Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wqrwiony

Chcę kochanki, bo żona przestałą interesować się seksem ze mną.

Polecane posty

Gość gość
Nadal nie rozumiem jak seks może być ważniejszy niż rodzina. Jak synek podrośnie to powiesz mu, ze tatuś zostawil mamusie bo chciał sobie pociupciac? Zenua. Oto typowy samiec z kryzesyem wieku srednigo któremu sperma mozg zaslania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitnaaa
Rozumiem, Cię autorze, ale zdrada, to jest tak głęboka rana...poza tym, dzieci bardzo cierpią i przeżywają kiedy rodzice się rozstają ;( Jestem kobietą, ale nie rozumiem podejścia Twojej żony (zakładam, że to nie Twoja wina, że szanujesz ją i starasz się, a nie dzień byle jak, a na wieczór zaloty, ktoś powiedział, że "gra wstępna trwa cały dzień"). Jeśli mieszkasz w większym mieście, to może jest tam prowadzona terapia małżeńska, dla par? A jeśli nie, to warto dojeżdżać. Dobry psycholog mógłby pomóc w komunikacji, dotrzeć głębiej o co chodzi, dlaczego tak jest i jak można to zmienić. Ale do tego są potrzebne chęci z dwóch stron, bo na siłę do pracy nad sobą i związkiem nie zmusisz. W każdym razie zdrada, to będzie cios prosto w serce dla Twojej żony i synka i warto wykorzystać wszystkie możliwości zanim do niej dojdzie, tym bardziej, że jest dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, znajdź sobie normalną kobietę. Z tego małżeństwa nic już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorzenapis zco tam u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwod powinien wziac a potem znalezc sobie kogos normalnego, zeby mial gdzie wlozyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ci się kobieta trafiła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet nie chce seksu a zona bardziej. To jest nazywana szmata i napalona. A mąż taki porządny. Chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, a pytałeś, dlalczego ona się nie interesuje seksem? nie w stylu nie bo mnie dziś głowa boli- no ale nie dwa lata! Widac,że u was KOMUNIKACJA nawala od KILKU LAT i ty dopiero teraz się obudziłes? przyjmnijmy,że jesteś tak idealny , jak opisujesz to w pierwszym poście. 1. Ma dziecko- seks jej był tylko do tego potrzebny a seksu to ona nie lubi i udawała.żeby TOIBIE sprawić przyjemnośc- czytaj- okłamywała cię przez lata i udawała orgazmy, aby urodzić dziecko . 2. Hormony po ciązy- i po prostu nie ma chęci - plus minus depresja, która powoduje totalny brak zainteresowania seksem 3. stres, praca, ciężkie przeżycia( choroby w rodzinie , itp) 4. ma dosyc seksu , w którym spełniała WYŁĄCZNIE TWOJE POTRZEBY, a ty i tak robiles wszystko na odwal sie, jak cos mówiła, że woli inaczej, to zmieniałes, ale następnym razem wracałes do rutyny i w końcu przestała o tym mówic, bo uznała,że to nie ma sensu, bo wali głową w mur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5. napisałes post, by samemu przed soba usprawiedliwic się, że chcesz nowe mięsko do seksu a żona ci się znudziła i szukasz potwierdzenia i przyzwolenia dla swojej zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, widać, że przy okazji swojego tematu sprawiłeś też, że "uderz w stół, a nożyce się odezwą". Tutaj wiele seksualnych kłód broni innej kłody, nawet to śmieszne. A co do wątku - nie zdradzaj, tylko rozwiedź się. A kłoda niech żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobna sytuacje czy kobiety mogą się wypowiedzieć 1 od miesiąca zona nie chce uprawiac seksu 2. jesteśmy 15 lat po slubie mamy 2 dzieci 3. przerwy były maxymalnie tygodniowe 4. teraz mówi ze ma niskie libido, chodzi spac z dzieckiem przychodzi do mnie w nocy rano szybko wstaje żebym się do niej nie dobieral 5. mowi ze nie ma ochoty , ze musi isc do ginekologa bo boi się ze jest chora, 6. nie chce się całować przytulać (lubiała to bardzo) 7.ma 37 lat jest atrakcyjna 8. jak pytam się o sex czy nie ma potrzeby czy dotyka się sama