Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Ola Moszczyńska mam to samo piersi pobolewają i tak jakby miał nadejść @ mi chyba też się nie udało nawet nie wiem czy robić bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Dziewczyny sluchajcie dziś trochę źle się czułam bo córkę mam chora na jakiś wirus biegunki wymioty ....Dziś jest 8 dzień po inseminacji a ja mam czerwone plamienia przy podcieraniu się nie wiem co mam robić czy to faktoczenie miesiaczka czy plamienie około implantów doradzcie mi co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieżko mi powiedzieć, bo ja nigdy nie miałam palmien :/ jeżeli Cie to martwi to zrób jutro betę, jeżeli okaże sie ze jesteś w ciąży idź do ginekologa. Pewnie da Ci luteinę albo duphaston, chociaż w sumie po IUI powinnaś to brać do zrobienia testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
No mi jednak się nie udało. ..jednak jest miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam pytanie do was : powiedzcie mi czy jezeli maz ma bakterie w nasieniu to IUI mozna robic? Maz odebral dzis wyniki z posiewu i ma dwie bakterie w bardzo licznych ilosciach :( Mialam miec IUI w pazdzierniku ale cos czuje ze trzeba to dziadostwo najpierw wyleczyc ... Wiecie cos na ten temat? Bede wdzieczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
No to było do przewidzenia 3 miesiące miałam nie regularne cykle miesiączkowe ..albo miałam albo był ich brak mój lekarz zamiast wyregulowac mi cykl miesiączkowe bym miała regularne to od razu inseminacje zrobił ja już wiedzialam że się nie udało jak byłam u pani cukrzyk i ona mi powiedziała że wyniki miały być idealne ani za mniej ani za więcej. Teraz zastanawiam się czy trzeci raz podchodzie do inseminacji u tego samego lekarza czy jechać do kliniki nowomed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Veronikaa ja i maz mieliśmy baterie e coli. Mąż w nasileniu ja w pochwie. Musisz wyleczyć. Dostaliśmy antybiotyk na 10dni 2×1 tabletce i zakaz współżycia. Potem zrobilismy iui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Ola najważniejsze aby wyregulowac cykle mi osobiście tak lekarz powiedzial i przepisał mi luteine . Moze faktycznie zmien lekarza a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Gość 30 ja jestem. Z okolic Rybnika -Boguszowice chodzę do centrum nieplodnosci olimed do doktoraz Monser Masir raz w Gliwicach raz w zabrzu przyjmuje jeden z najlepszych niby lekarzy jak czytałam opinie ... teraz zapisałam się do.kliniki nowo med chyba jakoś tak w katowicach byłam już w gyncentrum i zastanawiam.się czy tam nie wrócić. ...Na dzień dzisiejszy nic nie wiem.... Wiem że teraz zajął mną się nie profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
To warszawa spora odległość wiec nic nie polecę. Czytałam wyrywkowo i niezbyt dokladnie , dlugo sie juz staracie? Najważniejsze by się nie poddawać i byc dobrej myśli i potrzebny dobry lekarz który dobrze poprowadzi a o takich w dzisiejszych czasach ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki marta597 moj maz ma Enterococcus faecalis i Klebsiella pneumoniae :( Ja robilam wymaz 3 dni wczesniej niz maz i mam wszystko ok , robilam wymaz z szyjki macicy i z trzonu pochwy nic nie wyszlo. Czy to mozliwe zebym ja nie miala skoro on ma i to obie w duzych ilosciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Ola zapisz sie do invimedu do katowic jak sie leczysz w tym mieście do dr cygal ona jest tez endokrynologiem to bedzie dla twojej tarczycy najlepsze. Mnie pomogla za drugim podejsciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociux
Ja też chodzę do Invimedu do pani doktor Cygal, fajna babeczka i chyba wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny czy test 19 dni po stosunku jest wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Kasia a jak tam cenowo wygłada?w tym inivomed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Dziewczyny ja akurat jestem zapisana do pani doktor Anny Cygan z Katowic na 4 pazdziErika mam wziąść całą dokumentację medyczna i w kolejnym cyklu pojadę bo akurat po @będę a ile tam kosztuje inseminacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Pierwsza wizyta bodajże 80 zl pozniej różnie. Ogolna ocena cyklu przed iui jest jednorazowo a wizyt w tym masz 3-4 to 150zl. A sama inseminacja 750 zl. Nastaw sie na duzo badan :) chyba ze juz ci robili w innej klinice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
To tylko 150 -zł więcej niż teraz place bo teraz dałam za inseminacje 600 zl z zastrzykiem na podtrzymanie ...wizyta 100 do 150 zł a tam w katowciach będę bynajmniej w klinice bo to klinika jest co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
To za 3-4 wizyty place 150 zł nie za każdą wizytę osobno??? Ja przed pojściema do tej babeczki zrobię sobie wszystkie badania ft3 ft3 tsh i cukier który mam w normie od tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Tp 150 placisz przed iui to taki pakiet oceny cyklu czyli nie placisz za kazda wizyte w której lekarz ocenia cykl tylko ten jeden raz a wypada ze jest to średnio 3-4 wizyty a przynajmniej mi tyle wychodzilo. Później placisz iui 750 w dniu zabiegu i do domu. Przed nastepna iui znow placisz 150 i jezdzisz ocenić cykl i znowu iui. Sama wizyta bez oceny cyklu różnie raz 130 raz 160 placilam. Tak to jest klinika wszystko ci wytłumacza panie na recepcji zreszta bardzo mile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Marta kasia jecie jakieś witaminy w ciąży chodzi mi szczególnie o b ? Bo ja mam od lekarza ale tam nie ma b ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Ja biore witaminy vita mineral prenatal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Ja kwas foliowy na rp 5mg falvit mama i magne b6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy kiedy najlepiej zrobić bete bo wydaje mi się że 10 dzień po zrobieniu IUI to za wcześnie błagam o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Bete najlepiej zrób w dniu spodziewanej miesiączki lub dzień przed wtedy Ci już wyjdzie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
U mnie 12dni po wyszla okolo60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz kazał mi zrobić bete 10 dni po IUI no i oczywiście tak jak myślałam <0,1 jak pech to pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Halinka997 dla pocieszenia ja biorę od tygodnia insuline i zaraz po 7 dniach od inseminacji dostałam miesiączkę dziś dzwonie do niego i mu mówię że wydaje mi się że to reakcja na leki bo już miałam miesiączkę w tym Mc. .. i że raczej inseminacja nie wyszła a on mi mowi że wcale może nie wszystko przekreślone że mamy jeszcze czas na wynik i mam beta hcg zrobić co wy na to jest sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×