Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Witajcie skończyło się weekendowanie, nowy tydzień czas rozpocząć. U mnie dzień zaczął się pełną słoneczną lampą, niestety wietrzysko głowę urywa:O Miałam w planie odwiedzić dziś moją fryzjerkę, ale czy się odważę wyjść z domu ? Czas najwyższy byłoby pomyśleć o fryzurze, bo do świąt tylko miesiąc, więc włosy po ścięciu, troszkę odrosnąć mają szansę. Mamy już 22 dzień lutego. Imieniny obchodzą: Małgorzata, Marta a przysłowie zupełnie odstające od tego co za oknem; „Gdy mróz w lutym dwudziestym drugim, dzień straszy nas mrozem długim” Jeszcze takie święta wymyślono na dziś :D Dzień Myśli Braterskiej Europejski Dzień Ofiar Przestępstw Dzień Przewodnika Turystycznego dodatkowo na przywitanie kawusia; https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSOy6CR2q_O5GYc1fydauAlJqaxSp5IKMhaaV9bnVUDrY8oLggeDA http://www.smaczneobrazy.pl/wp-content/uploads/2016/01/obrazy-kawa.jpg a dla Calinessy ; http://photos.nasza-klasa.pl/32770405/591/main/c02608773f.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Ferdzi:) dzięki za propozycję rozpoczęcia dnia:)chyba to jakaś babeczka, co? odstąpię mojemu M:D ale truskawkę zjem sama:) o Wczoraj na warzywnym zabrakło czerwonej papryki i kupiłam żółtą więc mogę poczęstować do nacieszenia oczu słonecznym kolorem i do pochrupania:) http://greenfood-store.eu/images/4670393-zolta-papryka-643-476.jpg a ta druga to już ciekawostka:D podobno jest ostra:P szukając obrazka żółtej przypadkiem się na nią natknęłam :D więc myśląc bratersko o naszej ekipie dołączam tę pikanterię:D:P http://www.nasionatropikalne.pl/galerie/p/papryka-peter-zolta_2616.jpg o Ferdzi, pytałaś czy już sama jeździłam autkiem. Niestety nie i czekam na ten moment z niecierpliwością ;) na razie muszę poszerzać wiedzę bo zupełnie inaczej wszystko się włącza niż w reno czy toyocie. No może z wyjątkiem kierunkowskazów, drogowych, zapłonu i pedałów nożnych :D Nawet by wrzucić wsteczny trzeba taką nakładkę podnieść pod gałką, której w tamtych autkach nie było. O ustawieniach lusterek, siedzenia i kierownicy już nie wspomnę😭 o Pogodowo u mnie ciepło, wietrznie i bez deszczu ale i bez słońca. o Dużo pogody i uśmiechu wszystkim na cały pracowity dzień :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że już dwie druchny pomyślały o mnie bratersko. Tym sposobem do drugiego śniadania będę miał paprykę (wybieram normalną] a potem usiądę (albo w biegu) do kawki. l dzień dobry! :) l Dzisiaj miałem kiepski start. Problemy z domowym sprzętem spowodowały że godzinę spózniłem się do pracy. Na szczęście nie było z rana pilnej roboty więc nie było dużego zgrzytu. Rano u mnie padało i wiało. Teraz nie wiem bo świata nie widzę. l udanego poniedziałku :) l p.s. Wszystkim filtrownikom oczywiście przesyłam braterskie myśli :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Pogoda niestety nie nastraja optymistycznie ,ale robota nie bierze tego pod uwage i chcial nie chcial to co do zrobienia jest nie do odlozenia :-) Ferdzi ,w taka pogode moze nie warto chodzic do fryzjera ,no chyba ,ze pozwolisz sobie na nalozenie tony lakieru na wlosy ,czego ja nie lubie ,troche moze tak :-).Ulan musi wymienic dowod i tez najpierw pojdzie do fryzjera i potem do fotografa (fryzjer i fotograf to panie ):-) Cal .dbasz o oczy ,tak wiec nawet zolta papryka jest korzystniejsza dla oczu ,bo jest miedzy innymi zrodlem luteiny . Lubie papryke ,czesto dojadam do moich kanapek waflowych :-),ale niekiedy potem mi 'lezy'.Jeszcze nigdy nie dojadalam papryki zielonej ,nie wiem dlaczego ,byc moze ,ze kojarzy mi sie ten kolor z niedojrzaloscia owej papryki :-). Dobrego dnia Mili :-) ..Ferdzi ,Ulan dzis placil podatek gruntowy ,nie mamy takiego wysokiego ,ale kiedys mozna bylo placic w ratach ,a od tego roku trzeba placic od razu za caly rok .Tak uchwalila Rada ,nie wiem czy u Ciebie i innych tez tak jest . .....Saam ,czyzby ktos Cie zamknal w domu na klucz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FigaPiga1
