Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żyjąca marzeniami 35

Już nie mam siły......ale zaczne jeszcze raz!

Polecane posty

czesc dziewczyny! moge dolaczyc? w kupie sila w koncu ;) na wstepie gratuluje wszystkim przede wszystkim samozaparcia! a teraz pare slow o mnie. Mam 29 lat, mam 172 i waze 73 kg. W lutym urodzila, coreczke i karmie piersia ( ale o zgrozo przy karmieniu przytylam 4 kg!). Przyczynila sie do tego pewnie tarczyca, bo walcze z niedoczynnoscia a rozhulala sie po porodzie. Do tego pozwolilam sobie na za duzo slodyczy i gotowe! :/ moj plan: 10 kg mniej i ujedrnienie ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Witajcie ;) Kora ty chyba żartujesz z tym chudnieciem .....ja mam tyle samo wzrostu co ty i mniej niż 75 kg nawet nie chcę chudnąć....bo przy naszym wzroście to juz szkieletorem będziemy a to wcale ładnie nie wygląda przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Kora jak tak bardzo chcesz schudnąć to zapraszam ,razem zawsze raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Dziewczyny gdzie jesteście? Wszystkie pojechalyscie na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Witam nowe koleżanki :) Myszko jak schudniesz do 75 to uwierz mi ze bedziesz chcieć wiecej, tak to po prostu działa. Nie chciałabyś zobaczyć 6 z przodu? Korci mnie zeby sie zważyć ale chyba poczekam do piątku. Jeszcze dziś nie ćwiczyłam, muszę sie zmobilizować bo słaba forma boli mnie głowa i cos mi niedobrze od rana. Ale nie odpuszczę ćwiczeniom oj nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Franko kiedyś się odchudzalam i ważyłam 73 kg i uznałam ze starczy bo juz koscie sterczały i piersi prawie nie było wiec nie chce schodzić poniżej 70 kg.Ja jestem starsza od Was i inaczej na to patrzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Franko bardziej zależy mi na lepszej kondycji i jedrnej skórze bo robi się wiotka i pelno mam rozstępów.Przypomnę ze jeszcze w lutym 2016 ważyłam 107,9 kg.....a teraz 90 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko osiągnęłaś juz bardzo duzo super! A waga to cyfry w sumie, sama wiesz kiedy sie najlepiej czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja543
Hej ja mogę pochwalić się swoim osiągnięciem, bardzo długo borykałam się ze swoją nadwagą,aż w końcu powiedziałam sobie,że muszę coś zmienić w swoim wyglądzie;) I tak zaczęłam dietę wraz z suplementem African Mango http://szczupla-kobieta.pl koleżanka poleciła mi ten produkt bo sama z nim się odchudzała i schudła 20kg;) to pomyślałam,że również spróbuję i udało mi się zrzucić zbędne 26kg bez drastycznej diety, po prostu jadłam regularnie i raz na jakiś czas spacer;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Kaja dzięki za reklamę suplementu ale ja nie skorzystam juz wcześniej pisałam dlaczego.To jest tylko wyrzucanie kasy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1974
Hej witam wszystkie po weekendzie. Już nie pamietam kiedy ostatnio taka grzeczna byłam- z grzechów to tylko piwo w sobote i lody w niedziele i dzis na wadze 0,8 kg mniej- cieszy mnie to bardzo. Zaraz zrobie sobie obiad- grilowana piers z kurczaka z warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teery
U mnie po weekendzie tak sobie. Nie było diety, ale szaleństw tez nie. Wysłałam syna na obóz i mam dużo czasu na fitness oraz mogę się skupić na mojej diecie, bo nie będę słyszeć "mnie to nie smakuje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) Myszko, uwierz, ze nie bede wygladac jak szkieletor.. ;) taka mam sylwetke atletyczna,najlepiej zawsze sie caulam w takiej wadze no i najbardziej zalezy mi na poprawie kondycji ciala, cellulit, wiotkosc skory... Nie chce szybko chudnac, tylko powoli. Wczoraj zaliczylam rower i abs na brzuch. Dzis spacer godz, jeszcze raz pojde i wieczorem bede chciala z 30 minut chociaz pocwiczyc. U mnie najgorzej wygladaja uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 85
