Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość zuzik45
JustynaPoznań, Ja nie rozumiem tego co napisałaś, czemu w Invimedzie nie potraktowano Was poważnie? Ja tam się leczę i jestem zadowolona, nie uważam, żeby ktoś mnie tam lekceważył. U jakiego lekarza byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Gosiaczek - leczę się w Invimedzie we Wrocławiu u dr Lachowskiego. A Ty ? :) Sisi trzymam kciuki i za resztę też oczywiście :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi003
Dzieki nelunia :-) jutro zrobie sobie kolejny test wiem ze powinnam sie wstrzymac do soboty ale co tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Poznań
zuzik45 Każdy ma swoją opinię ją wydałam swoją uważam że są zacofani i mają bardzo kiepską wiedzę niestety widać po opiniach internecie .... Byliśmy u Gin Mariusz Małek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalunia
Sisi daj znać jutro koniecznie bo wszystkie"ciotki"czekają na dobre wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi003
Nelunia chyba juz swiruje bo od godziny mi nie dobrze :-( napilam sie pepsi i umieram caly czas mam wrazenie ze zwymiotuje i ciagle mi sie odbija :-( na takie objawy to raczej za wczesnie wiec moze to moja psycha juz siada.... Co za straszny tydzien :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2337
NELUNIA, SISI...dziekuję za słowa otuchy. Potrzebna mi teraz. Mam męża i przyjaciół. Mogę liczyć na wsparcie. Ja raczej jestem powściągliwa w okazywaniu emocji. Ale tym razem pękłam i muszę się pozbierać. Jutro wizyta u Gina. Mój dr to taktowny lekarz. Wiem, że opowie mi o wszystkim tak aby mnie nie dobić. Nie wiem czy nie postanowi aby odpuścić kolejna IUI. Zobaczymy... Dziewczyny, wierzę że nam się uda w życiu cokolwiek to oznacza dla każdej z nas. Nelunia, Sisi- podziwiam Was za determinację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi003
Gosc2337 moze sprobujcie in vitro wierze ze sie wam uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi003
Wlasnie przeczytalam w wiadomosciach o tej matce co miala 5 dzieci plus urodzila zdrowe bliznieta ktore policja znalazla martwe na balkonie w jej mieszkaniu po tym jak po porodzie trafila do szpitala i zmarla jak to wogole jest mozliwe ze takie babsko sie rozmnaza a my nie mozemy..... !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi003
Tylko jedna Kreska :-( ale nie trace nadzieji testuje znowu w sobote jak @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Sisi przykro mi ale moze jeszcze jest szansa. Poki nie ma @ wszystko jest mozliwe!:-) Ja wczoraj mialam iui na dwoch pecherzykach. Caly dzien mnie bolal brzuch i bylam jakas wzdeta. Ale tym razem nie chce sie za mocno nakrecac i obiecuje sobie ze spokojnie poczekam na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej Ci zrobic test z krwi? Ja 10 dni po IUI zrobiłam zwykły test i wyszedł negatywny, wiec uznałam ze znowu sie nie udało. Okres nie przyszedł na czas to pare dni po terminie znowu zrobiłam i były juz 2 kreski. Lekarz mi odrazu mówił, ze mam zrobic betę a nie sikanca z apteki, bo zagnieżdżenie mogło być pózniej i zwykły test moze tego nie wykryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi003
Gosc na pewno beta jest lepsza ale ja nienawidze igiel :-(( poczekam do soboty :-) co bedzie to bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem tu nowa, ale nie ukrywam, że czytając wasze wpisy podnoszę się na duchu, że nie jestem sama w tej walce :) jestem po pierwszej inseminacji w Krakowie, bo od prawie 2 latach nam się nie udawało tzw niepłodność idiopatyczna. Jedyny nasz problem to nie wiele podwyższona prolaktyna, którą uregulowaliśmy Bromergonem. Ta inseminacji myślę, że nie udana objawów żadnych więc się nie łudzę, ale w sobotę mam dostać okres więc zobaczymy. Jak się faktycznie nie uda nasza lekarka kazała zrobić miesiąc przerwy przed drugą inseminacją, też tak miałyście? Bo z tego co sie orientuję to dużo dziewczyn nie ma takiej przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi003
Martula :-) to ty tak jak ja testujesz w sobote :-) my tez po 2 latach staran :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Martula na jakich pecherzykach mialas iui? Na naturalnym cyklu czy stymulowanym? Pamietaj dopoki nie ma @ wszystko jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
SISI,GOŚĆ2337,GOŚĆ2208 i wszystkie inne dziewczyny, bądźmy dobrej myśli,myślę, że ten rok będzie dla nas łaskawszy. SISI- Ty lepiej zrób tą betę bo tak jak koleżanka pisała wcześniej, test może nie pokazać jeszcze dwóch kresek, a przynajmniej przełamiesz strach do igieł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi003
Nelunia czekam do soboty :-) po wczorajszym dniu dzis czuje sie super :-) zero dolegliwosci zobaczymy w sobote czy przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Sisi czekam niecierpliwie z Toba i trzymam za Was kciuki:-) daj znac jaki bedzie wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martula495
Od 3dc cyklu jedna tabletka lametty i urósł jeden pęcherzyk 24 mm endo 11mm, pani doktor mówiłam ze warunki super jak byliśmy sprawdzić czy pękł i pękł. Ale od samego początku zero jakichkolwiek objawów wiec się nie łudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi003
Martula mi powiedzial ze moge odrazu robic 2 IUI jak ta sie nie powiedzie :-) Fajnie ze dolaczylas bede miala z kim sikac w sobote :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi003
Nelunia a kiedy bedziesz podchodzic znowu do IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska XI2016
Trzymam za was kciuki dziewczyny :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję ale wielkich nadziei nie ma bo wydawało mi się ze za dużo nasienia mi się wylalo po tej mojej inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi003
Cos czuje ze nici z mojej ciazy :-( chyba dostane @ i to wczesniej niz normalnie :-( ale trudno jakos nie bede specjalnie rozpaczac :-) odpuszcze sobie nastepny cykl i jade na narty a w marcu zrobie kolejna IUI :-) ale za was dalej dziewczyny trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi003 ja mam dokładnie to samo, i tez mam wrażenie, że przyjdzie wcześniej niż powinna, oprócz tego chodzę dzisiaj zła jak osa :) czyli będziemy podchodzić razem w marcu, bo jak Wami pisał lekarka kazała miesiąc odpuścić. Udanego wyjazdu, poszalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi003
Ja to najbardziej bym chciala zajsc w ciaze w lipcu lub sierpniu :-) zeby dziecko urodzilo sie przed wakacjami :-) jeszcze nie ma takich upalow wiec koniec ciazy niebylby horrorem a byloby wystarczajaco cieplo zeby spedzac cale dnie z dzieckiem na dworze :-) takie moje male marzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe mi to w sumie obojętne kiedy tylko chciałabym, żeby się w końcu udało, bo psychicznie to czekanie jest dobijające :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi003
Dokladnie!!!!! Najgorsze jest to czekanie I ta niepewnosc!!!! Gdyby tak mogli powiedziec co odrazu np na drugi dzien czy zaszlas czy nie o Ile byloby lrzej psychicznie czlowiek by nie czekal 2 tyg ryjac sobie glowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×