Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość karola8912
Kurcze. Ta pogoda jest taka ze jie mam pojęcia co naszykowac na wyjście. Ja ciuszki jakies wezme. Nie jest to wymóg zeby kiec swoje ale wezme. I raczej nastawiam sie na 56. Wczoraj mialam wizytę maly wazy 2500 a to juz 37 tc prawie wiec raczej duzy nie bedzie. Kolejna wizyta za 2 tyg. W przyszłym tygodniu ktg. Ja z kolei teraz nie mysle o tym jak sobie poradzę tylko o tym zeby wszystko poszło dobrze. Zeby byl zdrowy zeby nie bylo zadnych komplikacji. Niby gin mowila wczoraj zeby sie nie bac bo nawet jesli jej nie będzie to oni traktuja kazda pacjentke jak " swoja" bo sie po prostu boja kazdy chce mieć spokojne zycie. K25i w co ubralas mala ba wyjscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Kurcze. Ta pogoda jest taka ze jie mam pojęcia co naszykowac na wyjście. Ja ciuszki jakies wezme. Nie jest to wymóg zeby kiec swoje ale wezme. I raczej nastawiam sie na 56. Wczoraj mialam wizytę maly wazy 2500 a to juz 37 tc prawie wiec raczej duzy nie bedzie. Kolejna wizyta za 2 tyg. W przyszłym tygodniu ktg. Ja z kolei teraz nie mysle o tym jak sobie poradzę tylko o tym zeby wszystko poszło dobrze. Zeby byl zdrowy zeby nie bylo zadnych komplikacji. Niby gin mowila wczoraj zeby sie nie bac bo nawet jesli jej nie będzie to oni traktuja kazda pacjentke jak " swoja" bo sie po prostu boja kazdy chce mieć spokojne zycie. K25i w co ubralas mala ba wyjscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja w pro familii, tam chodzimy na szkole rodzenia i teraz ide tam do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Dziewczyny ja wzięłam swoje ubranka jeden rozmiar 56 jeden 58 i jeden 62. Chce mieć coś swojego. Mam osobną małą torbę dla dziecka więc będzie schowane jeśli mi będą potrzebne to nie, a jesli tak to akurat będę mieć :) Mam do was pytanie, czy kupiłyscie już laktator? Jaki polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny a wiecie jak to jest z tym ostatnim zwolnieniem lek? Za 1,5 tygodnia mam ostatnia wizyte. Lekarz wypisze mi zwolnienie do terminu porodu? A jeśli urodze po terminie? Mam się zgłosić w dniu terminu u niego czy jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Tynka ja mam elektryczny canpol, ale szczerze to nawet jeszcze pudełka nie otworzylam... To moja pierwsza Dzidzia wiec nie wiem z własnego doświadczenia czy jest ok czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Ja mialam reczny tomme tippe i bylam zadowolona. Zwolnienie mialam wystawione od ostatniej wizyty do tp ale ze urodzilam wcześniej to akt urodzenia zanioslam do zusu chyba żeby było wiadome do kiedy maja mi wyplacic. A właśnie sluchajcie czy wam zus tez tak opieszale wyplaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Sepik raczej do dnia porodu a potem masz ewentualnie tydzien na dostarczenie kolejnego zwolnienia jesli sie zasiedzi dzidzia :) Ja mam dzis 36+6, kolejna wizyte na 4 pazdzier nika czyli w 40 tygodniu ale lekarz ani slowa o ktg nie wspomnial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Ja dużo naczytałam się dobrych opini o tym Lovi Prolactis ale on jest strasznie drogi. Zobaczę jeszcze narazie nie kupuję. W razie co jak będę w szpitalu poproszę męża żeby pojechał kupić. Ale chyba jednak zdecyduje się na taki elektryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
ja też jeszcze nie kupiłam laktatora ale położne na szkole polecały Medela bo to medyczna marka i można np części dokupić jak się coś zepsuje... i od 100 zł w rtv euro agd :) miała któraś medele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaAR
Witam, na imię mam Karolina, 33 lata. Po 2 latach starań czekam na 3 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Karolina AR gratulacje. Dziewczyny właśnie domawiam jakieś resztki ubranek na rozmiar 56 i 62 bo ceny stacjonarnie mnie osłabiają. A tak mnie zgaga siepie że szok. Oglądałyście może kochanie zabijamy nasze dzieciaki czy jakoś tak? Myślę, że warto w kwestii dawania dzieciom słodyczy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
Chyba Idę spać .... bo takie mam dziwne bóle że muszę odpocząć .... bardzo mi sie napina brzuch i takie jakby aż napieranie malucha na dół .... mam nadzieję że to jeszcze nie to ;) oby do rana przeszło ;) zazdroszczę tym co już mają za sobą jeden poród bo wiedzą kiedy to już ten moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Aga mi wcale nie jest łatwiej w związku z tym ze to drugi porod. Wydaje mi się ze cos przeoczę bardzo się tego boje i z jednej strony to jyz bym chciała mieć to za sobą. I wcale nie chodzi tutaj o bol tylko jestem bardziej świadoma tego co moze pojsc n i e tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
No mamusie nie spimy :) Ja juz po godzinnym spacerze do przedszkola i spowrotem. Jeszcze tylko raz popoludniu i weekend. A mam takie pytanie... Miewa ktoras z was nagly wyciek śluzu? Bo ja nieraz sobie stoje lub siedze i nagle czuje ze cos leci. Biegne do toalety sprawdzic czy to nie wody plodowe ale to jednak tylko rzadki sluz. Na pewno nie popuszczam moczu tylko sluz... Czasem to krepujace jak jestem u kogos i nagle startuje do wc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
