Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość k25i
Ja juz pisalam kilka dni wczesniej o swoich problemach z toaletą. A pchac nasile nie wolno. Mnie wtedy pomogl espumisan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja czasem mam w dole kilja rytmicznych ruchow a czasem po bokach albo tez w dole jakby dziecko sie przeciagalo bo takie dluzsze pchniecie a wczoraj jak lezalam to az mi sie taka faldka zrobila jak czulam to jakby przeciaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A dzis w rossmanie robiac zakupki dostalam prezent niespodzianke ciaza za okazanie karty rossnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki :) Dzis u mne piekny dzien... a czuje sie jakbym przebiegla maraton...a bylam tylko w dwoch sklepach. Tynka, czyli dzis czujemy sie podobnie... moje dziecie dzis mi dokazuje, najpierw czuje, jakby mi sie ulatnialy babelki...a zaraz potem pukniecia. Fajne uczucie :) Myszka, ja tez mam poki co na wadze +5 kg (dzieki temu, ze nie wymiotowalam, a mialam baaardzo dobry apetyt ;-) ) Aniala, ja regularnych uderzen nie czuje. czasem mam tylko wrazenie jakbym mi cos na..zoladku lezalo..takie uczucie ciezkosci :O Myszka, bardzo mozliwe, ze czulas ruchy, ja w tej ciazy zaczelam cos cos ok 14 -15 tygodnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
k25i nie doczytałam, ja już musiałam trochę przeć bo nie dało się wytrzymać... takie przeciągania też czuję ale czasem właśnie takie miarowe rytmiczne ruchy np z 10 takich ruchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Moj diktorek mowil ze jakby byly problemy z rozwolnieniem lub zatwardzenoem to wiecej warzyw i bardziej ryzowa dieta. Chociaz ryz czy ja wiem batdziej skleja, ale moze brązowy ok? Kasza dobra na zatwardzenia ale nie wiem jak jaglana bo u mnie nie dziala. Ja te rytmiczne to moze mam ze 3, 2 a potem przeciaganie gdzie w innym miejscu. A dziecko to sie chyba jeszcze przekreca? Zmini pozycje do porodu? Bo teraz mam raczej kieoskie ulozenie jak wpissalam w google to co doktorek na polowkowym powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
hej! jak tam u was z apetytem? mi od paru dni wiecznie burczy w brzuchu jakbym jakiegos tasiemca miała hehe ;) póki co na wadze +2kg więc jakiejś tam tragedii nie ma, jutro wizyta- 18 tydzień i mam nadzieję że poznam już płeć :) od czasu do czasu czuję lekkie ruchy. pomału zaczyna mnie łupać w krzyżu i lekko stopy mi już puchną. Pogodę za oknem okreśiłabym jako- straszak ;) bo ciemne chmury ale póki co nie pada więc musze szybko ubierać córcię i lecimy do przedszkola po syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Witajcie, U mnie jest 15 tc. I 1+ kg do przodu. Ale może tak mało przez te tabletki na tarczyce. Wczoraj byliśmy w aquaparku z małą bo nigdy nie była,oj super było Wiki cala uradowana ;-) A dziś cały dzień same bo mąż do jutra w pracy,dobrze że pogoda jest akurat na spacery. K25i dzidzia ma dużo czasu na zmianę pozycji,nawet może psikusa zrobić i w dniu porodu się przekręcić. Na razie ma dużo miejsca wiec sobie fika koziolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Day to mam nadzieje ze mi sie ulozy dobrze:) TSH 2,302 wiec spoko:) tylko nie wiem zbytnio jak te przeciwciala interpretowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Cześć Dziewczyny:) widzę, że nieźle się tu rozpisalyscie na weekendzie majowym:) My z mezem totalnie wylaczylismy się. Widze, że dopadaja Was różne problemy. Ja dzisiaj tez miałam maly problem w toalecie:) wydaje mi się, że Malenstwo cos tam próbuje o sobie dać znac, ale jeszcze smialo nie mogę tego jednoznaczne stwierdzić. Być może to tylko moja wyobraźnia :) bardziej to jakieś delikatne puk puk niż przeplywajaca rybka, dlatego nie wiem. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
