Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Mam nadzieję że Danusia szybko wybije małżowinkowi chorowanie z głowy a dokładniej z układu krwionośnego. Znaczy badaniami i odpowiednimi receptami. A z facetami odnośnie badań wcale nie jest tak źle jak to przedstawiacie. Znam takiego jednego który dzisiaj saam zgłosił chęć przebadania się. Na razie szukają dla niego odpowiedniej i dysponujacej czasem w godzinach popołudniowych okulistki. Oczywiście chodzi o taką która zrobi dobrze i nie weźmie pieniędzy. Oby tylko nie trafił się okulista :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak sie spodziewalam .Lekarz rodzinny zlecil pielegniarce wykonanie EKG i zapisal magnez i potas (bez badan ).Brak slow . Wlasnie spakowalam Ulana i jutro po siodmej jedziemy ,po poludniu syn przyjedzie po mnie .Przy okazji odbiore moje wyniki z Tomografii ,bo to wlasnie tam robie badania . Zycze spokojnego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że w poblicznej służbie zdrowia dostaje się minimum. A i tak trzeba umieć to wyegzekwować. Niby całe życie płaci się składki a i tak trzeba w razie problemów ze zdrowiem sięgać do portfela. l U mnie wieje ponad przeciętną wartość. Można nawet powiedzieć że w porywach mocno wieje. Gdyby dzisiaj zamiast deszczu padał śnieg to pewnie rano nie dojechałbym do pracy, drogi byłyby zasypane i zawiane. Na szczęście lekko zawiany jestem tylko ja bo wydoiłem duszkiem chmielowego stronga :classic_cool: l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) lepiej nie ryzykuj. Strong mógłby Ciebie sponiewierać. Raczej karmi jest w Twojej strefie wagowej :D l dobrej nocy :) l kolorowych lutowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze! teraz mi doby za mało😭 no ale fakt faktem do 1:15 byłam w pracy. o Saam:) ja też nie wiedziałam że jest tyle rodzajów :D ale może po prostu cukiernika poniosła fantazja:Palbo tyle ich przeleciał :D o Okrywać Was nie będę bo ciepło, popatrzę tylko czy wszyscy są ;) dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Dziwnie ciepło u mnie(15 stopni), słoneczko chwilami świeci, trochę wieje ale idzie wytrzymać. Muszę troche nadrobić swoją nieobecność bo Ferdzi się obrazi:P A świąt dzisiaj bez liku bo oprócz Matki Boskiej Gromnicznej to jest: Światowy Dzień Mokradeł Dzień Handlowca Dzień Świstaka Światowy Dzień Życia Konsekrowanego Dzień Niedźwiedzia Dzień Pozytywnego Myślenia Jeden to będę na pewno świętować wykonując swoją pracę:D Kawa i herbata dziś we własnym zakresie ale dawno nie było soczków:) a teraz w okresie przedwiośnia będą bardzo pomocne w utrzymaniu dobrej kondycji w walce z infekcjami więc jedzcie jak najwięcej owoców i warzyw. Wycisnęłam na potrzeby filtrowni soki i podaję, proszę.... http://photos.up-wallpaper.com/images/3sklb2uqt3s.jpg o Mnie ostatnio męczył katar ale trwał tylko 2 dni, jednak przeszło mi na głowę:D i rano czuję lekki ból w skroniach. Teraz rozprawiam się z zatokami ponieważ nie mam czasu chorować ;) o Wszystkim a najbardziej dzisiaj Daanusi życzę dużo pozytywnego myślenia :)bo to podstawa dobrego obrotu spraw wszelakich:) miłego wtorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tysięczny post! :classic_cool: to może kilka pozytywnych zajawek ;) http://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201009/1285882822_by_Pszczolawpiwie_600.jpg