Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość sepik
Hehe Tynka, ale Karola chyba musiała być na czczo skoro miała pobieraną krew :) A Tobie już pisałam kiedyś, że wszystkie znajome mi mówią, że lepszy jest troszeczkę większy Dzidziuś jeśli chodzi o opiekę i "obsługę". Jakoś łatwiej go złapać, ubrać itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
Najgorsze jest czekanie nie wiadmo na co ... bo nie wiemy co nas czeka bynajmniej ja. Się juz tak stresuje za tydzien w srode ide dopiero do ginekologa i wtedy zostanie tydzien do terminu. Jestem przerazona, co mnie nie zaboli to sobie wkręcam ze to juz. Dzisiaj mała mnie tak kopie po pęcherzu ze to jest cos okropnego. Z domu nie wychodze za gorąco. Juz teraz wejsc na 4 piętro to wyczyn... myslalam ze bedzie łatwiej na koncówce. Mamy juz nie całe 15 kg na plusie :O:O szok... heh Cieszyłysmy się ze lato było łaskawe dla nas a tu taka niespodzianka... Ja juz wczoraj na amen spakowałam torbę a i tak myslę ze czegos zapomniałam. Dla dzidziusia nic nie musze brac tylko na wyscie bo w szpitalu maja. Tez jestem sama całymi dniami w domu niby mama blisko mieszka ale tez pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Mnie to codziennie sie zdarza zapomniec o sniadaniu. Czasem nawet nie mam ochoty na obiad ale jem na sile no bo jak sniadanie gdzies tam zaginelo w akcji to chociaz ten obiad... I z kolacja tez roznie bywa... Pewnie maly lezy mi na żołądku i dlatego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Pędze na wizytę trzymajcie kciuki ,dziś pierwsze ktg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
coś ta kafeteria nie hula ....... nie widać wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
a pogoda jest dla nas bardzo niełaskawa :) dopiero wieczorem można wyjść z domu przynajmniej ja tak mam .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny czy czujecie też, że Wasz Dzidzius ma czkawke? Ja nawet kilka razy dziennie. ..to chyba nic szkodliwego dla maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Sepik położna w szkole rodzenia mówiła, że w ciąży niekoniecznie na badania mamy być na czczo. Jedynie do glukozy. A tak spokojnie można zjeść śniadanie. Też mnie te upały dobijaja już... mogłyby odpuścić. W dodatku nie czuje sie najlepiej. Brzuch mi sie bardzo napina i rwie :/ leżę cały dzień a mimo to mnie tak boli. Ja już mam spakowaną torbe dla siebie i dziecka. Jestem z siebie dumna:) wzięłam najpotrzebniejsze rzeczy a w razie co mąż mi dowiezie. Teraz to czekanie na termin... mam nadzieję, że mój ginekolog ustali mi termin w środę już to może będę spokojniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Sepik a wiesz że czasami jakby tak bo to takie dziwne ruchy czy jakby cos co kilka sekund. Może nałyka się tych wód i mu sie czka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Milka nie stresuj sie niepotrzebnie ! :) ja staram sie wogole nie myslec o porodzie. Ty masz 2 tygodnie, ja mam termin dopiero na 9 pazdziernika, wiec może jeszcze zacznę panikowac :) narazie podchodze do tego wszystkiego z dystansem. Nie wiem jak dlugo :D ale szkoda się tak denerwowac ! W dniu kiedy wszystko się zacznie będzie na to odpowiednia pora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Tynka podobno ta czkawka to od zbyt lapczywego polykania przez dziecko wód plodowych. To moje dziecie chyba jakims glodomorem będzie, bo zdarza mu się czkawka bardzo czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Tynka a ja zawsze szlam bez sniadania na badania. ... Nawet nie wiedzialam, ze można cos przekasic przed. Ehh teraz to juz po wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luiza napisz jak tam z malenstwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Aniala odezwij się do nas jak będziesz tylko mogla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Tynka wiem ze nie.musze byc na czczo do badan. Co prawda slyszalam ze mozna zjesc mala kanapke a nie normalnie śniadanie ale nigdy teho nie praktykowalam. Wydaje mi sie ze nie bd to do konca miarodajne badanie. Tez musze sie w końcu spakowac i malego ale jakos nie mogę sie zebrać. A opowiem Wam cos smiesznego. W sobote stoje na stolku szukalan w apteczce lekum podszedł do mnie mazbi tak przytulil za chwile pyta co to bylo czulasbja zdziwiona o co chodzi a on dalej a slyszalas cos? Mowie nie nic nie czulam ahi nie slyszalam. Za chwile przytulil sie drugi raz i tak delikatnie mna poruszył i eureka juz wiem to te wody :-D widocznie slyszal jak sie wody przelewaja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Je, wisi przy cycu je i je. Nie mialam nawalu jak piers twarda to ja przystawiam albo robie kulka ruchow laktatorem zeby zmiekczyc i sobie ulzyc. Tylko brodawki pogryzione az krew sie leje i strupki są. Boli jak ją przystawiam oj boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
