Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość Uparta 51
Alhea jesteś "wielka":-) ja nie dałabym rady tyle tańczyć :-) Czy ty tylko tańczysz czy przeplata to ćwiczeniami tak jak ja ? Dzisiaj jeszcze sobie daruje te wygibasy :-( ale niechętnie bo je uwielbiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki, obiad zjedzony, kompocik w garsci izaczynam was podczytywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Nie mogę !ta choroba mnie wykończy :-( chodzę i nie wiem co ze sobą zrobić ? Na czytałam się o tym napadowym swędzenie dłoni i stóp i nie są to fajne informacje :-( musze chyba zgłosić się do lekarza Ale to wszystko od wczoraj mnie mega dołu je i z tego wszystkiego nagrzeszyłam całą czapkę :-( upieklam bułeczki drożdżowe z serem , dżemem , i z czkoladą i oczywiście musiałam zeżreć po jednej z każdego rodzaju (rewelacja !!!) No i ful kalorii To się nazywa dieta cud hihi czyli będzie cud jak schudnę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga 116 ja ostatnio odlądałam program w którym mówili że te dzabnki z filtrem do wody wcale nie są dobre gdyz pozbawiają wode wszystkich składników mineralnych. u nas nie kupuje sie takich ustrojstw bo mamy wode lepszą niz mineralna, bardzo zdrową Alhea ja ie zauważyłąm przy lekach żadnej zmiany nastroju, wiesz u mnie raczej nie da sie zaobserwować takich rzeczy przez moja depresje i leki na nią... jerta osotanio lekarka powiedziałą mojej koleżance że wszysyc bez względu na wiek powinni od października do końca kwietnia brać witamine D3 bo jej braki powodują, że nie wchłaniają sie inne witaminy, magnez, zelazo itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ogladam Sablewskiej sposoby na.. kurcze dziewczyna wieelka tam jest i nie wiem chyba musi byc w takim razie niska bo ma np w talii 105 a wygląda na duuzo większą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiary tej laski82 udo 120 biust talia 105 biodra 136

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie dziewczyny :) dzisiaj podsumowanie 2tyg.Dopiero minęły 2tyg.a mi się. wydaje jakbym była na diecie rok.Moja waga wskazała 106 kg.Ze sportem bywało ciężko.Prawie 2 kg ubylo.Mam nadzieję że wytrwam w swoim postanowieniu.Jutro idę na zajęcia basenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inounia
,koniec dnia dla mnie rany piszac z twlefonu robie straszna literowke sorkiale tak to juz jest troche tehnologi i ... ,goscula 2kilo w 2 tyg super wynik gratuluje wiesz jak jestlepiej chudnc wolniej i rownomiernie a na dlozej nizby mialo byc jo jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iniunia
,uparta nie daj sie chorubsku a co wy tak sobie tam potancowujecie cos konkretnego czy takie ot dla wypocenia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uparta, bez przerw ale były wolne kawałki;) ;) wielka, bez dwóch zdań :D:D Axx z wit. d3 to prawda, wystarczy zrobić sobie badanie. Na którym to kanale?nie widziałam. Niunia różne takie. xx Dziewczyny znacie jakąś fajna planszową grę? Poszukuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga116
@axxk, dzięki za info, ale jak już kupiłam to będę używała. Zawsze to oszczędniej, a studencki budżet podreparować można. U mnie dzisiaj 2h sprzątania, 10 minut ćwiczeń na krześle, 140 brzuszków. Pojedzone dzisiaj 1128kcal. I po niedzieli prawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy poniedzialek. Odchudzanie idzie dalej. Bo weekend - to taki bardziej luzacki. Waga 116 na czym liczysz kalorie? Milego tygodnia życzę i dużo zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam w ten śliczny ale nie do końca ciepły poniedziałek :-) Jerta masz świętą racje :-) dobrze że już poniedziałek trzeba się spiąć i do roboty !! Walki ciąg dalszy :-) Waga super wynik 2 kg no no ! Też bym tak chciała :-) Moje samopoczucie dzisiaj trochę lepsze :-) Alhea ja nie robie przerw tylko tańczę intensywnie i wplata w to ćwiczenia też w rytm muzyki ( tak że tętno mam cały czas powyżej 110 i wyżej) Jest tak fajnie za oknami a ja nie czuje się na siłach je umyć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Ulega przepraszam to oczywiście były gratulacje dla ciebie 2 kg !!!super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tez sie przylacze:) na poczatku lutego wazylam 103 kg a mam 25 lat! i nie powiem ze nie wiem bo wiem dokladnie jak sie do tego doprowadzilam jedzenie wieczorem telewizor i SAMOCHOD! od 2 lutego jestm w niemczech (opiekuje sie babcia) ktora je tylko gotowane rzeczy na parze wiec ja razem z nia nie mam tu samochodu wszedzie chodze piechota i2 godziny spaceru codziennie z babcia na wozku i dzis na mojej wadze jest 91 kg i nie mam zamiaru tego zmarnowac:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iniunia