Koleżanki Forumowiczki, zaglądajcie na http://szybkiczat.pl - można sobie pogadać anonimowo z ludźmi! Tak dla relaksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:)masz rację, żółte warzywa zawierają więcej luteiny. A także zielone liście roślin. Można to poznać po tym że niektóre liście po zwiędnięciu żółkną. To właśnie luteina nadaje tę barwę. Oczywiście zieleninę jemy zanim zwiędnie :). To tylko taki test na zawartość luteiny w danej roślinie. Okulista zaleciła mi zakupić sobie suplement z luteiną. No i mamy zagadkę:D ja obstawiam, że Saamowi puściła uszczelka od wody albo akumulator w autku się rozładował :-o A mój podatek to tysiączek z haczykiem na rok ale dochodzi jeszcze stówka za dzierżawe wieczystą. I opłata jest rozkładana na 4 raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej obiadowo Przynoszę coś dla głodnych http://rozkoszepodniebienia.blox.pl/resource/roladki_schabowe_z_szynka_i_serem_20120121214911.JPG do tego lekka sałatka http://4.bp.blogspot.com/-9LHwHZFabdM/U9JdgAVOI0I/AAAAAAAAAvo/GJSaJbBax0M/s1600/DSCF6641.JPG Nie ma ziemniaczków, więc kto chętny to chlebuś proponuję ; https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQdzGtSPOz8DOCGG3eriGVDcXs5EozH88vzTOz-gB-kl_0xnCCOzQ smacznego. A ja właśnie wyszłam z domu i kuknęłam do fryzjerki:D Była tylko trochę zajęta, więc poczekałam i jestem lżejsza do sporo włosów:D Saam nie wiem co Ci tam pękło, ani tak naprawdę na czym awaria polegała, ale nie trzymałbyś nas w niepewności, po co mamy zgadywać, przecież napisz co było powodem, aż takiego spóźnienia, no chyba że żonkila Cię przytrzymała w łóżku trochę dłużej:P:P Dobrze że w pracy luzy, więc nie musisz odrabiać. Calinessa, aż tyle masz do zapłacenia? To chyba masz dużo większą posesję od mojej, no chyba że u Was są wyższe stawki, a ja myślałam że w całej Pl są takie same:O Daa, u nas jednorazowo trzeba zapłacić, jeśli masz kwotę do zapłaty mniejszą niż 100 zł, większe można rozłożyć na raty, na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusionek
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ,juz wiem ,Saamowi pekly spodnie :D ,ale az godzine zajelo mu ich zszywanie ,pewnie duzy rozmiar :D Ferdzi ,byc moze ci ktorzy maja podatek w granicach 1oo zl musza placic calosc od razu i ja taki mam .Wiem ,ze w roznych rejonach kraju podatki sie roznia kwotowo . Moj obiadek bedzie za chwile ,karkowka w sosie ,sorowka z pekinki i buraczki i maslanka i zasmazka :D(zart) Musze potem podskoczyc na poczte i do sklepu i tam zostawic 'troche' waluty ,tzn .zaplace za energie elektryczna i cos tam ,cos tam :-) Zamowilam blache na muffinki ,papilotki ,esencje waniliowa ,kurkume i tluszcz w spraju do natluszczania blachy . 'Surowka ':-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Danusiu 🌻 l hej Samusionek l Moje poranne opóźnienie wynikało z bardzo przyziemnej sprawy. Otóż musiałem przepchać rurę, starą rurę. Przyjemności w tym nie miałem bo to rura spalinowa. Dzisiaj dluzej jestem w pracy więc dziękuje za dokarmianie. l Ferdzi :) pasta jest dobra ale jak dla mnie nie jest kompatybilna. Warzywa na chleb nie bardzo mi pasują. Chociaż prawdę mówiąc niezbyt świeży chleb sobotni posmarowany pastą zyskał sporo na wartości. Jako saamodzielne danie, to znaczy żeby jeść łyżką to nie próbowałem. I wychodzi tego sporo, chociaż zrobiłem z polowy zawartości puszek. Jeżeli ktoś musi smarować chleb to jest to fajny zamiennik masła. Ja balansując kromką chleba potrafię utrzymać w równowadze znajdującą się na niej kiełbaskę bez szukania dodatkowej przyczepności. Nie miałem możliwości poczęstowania więc szerszej opinii nie poznamy. Przynajmniej na razie bo cześć pasty zamroziłem. Z drugiej połowy zawartości puszek po