k25i nie miałam co prawda tego problemu ale podobno smarowanie własnym mlekiem pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Smaruje i chyba rzeczywiscie pomaga ale powiem wam ze nie wiem jeszcze jaki mam stosunek do karmienia piersia no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Jak juz wyjdziesz do domu to na spokojnie sie zastanowisz co i jak. Jak karmic itd. Teraz to sobie nie zaprzataj tym głowy. Korzystaj ze nie masz zadnych obowiazkow i mozesz q spokoju regenerować sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A w ogole taka ciekswista po porodzie sciemnialy mi wlosy. Am ciemny brąz a mislsm ciemny blond ale bsrdziej blond iz brąz a teraz ciemne az mi dziwnie w lustro patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Dzis w przedszkolu jak schodzilam ze schodow z corka na rekach to tak mnie w kroku zabolalo ze az myslalam ze mi maly zaraz spomiedzy nog wypadnie :P dobrze ze dzis o 11 mam wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Laura a jak odciagalas laktatorem pokarm to krew nie mieszala sie z mlekiem? Polozne mówiły, ze nie wolno karmic jak pojawila sie krew. Trzeba odczekac troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Kurczę dziewczyny wróciłam od ginekologa ale tego takiego co oplacamy sobie pakiet z luxmedu z mężem żeby chociaż badania mieć za free i Pani tam powiedziała mi, że skraca mi sie szyjka. Że daje mi jeszcze z 2 tygodnie i będę rodzic. Przestraszylam się. Dostałam też skierowanie do szpitala żeby umówić się na cc. Jutro mam wizytę u swojego ginekologa prywatnie co mnie prowadzi od początku. Zobaczymy co on mi powie. Jeśli dostane skierowanie do szpitala od razu jadę się umówić. No i okazuje się ze to że ten brzuch mnie tak boli wieczorami to nic tylko skurcze. Zmartwilam się tym jakoś ... boję się o to skracanie szyjki. A jeszcze mąż wyjeżdża na prawie cały tydzień i bez sama :/ narazie się nie nakręcam spokojnie... eh poczekam co powie moj lekarz szpitalny jutro :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Do dziewczyn które już po porodzie K25i powiedz proszę czy przed szpitalem musialas wszystkie badania mieć porobione? chodzi mi tutaj o hiv, hbs, hcv, toxo bo morfologie i mocz mam na bierzaco ale nie moge tego hiva znaleźć z ostatniego miesiaca co miałam robione :/ i nie wiem czy na swierzo nie powtórzyć żeby mieć w razie co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka przeciez wyniki odnosie toxo hiv gbs itd to gin Ci w karte ciazy wpisywal. A morfologie i tak Ci zrobia bo jakbys znieczulenie chciala to musza byc dobre wyniki krwi. Tzn Ty jak na cc to Cie wybadaja przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
Tynka No ale to że wieczorami skurcze to chyba nic strasznego .... bo skurcze przepowiadające mozna chyba mieć długo przed porodem. .. ja juz nam od jakiegoś czasu.... a mam zamiar wytrzymać jeszcze 22 dni do terminu ;) taki jest plan hehe Zeby maluch był duży :) A jak u was z wyprawka ? Jakie macie najmniejsze ubranka ? Dużo macie tych najmniejszych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Sepik owszem przy pierwszym odciaganiu pojawila sie wiec mleko poszlo do zlewu. Na szczescie ja czesciej na poczatku nawykowo karmilam z prawej piersi wiec lewa nie byla w az tak zlym stanie. Wycwiczylam tez swoja wlasna metode odciagania pokarmu do czasu podgojenia- poprostu chwytalam piers nad butelka i "doilam sie" hehe tzn naciskalam i w ten sposob spuszczalam pokarm. Wtedy nic nie boli bo nikt i nic nie dotyka brodawki a pokarmu ubywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Ja juz po wizycie. Od razu podeszlam do laboratorium na morfologie i hbs. Wszysyko , pomalu sie otwiera ale maly jest tak wysoko ze lekarz nie mogl go wyczuc heh :) tylko waga mnie zdolowala- 5 tygodni temu bylo 1,930kg a dzis juz 3,480kg. Jeszcze sie lekarza pytalam slad to tyle bo na pewno nie ode mnie haha :D u mnie ciagle na wadze tylko +2,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
laura na kiedy termin masz? bo duży maluch bardzo już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Laura napewno juz pisalas, ale na kiedy masz termin? Jakos głowy mi sie nie trzymają te daty i nie wiem, która z Was kiedy rodzi :) nie pozbieralysmy tego do kupy. Dzidzius chyba juz duzy :) moglby spokojnie pokazac sie swiatu :) ja za to przytylam juz okolo 10 kg :) ciesze sie, bo i tak nawet 60 kg teraz nie waze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×