o przedłużę tauzena :) chociaż to trochę trudniejsze też warto wiedzieć... https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/9d/b1/3f/9db13fc4ed11b3c8f63c64a9dfcd2905.jpg o http://lifementor.pl/wp-content/uploads/2013/02/pozytywne-myslenie-LM.jpg o i chyba najprostsza recepta.. http://radosnycudak.zeno.pl/wp-content/uploads/2014/06/U%C5%9Bmiech-289x220.jpg o :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) l cześć Celinko 🌻 z okazji branżowego święta przesyłam Ci życzenia sukcesów zawodowych i aby praca nigdy nie stała się przykrym obowiązkiem. A od gospodarza topiku dodatkowa róża za wyczarowanie okrągłego postu. l A wszystkim życzę spokojnego gromnicznego świętowania :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie już łatwiej pozytywnie myśleć bo tylko dwie godziny do końca pracy. Chyba że coś wypadnie i będę musiał zostać w kozie. Mokradła są na kazdym kroku (prawie) ..... znaczy mam na myśli że wszędzie, nawet na moim miejscu na zakładowym parkingu. Nic dziwnego bo ostatnio dużo pada. Wieczorem dobrze by było odwiedzić te najbardziej interesujące mnie mokradła ale to już zależy od nastroju. l Swistak Philip myli się częściej niż synoptycy więc wolę opierać się na prognozach tych drugich. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkopulik w tym że aby wyolbrzymić szczęście trzeba je najpierw mieć.Ale od czego pozytywne myślenie. A nawet pozytywne śpiewanie. Więc razem z Piaskiem ... "Szczęście jest blisko co w głowie się nie mieści. Szczęście jest blisko na wyciągnięcie ręki." l Niestety nic nie widzę do szczęścia podobnego. Znaczy nic w moim przedziale wiekowym. Rzeczywiście chyba pora zmienić okulary. Może na różowe? :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :)dziękuję ;) jak to nie widzisz szczęścia? czyżbyś musiał zostać po godzinach? :D oby jednak Twoje szczęście było blisko tzn żebyś szybko wyszedł z pracy no i pobrodził po tych swojskich mokradłach:P a świstak w USA widzi szybką wiosnę :D że też Ci Amerykanie wierzą w takie bajki:D:D oglądałam teraz ten moment wróżby w TV. Wiosna może będzie szybka ale pewnie wyniknie to z globalnego ocieplenia jakie teraz jest. a to już link do zacytowanej piosenki.... https://www.youtube.com/watch?v=hfohn66aB6c o he he...wyciągam rękę i jest tylko ...laptop :D moje ,,szczęście,, wyszło do pracy... o Został jeszcze do omówienia niedźwiedź, który jak nic obudzi się przy takiej aurze. I zostało życie konsekrowane. Sprawdzę co to znaczy...hmm już wszystko jasne ...cytuję z Wikipedii...,,Życie konsekrowane – w niektórych Kościołach chrześcijańskich (np. katolicyzm, prawosławie) tryb życia poświęconego w szczególny sposób Bogu i pracy dla dobra Kościoła. Często wynika ze złożonych ślubów...,, ale uwaga!!! oprócz wspólnot kościelnych można prowadzić życie konsekrowane indywidualnie i dotyczy to dziewic, wdów i pustelników. Jest to pewnie wyrzeczenie się pewnych zachowań międzyludzkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) myślę że w pracy też możnabyłoby znaleźć trochę szczęście. Tylko że tak jak mówiłem to co w moich oczach jest dobrym materiałem na szczęście pewnie nie chciałoby dzielić szczęścia ze mną. Bezpieczniej i pewniej jechać do domu, tam czeka szczęście z urzędu. Oczywiście jezeli jest w humorze. l Z definicji wynika że do życia konsekrowanego nie mam przepustki. Nie każdy przecież musi być spiewakiem, nie każdy do wszystkiego się nadaje.. l Z tego co wiem podobno nie wszystkie niedźwiedzie poszły spać. Tym z rodziny saamów jak zwykłe się nie śpieszy do spania. l Niby dz/i/wactwo z tym Philem ale jakoś lżej gdy się wie że wiosna szybko przyjdzie. A jak się nie sprawdzi to będzie kogo obwiniać. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh....Saam:) to u mnie tak saamo w pracy z tym szczęściem. A nawet jeszcze lepiej(lub gorzej) bo kilka chciało by dzielić ze mną szczęście:D tyle, że ja nie mogę😭 bo byłoby nieszczęście:-o :D Ty do domu a ja do pracy więc tymczasem ps. przy takiej frekwencji na filtrowaniu jak dziś może misiowi Saamowi udaa się szybko wskoczyć i pobuszować pod kołderką? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazimiera Iłłakowiczówna lWilk gromniczny l Szła Najświętsza przez bór Panienka, miała płaszcz błękitny, białą sukienkę i szło wilczysko chytre, przyczajone, przemarznięte, za Panną Świętą. l Wilka szukali z kłonicami, jak go znajdą, kości mu połamią: zeżarł zeszłej zimy cielę białe, prześliczne w samą Gromniczną! l Spotykają chłopi świętą podróżną, zdejmowali czapki, patrzą - na próżno: "Wybacz nam, pani wspaniała, czyś wilka nie widziała? l Zjadł on sierotce Jasi jagnię chude, zagryzł wołu w stajni i psy po budach. Wielka twa łaska, Matko, straszna jego ohyda, więc nam go wydaj!" l "Anim go szukała, ani go wydam. Patrzcie lepiej po sercach, to się wam przyda, bo tam to właśnie, a nie wśród ścieżyn, wilk leży!" l Poszły rosłe chłopiska milcząc do chałup. Ogląda się Panienka po śniegu białym, ogląda się wszędzie, aż spod płaszcza jej milczkiem wylazł łeb wilczy! l "A tuś mi, dławco jagniąt bezbronnych? Katom cię wydać byłabym skłonna, tylko że nad twą wilczą niedolą serce mnie boli. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l Skoroś sam znalazł moją opiekę zostań już przy mnie, bo gdzie uciekniesz! Będziesz mi za to roztropnie służył zimą w podróży." l Odtąd chodzi wilk z Matką Najświętszą wiernie przez śniegi puste, zawiane ściernie, pełniąc śród nocy mroźnych i długich różne posługi. l A kiedy jasną gromnicą świeci Panna przeczysta pośród zamieci, tuż i Gromniczny Wilk za swą panią jarzy ślepiami. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadszedł koniec okresu świątecznego. Definitywnie i prawie na rok z żalem żegnamy kolędy, choinki i światełka kolorowe. Ja dodatkowo żegnam filtrownię ale tylko na noc. l dobrj nocy wszystkim życzę :) l kolorowych mokrych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może tutaj piszą ludzie którzy mają serce i pomagają innym , jesli możecie wesprzyjcie chociaż grosikiem , można także pomóc sms-em o treści S3493 na numer fundacji "SIE POMAGA" -72365 , POMÓŻ PROSZĘ jeśli możesz x https://www.siepomaga.pl/emil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim A mnie wcale nie jest żal odchodzącego okresu kolęd i tego całego rozgardiaszu związanego ze świętami. Z ulgą myślę, że następne będą dopiero za 11 miesięcy :D Niestety przed nami jeszcze święta wielkanocne, tych to szczególnie nie wspominam miło:O Może w tym roku będzie inaczej, bo wyspiarze się zapowiedzieli, będą chrzciny :D Wybaczcie proszę moją wczorajszą nieobecność, ale