No mamusie nie spimy :) Ja juz po godzinnym spacerze do przedszkola i spowrotem. Jeszcze tylko raz popoludniu i weekend. A mam takie pytanie... Miewa ktoras z was nagly wyciek śluzu? Bo ja nieraz sobie stoje lub siedze i nagle czuje ze cos leci. Biegne do toalety sprawdzic czy to nie wody plodowe ale to jednak tylko rzadki sluz. Na pewno nie popuszczam moczu tylko sluz... Czasem to krepujace jak jestem u kogos i nagle startuje do wc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
Aga z - mi tam wcale nie pomaga ze drugi. martwie sie bardziej chyba, bo moze szybko sie rozwinie i przegapie kiedy trzeba sie zebrac. I tez juz marze zeby bylo za mna ale z drugiej strony jeszcze troche musi posiedziec w brzuszku. Jestescie glodne ? ja jestem caly czas glodna, dzien, noc obojetnie. wczoraj jadlam po 2 znowu, kanapek najadlam sie i dopiero zasnelam a tak skorcze mnie meczyly ze spac nie moglam. a trzeba bylo sie najesc ... chyba jednak skoncze na +20 kg jak tak dalej pojdzie ... Pogoda z rana super przyjemna w nocy padalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Ola ja tez sie troche boje, niby to juz trzeci porod ale jednak przy tamtych mialam na tyle ulatwiona sprawe ze rano bylam na ktg i lekarz mi powiedzial ze po poludniu mam przyjsc bo dzis urodze... 2 razy tak mialam. Nie wiem jak bedzie teraz. Niby szpital mam po drugiej stronie ulicy ale boje sie ze zlapie mnie i szybko sie rozwinie jak bede sama z dziecmi w domu bo partner pracuje na drugim koncu miasta to tez troche czasu minie zanim dojedzie. A co do apetytu to u mnie wrecz odwrotnie- od samego poczatku ciazy jak sobie nie przypomne ze trzeba cos zjesc to i caly dzien nic nie zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
Laura ja mam tak samo z tym śluzem :) właśnie byłam w sklepie stoję przy kasie i czuję........ i myślę sobie czy to wody czy to nie wody hehe Rozumiem dziewczyny że z kolejnym macie stresa bo się mówi że się akcja szybciej potoczy...... ja się boję że się na tyle przyzwyczajam do tych przewidujących że jak będą prawidłowe już to też przegapię a mam do szpitala z 15 km :) i przeważnie sama w domu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
laura_1988- i co zrobisz z dziecmi jak np. wody odejda? albo skorcze co 5 min ? a ty z dziecmi sama w domu? bedziesz czekac ? czy razem isc? moj potrzebuje az 2 h na dotarcie do domu, wiec nie wiem co zrobie. chyba pojade z corka do szpitala, i tam poczekam na niego, zawsze jak sie zacznie to bede blizej lekarzy ... dlatego to wogole sobie postanowilam rodzic po 20 albo w weekend :D pewnie wyjdzie calkiem odwrotnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
Aga z - wlasciwe skorcze byly takie ze na kolanach lazilam, wiec raczej nie przegapie. ale boje sie ze przeciagne za bardzo w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Jesli naprawde szybko sie rozwinie to chyba wezwe karetke i urodze w domu :D w szpitalu i tak przezylam 2 porody bez znieczulania. Dzieci sa wazniejsze niz moj komfort rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Aga z jak cie skurcze przydusza to i na kolanach te 15km przejdziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
hahaha no to już jestem spokojna że nie przegapię :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
Dziewczyny a jak długo trwaja te skurcze przepowiadające? Ja mam je od 3 dni masakra jakas. Okres miałam zawsze bolesny jak tylko zawsze czułam, że nadchodzi ten ból to bralam tabletki przeciwbólowe KETONAL . Dzisiaj cała noc okropne bóle jak na miesiaczke, okropny ból pęcherza bo mała chyba tak nisko siedzi ze mnie tam bolesnie smyra... Macie jakies sposoby na te bóle? I ciekawa jestem ile przed porodem one sie pojawiaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Czaoeczka bawelniana jak po kapieli, body na dlugi rekaw, spidnie dresiki, skarpetki, przykrylam locykiem i pieluszke tetere na buzie bo byl wiatr dosc mocy. A dzien przedemna dziewczyna wymosila malenstwo tylko w pajacu bez koca. A tez mialam naszykowane kilka zestawow w domu a tak wyszlo ze byl gorac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
My juz po pierwszej nicy w domu:) dla mnie i malenstwa bylo ok ale nie wiem jak tatus to zniosl:) co malensteo zaskrzeczalo to tatus bral z lizeczka przewijal i przynosil do piersi zjadla i odnosil do lizeczka i tak w kolko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Milka ja dzisiaj też nie przespałam połowy nocy bo strasznie mnie bolał brzuch i miałam skurcze macicy nie wiem już czy te przepowiadajace czy jakie ale już myslałam, że rodze :( w dodatku tak jak mówisz ciagle siku biegalam i ze strachem się podcieralam. W koncu wzielam nospe. Trochę pomogła. Jejku ile to będzie jeszcze trwać :/ jestem tym wykonczona. Jeszcze mały tak mnie kopie strasznie. Muszę jeszcze tydzień wytrzymać :( potem wszystko się okaże eh.... Ale już mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Jeju dziewczyny ja chyba wcale nie mam tych przepowiadajacych...nic a nic mi się takiego nie dzieje. Jedynie ten brzuch twardnieje czasami, ale to żaden bol...w poniedziałek zaczyna mi się 38 tydzien. Czy to nie najwyższa pora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
Sepik ale dużo dziewczyn chyba nie ma tych przepowiadających więc się nie martw :) a chociaż będziesz pewna że jak się zacznie to już poród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×