak na komputerze edytować post i nanosić poprawki. l hej Czarnula 🌻 mam nadzieję że obecność na topiku to nie jednorazowa zachcianka. l witaj Celinko 🌻 w sumie to ja też uwięziony bo nadzór czuwa. Może chociaż uda mi się wyrwać do drewutni to sobie poswawole z Łańcuchową. Tarczowa juz mi się znudziła. Trawa jeszcze za małoda. l cześć Wiolka 🌻 Ciebie również pozdrawiamy. Ja prawie po sąsiedzku. l siemka Oli gumy już zmieniłeś? Ja przymierzam się dzisiaj to zrobić ale trochę zimno na podwórku. W garażu za ciasno. l udaanego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wiolka;) Oli widac ze my spokrewnieni :DBobr bobrowi nie rowny hahah ale skojarzenie takie samo ....widac dzis dzien podwojnych boberkow:classic_cool: Saamus ...no ta sama samiusienka troche na pewno u Was zagoszcze ;) ...co do gum ...zmienilam ale nie na podworku haha pojechalam pod garaz wyszedl muskularny szatyn o spojrzeniu ,ktore na dluzej pozostalo mi przed oczyma,w umorusanych ogodniczkach no taki wiecie-ciacho mowia hahah...i zmienil nawet zapakowal do bagaznika kola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nadzór własnie udał się do pracy i w domu mam już luz. Piorę firanki i ciekawe czy mi też piana wyjdzie z pralki tak jak u Daa?:D o Wiola:) dzięki za pozdrowienia, jakże miłe bo z Wybrzeża:) miłej pracy;) o Czyli jednak dobrze myślałam, że Czarn_ula to dawna Zielona. Myślę, że Saama intuicja w tym względzie go nie zawiodła;) a i moja też dobrze działa:) Dzisiaj służba zdrowia czuwa więc duście się, ściskajcie, podgryzajcie nawet:P jeśli radość tego wymaga:D dzisiaj wszystkie takie tam...wyjdą na zdrowie:) fajnie patrzeć na tę beztroskę gdy ja tymczasem się wstydziłam wspomnieć, że jakaś myśl boberkowa też mi przebiegła ale ją odgoniłam precz:P:D o Czarnula:) wiemy, wiemy ...oni raczej muszą być muskularni bo jakiś "szczypiorek" nie dałby rady. A za te spojrzenie nie dokasował sobie?:D no chyba, że to był Twój M?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ...no tak jak dzis dzien fartuszkow to mozemy nawet mocniej sie tarmosic:D ...no moj moj ...mowil ze sie policzymy wieczorem :Dnie mam pojeia co mial na mysli :classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli, no pewnie, że pokrewieństwo mamy od urodzenia po prostu ...;) inaczej bym sie tak do Ciebie nie zwracał ;) A co do OPON (dobrze, że nie użyłaś zdrobnień i jednych i drugich :D bo tez mam odpowiednie skojarzenia ;) ) to ja niestety jeszcze ścieram zimowe ...;) ...a ja to zawsze powtarzam, i powtórzę...najważniejsze to są oczka ...i ich spojrzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry (slyszycie jak po cichu mowie ? ,to dlatego ,ze nie chce zburzyc radnosnego nastroju tu panujacego :-)) Najpierw sie mocno zaniepokoilam ,ze Czarnula podebrala mi brata :-),ale potem zorientowalam sie ,ze chodzi nie o Saama ,a o Oliviera :-) i mi ulzylo :D Cal ,jak tam ,piana walila drzwiami i oknami ? :-) Saam ,to niebywale ,ze masz wolne dni od pracy ,pewnie Ci to nie na reke :-). Kawy nikt nie chce stawiac to fakt ,a nasza Ferdzi jako parzaca kawe o swicie uciekla nam do pracy 😭 :-) No prosze ,Olivier nie pijacy kawy (bynajmniej naszej :-))z Czarnula bedzie ja pil zawsze i wszedzie :-) Spokojnego popoludnia ...Zapomnialam pomachac Wioli 🖐️🖐️🖐️ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Daa:) no, trochę piany było ale w bębnie po zakończeniu programu :D. Musiałam zrobić dwa dodatkowe płukania. Muszę wziąć się za pita i ciekawa jestem, wie ktoś z Was? czy można robić na zeszłorocznych drukach bo mam je, czy trzeba pobrać nowe? są jakieś zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Daa:) Jednak wygooglałam, że pit-37 nic się nie zmienił a ja na takim się rozliczam, tzn wspólnie się rozliczamy ze stosunków...pracowych:D podstawa obliczania podatku też ta saama więc do dzieła! jeszcze tylko zerknę czy warto jakiś program użyć, który sam mi popodlicza wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pit rozliczony, na zero. 1% na schronisko dla zwierząt w moim City. Teraz przespaceruję się do Żabki bo mi jakoś markotno się zrobiło😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l cześć Danusiu 🌻 oczywiście wolne jest mi nie na rękę. Wolałbym wtedy gdy ja bede potrzebował. Albo chociaż w lipcu. Ale staram się jakoś poukładać z tym i oswoić. Jak nic się nie zmieni to tak będzie również w kolejne tygodnie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłem zajmować się obowiązkami. Chociaż nie naciskałem zbytnio saam na siebie to udało mi się trochę poszaleć w drewutni. Zmiełem też laczki bo okazało się że pogoda była całkiem fajna. Ustawilem się na słońcu więc było cieplutko pomimo tego że był wiaterek. A po obiedzie wskoczyłem do swojego mini ogródka. Jest już nawieziony kompostem i skopany. Jutro będzie można już wrzucić do gleby jakieś nasionka. l Mój pit już wysłany. Pierwszy raz elektronicznie. Podobno ma być zwrot ale już nie pamietam ile. Oczywiście jeżeli nie przeliczą po swojemu. l Mnie też jakoś smętnie. Niestety żabki nie mam pod ręką. Może uda mi się dopchać do komputera to zatopię się w muzyce i w obrazkach. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka na smutki ?-).Ja mam ja pod domem i tak jak kiedys mowilam ,nie przepadam za nia .Bylam w Lidlu i Biedronce bo za chwile moglabym miec w lodowce tylko swiatlo :-).Teraz moge przez tydzien nigdzie sie nie wybierac ,tzn.na zakupy ,choc wiem ,ze to sie nie sprawdzi ,bo po drodze zawsze czegos zabraknie :-) Saam ,a widzisz ,nadgodzin nie chca placic ,wiec bedziesz zmuszony czesciej przebywac w domu .Ale za to nie bedziesz mial zaleglych prac domowych i Zula bedzie wyglaskana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem. Jak to ostatnio bywam, mam chwilkę albo jej nie mam wcale a padam na pychol ze zmęczenia, więc tylko wpadłam by w zasadzie powiedzieć Wam dobrej nocy. Odpiszę tylko Calinessie, że moja praca to 24 h tz lokal czynny 24 h, świątek, piątek i niedziela.... a na razie pracują tylko dwie osoby po 12 godzin.Na szczęście dziś zatrudniłam 2 pracowników, ale zaczną pracę od poniedziałku, a ja wybiorę przynajmniej dwa dni wolnego. Od następnej środy będę pracować po 8 godzin, więc jest nadzieja że będę tu zaglądać częściej o ile jeszcze chcecie czytać moje przydługie elaboraty:D Jeśli chodzi o moje zalogowanie na telefonie, to chętnie,tylko nie wiem jak się pisze "ż" i wychodzi mi ferdzi a na to się nie zaloguję :O Widzę że Czarna, czy zielona też się odnalazła i odżyły uczucia u naszych panów:D Ja co prawda nie znam przybywającej, ale tak jak pozostali, miło i przyjaźnie witam Calinessa, dlaczemu tak długo czekałaś z wypełnieniem PITu? ja staram się robić to jak najwcześniej, tyle że u mnie zawsze jest zwrot, więc się spieszę by mi wypłacili :D a jak wychodzi na zero, to w sumie nie warto się spieszyć. W przyszłym roku też jak Saam wyślę elektronicznie, bo mam strasznie dużo drukowania, bo i oryginał i kopia a przecież wypełniam nie tylko dla siebie i tych kartek leci sporo, o tuszu nie wspominam:O Saam a dlaczegóż to Ty taki niezastąpiony nagle dostajesz tyle wolnego? czyżby cały zakład stanął ? a może wreszcie przyjęli zastępstwo i dają Ci wreszcie odpocząć po tych wyczerpujących miesiącach pracy ? Matko jedyna, nie uwierzycie...u mnie właśnie grzmi:O:O Teraz to już muszę się pożegnać i szybko wszystko powyłączać. Trzymajcie się cieplutko, dobrej i spokojnej nocy wszystkim życzę i buziaki na dobranoc zostawiam👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Daa:) nie mam specjalnie teraz wyboru ze sklepami a Żabkę mam w pobliżu. Jakoś potrafię w tym sklepiku znaleźć zadowolenie. Nie jestem rasistką sklepową:D, wszyscy chcą zarobić:)właśnie wcinam czekolade z Żabki:D wcinajcie ze mną;) http://www.bdsklep.pl/gfx/5901588017945-e-wedel-100g-czekolada-gorzka-truskawkowa.jpg o Ferdzi :) kurka wodna! czy Ty w pogotowiu ratunkowym pracujesz?że 24h!? dobrze, że w końcu będziesz miała po 8 godzin bo z samego czytania o 12 godzinach byłam zmęczona:-o:D tak się burzy boisz?:D dobrej spokojnej nocy:) o Saam :) u mojego M też czasem dają przymusowe wolne gdy nie ma produkcji i trzeba brać urlop albo ten bieżący albo bezpłatny jak kto woli. A powinni chyba płacić postojowe. Tyle, że Tobie oddają nadgodziny by nie płacić za nie, tak? Ale za to odeśpisz sobie i nadrobisz domowe zaległości. A robota nie zając :D chyba? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż dwunastu godzin dzisiaj nie przepracowałem to musicie wiedzieć że mój szpadel jest bez wspomagania więc ja także padam. Dobrze że jutro też wolne. Małem jechać na gościnne występy do miasta powiatowego ale nie wiadomo jak to będzie bo solistka coś niedomaga. Zobaczymy. Moje wolne to odbiór za nadgodziny. Podobno mam ich tyle że przerasta to prezesową wyobraźnię i możliwości finansowe firmy :D a ja sobie wyobrażam że całkowite koszty zastępstwa które pomimo sezonowego spowolnienia otrzymałem będą porównywalne albo nawet większe. Poza tym pewnie część roboty będzie odkładane na mój powrót. l Dobra, na dzisiaj wystarczy filtrowania. dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych bobrowych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×