Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość Day and night
I_can coś nasza pogoda jest taka sama,wieje pada i jest zimno...i gdzie ta wiosna? Chciałam z mala święcic jaja bo w zeszłym roku byłyśmy wtedy w szpitalu i nie dało rady. Ja nie mam zachcianek choć w sumie zjadlabym hot doga :$ hehe 2 tyg siedzę juz u mamy bo mąż ma wyjazd i nie mam tu wagi...nie chce wiedzieć ile już na + aż musze zobaczyć jak w poprzedniej ciąży przytyłam. Hmm a ja Wam powiem ze się ciesze ze bd ładny brzuszek z Wiki miałam mały i zgrabny ale niestety wstydzilam się ze to tak nie pokolei poszło najpierw ciąża w trakcie ślub i nie eksponowalam się,obiecałam sobie ze w następnej ciąży będę już kwitla na całego. Trzymajcie się dziewczyny ;-) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iris123
Przejdzie ten wstręt do jedzenia, chociaż nie do kazdego :-) Chodze do gina prywatnie, miałam usg prenatalne w 12 t yg4 d, wszystko ok i troche dziwne,ale nie kazała robić testu PAPa z krwi, bo dla niej widać nie jest wiarygodny. W piatek zaczynam 15 tydzień, płci jeszcze nie znam, ale 31 idę więc chyba już w 16 coś będzie widać. Ogólnie to żyje od wizyty do wizyty, mam 28 l, rok temu ciaza obumarla w 7 tyg :-( Tak więc to będzie pierwsze ,upragnione dziecko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Może głupio to zabrzmi co to jest właściwie to Papa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
ja też jestem przeciwna tym testom bo lekturze pewnych wypowiedzi na forum to ponoć tylko statystyka a można niepotrzebnie się zestresować. Dziewczyny ja jestem 12+5 i rzeczywiście od momentu 12+0 mniejsze dolegliwości - brak praktycznie zgagi, mdłości niewyczuwalne, wróciła ochota na słodkie, piersi mniej bolą. Mam termin na 30.09 bądź początek października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Aniala pozazdrościć braku tych mdlosci.wymioty tez mam nadzieje przejdą. To badanie papa co ono daje? Co stwierdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iris123
Ten test statystycznie wskazuje jakie jest prawdopodobieństwo urodzenia dziecka z Zespolem Downa czy innymi wadami genetycznymi, ale Bardzo, bardzo często się myli i wykazuje , że dziecko urodzi się z wadą, a w 90 proc dzieci są zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Cześć Dziewczyny:) czy mogę się dołączyć? Na poprzednim forum jakas cisza. .. widzę, że niektóre z Was przeniosly się tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Potwierdzam ten test to w sumie nic nie wnosi jedynie nerwy,test robi się z krwi po paru tygodniach są wyniki. Moja znajoma miała to źle jej wyszło nerwy,nie mogła przez to normalnie funkcjonować tylko ze u niej jakimś cudem nie było widać u dziecka kości nosowej,później robiła badanie inwazyjne i wyszło ok. Sepik witaj zapraszamy ;-) im nas więcej tym weselej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
ufff... dzisiaj byłam na sprawie o podwyższenie alimentów... Oczywiście kochany tatuś się nie wstawił. Ale dzięki temu wywalczyłam podwyższenie z 200zł na 500zł :D U mnie mdłości przeszły za to przy kazdym podnoszeniu sie robi mi się ciemno przed oczami. Za dużo chyba tych wszystkich nerwów i stresu... Do wizyty jeszcze 2 i pół tygodnia, musze wreszcie wyjaśnić tę dziwna sprawę z wyliczonym przez usg terminem porodu bo to też mi spokojnie spać nie daje. Kolejny deszczowy dzień w woj. Lubuskim ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Mi leci teraz 12 tydzień. Mdlosci nadal odczuwam. Do tego dopadlo mnie przeziębienie i jestem na chorobowym. Lekarz kazal mi brać pyrosol. Ktoras z Was brala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Ja byłam przeziebiona w 6-7 tyg ciąży miałam prenatal na gardlo i kaszel do tego środa i specjał męża cebula czosnek miód do słoika i czekać aż sok puści. . Lekarstwo złote!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Stodal miało być a nie środa. . Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem...na pol lezaco ;-) cos mi sie wydaje, ze z tym spaniem popoludniami mi troche przechodzi...ale wieczorne opadanie z sil (tak, ze musze sie polozyc) i zgaga nie chca przejsc :/ czesc sepik, nie ja tego nie bralam... ja bym na twoim miejscu pila, przeciw przeziebieniu, herbate z cytryna i miodem..oraz jadla np. na kanapce czosnek.. :) laura, sprobuj sie jak najwiecej relaksowac, wiem, ze latwo powiedziec, ale staraj sie nie denerwowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