dodaniu jajka, korniszona i śląskiej wyszła całkiem niezła sałatka, oczywiście w majonezie który wcześniej napoczęty czekał na zużycie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,mowisz ,ze pasta jak dla Ciebie jest niekompatybilna :D.Wiem nawet jaki jest tego powod ,to nie z Twojego establishmentu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Hej dziewczyny i chłopaki Za oknem szaro,buro i ponuro,więc przywitam Was hiacyntami:-)bo takowe zakwitły u mnie w domku http://bi.gazeta.pl/im/4/5216/z5216124M.jpg Zapach zniewala,chodź chwilami mi przeszkadza jest zbyt intensywny. Ferdżi to mówisz,że zrobiłaś się na bóstwo?Zapodawaj fotkę zobaczymy co tam wyczarowałaś;-) Daa z tymi portkami Saama to dobre:-DUdało Ci się;-):-D Miłego wieczorku życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Cześć Zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Czesc Wiolka. Tez czekasz na wiosne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam od razu wpadłam na to, że nie dało się zapalić w piecu i trzeba było czyścić piec :D a tu jeszcze rura była zapchana...tz myślę że to o tą rurę spalinową chodziło, chyba nie samochodową :D Swoją drogą, kurcze, lubicie pisać zagadkowo, ja jak piszę to dla wszystkich jest od razu zrozumiałe :D Saam, nie wiem dlaczego zamroziłeś tą pastę, skoro zrobiłeś z połowy składników, to szybko ją zużyjesz,przecież to dużo nie jest. Ja nakładam grubą warstwę na wafel ryżowy, albo kromkę, i pasta szybko znika:D Brawo dla Ciebie, za pomysłowe wykorzystanie reszty składników. Hej Zuzanno Wioluś, u mnie też na parapecie kwitną hiacynty, różowe. Pachną bardzo intensywnie najbardziej wieczorem, jakoś mi nie przeszkadza ich zapach, pewnie dlatego, że akurat ten zapach uwielbiam. Wiloś, ubawiłaś mnie :D ja miałabym podesłać fotkę? i to jeszcze wrzucić ją na forum ?:D Cieszę się ,że humor Ci dopisuje, bo rozumiem, że to był żart :D Przecież jakbym to zrobiła, to wystraszyłabym wszystkich piszących i czytających :D Chyba nie chcesz by Filtrownia się wyludniła :D:D Nie zrobiłam się na bóstwo, tylko krótko ścięłam włosy:D Nie potrafię mieć włosów dłuższych, takich które wchodzą na szyję :O Obowiązkowo muszą być z tyłu króciutkie, tylko góra dłuższa ot, i cała filozofia:D Jedynie atrakcyjne wydają mi się moje paznokcie, bo machnęłam na nich ciemnofioletowy kolorek :D Jeszcze takiego nie miałam, najciemniejszy to ciemna wiśnia a teraz prawie granat :D Daa, znów ciężkie sprawy do załatwienia miałaś:( Strasznie nie lubię wydawać kasy na inne rzeczy jak zakupy :D Dziś jednak zakupów większych nie robiłam, trochę wędliny tak dla odmiany i tyle, żadna przyjemność z takich zakupów:( Wiecie, ja to mam szczęście do gości. W pewnej chwili usłyszałam pukanie do drzwi...myślałam, że się przesłyszałam, bo wchodząc do mnie raczej nikt nie puka:D Lecę więc do drzwi, pewna że mam jakieś omamy a tam stoi mały gość :D Okazało się, że odwiedziła mnie prawnusia przyjaciela mamy, u którego spędza kilka dni ferii :D Byłam zszokowana:D Dziewczynka ma 7 lat, ale jest bardzo odważna i rezolutna. Była u mnie z godzinkę, namalowała piękny obrazek i poszła sobie :D Miałam też rozmowę przez skypa z synem i wnusiem, który jeszcze mówić nie umie, ale i tak zawsze po swojemu zdaje mi relację z całego dnia :D Jednym słowem, całkiem miłe popołudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc Jakkolwiek się w życiu wiedzie, niech Was sen dzisiejszy nie zawiedzie. Oby był najwspanialszy i cuda sprawił, by to co dzień zepsuł w te noc naprawił. Trzymajcie się cieplutko i przytulaśnie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Zuzia troszkę już tęsknię za ciepełkiem,bo nie lubię dużo ubrań na sobie:-D Fryzurka,pazurki.....mówiłam Ferdżi,że jesteś dzisiaj wycacana dziewczyna:-D Fioletowy to mój ulubiony kolorek.Co do szyjki to mamy po równo,też nie lubię jak jest zarośnięta:-D :-D :-D