witaj lena piekny wynik rzeczywiscie szkoda by go bylo zmarnowac ja tez zdzisiaj z rana mialam plany na okna ale jakos mi przes,zlo no nic co sie odwlecze to... A odnosnie tego programu z sablewsma to wszstko tm fajnie tylko ja mam wrazenie ze ta wczoeajsza dziewczyna za szybko schudla bo o ile dobrze pamietam to 16 kg w dwa tyg. Ppzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witaj Leno miło że chcesz być z nami :-) Widzę że moja pseudo dieta działa nieźle :-) przynajmniej na twoim przykładzie daje super efekty :-) Ja właśnie taką taktykę przyjęłam czyli zero smażone go , zero słodyczy i tyle no i ruch :-) u mnie też to działa :-) nie chodzę głodna a jednak chudne :-) może nie tak spektakularne jak Lena :-( no ale młode ciałko szybciej sobie radzi z tłuszczem :-) no i moje sabaty też opóźniają efekty :-( ale cóż życie to pasmo niespodzianek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Niunia ja też uważam że za szybko pozbył się tych kilogramów :-( to tak jak u Gacy szybki efekt ale i szybki powrót albo mega znęcanie się nad sobą żeby choć trochę utrzymać efekty :-) To nie dla mnie bo coś co mi nie sprawia przyjemności szybko mnie demotywuje :-( nie żebym była hedonistką ale :-) A okna jednak myje :-) mimo że mąż już chciał zorganizować jakąś pomoc :-) uznałam że najlepiej będzie jak przejmie moich podopiecznych a ja sama po mału sobie poradzę :-) nie mogę się przekonać do obcych ludzi w moim domu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alhea Lena super, bardzo ładnie Ci spada ale z tego co piszesz to zmieniłaś dietę diametralnie. Nie oglądałam tego o czym mówicie, 16 kg to bardzo dużo, ja na samej wodzie przez dwa tygodnie chudłam 11 kg, chudłam to niewłaściwe słowo, tyle spadało mi na wadze, to podobnie jak u gacy, to sztuczne zaniżenie wagi poprzez odwodnienie organizmu, organizm nie pozbywa się toksyn i im szybciej nastąpiło odwodnienie tym szybciej nastąpi powrót wagi. Przerabiałam to dwukrotnie na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga116
@jerta, ściągnęłam sobie aplikacje na telefon lifesum (polecila mi dziewczyna z innego topiku). Ale kalorie liczę dopiero od 6 marca. Najlepsze, że się najadam i nie jest jakoś tak strasznie jak się spodziewałam. Sama jestem ciekawa ile mi zejdzie do świąt. Za 2 tygodnie się zważę. Ja już po ćwiczeniach :). Dziś ładna pogoda w Krakowie, a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alhea Będziesz musiała skorygować nick ;):) U mnie też słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga116
haha, oby :P. szukam powoli jakiejś kiecki na wesele, teraz jeszcze bym się załapała na obniżki, ale w sumie nie wiem jaki rozmiar będę nosiła. Pod koniec maja impreza.. Chyba będę musiała być cierpliwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, my z tej samej branzy. Ja mam biuro w Pl, jakbyś chciala zmienić miejsce pracy, daj znać. :). Ja bedac w Niemczech jako opiekunka też ladnie schudlam, Chodzilam na spacery, ale najważniejsze bylo to regularne jedzenie. Dziewczyny kiedys, już na tym topiku pisalam , ze zamawiam ciuchy w C & A, bo przecena itp. Paczka przyszla, ciuchy fajne, ale stanik cisnął , w sukience sterczała i pupa i brzuch. to bylo gdzieś 3 tygodnie temu. Dzisiaj stanik - ok, w sukience sterczy już tylko pupa. Jest fajnie. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny:) Faktycznie fajnie spadlo i faktycznie diete zmienilam diametralnie przez te 1,5 miesiaca nawet nie powachalam nic niezdrowego hehe:) noo i przyznam sie jeszcze ze zaczelam troche swiczyc tak na wlasna modle:) wstyd sie przyznac ale nigdy wczesniej nie zabralam sie tak na powaznie za zadna diete i cwiczenia;/ teraz boje sie troche zeby to nie wrocilo ale po powrocie do polski nie zrezygnuje z ruchu i takiego odzywiania ale napewno cos dobrego dojdzie u rodzicow na obiedzie heehe dlatego w planach mam wizyte u dietetyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pierwszy raz udzielam sie na forum fajnie tak podzielic sie z takimi fajnymi babkami bo wszytskie wiemy jak jest ciezko i jak by sie chcialo ...no same wiecie co:) pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena a tak z naszej dzialki. W jakich okolicach Niemiec jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO JERTA milo mi:) ja tez szukam chetnych dziewczyn narazie ejstem na zleceniu z firmy pierwszy raz wczesniej jezdzilam na wlasna reke ale chetnie sie dowiem czegos o twojej firmie? warunki itd? ale to moze prywatnie bo tu na forum mamy wazniejsze sprawy hehe:)))) odezwij sie na meila pracaniemcy610@wp.pl pozdrawiam i czekam na wiadomosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jestem w okolicach frankfurtu nad menem usingen i te okolice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Dzięki dziewczyny,ja efektu jojo się nie boję bo jeśli schudne to cały czas chcę jeść jak teraz.Dziś idzie mi dobrze.Idę dziś na basen.Życzę Wam zdrówka i wytrwałości.:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×