Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oferujemy błyskawiczne pożyczki, z minimum formalności.

Polecane posty

Gość gość

Oferujemy błyskawiczne pożyczki z minimum formalności. Pełna oferta oraz więcej szczegółów na jej temat znajduje się w naszym serwisie internetowym WWW.CREDIT24H.PL Możesz także wziąć pożyczkę przez internet. Bez wychodzenia z domu - przez internet, Wystarczy dowód osobisty, Bez dodatkowych opłat, Pełna dyskrecja, Zapraszamy: http://www.credit24h.pl SPRAWDŹ NASZĄ OFERTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terpace
Hahaha, pożyczka w firmie "kotek-misiek", w życiu Wam wszystkim nie polecam pożyczek w takich firmach. Raz się zetknęłem w młodości z chwilówką i dziękuje. Odsetki to jedna wielka spirala. Jeżeli już mamy brać kredyt/pożyczkę, z mojej strony mogę polecic elastyczne kredyty, ja taki znalazlem w Raiffeisen. Przynajmniej jestem bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulinka321
Terpace święta racja! Jak już ktoś musi pożyczyć to przecież lepiej skorzystać z ofert firm, które są na rynku już długo i udzielają ich na jasnych zasadach. W wonga np. jest oferta pierwszej pożyczki za 10zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mulinka, dziękuję za wspomnienie oferty pożyczki w wonga.com. Warto z niej skorzystać, bowiem to pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę w wonga.com należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. Pozdrawiam Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trellka
ja brałąm pożyczkę na zaplo.pl wszystko załątwiłąm online, bez większych problemów, szybko też dostałąm kase na konto, a potrzebna mi była naprawdę szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andek
zanim weźmiecie chwilówkę z takiego ogłoszenia polecam sprawdzić i porównać inne oferty, możecie to zrobić na przykład na stronie www.sowafinansowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×