Cześć dziewczyny. Witaj Kora. Ja tez po urodzeniu córki nie potrafiłam się pozbierać ale córeczka ma już rok i staram się pracować nad sobą bo trafiło mu się fajne grzeczne dziecko wiec żeby została z kimś nie ma problemu. Dziś rano byłam na specjalnym fitness dla mamusiek z dzieckiem.Ja pocwiczylam a córka poszłala z kolegami. Dziś koleżanka z fitnessu która parę tygodni z synem nie była nie mogła się nadziwić ze tak wyglądam.Pytała co robię ze tak zmieniła mi się figura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z tego złego samopoczucia mam dziś ogromny apetyt. Do 14 zjadłam dzienny limit kaloryczny w tym ponad 70 gram tłuszczów, no ale jak po misce sałatki greckiej pozarlam jeszcze 3 plasterki pełnotłustego sera to nie ma sie co dziwić :( z dobrych rzeczy pokręciłam godzinę. Juz dzisiaj tylko woda przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 107
Hej dziewczyny, witam wszystkie nowe:) Wczoraj miałam pogrzeb więc jedno zmartwienie już z głowy. O diecie wcale nie myślałam. Ale kupiłam w sobotę 2 sukienki i są całkiem niezłe na dodatek szczupło w nich wyglądam. Wesele w sobotę, dziś już wracam powoli na właściwe tory żeby jeszcze przed weselem choć raz się lekko poczuć. Ale rower odpuszczam bo mam jeszcze tyle spraw do załatwienia, nie mam fryzjera jedną sukienkę muszę skrócić, nie mam butów ani dodatków. Jutro wolne więc pewnie trochę wszystko podgonie. Ale nie mam ochoty iść wogóle na to wesele. Kuzynka u której będę świadkiem nawet na pogrzeb nie przyszła bo taka przejęta tym weselem. Bardzo mnie to zabolało i nie omieszkam jej coś na ten temat powiedzieć przy najbliższej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu przykro naprawdę :( Jednak zjadłam talerz zupy pomidorowej na kolacje, niezle dzisiaj poszalalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za przyjecie do grupy ;) Lala a powiedz ile juz schudlas? bo jeszcze nie ogarnelam forum, troche mi żejdzie zeby nadrobic zaleglosci ;) fajne uczucie, jak ktos zauwazy, ze czlowiek zmienia sie na lepsze! ja pocwiczylam tylo 20 min, jeszcze cos bede chciala machnac. Niestety ńiedawno pochlonelam kolacje bo tak mi zeszlo... :/ ciesze sie bo slodycze odstawilam! Asia wspolczuje pogrzebu i calej okolicznosci :( Franka widze, źe Ty konkretnie wzielas siw ża diete, ja to bym nawet ńie umiala tak, zeby przeliczac nawet na ilosc zjedzonego tluszczu ;) Ile kcal dziennie zaplanowalas zjadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wyliczenia sa ze stronki :) Nie przekraczam 1500 dziennie ale teraz przygotowuje sie do monodiety bo muszę schudnąć szybko niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 85
11 kwietnia 84kg 28 czerwca 77kg ale sporo zmieniły mi się wymiary .uda i ramiona umięśnione.pośladki wypiętę.talia wcięta. te wyrazy zachwytu(czasem zazdrości; ) jak ktoś mnie widzi dodatkowo mnie motywują. Moja siostra np przestała chodzić na zumbe bo widziała ze sporo zmieniła mi się sylwetka i zeszczuplalam. bo tak bardziej zależy mi na atletycznej sylwetce niż sporym schudnieciu. bo wiem ze tkanka mięśniowa waży dwa razy więcej niż tłuszczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora 1987