pewnie bym się zadrapała,mój bobik jest krótki z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja szyjka :D jest do polowy zarosnieta ,cokolwiek to znaczy :D Wiola ,popatrz Saama ani widu ani slychu ,moze znow portki pekly :D.Saam ,chyba Cie nie urazily moje zarty ?:-) Ferdzi ,coz ,placic trzeba ,tylko najgorsze jest to ,ze ledwie porobi czlek oplaty i juz za 'moment'znow oplacasz to samo ,a od wyplaty do wyplaty ,to jakos dluzy sie czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiolka wskazane sa dłuższe bobiki z tyłu :D musisz się lepiej skupić na wypróżnianiu bo zaparcia szkodzą zdrowiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Nie pokazywalem sie bo późno wróciłem z pracy. A w domu zawsze jakieśobowiązki czekają. Na szczęście spodni nie muszę zszywać bo są całe. Ale wolałbym to niż zajmować się niepokornym piecem. Rano nie musiałem rozpalać bo robię to raz dziennie i z reguły wieczorem. Rzecz w tym że paliło się nie tak jak trzeba, z efektami pirotechnicznymi. Dlatego nie mogłem tego tak zostawić. Nie ma to jak mieszkać w blokach, ciepło jest bez problemów i bez wysiłku. Koszt chyba też nie większy. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja uwielbiam czytac Wasze komentarze:D:D, no takimi sloganami lecicie, ze mi duzo nie trzeba zeby sobie wyobrazic reszte:classic_cool:, poczawszy od czyszczenia rury:D (Daa, podeslalabys Ulana:D, na pewno znajdzie sie jeszcze cos do przeczyszczenia:D:D:D), a skonczywszy na wloskach:D o ktorych duzo pisac nie trzeba:D Wiola o co chodzi z tym bobikiem:D, bo mi wyobraznia szaleje:classic_cool:, doskonale rozumiem ze nie lubice byc zarosniete:D:P Dobry wieczor 🌼i dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cale szczescie ,ze tu zajrzalam :D Klawy ,zaraz ujarzmie Twoja wyobraznie :-p.Otoz bobik to rodzaj fryzury ,popularny bob :-p ,a co sie tyczy przeczyszcania czy przepychania rur ,to nikomu nie bede podsylac mojego Ulana ,on ma co przepychac w swoim domu :D Klawy ,jesli chodzi o zarost ,to mysle ,ze kobiety dziela sie na takie ktore lubia miec dluzsze wlosy i na takie ,ktore wola byc wygolone lub obciete na krociutko ,oczywiscie na szyi :-) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc l kolorowych braterskich ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Dziś wtorek, już 23 lutego. Gdyby żył mój tatko, kończyłby dziś 88 lat. Imieniny obchodzą: Izabela, Polikarp, Romana Przysłowie: „Silne wiatry przy końcu lutego, spodziewaj się zatem lata żyznego” Pożyjemy zobaczymy co nam to lato przyniesie. Świętujemy też ; Międzynarodowy Dzień Pomocy Potrzebującym Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją Dzień bez Łapówki Ciekawe kto jeszcze daje łapówki ? Mnie się wydaje że ludzie trochę się już jednak boja i dawać i brać. Za oknem szaro, ale jeszcze wcześnie. Wczoraj świeciło piękne słońce, tyle że było wietrznie, dziś nie ma wiatru ale słońca pewnie też nie będzie. Może i dziś gdzieś wyjdę, marzy mi się kino. Tyle, że seansy dziś późno, najwcześniejszy na 14 a ja zawsze chodzę na przedpołudniowe seansy. Sprawdzę jeszcze dokładnie co i jak i może nawet skuszę się na ten o 14. Teraz po tych zastrzykach, znów lubię chodzić. Uwierzycie, że chodzę i sama się nadziwić nie mogę, że nie odczuwam bólu :D Chodzę tak lekko jak kiedyś, prawie unoszę się nad ziemią, to chyba z radości ,że się udało uwolnić od bólu, do którego już prawie przywykłam. Pomyślałam, skoro mogę chodzić bez bólu, to wreszcie będę mogła wyjechać w góry, hurrra :D No dobra, dość paplaniny. Chciałam Wam zostawić kawę i herbatkę, ale komp mi się zbiesił. Nie wybiera stronek, ciekawe czy uda mi się wysłać chociaż tego posta. Udało się wysłać posta, udało się otworzyć stronki, podaję więc kawusię; http://id.joe.pl/sub_images/pictures/7bf71125a07b5c4353524ffb821aaeed_th2.gif jest i