Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żyjąca marzeniami 35

Już nie mam siły......ale zaczne jeszcze raz!

Polecane posty

Myszka spokojnie ;) nikt a prYnajmniej ja nie czuje sie urazony ;) oczywiscie,ze pytajmy sie o wszystko! ;) ja rower uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teery
Gośc myszka - ja tu nie widzę żadnej kontrowersyjnej wypowiedzi. Albo jestem gapa albo ja osunięto. Wczoraj dietowo ok, ćwiczeń nie było tylko kilka km na rowerze. Dzisiaj mam w planach 2 godziny fitnessu, ale po poniedziałku mam niesamowite zakwasy w udach i zastanawiam się czy dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 85
Hej hej. Ja tez wole w większej grupie ćwiczyć. Bardziej się mobilizuje.Wiem,ze na ta godzinę mam być i koniec. Zresztą nade mną trzeba stać i pilnować mnie hehe. A tak na serio to wiele cwiczen mozna samemu robic nieprawidlowo i taki wysilek da wiecej strat niz pozytku(mowie np o sztandze.Zresztą lustra podczas ćwiczeń dużo koryguja.ja bardzo się garbie i stale się pilnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dietowanie dziewczyny? Ja pokręciłam godzinę i biorę sie za prasowanie. Postanowiłam ze zwaze sie w sobotę zamiast piątku, w dzień kiedy zacznę monodietke. Ogólnie jem duzo ale zdrowo, i mam ciagaty na słodkie :/ chyba przed @ ale trzymam sie i nie ruszam mimo ze ciasteczka wołają do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) dietka ok.w miarę :) sportowo tylko 30 min cw.na kręgosłup :) Franka na czym polega ta monodieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie? jesz produkty z jednej kategorii np samo bialko czy jak? ja z dieta ok, chociaz z pospiechu wsuwam za duzo chleba :/ od 2 nie jem sklodkiego, pare dni a dlamnie to sukces bo cholercia zawsze do mnie sie tak usmiechaja! ja cwicze tylko wieczorem, wczoraj niestety nic nie zrobilam bo mi czasu braklo! 2godz fitness by mnie chyba sponiewieral, slaba kondycje mam narazie ;) wiec szacun!!!! a hula, super likwiduje boczki, tez chyba kupie ;) milego dnia dziewczyny! ja pakuje mala i spadamy na spacer, dobre i co sie podotleniac i pochodzic poki nie pada ;) trzymajcie sie dzielnie! aaaa a co do wazenia, macie jakis wspolny dzien wazenia? czy kazda kiedy chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teery
Kora - ta druga godzina fitnessu to rozciąganie, więc do tego nie trzeba mieć kondycji. Niestety, jestem słabo porozciągana. Zawsze obiecuję sobie, że raz w tygodniu przynajmniej pół godziny będę się rozciągać, a potem zapominam. :( Kiedyś chodziłam regularnie na pilates i różnica była niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teery
Co do ważenia to chyba większość waży się w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monodieta jaglana czyli jem tylko kasze jaglana bez przypraw. Ja juz godzinkę hula zaliczyłam i przymierzam sie po tonie prasowania dalej kręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zmobilizowana
Hej. Można dołączyć? Już od jakiegoś czasu trzymam dietę ale powoli brak motywacji mnie dopada. Zostało mi jeszcze 5kg do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Zmobilizowana pewnie ze możesz dołączyć :) z jakiej wagi odchudzalas się?ile teraz ważysz. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zmobilizowana
