Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żyjąca marzeniami 35

Już nie mam siły......ale zaczne jeszcze raz!

Polecane posty

Gość Teery
Moniko, jeżeli warzywa to jest dieta warzywno-owocowa. Tez sie chudnie i oczyszcza organizm, a jest chyba bardziej urozmaicona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 85
Dziś się ważyłam....75kg! 3miesiące -9kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 85
Wczoraj już mierzył spodnie które kupiłam. .14lat temu są to dżinsy jeszcze w starym kroju.jak miałaś 17lat nosiłam te biodrowkoi są ze mną tyle lat i są tylko...do mierzenia.i weeeeszlam!może nie leżą super idealnie ale wchodzę bez problemu i zapinam się bez wciągania brzucha. 10.30-4kromki z serem 13.30-ciemny makaron z przetartymi pomidorami 15-kawałek arbuza i 6chrupkow kukurydzianych 18.30-banan 21-hot dog w bułkę Graham z pieczenia z indyka i pol zwykłego tzn jasna bułka i parowa z szynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1974
Terry miałam na mysli,zeby do kaszy dodawac warzywa a to byłaby kaszowo-warzywna a nie warzywno- owocowa czy się mylę??? Lala super spadek, gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lala gratki :) Monika jak hula? Boli jeszcze ? Ja sie biorę za kręcenie właśnie, obiad zrobiony, poprane jeszcze łazienka przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1974
Nie juz nie- dziekuje ,że pytasz. Ja pokrece po obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teery
Moniko, masz rację, bez sensu to napisałam. Poczytałam o diecie jaglanej i stwierdziłam, że jest genialna. Spróbuje jeden dzień o samej kaszy, bo raczej się nie łudzę, że więcej wytrzymam, choć wiem, że powinny być minimum 3 dni, żeby były efekty oczyszczające. W pozostałe dni będę jeść kaszę z owocami i warzywami. A przynajmniej takie mam plany. ;) Zacznę po weekendzie, a jutro zrobię sobie kaszę na śniadanie z bananem i jogurtem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teery, zastanów się czy naprawdę chcesz być na diecie jaglanej czy jakiejkolwiek innej monotematycznej. Jaglano-owocowa też nie jest dobrym pomysłem. owoce to cukier gdzie w diecie białko, które jest tak ważne? sama wartość kaloryczna to nie wszystko. Owszem, można 'wytrzymać' jakiś czas, ale potem, czego jestem pewna, rzucisz się na wszytsko co jesz teraz i co doprowadziło Cię do nadwagi. Naprawdę lepiej odchudzać się z głową, jeść zdrowiej, regularnie, ale normalne rzeczy. Bez słodyczy, mniejsze porcje, co 3 godziny, z kalorycznością większą niż podstawowa przemiana materii. Do tego wyjść na spacer albo na inny sport. Mamy lato, korzystaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladynat69 - taki drastyczny plan nie jest dobry. już raz zrzuciłaś dużo kg, a potem wszystko wróciło i zaczynasz od zera. Nie sztuką jest jak widać zrzucić, sztuką jest utrzymać. Stosowanie takich diet, jak Ty masz w planach po pierwsze powoduje utratę wody, po drugie nie dostarcza składników odżywczych, po trzecie spowalnia twoją przemianę materii. Idź do dietetyka, albo skorzystaj z gotowych jadłospisów choćby na 1800 kcal - u Ewy chodakowskiej na fb jest, jest też parę blogów z jadłospisami. tylko zmiana nawyków żywieniowych sprawi że schudniesz na trwałe. pomyśl sobie, że nie tyłaś w kilka miesięcy - chociaz rekordziści mogą i tego dokonać - więc dlaczego chce schudnąć w parę miesięcy? Tylko co potem? Do innych dziewczyn tutaj doradzających, wspierajcie się mądrze, apeluję. Jako lekarz. Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 85
Basiu dziękujemy za rady. Każda jest cenna która jest z chęci pomocy.Złośliwcom i hejterom dziękujemy; ) Ja robiłam juz "deske"przez minute i Was do tego namawiam.Napina mięśnie brzucha jak 100 brzuszkow a do tego nakłania do pracy wiele innych mięśni. Spróbujcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teery na pewno wyjdzie Ci to na zdrowie :) 3 dni to nie jest tak duzo a oczyścisz sie i poczujesz lżej, bedziesz miała wprowadzenie do dalszego zdrowego odżywiania. Takie jest moje zdanie, oczywiście kazdy moze na to patrzeć inaczej :) To co robię teraz nie jest zbyt zdrowe bo długo trwa (chociaz zalecane sa 10-14 dni). Ale to moj wybór i mam w planie jeść zdrowo po wakacjach no i oczywiście kontynuować hula. Dzisiaj godzinka zaliczona, czuje sie super i widzę jak boczki znikają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teery
Gościu, po pierwsze nie mam nadwagi. Po drugie chcę tę dietę wykorzystać do oczyszczenia, schudnięcie będzie niejako przy okazji. Po trzecie sportu uprawiam bardzo dużo, więcej nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teery