pisałam wcześniej, że mam wizytę u reumatologa. Niestety, ta wizyta nie wniosła w moje życie nadziei na zdrowsze jutro. Uważam, że pani poszła po najmniejszej linii oporu i zdiagnozowała to co było zdiagnozowane i narzucało się samo, a to jest prawdziwą przyczyną moich cierpień, nadal pozostaje nieodkryte:( Pani R, poszła po całości i uznała, że jak mi zapisze leki za prawie 500 zł, to od razu po wyjściu z apteki będę fruwać, uwalniając się od tej kwoty i mnie uzdrowi. Oczywiście nie zaleciła żadnych dodatkowych badań, więc niech się wypcha ze swoimi tak drogimi lekami Wróciłam do domu zdegustowana i zniechęcona tak bardzo, że nie chciało mi się nawet włączać kompa. Widzę jednak ,że świętowaliście sobie tu ładnie i lirycznie. Jeszcze nie patrzyłam w kalendarz i nie wiem z jakiej okazji dziś będziemy świętować. Martwi mnie milczenie Daa, ale pewnie podobnie jak ja, była zbyt zmęczona po wczorajszym pobycie w szpitalu. Mam nadzieję, że dziś opisze nam co się wczoraj działo i jak się czuje Ułan, i jakie odebrała wyniki badań. Calinessa, aż oczy przecieram, kiedy widzę taki późny Twój wpis. Czy naprawdę tak długo pracujesz, czy może robisz sobie nocny spacer, by się dotlenić przed snem? Saam, nie wiem w czym było Ci aż tak miło:D no, ale cieszę się, że jednak było i mam nadzieję, że nocą też było miło i nie tylko miło:P Ciekawe co u Klawego ? Zastanawiam się gdzie przebywa obecnie Olivier? Dlaczego Jolka tylko machnie łapką od czasu do czasu a nic nie pisze? Gdzie podziała się Wiolka ? Zuzanna też jakby zaniemówiła i oprócz pozdrowień nie pisze nic. Halo , odezwijcie się wreszcie ! :D Teraz może karteczka z kalendarza; Dziś już 3 luty. Imieniny obchodzą: Błażej, Oskar, Telimena Przysłowie: „Pogoda na świętego Błażeja, dobra wiosny nadzieja” Fajny cytat dnia: „Pozwól mówić sercu, a słowa same się znajdą. Tylko serce trafia do serc, nie zimne rozumowanie.” - Zofia Kossak-Szczucka Świąt jakichś szczególnych w kalendarzu nie widzę i to mnie dziwi bardzo. Wczoraj było tych okazji do świętowania sporo a dziś żadnego? coś tu jest nie halo , nie uważacie ? Zostawię jeszcze kawusię; http://4.bp.blogspot.com/_dKzUtXj_49U/TDhMyMS13PI/AAAAAAAABpo/npPHRxqxSHo/s1600/coffee.jpg I zieloną herbatkę, by była gotowa kiedy Calinessa się obudzi; https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ1IL7i9zRO2UkBYuKs_H2qunHxE-P8DJ-luIQonWaIGI-HNYcv3w Zostawię jeszcze coś na ząb; http://www.jemdrugiesniadanie.pl/pliki/2015/0 6/warzywna-kanapka.jpg Zapraszam. Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko i życzę pięknego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) :) l cześć Ferdzi 🌻 dzięki za kawkę. A z konapką to chyba mnie ktoś ubiegł i zjadł. Nawet okruszki nie zostały. l Ja znalazłem że dzisiaj Międzynarodowy Dzień Kopania Rowów. Rowy oczywiście są potrzebne, zwłaszcza w podmokłych terenach. Kopać nie zawsze trzeba, czasem już są bo natura o to zadbała. Chyba że chodzi o kopanie nogą ale to już bylaby przemoc. Można też kopać rowy maszynowo bo mechanizacja wkracza do każdej dziedziny. W każdym bądź razie nie bardzo wiadomo o co chodzi. I tu jest pole do popisu dla dociekliwych i ciekawych świata. l udanej środy wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Cześć Ferdzi:) he he...spacerek o tej porze to może tylko w przypadku gdy