Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żyjąca marzeniami 35

Już nie mam siły......ale zaczne jeszcze raz!

Polecane posty

Pięknie Teery ćwiczysz:) Ja dziś godzinę hula, jedzenie dobrze, jako ze w sobotę zaczynam kasze, jem teraz głownie warztwa, calkowicie zrezygnowałam z mięsa i pije duzo wody. Ciekawa jestem wagi w sobotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Hej , ja też mam nadzieje na poprawę kondycji choć nie dam rady ćwiczyć tak jak Wy .Mimo bólu kręgosłupa zaliczyłam 30 min. rowerka Stacj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby ;) przed ciaza pieknie smigalam, cwiczylam dizo i faktycznie kondycja byla piekna! nie do pomyslenia, jak mozna sflaczec w tak krotkim czasie... myszka, brawo!h Franka widzisz roznice na boczkach po tym wywijaniu na hula ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka_betty
Mega mi boczki zmalały! Żałuje ze nie zmierzyłam sie na początku... Kręcę juz prawie 4 tyg po godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Zmobilizowana u Ciebie upał a u mnie leje juz 3 dzień z przerwami ,zimno ,jutro też ma padać.Nawet nie czuje ze jest lato.Na szczęście ma to się zmienić w najbliższych dniach.Jedyny plus to taki ze nie muszę ogródka podlewać i wszystko rośnie jak na drożdżach. :) W diecie też małe odstępstwa,smazylam naleśniki i 1 zjadłam bez nadzienia.Jutro coś wymyślę z cukinii :) może placuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ide kupic w takimrazie, tylko czy bede umiala krecic? zmobilizowana jak Ty malo jesz :O ja jeszcze cwiczenia mam przed soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Próbowałam kręcić ale nie wychodzi mi :) Zmobilizowana ale Ty mało jesz , ale jak dajesz rady to ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, jakas glupia emotikona mi wskoczyla, zmobilizowana nie chcialam urazic z tym jedzeniem, tylko porwnujac do siebie, to ja jem za 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zmobilizowana
Myszka, nic się nie stało. Wiem że troszkę mało jem :/ mimo to mój organizm jakąś wytrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zmobilizowana
Ahh pomyliłam nicki chodziło o Kore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę nie wychodzi wam kręcenie? Początki trudne ale nie zniechęcajcie sie bo warto. Na początku robiłam kilka razy po 15-20 minut. Teraz mogę dluuuugo. Ja za mało jedzenia nie krytykuje bo sama zaraz będę jeść kasze jak ptaszek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 85
Ale dziś dostałam w d**e :/ padam z nóg.jutro się odezwę. Wpadłam przeczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1974
Dzieńdoberek laseczki- ale mam dziś dobry humor. Tydzień temu zaczynałam z wagą 72kg a dzis jest 70,7 jupi, cieszy mnie to tym bardziej, że aż tak dużo w swojej diecie nie zmieniłam jedynie co to ograniczyłam pewne produkty. Franka ja kasze jaglaną uwielbiam ale nie dałabym rady jeśc tylko jej. Wczoraj ugotowalam woreczek to miałam z warzywami i łososiem a dziś z reszty zrobie zupe pomidorową. Lubie tez na słodko z bakaliami ale jeden posiłek kaszowy na dzień to góra. Sezon na cukinie w pełni u mnie tez dzis będą placki cukiniowe. A może Wy tez się pochwalicie swoimi wynikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1974
Franka dziekuje, u Ciebie też napewno będzie ok tyle ćwiczysz , że musi byc. Ja sobie pożyczyłam hula hop i czekam, aż zostane sama w domu to bede sie uczyć. Trzymajcie za mnie kciuki bo to mój pierwszy raz , 42letnia babka uczy sie krecić hahhha -ciekawe co z tego wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika fajny spadek, gratuluję i zazdroszczę. :) Nie zważyłam się dzisiaj, poczekam do przyszłego tygodnia. Dietowo nie jest źle, ale niestety znów wpadłam w ciąg słodyczy. Wczoraj zrobiłam sobie wolne od sportu. Chciałam iść pobiegać, ale zakwasy trzymały. Dzisiaj już jest dobrze, idę na tenis, a jak będę się czuła na siłach, to jeszcze zaliczę fitness. Jutro miałam jechać na całodniową wycieczkę rowerową, ale ma cały dzień padać. W zeszłą niedzielę tez miałam taki plan i tez padało. Chyba ta wycieczka nie jest mi pisana. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1974
