Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość zdziwiona

Czy wszyscy mężczyźni na ero są zajęci?

Polecane posty

Gość gość
Jeśli chodzi o więź z kobietą to polecam kajdanki lub sznurek 😴 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen dziś x chuj nie życie masz jeżeli tak wygląda jak przedstawiłeś, bo wystarczy że podupadniesz na zdrowiu, staniesz sie niewydolny finansowo i ci wszyscy ludzie tj.twoja partnerka, tesciowa, a nawet dzieci kopną cie w d**e. Jesteś jeleniem od zarabiania dolarów. Ale to twój żywot. W co ja wierze, to lepiej abyś nie wiedział, bo tego nie ogarnie twój mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo dlaczego piszesz z gościa :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chociażby grzesznik był najzatwardzialszy, jeżeli tylko raz zmówi tę k-oronkę, dostąpi łaski z nieskończonego miłosierdzia mojego” (Dz. 687). Dostaniesz od J-ezusa i M-aryi to o co proszić będziesz z pełna ufnością. >>> Jak odmawiać K-oronke do M-iłosierdzia Bożego <<< Na początku: O-jcze nasz..., Z-drowaś M-aryjo..., W-ierzę w B-oga... Na dużych paciorkach (1 raz): Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo najmilszego Syna Twojego, a Pana naszego J-ezusa C-hrystusa na przebłaganie za grzechy nasze i całego świata. Na małych paciorkach (10 razy): Dla Jego bolesnej męki miej miłosierdzie dla nas i całego świata. Na zakończenie (3 razy): Ś-więty Boże, Ś-więty Mocny, Ś-więty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S.To już lepiej z psem siedzieć i z kotami niż stanowić dla kogoś wartość poprzez pryzmat wydolności biologiczno-ewolucyjno-materialistyczny. Widzicie co media zrobiły z ludzi wpajając wartości typu "ruсhаsz jesteś gość" "masz dolary jesteś gość" Wzorzec z gory jest zły nastawiony na produkcje klonów ludzkich pod towar konsumcjonizmu z pętlami na szyjach w postaci kredytów na 30 lat i odprowadzania podatków. Lece kase zarabiać bo w przeciwnym wypadku nie poruсhаm i nie będe gościem skrojonym na miare XXI w. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cnota niewydymka robi na erotycznym? Szuka partnera? :D Zluzuj zdziwiona, idź na uczuciowy. Tam gdzie byłaś wyganiana jak miałaś niebieskie wdzianko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co tysiąc ników od flirtu, tylko ciebie, jeszcze raz, kosmata i chooy tam wie kto jeszcze siedzi na ero i zakłada tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dobre :) 🖐️ To nie są ludzie, to są świnie przy korytach a tym masz im zazdrościć jak tarzają się w papierowych banknotach i kopulują na żądanie. chrrr tfuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię swoje życie, którym Ty gardzisz. Zarabiam, więc mogę być bankomatem, staje mi, więc mogę być penisem. Najważniejsze, że mi jest dobrze, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa z misją? Takie egzemplarze lubię najbardziej. Androgen :-) skąd ty możesz wiedzieć kim jesteś,co robisz i co jest dla ciebie dobre powiedz? Tu jest sztab specjalistów,który cię tu już wykreował i dalej będzie-na potrzeby swojej kafeteryjnej twórczości.No nie zabieraj ludziom zdrowym rozrywki!:-D I nie pytaj ile czasu im to zajmuje,bo wyjdzie,że czas to pieniądz i całą supernovą misję c***j strzeli.:-D👄 Odnośnie tematu natomiast-zbędne pytanie jak na forum erotyczne,więc nie ma o czym dyskutować.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdziwiona
Oczywiście,dla osób, które nie znają znaczenia słowa wierność czy lojalność, to pytanie jest zbędne. Sprawa nie dotyczy mnie. Nie szukam tu nikogo. Obserwuję i piszę o tym, co mi się nie podoba. Ktos moze się z tym zgadzać lub nie (chociaż o faktach, jak już wspominałam, się nie dyskutuje). Bardzo podoba mi się wypowiedź gościa 00:31 Mężczyzny nie ocenia się tylko przez pryzmat kasy. Kasa w życiu jest ważna. Można mieć tej kasy mnóstwo, z******te auto, wypasiony dom i pieprzenia do woli. Można przy tym być także zwyczajnie uczciwym wobec swojego partnera :) Cnotka niewydymka nie jestem na pewno. Nie mam zamiaru nikomu tu tego udowadniać :) zresztą bycie wierna i lojalna nie wyklucza w żaden sposób bycia namietna kochanką...przeciwnie...z jednym facetem smakuje najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiesz jeśli nie spróbujesz z innymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość zdziwiona to nudziara TCC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, autorka