szukam kota, który wyszedł na dłuższy spacerek. Tak więc wczoraj o tej porze powróciłam z pracy i się zadomawiałam ;) ostatnio w pracy nasiliły się kradzieże i to akurat są to osoby przechodzące procedurę kasowania u mnie. Może coś ze mną nie halo ale z jednej strony działam tak, że skutecznie delikwent jest zatrzymany a z drugiej strony widzę co przeżywa i mi go szkoda :D dziwię się jak można włożyć sobie komplet drogich kluczy w spodnie na brzuchu jeśli na opakowaniu wisi jak byk klips magnetyczny? :D ale ja znam wszystkie tajniki zabezpieczeń a pewnie początkujący złodzieje nie:D O lekarzach się nie wypowiem bo staram się być sama sobie lekarzem, chodzę tam tylko wtedy gdy już naprawdę muszę. Przyczynę mojego pokłuwania serca też już wytropiłam. Ostatnio ,,grzeszyłam,, popijaniem coca-coli a jak się przekonałam nie raz większa dawka kofeiny zbyt tarmosi moje serducho z wadą . Ale np. jestem bezradna wobec ostatniego pogorszenia się ostrości widzenia i jestem zarejestrowana do okulisty na 19 lutego. Mimo to mam na oku:D pewien suplement z luteiną, drożdżami i witaminami w sklepie ze zdrową żywnością. W przyszłym tygodniu kupię go i przetestuję na sobie ;) o Gosciu :) przeglądnęłam stronę,, Sie Pomaga,, i wzruszyłam się ale nigdzie nie ma kosztu sms i mam obawe, że zostanę z pustym kontem:-o więc na razie odpuszczę sobie... o Nasza Daa to nie wiadomo czy wróciła do domu bo przecież ona saama w domu być nie może. Może w tej klinice jest możliwość przebywania z pacjentem i skorzystała z tego?:) o miłego dnia wszystkim :) oj! tak długo pisałam z przerwami a tu już głodny Saam zajrzał;) ja też musiałam liczyć na własną kanapkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj nieco chłodniej bo 10 stopni ale za to bardziej słonecznie. Właśnie odsmażyłam na rumiano odmrożone gołąbki, nakarmiłam M przed pracą i będę się wybierać na zakupki :). W sobotę mam podwójne urodziny w rodzinie i trzeba kupić prezenty. o Saam :) :Dniezwykle dyplomatycznie ująłeś kopanie w 4 litery:D Ja jestem dociekliwa i ciekawa świata i znalazłam super filmik z muzyką pokazujący kopanie rowów mechanicznie, super sprawa, łopata się chowa ;) http://demotywatory.pl/4604602/Koparki-do-kopania-rowow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Saam Nie będę się wgłębiać temat dnia kopania rowów, pewnie dlatego że to taka przyziemna czynność :D no chyba że o innego rowa chodziło:P:P ale to już nie dla mnie te rozważania :D Calinessa, rzeczywiście ludzie są tak naiwni i tak nieudolnie kradną ? Sama widziałam kiedyś, jak facet ukradł czekolady, ale nie wiem ile. Skasował się na kasie a kiedy za nią przeszedł, czekolady zaczęły mu wypadać z ubrania, pewnie zza koszuli...kiedy ludzie zaczęli krzyczeć ..złodziej, złodziej, on zaczął uciekać i chyba pogubił ich sporo. Ochroniarz i ludzie pomagali zbierać te czekolady a ja przyznaję, że stałam oniemiała i nie mogłam się ruszyć :O Współczuję Ci że masz do czynienia z takimi ludźmi, oby było ich najmniej. Wiesz, ja też nie chodzę zbyt często do lekarza, najczęściej kiedy kończą mi się stałe leki. Tym razem, już zbyt długo czekałam, cierpię już od jesieni a dopiero silny ból zmusił mnie do udania się do lekarza. Niestety na termin do specjalisty czekałam też długo, wszystko się przeciągnęło, a poprawy jak nie było tak nie ma:( i jak sądzę już nie będzie:( Masz rację, może Daa, została przy Ułanie, miał tam być chyba ze dwa dni, więc może dziś się odezwie. Jako, że zostawiłam poczęstunek, ale nakryła go czapka niewidka, to teraz zaserwuję już obiad, może tym razem ukaże się na naszym topikowym stoliczku. http://i.wp.pl/a//f/jpeg/34514/30150658_l.