Lala to juz piekny spadek!!! Mi tez bardzo zalezy na zlikwidowaniu cellulitu z ud, jakas masakra po porodzie mi sie zrobila, normalna galareta, jak chodze to widac to paskudztwo :/ mega wode zatrzymuje niestety. Nie wiem czemu ale ja nie lubie cwiczyc w wiekszej grupie, jakos lepiej sie czuje w swoim zaciszu domowym :) kazdy musi swoja aktywnosc znalesc :) ja cwicze z ewka, z mel, rower, wioslarz i corcia :D Ja mam zamiar sie zwazyc i pomierzyc sie dopiero za miesiac. Franka 1500 t nie duzo, a ile potrzebujesz schudnac na juz? nie boisz sie jojo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Witajcie dziewczyny :) chciałabym chodzić na aqua aerobic który uwielbiam ale nie mam jak teraz.Zajecia te są rewelacyjne na kręgosłup ,można skakać w wodzie a kręgosłup tego nie odczuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kora wiem ze niedużo, powinnam jeść 1700-1800 by zdrowo chudnąc niestety nie mam juz na to czasu. Do wakacji monodieta po wakacjach liczenie kalorii do 1800 by rozhulać metabolizm. Boje sie jojo oczywiście ale noe mam wyjścia, z własnej głupoty Myszko super pomysł, lubisz ćwiczenia w grupie? Ja raczej wole w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1974
Dzień dobry. Co do wczorajszej dyskusji to uważam ,że kazdego osobista sprawa w jakiej wadze czuje się najlepiej byle nie popaśc w skrajnośc. U mnie przy 170cm wg. obliczeń waga w normie to 58-72 . Ale poniżej 70kg tym bardziej że jestem po 40stce mysle ,że bedzie ok? Ja sie czuje dobrze w swoim ciele ale zdjęcia z ostatniej imprezy mnie zaszokowały- drugi podbródek i oponka w pasie oraz komentarze innych że dobrze wyglądam- a to w moim towarzystwie oznacza, że przytyłam...... Spokojnie te kilka kilo zrzuce i będę pilnować , zeby nie przytyć - taki jest mó plan. Widze, że Wy tu dużo ćwiczycie- ja sobie nie wyobrażam tego ale kto wie człowiek całe życie sie uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie kazdy jest inny, na jazdym kg inaczej sie rozkladaja ;) ja tez wole w do u ale taki aquaareobik to wypas na pewno, nigdy nie bylam, ale nie dos, ze fajna sprawa to i spalanie mega! Myszka, jak tylko zrobi Ci sie wolnij to korzystaj poki mozesz ;) Franka a na jakas specjalna okazje chcesz szybko schudnac? znasz siebie najlepije i bedIesz umiala uniknac jojo ;) Monika zachecam do cwiczen, najgorzej to wziasc sie, potem jak juz nabierzesz kondycji to kazdy wysilek daje mega duzo radosci i satysfakcji no i cialo sie super zmienia, cm uciekaja ;) polecam! milego dnia dziewczyny! Ja zaraz zwijam sie na spacer z Zuzannka. Mysle z 2 -3 godz dzis pochodzic w szybkim tempie z nia ;) wieczorem chce pocwiczyc abs i posladki, to takie mińimum ;) milego dnia i nie jemy slodyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teery
Mnie się lepiej ćwiczy w grupie, bo łatwiej mi się zmobilizować. Poza tym idę na konkretna godzinę i nie mam pretekstu, aby odwlekać rozpoczęcie w nieskończoność. Wczoraj babka dała nam taki wycisk, że w domu bez motywacji już bym sobie odpuściła, choć potrafię się zawziąć i ćwiczyć do kompletnego wyczerpania. Moniko ty sobie nie wyobrażaj ćwiczeń, tylko zacznij ćwiczyć. Może cię to wciągnie. U mnie wczoraj znowu dietowo średnio. Odpuściłam sobie w zeszłym tygodniu i nie potrafię wrócić do ścisłej diety. Mam nadzieję, ze nie zaprzepaszczę mojego "olbrzymiego dorobku" prawie kg. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy jest inny i wybiera co u niego działa. Jedziemy na wesele do męża siostry i kupiłam przymala sukienkę. Przeprowadzałam juz ta monodiete i efekty sa niesamowite. Po wakacjach mam plan kontynuować ćwiczenia i liczyć skrupulatnie kalorie. Będzie dobrze :) Tymczasem biorę sie za zabijanie boczków hula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1974
Franka a co bedziesz na niej jadła? Tylko jeden produkt czy zle rozumiem słowo monodieta? Dziekuje za słowa zachety- może na początek rower?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teery
Moniko najważniejsze znaleźć coś, co sprawi ci przyjemność. Jeżeli lubisz jeździć na rowerze i masz gdzie, to będzie dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Sorry nie chciałam nikogo urazić tylko zapytałam się i napisałam jak to u mnie jest.chyba po to tu jesteśmy by pogadać a nawet podyskutować.Moze się mylę może Was dziewczyny o takie rzeczy nie można zapytać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×