a jakie masz te przeciwciała? normy masz podane? ja sie najadłam ogórków małosolnych i mi niedobrze beee i jeszcze kawę słabą z mlekiem wypiłam i juz w ogóle złe samopoczucie do tego mega odbijanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj cos krzyz tak na dole pobolewa jak na okres zawsze mialam. Mam nadzieje, ze to tylko przez pogode bo leje caly dzien. Dziewczyny cud sie dzis stal zjadlam cale jablko oczywiscie bez skorki i nic mi po nim nie jest. Wiem,ze to glupie chwalenie sie taka bzdeta ale od poczatku ciazy odrzucilo mnie od owocow, ktore ubostwiam. 10 tygodni bez owocow bylo dla mnie meczarnia a tu taka niespodzianka. Mam nadziej, ze juz zaczne jesc owoce normalnie bez wymiotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Anty TPO i anty TG robilam mam zero, cos nie pamietam a nie chce mi sie logowac znow i pisze ze norma ale tak sibie wkrecam a co jesli norma w ciazy jest inna? bo np TSH ma inną norme dla czlowieka zdrowego a inną w ciazy, i tak samo glukoza ma inną norme w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Na koncu tego co pisalam o innych normach w ciazy glukozy i tsh nie ma pytajnika (?) Nid chcacy go wstawialam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
jeśli masz takie niskie to nie ma opcji , żeby coś było nie tak ja miałam anty Tg lekko podwyższone i lekarz się nie przejął... myszka na pewno teraz będziesz już mogła jeść owoce:) mnie też czasem krzyz, brzuch boli jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K25i nie znam sie na interpretacji wynikow i sama ich nie analizuje. a poza tym lekarz powiedzial ze to jest jego praca i normy sa inne dla ciezarnych a inne dla normalnego czlowieka. Nie sstresuj sie na zapas tylko na najblizszej wizycie spytaj lekarza co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dam mu to wiadomo on zacznie omawiac ale w pierwszej chwili po sprawdzeniu wyniakow to chyba nornalne ze kazdy die ciekawi czy jest ok tym bardziej mając drugiego czkowieka pod sercem:) moj lekarz jest strasznie anty internetowy:) smieszne bylo jak siedzialam w poczekalni kiedys a jakas kobieta odbiera tel i mowi ze jeszcze czeka ale sprwdzala w internecie i wszystko jest ok. :) w ciazy tsh nie moze byc wyzsze jak 2,5a endo mowi ze nie moze byc wyzsze niz 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
k25i właśnie jak ja miałam tsh 2,7 to ginekolog mówił, żeby chociaż udało zbić się do 2,5:) a udało sie do 1,7 dziś się znowu obudziłam na brzuchu:/ nie wiem jak to robię, poduche podkładam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ...u mnie dzis swieto. Slonko swieci, otworzylam balkon..i poczulam fantastyczne, wiosenne, cieple powietrze. Ah, taka pogode lubie. Od razu mam energie...choc czuje sie taka"slaba". Jak wasze sampoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
I_can ja dzisiaj śpiąca, czasem mam lekkie zawroty głowy nie wiem czy to normalne na tym etapie ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala moj tez mowil ze musi zehsc ponizej 2,5. Skoro budzisz sie ba brzuchu i nic Cie nie boli nic nie ugniatasz to chyba jest ok. Przeciez jakby dzidzi nie pasiwalo to by sie bulwersowala:) ja gdy wylinduje na prawym boku to budze sie z bolem i ciezko mi sie przekrecic:) u mnie tez ladnie a wczoraj wieczorem byla burza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala moze ba te zawroty glowy ma wplyw tempo wykonywanych czynnosci. Moze za malo odpoczywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