Franko, dla mnie 3 dni to dużo, bo jeżeli chodzi o jedzenie, to mam słaba wolę. Co prawda jest mi łatwiej, bo syn w czasie wakacji je u babci, więc nie muszę gotować normalnych posiłków. Mam problemy ze wzdęciami, może ta dieta pomogłaby mi trochę wyczyścić jelita i byłoby lepiej. Choc pewnie nawet gdybym pociągnęła 3 dni, to pewnie za mało na większe efekty. No i bardzo kusi wyeliminowanie cellulitu. :) Widzisz juz jakieś efekty w tym zakresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dni zrobią różnice jeśli chodzi o jelita, naprawdę. Nawet jeden dzień jest korzystny zeby odciążyć nasze flaczki. Jeśli chodzi o celulit to znika mi ale czy to od kaszy, nie wiem. Codziennie ćwiczę hula juz prawie 5 tyg, robię masaże rękawica i wcieram krem anty celulitowy. Cieżko powiedzieć czy to sama dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zmobilizowana
MMM ja chyba też przejdę jakąś warzywną dietkę. Moje jelita i żołądek po 2 dniach objadania mówią stanowcze"NIE!" Dziewczyny jak wstawiacie ta stopkę? Mykam nadrabiać wasze wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Hej dziewczyny :) nie odzywalam sie bo nie miałam czasu ...dietowo ok. Jutro idę na basen :) teraz gotuje dżem z cukinii zobaczę jak będzie smakował :) ja go jeść nie będę ale łyżeczkę sprobuje jak smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Dżem pyszny :) nawet nie czuć ze jest z cukinii ,smak cytrynowo-pomarańczowy :) taki inny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teery
Stanęłam dzisiaj na wagę z drżeniem serca i jest 67,5 kg. Niewiele schudłam, ale patrząc do lustra miałam wrażenie, że przytyłam, więc może powinnam się cieszyć. Dzisiaj idę na fitness, bo juz mnie dobija moje lenistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 85
U nas pogoda pod psem:/ Wczoraj szłam piechty na fitness (nie rowerem) myslalam,ze mi wiatr łeb urwie. Dziś znów jesteśmy skitrane w domu przed światem.Wieczorem zumba. 10-5ciemnych kromek z pomidorem 15-3golabki 16-pół batona proteinowego i jeden musli,kilka brokułów w jagurcie nat 19-mieszanka orzechów 21-ciemna ciabata z kurczakiem,ważywami i serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teery
Lala - bardzo późno jesz pierwszy posiłek, padłabym do tego czasu z głodu. U mnie dzisiaj na obiad ryba gotowana na parze z ziemniakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 85
Terry jem do godziny od obudzenia. Wczoraj wstałam przed 10;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Czesc :) byłam dziś 2 godz na basenie z rodzinka.Jak szlam na basen to zle się czułam po basenie lepiej.Widocznie basen mi służy.Będę się starać jak najczęściej chodzić.Dzis 1 raz zjechalam rura ,dostałam kosmicznej prędkości :) ale najważniejsze ze pokonałam swój strach :) który miał wielkkkkie oczyyyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Witajcie dziewczyny , :) w końcu waga ruszyła,ważę dziś 89,7 kg :) a co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 85
Ja juz o 9.30 miałam trening.Ale w szósty dzień już byłam obolala i zmęczona.Teraz dzidzia śpi a ja leżę do góry kopytami.Wczoraj moja córka zrobiła pierwsze kroki,dziś juz ładnie smigala.Teraz będe miała przy niej kilka dodatkowo spalonych kcl; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , u mnie leje jak codzien. Czemu nic nie piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka_betty
Cześć, Ja na wyjezdzie, dzisiaj wracamy, nie poddałam sie mimo ze wszyscy zajadali sie smakołykami. A jutro sie zwaze ale widać ze schudłam. Jakos dola wyłapałam, troche mam dość tego ciagłego zamkniętego koła pt dieta a potem obżarstwo... Jestem juz tym zmęczona. Z własnej głupoty całe życie będę na diecie. Muszę cos z tym zrobić, kiełkuje we mnie nieśmiało nowe nastawienie do sprawy...chyba mam plan... Który wprowadzę po powrocie z wakacji... Nigdy nie próbowałam w ten sposób i boje sie ze to nastawienie jest tylko chwilowe ale powoli dociera do mnie ze to jest jedyne rozwiazanie by schudnąć i UTRZYMAĆ wage na zawsze... Tymczasem wcinam kasze...smacznego dla mnie. Aaaa po przyjeździe przymierze sukienkę, ciekawa jestem czy lepiej leży, powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Czesc dziewczyny :) dzięki Franka .U mnie bez rewelacji ,trochę rozciągają mi się godziny posilkow zwłaszcza gdy nie ma mnie w domu ,co nie jest dobre.Ide dziś na basen :) bo boli mi kręgosłup.....pozdrawiam z podlaskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teery
Dziękuję Franko. mam dokładnie takie same przemyślenia odnośnie diety. Nie potrafię jeść w kółko kaszy z warzywami, jestem fanką potraw mącznych i denerwuje mnie, że muszę z nich rezygnować. Ciekawa jestem twojego pomysłu, mam nadzieję, ze się nim podzielisz, może też skorzystamy. Zaczęłam dzisiaj dietę jaglaną, pierwsza porcja za mną. Ciekawa jestem, ile wytrzymam. W piątek byłam na fitnessie, w sobotę zaliczyłam 2100 stepów, a wczoraj przebiegłam 6 km, więc weekend pod względem sportowym nie był zły, dietę tez jako tako trzymałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×