Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Dzień dobry Wam!:) przez chwilę myślałam, że może Ferdzi luknęła:D o Oj Klawy:) brawo! widzę pięknie rozpoczętą niedzielę🌼 w końcu dzień świąteczny:) wprawdzie nie dla każdego bo ja znów idę do pracy ale z Twojego poczęstunku z przyjemnością skorzystałam, dzięki:) W pracy będzie orkiestrowo i być może będę wolontariuszką i będzie fajnie :)takie inentyfikatory powinni mieć prawdziwi wolontariusze. http://s2.wosp.org.pl/uploaded/files/images/24Final/ID(1).png Ciekawe komu Saam wrzucił do puszki? :D o Cześć Zuzia:) wspierasz WOŚP? o U mnie odwilż i oczywiście plusowo. o Miłej niedzieli wszystkim:) i proszę wybaczyć moją dzisiaj śladową obecność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mimo,że identyfikatory były przekreślone wyrazem "wzór" to jednak link nie działa prawidłowo😭 o Cześć Wiola:) fajnie, że objęlaś wartę na filtrowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Oczywiscie , ze wspieram. Jakie macie plany na dzisiaj ? U mnie pogoda sie popsula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popołudniowe heloł l cześć Wiola 🌻 l hej Celinko 🌻 l witaj Zuziu 🌻 l siemka Gość l Byłem na łyżwach :classic_cool: Moje naturalne lodowisko nie jest w dobrym stanie. Wczoraj na lodzie miejscami była woda i później zamarzła tylko wierzchnia warstwa. Tak więc na większej powierzchni cieniutka pierwsza warstwa lodu jest slabiutka a pod nim woda. Ale bez trudu można znaleźć powierzchnie zdecydowanie większe od sztucznych lodowisk z mocnym i gładkim lodem. Szaleńczych jazd nie dało się wykonać gdyż czasem łyżwy zapadały się w lód i o wywrotkę nietrudno. Ale pośmigać można było. Oczywiście niezbyt długo bo nieprzyzwyczajone nogi szybko wysiadają. A dopiero jutro będzie to czuć w kończynach. Bywało że na drugi dzień czlowiek ledwo przebierał nogami. Wolę więc nie przesadzać. Może jeszcze będzie okazja założyć łyżwy. A dzisiaj wróciłem do domu suchy i cały bo udało się uniknąć wywrotek l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HURRRRRRRAAAAAAA !!!! WYGRALIŚMY Z NIEMCAMI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hura ... hura ... ale awansu na olimpiadę nam to nie dało. Jednak krok we właściwą stronę został zrobiony. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, Saam to sie jednak Ci smignelo po lodzie:D, oczywiscie jest to smutne, ze w styczniu nie mozna liczyc na mroz, ale moze luty pomrozi troche:) Calinessa, milo ze Ci sie wszystko podobalo:), masz wybaczone dzisiejsza nieobecnosc:D Wiola, jak tam poszlo dzisiejsze orkiestrowanie?:) Daa, gdzie jestes:(? Stol zastawiony, czekal na Ciebie caly dzien. Zuzia co porabialas dzisiaj?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca Was
Sama bym pośmigała na łyżwach,ostatni raz to robiłam w szkole:-o Saam kreśliłeś ósemki?Super sprawa troszkę zazdroszczę:-D U mnie śnieg stopniał na drodze była i jest ślizgawka,to łyżwy byłyby na miejscu:-)Klawy u nas głośno się nie gra,ale ważne,że można wrzucić do puszki kwestującym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo. Dzisiaj zdychalam przez caly dzien. Chorobsko mnie jakies dopadlo. Bylam chwile na kafe ale nikogo nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
🖐️👄 Dobry wieczór wszystkim :) Liness :) odpowiadając na Twoje zaległe pytanie...nie, nie noszę wąsów, i nawet śmieszą osoby je noszące ;) ja albo gładko (w domku) albo zarost kilkudniowy (na wyjazdach), ale o tym chyba już tu pisałem ;) Ja tez byłem na koncercie Wielkiej Orkiestry ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor :-p :-) Jestem Klawy ,a jakze :-) He ,he ,ja nie musialam z domu wychodzic aby obejrzec 'swiatelko do nieba ' ,ogladalam lezac na boku :-) na lozku przy ksiazce :-)i nie mowie o tym z Warszawy ,a z mojego miasta :-). Dzis wiele razy mialam mokre oczy ,bardzo wzrusza mnie dobroc ludzi .Choc juz kilka dni temu wrzucilam pieniadze do skarbonki WOSP w Lidlu ,to przed chwila wyslalam smsa na Orkiestre :-) Ogladalam znow 'Nasz nowy dom 'i choc to byla powtorka ,to tez oczy plakaly :-),jestem miekka ,a mowia ,ze trzeba byc twardym ,to nie ja :-) Dobrze ,ze chociaz siatkarze wygrali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, wiesz ta podusia jest milusia:D, bede spal z nia