herbatka; https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQjXfS7ev6NCbQsqsyvbOutQlhQwZ1TRmhmAr5ruKn6hkIBCb4TsQ i na smutki i żale, gorąca czekolada; http://4.bp.blogspot.com/-76_k4Tx0Yt0/UsrfE1UUgRI/AAAAAAAAGJw/KevgxxrDQEQ/s1600/czekolada+na+gor%C4%85co+680.JPG Zapraszam do degustacji. Miłego a nawet fantastycznego dnia życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymaj Ferdzi🌼jedz w gory, cwicz i nie poddawaj sie:), bo ruch to zdrowie:D. Hej wszystkim🖐️ W moim skromnym zyciu mialem raz przypadek wreczenia lapowki, bylo to poznym wieczorem, wracajac z pracy zajechalem pod sklep:), tyle ze to bylo pod prad:P jakies 50-80 m, nie bylo ruchu i kogo na ulicy:D, ale za to policja zawsze na swoim miejscu:D. No i pech ze zauwazyli, ze zajechalem pod prad, nic nie daly tlumaczenia ze nie bylo ruchu, przepis jest przepisem, wiec rzucilem im stowke:( i zmeczony pojechalem do domu:D. Milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc tsipy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej skorumpowane kraje na świecie Problem korupcji wciąż w największym stopniu dotyczy najbiedniejszych państw – wynika z raportu Transparency International. Polska zajmuje pozycję poniżej średniej europejskiej z wynikiem zbliżonym do... Tajwanu. Indeks Percepcji Korupcji (CPI), przygotowywany corocznie przez organizację pozarządową Transparency International, służy oszacowaniu skali problemu korupcji na świecie i powstaje przy wsparciu ludzi biznesu, analityków z całego świata, w tym ekspertów zamieszkałych w ocenianym kraju. W zestawieniu uwzględniono 175 państw. Każde zostało ocenione w skali od 100 (największa przejrzystość) do 0. Ranking układany jest według liczby uzyskanych punktów: od największej do najmniejszej. Najwyższa lokata w rankingu oznacza, że w danym rejonie problem nie występuje (albo występuje w mniejszym stopniu). Na dole rankingu znalazły się biedne kraje afrykańskie oraz rejony Azji Południowo-Wschodniej, a więc: Somalia (najbardziej skorumpowana), Korea Północna, Sudan, Afganistan i Południowy Sudan. Natomiast najbardziej przejrzyste systemy władzy (czyli niedotknięte problemem w takim stopniu) mają tylko trzy kraje nieeuropejskie: Kanada, Nowa Zelandia i Singapur. Na szczycie zestawienia znalazła się – już niemal tradycyjnie – Dania. Największa skala korupcji w Europie dotyczy Ukrainy – zajmuje 142. miejsce. Kraj ten reformy gospodarcze i prace nad ustawą antykorupcyjną ma jeszcze przed sobą. Ukraina jest w gorszej sytuacji niż sąsiadująca z nią Białoruś (119. miejsce). Najbardziej skorumpowanymi krajami Unii Europejskiej są: Włochy, Rumunia, Bułgaria Grecja – wszystkie znajdują się na 69. miejscu. Poniżej średniej europejskiej (wynoszącej 66 pkt.) uplasowała się też Polska: na 175 krajów nasz kraj zajmuje 35. pozycję (61 punktów). Względem poprzedniego roku oznacza to spadek o jeden, a w porównaniu do 2012 r. – o trzy punkty. Sytuacja nieco się zatem poprawiła? Polska ma tyle samo punktów co Tajwan, który od dwóch lat nie zmienia pozycji w niniejszym zestawieniu. http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1601549,1,najbardziej-skorumpowane-kraje-na-swiecie.read

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj zapropono łapówkę i nie odmówiłem. Z reguły nie odmawiam a kobietom to już szczególnie. Takie łapówki są na porządku dziennym. Tak więc wziąłem. Ale nie w kopercie tylko z ręki do ręki. Można powiedzieć że była to podwójna łapówka. Wypadało więc niezwłocznie się odwdzięczyć i tak zrobiłem. Ale już nic nie jest do udowodnienia bo krówka i michałek zostały skonsumowane do południowej kawy. l dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Klawy l Dzisiaj znowu dłużej pracuję. Po południu w niedogodnych warunkach więc raczej nie będzie możliwości utrzymania łączności nad czym niezmiernie boleję. l udanego wtorku wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×