niby nikogo nie szuka, ale pisze z zajętymi facetami w celu obserwacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tcc to kobiecy odpowiednik Wilka. Już wcześniej to było widać. Wyrzucanie z tematów, zwracanie uwagi innym na zasady, które powinny panować. Nawet emitki :) takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te co sa tu takie aktywne to Jakie one zdradzające? Takie ciotki , które siedza tu co wieczór , dzień w dzień? ahahaha Stare samotne dewotki to kogo one niby maja zdradzać :P:P:P:P:P:P Ten co siedzi tu non stop to mameja i nieudacznik a nie ktoś kto zdradza. Dlatego tak sie oburzają, bo jak im takimi tematami ostatnich facetów wystraszysz to one zrobią ::P:P:P:P a fajny w realu facet co lubi z różnych pieców chleb jeść, to nie oszukujmy się, nie zaprzatałby sobie głowy tym forum. Tylko poszukał konkretów a nie pitolenia o kawce ze znudzonymi babami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tcc nudziaro kreska, jacek i nowy w mieście są wolni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.08 Nowy sam siedzisz 10 lat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psuj który na zmianę pisze o seksie z żoną z pisaniem co by robił z Awarią to jest okej? Hipokryci🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurwiają sie ci wg.których wierność, lojalność, uczciwość jest czymś złym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdziwiona
Nie chodzi mi o to, aby ustalać kto konkretnie jest wolny a kto zajęty. Osoby myslace rozumieją sens takiego tematu. Chodziło o kulturalną dyskusję na podany temat. Jestem ciekawa jakie są granice,a także czego zajęci mężczyźni szukaja na forum. Kilka razy na forum pojawiały się podobne tematy i nigdy nikt nie miał odwagi wypowiedzieć się rzeczowo. Wczoraj pierwszy raz Androgen to zrobił pisząc, ze szuka rozrywki. I tej kwestii bytności na forum osób zajętych nie kwestionuję, dlatego proszę aby nie wkładać wkładać moje usta słów, których nie użyłam albo czytac dokladnie i ze zrozumieniem,a nie pojedyncze posty lub zdania wyrwane z kontekstu. Uważam natomiast, ze przekroczeniem granicy jest uprawianie wirtualnego seksu przez osoby zajęte. To jest zdrada. I nie ja to zdradą nazwałam. Nikogo nie nazywam głupim, nikogo nie obrażam,więc Ciekawska Twoje uwagi są nie na miejscu. To, ze sporo osób na tym forum na Was "pluje" nie oznacza, ze ja też to robię. I nigdy nie wprowadzalam żadnych swoich zasad. Nikogo nie wyrzucalam. Prosiłam jedynie o wypowiadanie się w temacie,bo nie mam ochoty kolejny raz czytać tych bzdur nt. Kto z kim i dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mogła cizia odpisać, (bo przecież musiała) jeśli nie swoją regułkę.Gość jest jeden,więc logiczne że jest tu tak samo długo.:-D:-D:-DNa kogo wg najnowszych dowodów padają aktualnie podejrzenia? :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki nie zdradzają bo nikogo nie mają ośle pały !!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 9.48 kto ci takie info udzielił?:-D i co tu robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki tu są po prostu.Ani nie zdradzają, ani nie flirtują, ani nie szukają nikogo.Uprawiają czystą rozrywkę, wystarczy poczytać.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwiona TCCna Ciebie też plują nudziaro. Z Wilkiem nadałabyś na jednej fali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Real Cię nie wezwał kilka minut temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna rozrywka:PGęś i znienawidzenie przez wszystkich, że aż muszą przychodzić w grupce bo nie mają do kogo gęby otworzyc a na innych tematach ich nie chcą i tak w kółko:PDesperatki i one sie wypowiadają o zdradach :P:P:P:P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen dziś Lubię swoje życie, którym Ty gardzisz. Zarabiam, więc mogę być bankomatem, staje mi, więc mogę być penisem. Najważniejsze, że mi jest dobrze, prawda? x Tak, dopóki zarabiasz i staje ci. Natomiast jeżeli zdradzasz i nie widzisz w tym nic złego, to musisz liczyć sie z różnymi konsekwencjami czy tego chcesz, czy nie chcesz, bo zdradzając krzywdzisz kobiete z którą żyjesz oraz innych ludzi poprzez rozbijanie im związków i być może roznosząc choroby weneryczne prowadząc rozwiązłe życie seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można mieć co wieczór czas na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×