Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Dzień dobry :) o Hej Saam :) A ja wczoraj w nocy po pracy chciałam podrzucić Ci dwie poduszeczki pod nogi ale kafeteria uparcie mi nie pozwalała😭 a może była jakaś przerwa techniczna...zostawię je na dzisiejszy wieczór jeśli nóżki dalej bolą. Ja jeszcze mogę zaliczać się do wegetarian bo z mięs jadłam tylko łososia wędzonego. O ile ryby są w jadłospisie wegetarian. He he a może ten Twój pomocnik będzie mógł jakiegoś posta na filtrownie zmajstrować za Ciebie, co? :D naucz go :D o Do Oliviera też chciałam coś napisać i klapa:( bo ciekawa jestem dlaczego na wyjazdach już nie jesteś taki gładziutki Olivier? przecież golarki działają pod każdą szerokością geograficzną? :D widać tylko dla żonki się starasz ;) w sumie prawidłowo :) o Klawy :)w ramach dzisiejszego święta składam Tobie podziękowanie za wczorajsze zrozumienie mojej małej aktywności wczoraj ;) :) o pięknie dziękuję za uwagę wszystkim :) i miłego poniedziałku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) gdy czytałam archiwum by przypomnieć sobie czytającą nas ale już piszącą lecz nie podpisaną Wiolę:D doczytałam, że niedługo stawiasz torta i flaszkę ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż jestem ciekawy co urodzi się Danusi. Jak by nie było to wspominamy czas sprzed prawie dziewięciu miesięcy :D l hej Celinko 🌻 bardzo Ci dziękuję za obecność. Jak zawsze jest ona na wagę złota. Z tego co mi wiadomo to wegetarianie nie jedzą ryb. Tak więc nie poswietujesz z tego powodu. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam poniedzialkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor 🖐️ Co Wy ze mna wyprawiacie :-).Klawy wysyla mnie do sanatorium :D,aby tam mnie odmlodzili :D ,Saam wrozy mi porod ,nie mam slow na to :-). Cal ,ja o niczym nie wiem ,zadnego jubileuszu nie przewiduje :-),a tak przy okazji ,nie widze archiwum kafeterii. He,he ,mam co prawda problemy natury fizjologicznej co powoduje powiekszenie obwodu brzucha :D i to mogloby sugerowac ciaze :-).A moze zakupie test ciazowy :D ,cuda sie zdarzaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l cześć Zuziu 🌻 nowy tydzień dobrze Ci się rozpoczął? l hej Danusiu 🌻 "urodzić" to pojęcie niejednoznaczeniowe. Na ten przykład w mojej głowie często rodzą się niegrzeczne myśli. Ale nie chce się urodzić plan jak te myśli przekuć w czyn. l witaj Kamilka 🌻 nasza filtrownia ma niepowtarzalną atmosferę dlatego od lat pozostajemy jej wierni l Miłego wieczoru wszystkim :) U mnie jest ciepły więc pomimo zmęczonych nóg pospacerowałem ulicami miasta. Tak więc poduszeki na noc ciągle wskazane ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Saam - Nowy tydzien rozpoczal sie pracowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, :D:D:D poduszka:D:D:D X Kamilka, nie ma to jak moja Baa:D, nazwijmy ja tak na razie;), to cialko, ciepelko az milusio:P...wiec po co szukac w virtualnego przytulaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, hmmmm, az sie balem otworzyc:)...nie jest zle, jednak za maly:P...oczywiscie gadzecik X Danusiu! Ale sie rozkrecilas:), nie poznaje Cie:D, a Twoj Ulan wie jakie prezenty mi wysylasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulan podsumowal to 'ale bzdety':-).Mowilam juz ,ze jego nie interesuje moja aktywnosc tutaj ,tylko czasem pyta co tam gryzmolisz :-) Wlasnie liczylam pieniadze ,wyplate :-) .Mozemy zrobic wypad na miasto :-) ...He,he Klawy ,z kim przystajesz ,takim sie stajesz :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Kurcze mój laptop świruje albo takie obrazki wybieram, że spamują:( Daa:) o tej porze jeszcze na miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Calinessa, taki roslinki tez mielismy, nie uwierzysz ale zadnej muchy nie bylo w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Czy Wam tez kafe nawala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy :) muchy to się tępi i tak ich nie żal ale żabki szkoda :( he he... o Ciechocinku to już taka fama idzie :P, że chyba Ułan by nie puścił Daanusi mimo anielskiej wyrozumiałości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zuzia, mi nic nie nawala, na razie:D X A mi tam nie szkoda zabki, ale to udko, apetycznie wyglada:P X Cal, ze mna by puscil:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cal :-) Mowisz ,ze za pozno na wypad na miasto ,jasne ,moze gdy bedzie cieplej :-) Klawy ,nie wiem jak Ty ,ale ja czuje sie jak dwudziestka :-),no moze czasami jak przejechana przez czolg :-) To ja Cie zabiore :-) https://www.youtube.com/watch?v=KvL0tXRmQw4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Nie lubie jak sie zacina. Zle sie wtedy pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie ,ale nie moge sie roztkliwiac ,poniewaz jeszcze musze odrabiac lekcje :-) Zegnam Was Mili na dzis :-) Spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Daa uciekła w papiery! A ja muszę w lakiery:D dzisiaj kupiłam sobie śliczny biały perłowo-brokatowy lakier do paznokci i trzeba by sobie pomalować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal, gdzie Twoj M? Nie ma ochoty pomalowac Tobie pazurki:)? Ach trzymac daamska dlon, gleboko w oczy spojrzec:), moze i w dekolt tez przy okazji:P...ale sie rozpisalem:D X Cal, a tak w ogole, ubierasz sie kobieco? No wiesz, dekolt, krotka spodniczka albo sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×