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) mam nadzieję, że Saam wziął do pracy wypasione śniadanie bo będzie teraz łykał ślinke patrząc na obrazek:D Ja nie mam stałych leków ani przewlekłych chorób więc łatwiej mi usprawiedliwić omijanie wizyt u lekarza. Wiem, że wywołuję tym burzę ale od pewnego czasu mam teorię, ze ,,jedzenie ma znaczenie,, w 80% . To co nam nie służy w pozornie dobrym jedzeniu gdy nie jest wydalone staje sie toksyczne i zatruwa stawy, narządy czy osłabione miejsca w organizmie powodując choroby. Cały proces od spożycia po wchłanianie to wielki majstersztyk :D a przyrównać trochę można do samochodu któremu zatankujemy złe paliwo:D sorry... jestem maniaczką na tym punkcie chociaż nieraz się buntuję wykorzystując skutki do własnych obserwacji ;) no nic...czas leci , lecę i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Wpadam na chwilke .bo musze dokonczyc przygotowanie obiadu . Wczoraj wrocilam o 17:00 ,syn po pracy przyjechal po mnie .Choc praktycznie tam nic nie robilam ,to wrocilam zmeczona i z bolem glowy .Saama w nocy nie bylam ,syn zostal ze mna . Dzis rano zawiozl mnie pracownik Ulana ,poniewaz musialam byc przy wypisie i omawianiu badan :-).Jesli chodzi o cene badan ,to chyba nie pytajcie ,albo zgadujcie :-).Powiem tylko ,ze wzielam z domu schowane na 'czarna godzine 'wszystkie pieniadze ,ale z mysla ,ze czesc przywioze z powrotem .Okazalo sie ,ze strzelilam w dziesiatke i nawet nie zostalo z tych pieniedzy nic ,nie wykupilam nawet recept ,po obiedzie pojedziemy je zrealizowac . Wczoraj Ulan byl tak wymeczony badaniami ,ze gdybym zapytala go jak sie nazywa ,to chyba by sie zastanawial :-). Moje wyniki tez nie sa ciekawe ,tzn sa gorsze anizeli byly wczesniej ,ale nie chce mi sie o tym poki co myslec .Bedac tam w Klinice ,zapisalam sie do urologa ,oczywiscie prywatnie ,bo inaczej musialabym czekac bardzo dlugo ,pojdziemy z torbami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calinesso jeśli otworzysz podany link fundacji, to wyświetla się tam zdjęcie chłopca i obok zdjęcia jest niebieskie okienko z napisem sms , kliknij w to okienko i wyświetli ci się koszt sms--a . Jeden sms kosztuje 2.46 zł . Jesli zechcesz pomóc , wielkie , wielkie dzięki. Ale to żaden obowiązek . Prosba tylko i wyłącznie do tych którzy chcą i mogą pomóc. x https://www.siepomaga.pl/emil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Na pomocowe prośby filtrownicy zawsze reagują. Pewnie i tym razem nie bedzie inaczej. Z tego co mi wiadomo druga cyfra numeru telefonu mówi o przybliżonym koszcie sms-a. O fundacji też już wielokrotnie słyszałem. l cześć Celinko 🌻 l hej Danusiu 🌻 l witaj Gość l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he he teorie wujka sama :) gosc pisze ze informacja o kosztach sms jest w niebieskim okienku przy zdjeciu dziecka a sam wymysla swoja teorie bo przecież on wie lepiej oni tu sa tu lepiej wiedzacy od wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×