to mówi ze nie ze nie ma ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa kobiety aseksualne które wiążą sie tylko z mezczyzna aby miec dzieci, potem zero seksu bo zwyczajnie tego nie lubią. Jesli ona taka jest to nic nie zrobisz, zdradzać cie nie będzie bo tego nie lubi- nie lubi seksu, nie potrzebuje tego. Ty albo to zaakceptujesz albo musisz to robic w tajemnicy na boku. Zastanawiam się tylko co kieruje takimi aseksualnymi kobietami, po co za mąż wychodzą, przeciez nie od dzis wiadomo, ze facet zyc bez seksu nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pychotka
Weekend majowy sie zaczyna super:) będzie odpoczynek od pracy, dużo wolnego czasu i mega dużo seksu :) aaaaah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja przestałam uprawiać sex z mężem po 8 latach bycia jego masturbatorem. Znudziło mi się spełnianie tylko jego zachcianek. Znudziło mi się tłumaczenie że sex to am być przyjemność dla obydwojga iże orgazm to nie tylko domena mężczyzn. teraz ma co chciał. mi żałować nie ma czego bo nie miałam satysfakcji ze współżycia. Na szczęście dom jest zapisany na mnie na rok przed śłubem. Także nie pofika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9. dodam ze zona zawsze miała orgazm jak tyko miała ochotę dojść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dojść do drzwi chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, bo jesli kobieta ma orgazm to tak samo dąży do sexu jak facet. A jeśli nie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wqrwiony
Poderwałem sobie kochankę ale szybko się wydało i żona wyrzuciła mnie z domu i chce składać o rozwód:( kochanka też mnie olewa mówiąc, że parę numerków w hotelu do niczego nie zobowiązuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko przed tobą cale życie glowa do góry :) życie jest piękne :) x twoja pani to taki pies ogrodnika: sama nie chce i drugiej nie pozwoli a może juz chce? sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz sobie szukac kochanki, ale co z tego... Jestes po prostu do d**y ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem w tym że on jest tylko do d... bo mu dupa świat przesłoniła, obys kiedys nie miał problemów z kootafoonem i żeby ciebie w doopsko kochanica nie kopnłęą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zmyślam zawsze miała orgazm po paru minutach nawet przeciągała zawsze pierwsza dochodziła a ja po niej albo równocześnie dlatego mnie dziwi bo ja zawsze chodze napalony mam wysoki testosteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, orgazmy miała... Jakby miała orgazmy to byscie z sypialni nie wychodzili, a prawda jest taka, ze traktujesz ja jak worek na swoja sperme, zaspokajasz sie jej ciałem, a jej przyjemnosc od lat miałes w d***e, w koncu ona twoje potrzeby tez ma w d***e... Mowie ci to jako zona własnie takiego meza jak ty. Poslinic palec i wepchac go do suchej pochwy, zeby potem na chama pchac sie z penisem to kazdy debil potrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;39 trafiła w sedno aż za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie jestem pewna ze cie zdradza,- wiec stary rób to samo co ona :)szuakj laski na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi po seksie jaki od lat fundował moj maz to nawet zdradzac sie nie chce... Po co, zeby byc workiem na sperme dla nastepnego faceta? Wole sie sama zaspokajac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze po raz kolejny zawsze miała orgazm i to pierwsza po minucie jestem perfekcyjny w łóżku gra wstepna ,gęsia skórka na całym ciele, oczy maślane i po 3 minutach orgazm jak tylko chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sucha pochwa? co ty piszesz z niej lało ! zanim skonczylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisac to ty sobie mozesz, forum wszystko przyjmie. To tobie jaja puchna nie nam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×