Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wiecie ze jak ojciec opuscil rodzine i ma dziecko z inna to dostanie na nie 500

Polecane posty

Gość gość
"gość dziś Wk**wione porzuconesmiech.gif Żal wam d**ę sciska?" to ze ty dla 500 zł dałabyś pewnie d**y byle komu nie znaczy ze inne tak maja :) Ta ustawa jest niedopracowana . nieuczciwa i niesprawiedliwa . Trzeba byc mega głupim zeby tego nie widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostanie, ponieważ dziecko z pierwszego związku i z drugiego liczy się następująco 1+1=1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy alimenty będą się liczyć do dochodu? Do tych pięćset złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 18:05 to teraz ja coś ci napiszę. Mój mąż ma dziecko z inną kobietą. Nie mieli nigdy ślubu i rozstali się zanim ona dowiedziała się ze jest w ciąży. Ja go poznałam gdy jego córka miała prawie dwa latka. Obecnie ona ma 8 a nasz syn 4. Mąż płaci 800 alimentów i jego córka jest z nami tak często jak tylko się da. Mąż oprócz tego że płaci niemałe alimenty to jeszcze ja ubiera i płaci za zajęcia dodatkowe. Serio myślisz ze jemu nie należy się 500 na drugie czyli nasze wspólne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, alimenty nie wliczaja sie w dochod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dostanie zadnych pieniędzy. Jezzzu ludzie jacy wy jesteście tepi szok, normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Serio myślisz ze jemu nie należy się 500 na drugie czyli nasze wspólne?" Nie powinno bo to jest wasze pierwsze dziecko i teraz ci napisze tak jak większość na kafe " zrób sobie drugie to dostaniesz hehe "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, ze twoj maz placi 800 zł to ewenament wiekszosc tatusiow albo płaci max 300 i mniej albo wcale nie płaci-raz wysle 30 zł na jakis czas i komornik nic mu nie zrobi takim sie nalezy 500 zł?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba było się za dzieciatego nie brać ty stara raszplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dzieciaty to jakiś gorszy sort? Zastanów się. A wiesz dlaczego mój mąż ja ubiera i płaci za inne zajęcia pozalekcyjne? Mamusia co chwile ma innego chłopaka i całe alimenty idą na nią i jej randki, a nie na córkę . Magda ostatnio mówiła ze wolałabym mieszkać z nami bo tam co chwile inny pan przewija się przez mieszkanie. Mąż będzie się starał sądownie o to aby mieszkała z nami ,bo mamusia nawet nie chce o tym słyszeć. No w końcu parę stówek na tym straci... ale ty pewnie nadal uważasz ze to jej bardziej się należy ten dodatek niż mężowi. ...ach szkoda słów na niektóre z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli rozwód jest z winy puszczalskiej żony? Hahahahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety zazwyczaj to mezusie sie puszczaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goowno prawda.moja znajoma jest podwożoną przez swojego męża do "kolezanki" , ten naiwny facet czeka za nią pod bramą aż "wypija"kawke i wracają do domu. Chyba nie muszę c***isać że nie ma tam zadnej koleżanki i kawki, tylko bzykanie z kochankiem.Oczywiście pi rozwodzie to ona będzie ta biedna matka z dwójką dzieci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i na podstawie jednej kolezanki stwierdzasz, ze kobiety sa zle i zdradzaja najczesciej, ja pierdziele:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie.ze dostanie bo to jego drugie, a matka pierwszego dostanie jeśli nie przekracza 800 zł na osobę x ale wg tego na jedno i to samo dziecko będzie wypłacone 2x500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na to wychodzi wedł gazety wyborczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
I okropna druga baba tego pana sie cieszy i moze namawia meza na obnizenie alimentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś A dzieciaty to jakiś gorszy sort?" tak dla mnie gorszy i nie wzięłabym sobie dzieciatego faceta nooo chyba ze wdowiec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porzucone śmieciary juz się plują, tylko sie nie popłaczcie. niedość że porzucone i upokorzone to jeszcze ex misio dostanie, a one nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:40 to dzieciatej baby tez juz nikt nie powinien chcieć. Puknij się w łeb . A wytłumaczysz w czym on jest gorszy od niedzieciatego Janusza spod sklepu, który żyje z zasiłków , no ale jest BEZDZIETNY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ciesz sie ze tatus twojej mamusi nie porzucił trolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o co ci chodzi ? mam prawo miec swoje zdanie . DLa mnie dzieciaty to jest gorszy sort i kropka . Jak na randce facet mi mówił, ze jest po rozwodzie (czy kawaler ) i ma dziecko to automatycznie byl u mnie skreślony . Nie każdy chce sie pakować w taki związek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej zamiast dzieciatego rozwodnika lub menela z piwem bezdzietnego na zasilkach brac normalnego kawalera?:o jak sie jest panna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawaler z dzieckiem jest nienormalny? Panna z dzieckiem jest nienormalna? Uważajcie ,bo życie jest przewrotne i za chwilę wasz misio może was kopnąć w dopę i będziecie w gorszej sytuacji niż ta nienormalne panna z dzieckiem, bo będziecie rozwódkami z dzieckiem hahahahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Kazda neksia to s... tak bylo jestbi bedzie tepe dzidy nie warte funta klakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile z was tu krzyczacych jest konkubinami? Wy nie jesteście normalnymi rodzinami takimi jak małżeństwo. I co,wyciągnięcie łapę po pińcet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kto napisał, ze kawaler z dzieckiem jest nienormalny ? pisze ze dla mnie takie związek odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No super, ale nie każdy jest taki ograniczony w poglądach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale spokojnie. przeciez nawet jesli taki ojciec jak w tytule dostanie to tak wlasciwie nie on dostanie tylko jego konkubina/druga zona i nie dla siebie tylko na to dziecko przeciez te pieniadze sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A taka sytuacja:ona(X) i on(Y)maja dziecko,nie maja slubu.Ona ma teraz meza maja wspolne dziecko,on(Y)ma zone(juz po rozwodzie)i tez maja dziecko.Czyli ona(X)ma dwoje dzieci i dostanie 500,on(Y) skoro po rozwodzie to raczej nie dostanie na drugie dziecko(drugie dziecko jest z zona),a zona tez nie dostanie,bo ma jedno dziecko?Dobrze to wydedukowalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×