Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość zdziwiona

Czy wszyscy mężczyźni na ero są zajęci?

Polecane posty

Gość gość
Jestem tylko ciekawa kto tak na pomarańczowo atakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie są z reguły zazdrośni. Jeśli nie mogą czegoś mieć to się zaczyna hejt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdziwiona
Andro, masz rację. Z tym, ze ktoś, kto ma dystans do forum po prostu nie zwraca na to uwagi :) Tutaj natomiast jest odwrotnie, w każdym temacie i przy każdej okazji jest tłumaczenie i podkreslanie dystansu, kwestii posiadania realnego życia ... Szczerze, brzmi to coraz mniej wiarygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczą Eve, że jest madra. Zazdroszczą Imperium, że jest zmysłowa. Zazdroszczą Samansarze, że jest odważna. To plują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie jest ten cwel od wklejek, może by sie zgodził aby eutanazje na nim wykonać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytasz sama o związki realne, a za chwilę nie podoba ci się kwestia podkrślania realnego życia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma człowieka, nie ma problemu. Coś w tym jest, pewna głębia i sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CiZia, dobrze to ujęłaś, dostajesz 10/10 :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdziwiona
Ciekawska Chyba masz problem ze zrozumieniem albo nie czytasz uważnie. Wyjasnilam o co mi chodzi. Na forum pisać może każdy. To oczywiste. Natomiast flirt czy pisanie o seksie - mam na myśli tzw.cyberseks, jest zdradą. To mnie dziwi. I jeszcze jedno - nikogo swoimi wypowiedziami nie obrażam,więc i Ty zważaj na słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak to zawsze wygląda, autorka grzecznie poprosiła ciotki o opuszczenie tematu bo przez nie nie da się normalnie rozmawiać ale nie dociera. Ja rozumiem że na arce ciekawska wściubiasz nochal do każdego całuśnego (do obrzydzenia) tematu ale tu sobie daruj. To nie twoje forum więc uszanuj innych skoro tak bardzo o ten szacunek się burzyłaś zawsze i zabierz tyłek na jakiś swój topiczek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam ochotę zapytać takie durno zadziwione nad statusem związkowym uczestników forum: z choinki się urwałyscie, czy jak?:D Pomylilyscie z działem : "szukam żony"?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma szans.Choć z kulturą napisałeś gościu to i tak nic z tego nie dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawska akurat wypowiedziała się na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada jest obrzydliwa. Każdy kto zdradza powinien być zabijany poprzez dekapitacje w miejscu publicznym ku przestrodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mają wciskać swoje mądrości, skoro temat stanął w czarnej dziurze? Cyc z drutem ma pewnie swoją intrygującą jak zwykle historię, jak możesz nie być ciekaw.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczą Eve, że jest madra. Żeby taka mądra we własnym życiu była.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość zdziwiona dziś Odnoszę wrażenie, ze większość mężczyzn jest zajętych. Zastanawiam się wobec tego, czego tak naprawdę szukaja na forum (jakby nie było erotycznym)? x rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdziwiona
Jeśli ktoś jest w związku (szczęśliwym) po co szuka na forum romansu, wymiana fotek, fantazji seksualnych na swój temat i tym podobne. Uważam, ze jest to niemoralne. Tu nie chodzi o to, czy i kogo ja tu szukam. Chodzi o to, ze rozmawiając z kimś zajętym nie czuję się komfortowo i uważam, ze nie jest w porządku wobec drugiej połowy mojego rozmówcy. Zauważyłam jednak, ze tu większość osób przemyka na to oko, bo przecież to tylko forum ... ciekawe tylko, czy swojemu partnerowi/partnerce też tak by się tłumaczyli i czy tłumaczenie to byłoby przyjęte :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech pchają co mnie to obchodzi Natomiast wypociny Eve przez 3 str (tez ciotka nie?) sa na miejscu. Ciekawska przyszła prowokować i oceniać autorkę, ile w tym na temat a ile jest w tym złości i niechęci oceń sam 1/10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość zdziwiona dziś Ciekawska Chyba masz problem ze zrozumieniem albo nie czytasz uważnie. Wyjasnilam o co mi chodzi. Na forum pisać może każdy. To oczywiste. Natomiast flirt czy pisanie o seksie - mam na myśli tzw.cyberseks, jest zdradą. To mnie dziwi. I jeszcze jedno - nikogo swoimi wypowiedziami nie obrażam,więc i Ty zważaj na słowa. X gościu zdziwiona , nie przekonasz takich jak CiZ aka kilka wcześniejszych nicków i jej podobnych pańci że cyber to już zdrada.To stare , zblazowane ropuchy , mistrzynie nazywania gów/na czekoladką w złotym papierku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość zdziwiona dziś Natomiast flirt czy pisanie o seksie - mam na myśli tzw.cyberseks, jest zdradą. To mnie dziwi. x A co Cię obchodzi co robią inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach ten zły wilk wadero Popatrz kim się stałaś Nie odpoeiadaj, wyjdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwiona będziesz nawracać? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość zdziwiona dziś Jeśli ktoś jest w związku (szczęśliwym) po co szuka na forum romansu, wymiana fotek, fantazji seksualnych na swój temat i tym podobne. Uważam, ze jest to niemoralne. Tu nie chodzi o to, czy i kogo ja tu szukam. Chodzi o to, ze rozmawiając z kimś zajętym nie czuję się komfortowo i uważam, ze nie jest w porządku wobec drugiej połowy mojego rozmówcy. Zauważyłam jednak, ze tu większość osób przemyka na to oko, bo przecież to tylko forum ... ciekawe tylko, czy swojemu partnerowi/partnerce też tak by się tłumaczyli i czy tłumaczenie to byłoby przyjęte pechowiec.gif X Bravo.Oby więcej takich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen dziś gość zdziwiona dziś Natomiast flirt czy pisanie o seksie - mam na myśli tzw.cyberseks, jest zdradą. To mnie dziwi. x A co Cię obchodzi co robią inni? x kurffa jaki tępy! to już szczerbolu ku/res/twa nie można nazwać po imieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdziwiona
Androgen, Uderz w stół? Zaproponowalam temat do dyskusji oraz wypowiedzialam swoje zdanie. Uważam, ze są pewne granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gęsina na was czeka idźcie pchać, nikt was tu nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość zdziwiona dziś Androgen, Uderz w stół? Zaproponowalam temat do dyskusji oraz wypowiedzialam swoje zdanie. Uważam, ze są pewne granice. x To ich nie przekraczaj. I daj żyć innym tak jak chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×