zawsze:classic_cool: Dzisiaj czytalismy o czarnej soli, bo dostalismy od syna jak byl na Islandi, i okazuje sie ze to bardzo dobra sol na potrawy miesne, a Ty przeciez duzo robisz z miesem:). Ponadto w codziennym uzytku stosuje moja zonka sol himalajska, bo jest zdrowsza, tez taka uzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ,ja stosuje czasem sol morska ,czasem himalajska ,a czasem zwykla jodowana .Czytalam teraz o tej soli czarnej i ponoc zawiera ona miedzy innymi siarkowodor (smierdzi jajami :-) ),no i zawiera tez siarczek zelaza ,to chyba niezbyt dobrze wplywa na organizm . Klawy ,gdy brdziesz spal na tej 'mojej' podusi ,to zobaczysz ,dobrze wyjdziesz na tym ,gwarantuje Ci to :D 'bedziesz ':-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem:D, dzisiaj rano byly tego efekty, nawet sniadanie podalem do lozka:D:P Ja probowalem ta sol i nic nie wyczuwam poza lekkim przydymieniem, ale jak pisza jest to jedna z najbogatszych soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jakis nie czuly jestem, bo zadnego zapachu jaj nie czuje i ma taki inny posmak soli X Lubisz Krzysia Krawczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,to prawda ,ze z moich mlodzienczych lat :-) Ciebie pewnie nie bylo jeszcze na swiecie :-) Ile lat temu wyjechaliscie z kraju ? ...nie chodzi o spodenki ,ale o dluuuuugie nozki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie bylem, jak bylem:D, i na wlasne oczy widzialem, te krotkie spodenki:P, z 10 bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz sie zaaklimatyzowales ,prawda ?.Tesknisz za krajem ? Wiesz ,na poczatku myslalam ,ze rozmawiam z kims w wieku moich synow :D,ale to i tak by mi nie przeszkadzalo :-) W ogole ,to jestes Klawy facet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, tez jestes fajna dziewczyna:), tylko za duzo czasu spedzasz w kuchni. Jest cos co chcialabys zrobic albo zobaczyc? Mozesz teraz kiedy dzieci macie dorosle realizowac marzenia:D X Nie, nie tesknie jest mi tu dobrze, mam tu lepsze perspektywy, przynajmniej na razie, nigdy nie mowie nigdy, mostow nie pale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spedzam duzo czasu w kuchni ,no moze w soboty .Ale na ogol jestesmy sami z Ulanem ,czasem starszy syn podjezdza po pracy na obiad ,chodz nie zawsze i jesli mam obiad miesny to na 2 dni i tylko gotuje ziemniaki .Jesli gotuje zupe ,to tez na 2 dni . Nie mam specjalnych marzen ,chcialabym tylko byc zdrowa ,a od 15 lat zmagam sie z powaznymi problemami .Swiata nie zwiedze ,bo sie do tego nie nadaje ,nie moge tu mowic dlaczego .Tak wiec chce spokojnie zyc jak najdluzej w pelnej swiadomosci umyslowej i byc przydatna swojej rodzinie ,ktora tez mi duzo pomaga ,szczegolnie Ulan ,ktory jest oaza spokoju :-) 'choc'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz ,zostalam saama ,wiec sie pozegnam :-) Dobrej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnoscia jest Ci nie latwo, dobrze ze masz Ulana ktory Cie wspiera, ale moze moglabys sie wybrac na SPA do jakiegos sanatorium i odmlodzic sie odrobine, poprawic kondycje. Z pewnoscia robisz wiele i za to trzeba Cie podziwiac, jednak na pewno jest cos, co jeszcze mozna zrobic. Super ze sie nie poddajesz, tak trzymaj:). Tak, na mnie juz czas, weekend sie skonczyl:(, trzeba isc spac. Dziekuje i dobranoc wszystkim🖐️🌼, kolorowych, spokojnych snow:D X Nie bylas saama, tylko dlugo pisalem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam bo już powoli szykuję się na poduszki. Mnie dzisiaj przydałaby się nie tyle Podusia dla Wacusia co bardziej dla nóżek. Tylko że to większy wydatek bo trzeba dwie :D l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych orkiestrowych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałkowe dzień dobry! :) l Nadszedł dla mnie jeszcze gorszy czas w pracy. Dostałem pomocnika. A że to uczeń to jest jak kula u nogi. Mam nadzieję że szybko się czegoś nauczy i będzie pomocny. l Dzisiaj Dzień Wegetarian. Ja wlaśnie zjadłem wiązkę kabanosów więc chyba nie powinienem zabierać głosu w tym temacie. l Za to mogę wszystkim podziękować za udział w filtrowaniu oraz za wszelkie dobro, miłe gesty i ciepłe słowa. Okazją ku temu jest Światowy Dzień Podziękowań. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×