Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Zgadzam się w 100 % :) i jeszcze jak coś zakuję to zastanawianie się, że ooo może akurat to objaw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Sisi, ja mam nadzieję,że w lutym podejdziemy do kolejnej iui. Zobaczymy,jeszcze mam trochę badań do zrobienia,mam nadzieję, że się wyrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi003
Nelunia trzymam za ciebie kciuki tak bardzo bym chciała żeby ktos w koncu napisał ze mu się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martula495
Nelunia, a która to Twoja inseminacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Sisi,dzięki Martula to będzie moja 3 iui. W poprzedniej klinice kasę wzięli a okazało się ,że nie które wyniki wcale nie są najlepsze a mimo to zrobili iui. Trudno,przepadło. Chciałabym w lutym podejść do następnej ale zobaczymy jak będzie. A tak w ogóle dziewczyny to 2 dni temu robiłam wynik z prolaktyny i pierwszy raz wynik mam dobry,jak nigdy,zawsze miałam ponad 60 a teraz jest 21.więc nie jest tak źle :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martula495
Nelunia ja też miałam problemy z prolaktyną, bo była trochę podwyższona, ale biorę Bromergon i jest wszystko ok, ale efektów w postaci ciąży niestety brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Ja dzis mam trzeci dzien po iui. Objawow jakich kolwiek brak. Tylko jakas tak taka wzdeta jestem a jeden jajnik czasami kluje. Zobaczymy co dalej bedzie. Najgorsze jest to czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaPoznań
Hej ja jestem już siedem dni po IUI i wciąż nic a nic nie czuję jedynie zmęczenie po piątej IUI wciąż myślę że powinny boleć piersi podbrzusze ale słyszałam że kazda ciąża czy przed kazda ciążą są inne objawy ??? Już sama niewiem ... To czekanie myślenie wykańcza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak czytam Wasze wpisy to tak jakbym czytała swój, miała dokładnie tak sam zero objawów, zastanawianie się kiedy może jakieś przyjdą. Ja jestem po pierwszej IUI, ale jak już wcześniej pisałam myślę, że nic z tego nie wyszło, czekam do niedzieli, bo wtedy @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Ja dopiero 1 lutego testuje:-/ chyba ze @ mnie zaskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Martula nie dziekuje nie chce zapeszac. Dobrze ze do pracy chodze bynajmniej czas jakos inaczej leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Ja mialam na polnej w poznaniu. A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Hej :) Ile nowych dziewczyn :) Ja dzis 1 dzien cyklu i jak dobrze pójdzie to (3) iui koniec stycznia/początek lutego. Powodzonka dziewczynki!!! Z tymi objawami to roznie znajoma wlasnie dowiedziala sie ze jest w ciaży i jej jedynym objawem byl spóźniajacy sie okres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Zycze by kazdej znas sie spóźnił na dobre ;) Ja jak co miesiąc cierpie strasznie w pierwszy 1-2 dni do tego dochodzi jeszcze żal że znowu się nie udalo buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Martula,Gość2208 - trzymam kciuki i za wszystkie inne. Ja mam wizytę 3 lutego i wtedy dowiem się czy będzie iui jeszcze w lutym,mam nadzieję , że tak :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2337
Cześć dziewczyny. Jakoś mi lepiej jak sobie was poczytam. Ja podchodzę we wtorek do 2iej i ostatniej IUI. Byliśmy dziś w Klince Polmediswe Wro. Dla mnie szansa na ciążę przy inseminacji bardzo mała, ok 10%. Potem zaczynam badania i symulacje na IVF w marcu. Zostanę na waszym wątku, bo mi tu miło. Zycze Wam powodzenia! Sisi, Nelunia, Gość 2208...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi003
Gość2337 Mi lekarz powiedział zebysm spróbowali IUI 3 razy jak się nie uda to czerwiec/lipiec podejdziemy do in vitro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Gość2337- inseminacje w ogóle mają szanse na powodzenie 10-15%,więc nie wiem czemu lekarz powiedział , że ty akurat masz takie szanse,dziwne. Wszystkie teoretycznie mamy takie same szanse,no chyba, że na prawdę ktoś musi mieć bardzo kiepskie wyniki. Czytałam kiedyś na innym forum , że facet jednej dziewczyny miał 1% dobrych plemników i iui się udała. Ja jestem po 2 nieudanych i jeszcze mamy zamiar spróbować z dwa razy. Ale oczywiście decyzja należy do ciebie. A napisz jeszcze kochana jak w tym Polmedisie,bo wiem że jest taka klinika we Wrocku . Jakie ceny iui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Martula495 ja w Warszawie w Novum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitka05
Cześć dziewczyny, Czytam temat na bieżąco, ale dzisiaj poczułam ze musze napisać. Ogólnie dobrze wiedzieć że jest nas więcej, tych biednych które za wszelką cenę chcą zostać mamami ☺ U nas sprawy mają się tak ze podjęliśmy decyzję o inseminacji bo mamy juz dość innych prób. Wiec zaczynamy rundę 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny iui są mega wykanczajace ja jestem po 8 iui i wiem że psycha przy nich siadala. Teraz jestem tydzień po transferze i za tydzień testuje, również zero jakichkolwiek oznak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czekam na moment, aż któraś napiszę UDAŁO Się ;-) a najlepiej wszystkie, ja jutro mam dostać @ czekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitka05
Kkiniaa84, jeśli dobrze rozumiem to Twój pierwszy transfer? Mogę zapytać ile wyniosła Was cała akcja z in vitro ? Dziewczyny, życzę żeby @ nie przeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi003
Kiknia napisz nam proszę wszystko po kolei jak wyglądała twoja droga z in vitro bo chyba każda tutaj o tym myśli i się powoli przymierza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×