Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żyjąca marzeniami 35

Już nie mam siły......ale zaczne jeszcze raz!

Polecane posty

Gość lala 85
Monika a Ty co tak wcześniej rano ;) Asia nie martw się mój mąż też czasem jak palnie to mam ochotę go pacnąć w łeb.Później w domu mu to wygarniam.Na szczęście teraz trochę spasowal bo w styczniu będzie miał 40tke i tematy waga /moda/uroda są mniej aktualne.Ale często wmawia mi niby żartem (tiaa jasne )ze kogoś mam i go zdradzam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 85
Terry faktycznie niektóre jędze będę uprawiać na nas złośliwości w związku z chęcią naszej zmiany gdy innym się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zmobilizowana
Hej dziewczyny wczoraj zamówiłam bikini, ale z nim kłopoty:obwód pod biustem mam na S, biodra mam na M a miseczkę na L! Kupiłam L, bo strój jest wiązany, a jak dół bikini ma troszkę więcej to przynajmniej nie będzie się nie ładnie wżynał, a jak będzie za duży to na maszynie można zwęzić. To była moja ostateczna decyzja od miesiąca biegam za bikini a już za 8 dni wyjazd nad może. Waga 55.8 Dziś znowu czeka mnie godzinka ćwiczeń. Damy rade, trzymam za nas kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1974
Lala na starosc ludzie spac nie mogą hahhha Terry no co Ty sama bym sie nigdy nie przyznała to mój luby palnął ,że jestem na diecie. Pokreciłam kółkiem i od razu lepiej- chociaż to moje kręcenie to szkoda gadać jak wygląda, nagrac i do smiechu warte hahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Monika na kaszy okej, nie jest lekko i nie deklaruje ile wytrzymam, tyle ile dam radę. Ludzie zazwyczaj namawiają do nieodchudzania sie... Teery a nie myślałaś zeby wyliczyć ppm i jeść tyle kalorii az dojdziesz do wymarzonej wagi a potem sie wyprowadzić? Ja mam taki plan po powrocie z wakacji. Lala a Ty chcesz drugiego dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladynat69
Cześc dziewczyny, mam pytanie czy mogę się dołączyc? Kiedys fajnie wywalczyłam zgubienie 27 kg pozniej rożnie waga się wahała.. dzis znow mam 3 cyferki na początku wagi... na imię mam Natalia lat 28:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladynat69
No cześc:) Zaczełam drastycznie bo dietą baletnicy, ciezko mi powiedzieć czy i ile schudlam dokładnie na niej, bo mam wagę dosc niestabilną, w zależnosci czy stoje jedna nogą czy obiema czy bardzije sie w lewo przesune czy w prawo to rożna mi ona wagę pokazuje. Napewno ustabilizowało sie na wadze 104-103 kg. I jest ok na sam początek. Dziś zaczełam pić kefir pól na pół z maslanką owocową, musze na sam początek dośc drastycznie zacząc. Kiedys podobnie zaczełam drastycznie do zgubienia wagi do 90 kg wiec jakis tam system mam. po kefirowo-maslankowym zawrocie glowy planuje dietę Dąbrowskiej, na której róznież fajnie się chudnie. A co do cwiczen- jak sie ma ponad 100 kg narazie substelnie jakiej brzuszki sklony przysiady, planuje wcielic w *****a6w. Z ćwiczeniami najlepiej w moim przypadku przynajmniej, ruszyc gdy waga zaczyna dlugo stac w miejscu, żeby miala kolejny bodziec do ruszenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać ze masz plan i jesteś zmobilizowana Powodzenia Ladynat :) Wywieszam pranie i biorę sie za ćwiczenia. Muszę jeszcze zmontować obiad dla rodzinki, myśle nad zapiekanka z ziemniaków, mam tyle resztek w lodowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1974
Ja dziś na obiad mam makaron razowy z cukinia i tuńczykiem i tak sie zastanawiam czy dodac jeszcze pomidory do tego czy nie jak myslicie? To mój debiut i za bardzo nie wiem czy będa pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teery
Franka betty póki co nie mam żadnych planów odnośnie wychodzenia z diety, bo do tego jeszcze długa droga. Zastanawiam się nad moja dietą. Chyba przez kilka dni będę dokładnie obliczać, ile kalorii zjadłam, bo teraz robię to na oko i może wcale nie jem tak mało, jak mi się wydaje. Dzisiaj w planach placuszki z cukinii, bo dostałam w pracy wielką cukinię. Ale do obiadu mam jeszcze wiele godzin, bo zaraz po pracy idę do dentysty, który nigdy nie potrafi się zmieścić w zarezerwowanych godzinach. A juz teraz jestem głodna, choć przed chwila zjadłam sałatkę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1974