leżeć raczej nie leżę ale bardzo się nie przemęczam:) właśnie mi złapał ból żołądka:( dziś dziecko spokojne a czasem tak dużo już się rusza, nie lubię tych spokojniejszych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jak bylam na tym tescie obciazenia glukozą to pani mowila ze po glukozie bardzo dzieci szaleją i mamy sie cieszą a moja tylko troche sie powiercilabi spokoj byl. Wieczorem fika,nad ranem i jak sie przebudze w nocy i zasbac nie moge to porzadnie sie wierci az sie skura naciąga. U mnie dzis 23tc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela_ela
Hej hej hej dziewczyny Melduje się ze żyje , choć też czyje się zmęczona jak cholerka. Od kilku dni jest super pogoda i od zeszłego tygodnia postanowiłam chodzić na spacerki wiec po odstawieniu dziecka do szkoły rano robie spacerek około 6-8km dla zdrowia bo boje się ze się roztyje i będzie mi ciężej się pozbierac , szczególnie ze na 90% będę miała cesarkę . Narazie 5 kg na plusie z tym ze jakieś 3 mi przybyło po odstawieniu elektronicznych papierosow kiedy się dowiedziałam o ciąży wiec nie jest najgorzej ale teraz jak tylko sobie odrobinkę pozwole waga rośnie szybko... choć przytyłam tylko w biuście i mam brzuszek jak piłeczka. Mój biust juz osiągnął roMiary EE lub nawet F i sutki mnie tak swędza ze czasami mi się wydaje ze zwariuje , z kolei i w sklepie w dziale z zamrażarkami robią się twarde jak kamienie i bardzo nieprzyjemnie bolą , jeszcze takiego bólu nie znałam Hehe no i płacze o nic. Dopóki było w domu to ok ale wczoraj miałam sytuacje kiedy rozmawiałam z księdzem przed komunia mojej córki i nie wiem czemu się nagle rozplakalam Hehe na szczęście ludzie rozumieją ze to hormony , przynajmniej tak mówią. U mnie od zeszłego tygodnia dużo pukania w brzuszku , wczoraj nie spalam do 2 bo nie chciałam przegapić żadnego kopniaczka bo maluszek skakał jak szalony ;) Dużo słońca na dzisiaj dla was mamusie. Miłego dzionka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela_ela
Ps. Łącze się z wami w bólu jeśli chodzi o zaparcia , zastanawiałam się czy nie kupić czopków glicerynowych o pamiętam ze w 1 ciąży pomagały a później jak mala nie mogła zrobić kupki to aplikowalam jej ćwiartki i tez pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
k25i już ładnie za połową już jesteś w 6 miesiacu:)u mnie równo 19tc choć niektóre kalkulatory pokazują 18+6. Jeszcze tydzień i półmetek;P po słodzonej herbacie maluch trochę "fikał" więc najlepiej cos jesć jak się ruchów nie czuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala mnie kalkulator pokazuje ze to 24 tc ale juz zostane przy tym ze jest 23tc:) mnie po pol szklanki pepsi to tak skakala jakby ją ta kofeina pobudzila:) dzis strasznie *****iwa i dosc mocno, moze dlatego ze czesciej siadam albo sie pokladam to ma wtedy pole do popisu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Hej. Ale mam jak zwykle ba głowie pełno spraw. Zawsze sobie obiecuje ze nie bede zostawiac na ostatnia chwile a ciągle to robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Bo masz pewnie równo 23 tyg czyli 23 tyg skończone i rozpoczął sie 24 i tak będzie pokazywalo do 23+6 mi tez pokazuje 20 tydz mimo ze 19+0. Jeszcze troszkę i będziesz w 3 trym. A powiedz masz jeszcze to twardnienie brzucha? Mi się troche stawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×