Dziękuje ale nie ma czego zazdrosćić ,bo ponoć na początku szybko spada a to mój pierwszy tydzień. Zobaczymy jak będzie po miesiącu ale jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Witajcie :) Franka z ta mala ilością jedzenia to żadna krytyka z mojej strony po prostu może zdziwienie, ze na takiej diecie dajecie radę jeszcze ćwiczyć :) ale nie musicie mnie czytać - swojego głosu rozsądku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zmobilizowana
Dziewczyny podsumowując 10 dni pracy: *Waga z 58,2kg spadła do 56.4kg =-1.8kg *Talia z 70cm spadła do 67cm = -3cm *Boczki z 89cm spadły do 86cm= -3cm *Pupa z czego nie jestem zadowolona z 96cm spadła do 95cm=-1cm :( * Uda z 56.5cm spadły do 55.5cm =-1cm *Łydki o zgrozo z 34cm spadły do 33cm=-1cm Jestem dumna bo w czasie tych 10 dni nie obyło się od 1/2 paczki, chipsów ,kilku batoników, kilku kawałków ciasta, pizzy jak i dwóch zapiekanek, które jadłam wraz z facetem, można powiedzieć że to były takie dwa "cheat days"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1974
Nie umiem kręcić- więcej skłonów niż obrotów ale to też jakieś ćwiczenie w końcu. Nie poddam się i za chwilę znowu spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika powodzenia z hula! Ja zjem śniadanko i biorę sie za kręcenie :) Myszko nie mowię ze krytykujesz kochana! Tylko ze ja nie jestem przykładem zdrowego chudnięcia ale obiecuje ze po wakacjach będzie lepiej, ćwiczenia i duzo zdrowych kalorii, mam nadzieje! Dziewczyny jeszcze raz gratuluje wyników super super super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teery
Gośc Zmobilizowana - super spadki. Prawie 2 kg przez 10 dni przy niskiej wadze to rewelacyjne wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaa a widziałaś jej jadłospis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zmobilizowana
gość dziś To się tyczy mnie? Ja wiem że ten jadłospis co napisałam jest bardzo ubogi, ale zazwyczaj jem to na co mam ochotę i potrafię zjeść 4 kawałki pizzy do tego pół paczki chipsów i popić dwoma szklankami musu truskawkowego. Po prostu dużo ćwiczę i staram się robić to co drugi dzień. A wam kobitki gratuluje postępów i oby tak dalej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zmobilizowana
Teery nie wiem czy to taka niska waga bo mam 160cm Myślę że utrudnienia zaczną się przy wadze 55kg Hmm, a może to przez interwały które robię co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1974
Zmotywowana super. Ja dalej walcze z hula hopem i niestety przegrywam póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zmobilizowana
Pani Moniko, a sprawdzała pani czy średnica hula jest dobrana odpowiednio do sylwetki ? Gdy miałam za małe hula nie pokręciłam dużej niż 3 obroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1974
Zmotywowana czemu sie do mnie zwracasz per pani? Wszystkie tu jestesmy kumpelami nieważne czy mamy 20 czy 50 lat. Monika i tyle. Tak mam dobre kółko , bo pozyczyłam od znajomej i takie mi poleciła 100cm - od podłogi siega mi do pepka i jest dośc ciężkie. Obiecuje, że do wieczora sie naucze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika to dobrze bo cięższym duuuuzo łatwiej sie kręci. Ja w tym momencie mogę gadać przez tel, czytać książkę w trakcie kręcenia. Wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 85
Hej dziewczyny świetna mobilizacji.Lato sprzyja zmianom bo wizja w kostiumie nie jedną kobiete przeraza; ) My wczoraj miałyśmy fitbody.czyli coś podobnego do aerobiku tyle że z ciężarkami a wczoraj jeszcze na stepie.Potem z mężem poszliśmy na spacer i po powrocie milion rzeczy do zrobienia. Wciągnęłam BCAA przed i po treningu i chepało mi się tym cały trening:D hula hop nie wciągnął mnie i odpuscilam jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×