Franka dziękuje za porade, miałaś racje pasowały jak ulał - obiadek pierwsza klasa. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Hej :) U mnie po staremu :) codziennie zaliczam 30 min.rowerka :) znalazłam przepis na dżem z cukinii i chcę zrobić,ciekawe jak będzie smakował choć ja nie będę go jadła ale mam nadzieje ze rodzince posmakuje.....tyle mam cukinii ze wymyślam dania i sałatki na zimę też robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety jestem uzależniona od liczenia kalorii, inaczej nie umiem trzymać żadnej diety, mż na mnie nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zmobilizowana
Ehh chyba przećwiczyłam mięsień uda nie mogę ani kucnąć ani długo trzymać jej zgiętej bo mnie przy napinaniu zaczyna rwać, więc z ćwiczeń nici ;/ Franka do 21 chce zejść z wagą jeszcze jakieś 2kg -3kg , tylko bez ćwiczeń na pewno się nie uda . Dziś zjadłam *4 łyżki jagód goji *2 ciastka *jogurt z wysoką zawartością białka *zupę krem z cukinii i brokuła *3 frytki i jeden paluszek rybny + wypiłam kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyjąca marzeniami 35
Witam kochane odchudzaczki. Wreszcie jestem, wypoczęta z tą samą wagą co przed wyjazdem i pełna mobilizacji by walczyć dalej. Pozwalałam sobie na dużego włoskiego loda codziennie, raz był goferek i raz kebab a tak to grzecxnie ryba z surówkami. Widzę że nas przybyło, muszę was poczytać aby być na bierząco. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teery
U mnie wczoraj dieta była ok, ćwiczeń mało, bo tylko ok. 6 km na rowerze. Na obiad mam w planach kaszą gryczaną z kurczakiem i porem. Ze sportu godzina tenisa lub siłownia, zależy od pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Marzycielko nareszcie wróciłaś :* U mnie dobrze, wszystko idzie zgodnie z planem :) zwaze sie w poniedziałek dopiero bo wyjeżdżamy w czwartek na cały weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1974
Franka i jak sobie na wyjeżdzie poradzisz z tą monodietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Franka nie czujesz, że nie masz na nic siły? Ciekawa jestem czy na tej diecie ubywa tłuszcz czy mięśnie. Choc ja i tak nie mam na tyle samozaparcia. U mnie ze sportu wczoraj było kibicowanie kolarzom, bo przejeżdżali niedaleko mojego domu i godzina tenisa. Dzisiaj tez miał być tenis, ale pewnie pogoda nie pozwoli, więc może wreszcie zmobilizuję się i pójdę pobiegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teery
To powyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1974
Dzień dobry. U mnie ok chociaz nadciąga @ i czuje sie jak balon i od tych upałów jestem cała spuchnięta. Poza tym ciągnie mnie do słodyczy jak diabli. Na szczeście nic nie mam w domu. Znalazłam fajny przepis na ciastka owsiane- same zdrowe produkty i chyba je zaraz zrobie , bo mnie nosi. Franka Ty to masz silną wolę - szacunek. A co słychać u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Teery nie jestem słaba o dziwo, gar kaszy to duzo jedzenia, mam sile nawet na ćwiczenia. Nie wiem z tym tłuszczem ale obwody spadają w zawrotnym tempie, widzę po ubraniach. Ogólnie zaczynam 4 ty dzień, jest ok aczkolwiek najgorszy moment dla mnie to przygotowywanie obiadów dla rodziny. Jak jedli zapiekankę ziemniaczana prawie sie popłakałam. Tez jestem przed @ i humorek troche siadł. Szczerze to wiem ze czeka mnie jojo po wakacjach ale wezmę to na klatę, zalezy mi zeby dobrze wyglądać na weselu ale po powrocie zdrowa dieta, liczenie kalorii, osiągniecie celu, wyjście z diety i utrzymanie wagi. Musi sie udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teery
Brzmi zachęcająco, ale wiem, że nie dałabym rady. Chyba za mało motywacji mam. Może za mała sukienka mnie tez by pomogła. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teery to taki szybki fix i wiem ze w wakacje nabiorę spowrotem, mimo wszystko ryzykuje :) Aaaaa sa tez inne plusy oprócz utraty wagi, detox, oczyszczenie jelit, poprawa cery.. Na necie jest sporo informacji na temat monodiety jaglanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1974
Franka tak sie zastanawiam jakby dodac warzywa ,bo sa zdrowe i prawie nie maja kalorii- tez by zadziałało czy sekret w tym zeby sama kasza była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×