Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba zauroczyłam się w mordercy

Polecane posty

Gość gość
Taka mała dygresja. Dlaczego On jeszcze nie jest moim mężem? XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiem zbiorczo xD też się zastanawiam co dalej z moim zauroczeniem, bo już mi niby minęło, ale wróciło. Po zobaczeniu jutrzejszych zdjęć może być jeszcze ciekawiej. I też dziwnie się czuję wiedząc, że jutro będzie w Warszawie. Jestem trochę podekscytowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie wydaje ze w tej całej sytuacji jest drugie dno. Ludzie maja tendencje do prostoliniowego myślenia. Z tego co tutaj widzimy to mądry facet. Same przyznajcie ze rzadko kiedy spotyka sie taka osobę jak Kajetan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czuje sie z***biscie :D tak jak mowilam jutro ide na lotnisko zeby sie z nim zobaczyc :) tak poza tym macie fb? Jak tak to moglybysmy zrobic konfe i tam pisac o kajtku bo pewnie zaraz usuną ten wątek :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czuje wielka ekscytacje, stroche strachu (!?) i ciekawość. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie usuną xd to ze jakieś baby to zgłosiły to nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, masz jeszcze jakieś zdjęcie Kajetana bez zakazanej twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fb mam, ale wolałabym tu nie udostępniać z wiadomych powodów :P nie bójcie się o usunięcie wątku, nawet jak usuną, założę następny. Jak usuną następny, założę kolejny itd. xD mam pytanie, czy jedna z "fanek" (jak to brzmi :D) tutaj obecnych to ta dziewczyna, która jeszcze wczoraj sporządzała jedynie portret psychologiczny, ale nie była zauroczona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkleić jeszcze nam pisał o Janie Kalwinie i silnej woli czy może to widzieliście? Osobiście jestem zachwycona jak On mądrze pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez wole Fb nie podawać xd Ewentualnie kiedyś tam haha Ja generalnie zauroczyłam sie juz w Kajetanie jak go poszukiwali, jakoś pierwszy tydzień poszukiwań. Wtedy był wysyp artykułów o nim a ja czytałam i czytałam i jeszcze raz czytałam. Szukałam jeszcze czegoś na jego temat w internecie i trafiłam na ten wątek i cieszę sie ze jest jeszcze ktoś, kto podziela moje zainteresowanie Kajetanem. Ja ciagle o nim czytam, co chwile sprawdzam czy sa jakieś nowe wiadomości czy artykuły Xd Budzę sie i sprawdzam, idę na zajęcia i sprawdzam, robię zakupy i sprawdzam, jestem na siłowni i co chwile sprawdzam. Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam, dwa. Oczywiście nie mam na myśli zdjęć, które pojawiały się bez cenzury w polskim necie przed zatrzymaniem, bo to każdy może znaleźć wpisując w google grafika pełne nazwisko Kajetana. A jeśli chodzi o zdjęcia maltańskie, to je też można znaleźć wpisując pełne nazwisko na stronach typu google.de, google.co.uk. Wkleiłabym teraz, ale jestem na tel., a te zdjęcia akurat mam na tablecie, który się teraz ładuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście pooj****e wszystkie. Ja tam w nim nic nie widze. Napawa mnie wstrerem i odraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, mam nadzieje ze potem wrzucisz. Czuje strach przed jutrzejszym dniem. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle widizalysxie jego siostrę? Bardzo podobna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to dobra krew, dlatego taka podobna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a jak u Ciebie, jak to sie zaczęło z Kajetanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy jedna z "fanek" (jak to brzmi smiech.gif ) tutaj obecnych to ta dziewczyna, która jeszcze wczoraj sporządzała jedynie portret psychologiczny, ale nie była zauroczona? usmiech.gif X Jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, tylko nie pokłócimy sie w razie czego o Kajtka :P Nie dajmy sie poróżnić xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami zastanawiam sie co jakby cofnąć czas i jakoś go spotkać, bliżej poznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wierzę, że jest ktoś kto ma aż tak jak ja :P :P z tą tylko różnicą, że w "ten" sposób interesuję się nim od 17 lutego, o morderstwie usłyszałam 8 lutego w programie Świat się kręci, ale wtedy się go bałam xD Bałam się co będzie jeśli spotkam go na ulicy a on się zorientuje, że go rozpoznałam i będzie chciał mnie zabić. Czasami przeczytałam jakiś artykuł, ale tylko żeby wiedzieć o co chodzi. Od 17 lutego natomiast - szajba. Nie wiem czy kojarzycie taką stronę (czat) 6obcy, ale jak ktoś mnie tam pyta km (czyli kobieta czy mężczyzna?) to ja odpowiadam...k jak kajetan. Ostatnio też mam zabawę, że zadaję ludziom zagadkę. "Zgadnij o jaką osobę chodzi. 3 podpowiedzi: 1) Charlie, turysta z Niemiec 2. pan K. Karol z Poznania 3. Maltańczyk. Do wygrania wycieczka na Okęcie, autograf + selfie od osoby z zagadki". Serio. Do wielu ludzi tak pisałam. Przebije to ktoś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdy nie ta cała sytuacja to nawet byśmy nie wiedziały o jego istnieniu... Zreszta nie wiadomo jak to bylo, my wiemy tylko tyle co media klepią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz się. Pewnie wszystkie jesteście paszteciary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha szalona ;D Ale rozumiem i sie nie dziwie. On jest idealny ;D Tez mi odbija (a raczej odbiło) i odbija coraz bardziej na jego punkcie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, paszteciarki z Poznania XD Paszteciarki Poznańskie z Poznania xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro z samego rana idę na siłownie i oczywiście wstanę sobie jeszcze wcześniej bo muszę posprawdzać nowe informacje o Kajetanie które pewnie bedą... To juz chyba obsesja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta historia wyżej jest moja (autorki), ktoś prosił, więc napisałam. Nie damy się poróżnić, jesteśmy jak rodzina xP zdjęcia wkleję choćby w środku nocy ;) i nie widziałam siostry. Autorka wątku nie widziała siostry. Skandal w biały dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
honorata poznańska xd Wygoooooogluj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz wiedzieć która to. Czarne włosy, oczy i praktycznie identyczny nosek jak Kajetan <33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie zdjęcia mamy Kajetana tez sa. ;) Teściowa tez fajna xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam ten wątek i niesamowicie sie cieszę, ze ktoś podziela moja zascynacje nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×