I_can moja mała nie miała dzisiaj drzemki a co za tym idzie ja też nie:-P. Nie wiem która z nas była bardziej zmęczona i senna. Rennie nie pomaga albo podobny specyfik? A za mną chodzi oprócz hot doga sałatka jarzynowa taka swoja pyszna... Niestety musze czekać aż do soboty na nią :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agnesa, ale fajnie, ze mialas juz badanie i ze wszystko w porzadku...ja ide w przyszla srode..mam nadzieje, ze tez wyjdzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
day and night..za bardzo nie pomaga :/ ja sobie musialam dzis extra wyjsc do marketu..i kupic pizze :( no nieee ..tak mnie naszlo... nie moglam sie oprzec :O haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przeziębienie polecam miód, limonkę i imbir do herbaty. Najlepiej ciepłe w moim dzień popijać i wygrzać się w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Hehe smaczna była? Powodzenia na badaniach może dowiesz się kto tam mieszka w brzuszku ;-) Hmm uwierz gdybym nie była teraz na wsi 30 km od miasta i miałabym z kim zostawić mała Pojechałabyn :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah te ciazowe zachcianki (teraz mozemy to zwalic na ciaze :P) ;-) Oj dobra byla.. No na 1 wielkim usg ginekolozka stwierdzila, ze chyba bedzie chlopak, ale reki sobie nie dala uciac ;-) mowila, ze to mogla byc pepowina... Ale w srode zapytam lekarza, czy on tam pomiedzy nozkami cos widzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Ja juz jestem na wyczerpaniu dziewczyny.... nie mam już sił..... mam dość.... dziś znowu cały dzień wymioty....... naprawdę jestem załamana. .... nie wiem już co mam zrobić..... :( :( :( czemu ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Schudłam 5kg.... lekarz dał mi prevomit nie pomaga... jestem całą blada..... słaba.... cały czas leżę.... :( w ogóle jakbym nie istniała.... ciąża to dla mnie największe szczęście ale z takim samopoczuciem :( :( :( :( nie mam na żadne jedzenie ochoty nic mi nie smakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc Aneczka, ale mi ciebie szkoda :( zobaczysz drugi symestr bedzie o niebo lepszy.. probowalas juz pic wode z imbirem?... biedna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
I can mój mąż mówi ze to rok chłopców :-P u niego w pracy same chłopaki,a jak byłam w ciąży z Wiki to mówił mi ze to rok dziewczynek Hahaha bo wszyscy u niego w pracy dziewczyny mieli :-P wiec wiesz może i to chłopak będzie ;-) Dasz rade to minie,jeszcze trochę,może zapytaj lekarza albo farmaceuty może coś jest na wymioty,zaparz sobie mięte. Mi lekarka poradziła na mdłości magnez może na wymioty tez coś poradzi. Czytałam ze problemy z tarczyca mogą powodować wymioty. Trzymam kciuki mam nadzieje ze coś pomoże ;-) lecę spać Dobranocka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Aneczka jeszcze trochę i na pewno będzie lepiej:) byłam dziś na prenatalnych u innego lekarza super wrażenia, wszystko bardzo dokładnie tłumaczył, pokazywał, aż się łezka w oku zakręciła:) chyba będzie dziewczynka - ale nie byl pewnymam już córkę 7 lat, która bardzo chce siostrzyczkę ja bylam już 2 razy konkretnie przeziębiona - nawet konczyło się na antybiotykach:( brałam prenalen syrop i tabletki na gardło, czosnek z miodem i cytryną, na kaszel syrop z cebuli, gardło płukałam szałwią, solą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
ja coś słyszałam o majeranku na mdłości ale nie wiem jak jak na wymioty, dziewczyny parzą bądź jedzą suchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Moje starania są na nic. Juz wszystko bylo na mnie wypróbowane... imbir na samą myśl mnie mdli.. wczorqj do poduszki wielki placz bo juz brak sil... dziś z rana standardowo WC.. a co jak mi to nie przejdzie ?całą taka ciaza? ; ( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) gosc aneczka- przejdzie, mysl pozytywnie :) mi powoli zaczyna przechodzic wieczorne spanie (mam na mysli, to ze od kilku dni ide spac po 23...a przez ostatnie tygodnie chodzilam spac z kurami.. 21.30 i mnie nie bylo.. :O) jeszcze zeby to popoludniowe zmeczenie przeszlo, to wszystko byloby ok,.. ja za niedlugo zabieram sie za reszte sprzatania..do Wielkanocy jeszcze tylko pare dni...a jak wasze przygotowania..wszytko juz zrobilyscie? ja w tym roku robie wszystko na etapy :O i nie chce wspominac ile czasu mi z tym schodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×