Startowałam z wagi 62kg teraz jest 57kg , a wzrost to 158-160cm. Dietkę zaczęłam w czerwcu. Przez rok się troszkę roztyłam i chciałbym wrócić do dawnej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko kochana nie dalabym rady jesc tylko kaszy, wiec podziwiam Franka ;) Teery ja tez nie jestem rozciagnieta... trzeba sie kopnac w tylek i wziasc do roboty :) witak zmobilizowana, gratuluje spadku ;) chcialabym byc juz na takim etapie, ze zostalo mi 5 kg do konca ;) Ja sie zwaze dopiero 2 sierpnia, bo u mnie jakis cudow nie bedzie, chcialabym 2 kg za miesiac schudnac. Nie chce przesadzac bo karmie... ale juz te 2 kg mnie mega uciesza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Zmobilizowana to dasz radę,mało Ci zostało :) mi jeszcze 15 kg zostało zrzucić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Franka te kasze to przez jaki okres czasu chcesz jeść i 5 razy dziennie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Franko czy aby na pewno na zdrowie wyjdzie Ci ta dieta ? Kochana zastanów się...... ja bym nie chciała tak jeść nawet w imię piękniejszej figury.Ty oczywiście zrobisz jak zechcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie wyjdzie ale muszę zmieścić sie w sukienkę i ładnie wyglądać na wakacjach. Najbardziej boje sie jojo potem, ale zamierzam walczyć zeby było jak najmniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 85
Ja w domku,dziś tylko na chwilę wyszłam z córką na plac zabaw i do ogródka pozbierać wiśnie.Dziecko śpi, mój mąż na siłowni a ja zaraz szykuje się na zumbe choć dziś chyba piechotą nie rowerem bo deszczy na Śląsku. Zrobię sobie druga dziś deskę(60sek). Monodieta nie dla mnie. U mnie tylko mniej zreć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zmobilizowana
ooo lala mieszkasz na śląsku można wiedziec czy to gdzieś w okolicach katowic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1974
Dobrywieczorek. U mnie dieta ok- najbardziej mnie cieszy brak piwa przy telewizorze a do tej pory były 1-2 co wieczór. Ale z ćwiczeniami klapa. Wczoraj wybrałam się na rower i dzis bolą mnie kolana i odnowiła się stara kontuzja kostki- starość nie radość . Chyba zostały mi tylko jakieś dywanówki- co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 85
Zmobilizowana RSL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zmobilizowana
Pani Moniko jeśli kostka na to pozwoli proszę przetestować turbo spalanie centrum sportowca, u mnie widać pierwsze efekty już po tygodniu. co najważniejsze inni też je zauważają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teery
Pozdrawiam koleżanki ze Śląska. Ja też z okolic Katowic. :) Wczoraj zaliczyłam 2,5 godziny na fitnessie, choć pod koniec już miałam dość. Mieliśmy dużo przysiadów i wykroków z ciężarami, co dawało popalić moim zakwasom na udach. Ale moja zasada sportowa "Nie ma takiego bólu, którego nie można rozruszać" znów się sprawdziła. Dietowo było nieźle, poza mnóstwem czereśni i piwem do meczu. No, ale mistrzostwa i czereśnie już się kończą, więc sobie wybaczam. :) Z centrum sportowca polecam jeszcze express abs i trening spartan lub turbo spartan, ale tu trzeba już mieć lepsza kondycję. Dziewczyny na wizażu polecają Natalie Gacką, koleżanka lubi fitness blender. Najlepiej samemu przetestować, bo nie ma sensu męczyć się przy osobie, która nas drażni. Mnie sie podobały jeszcze ćwiczenia Lewandowskiej, ale u niej trzeba zatrzymywać filmik, żeby powtórzyć zestaw, bo sama robi tylko raz i to jest bardzo niewygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Hej :) podziwiam Was dziewczyny ze tak ciężko cwiczycie ,bo mnie to tylko pozostaje rowerek,basen i cw. na dywaniku.Jestem z Podlasia.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam sie zastanawiać czy kiedykolwiek byłam na Podlasiu. :) Ale byłam w Rajgrodzie. W pięknych okolicach mieszkasz. :) Z ćwiczeń dywanowych polecam jeszcze T-25 focus. Szybko i konkretnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia w ogole nie znam tych cwiczen o ktorych piszecie! tez chetnie sprobuje ;) ja cwicze z chodakowska i mel b ale chetnie poszerze horyzonty w tej materii ;) ja jestem z malopolski ;) Jak czytam, ze ktos cwiczyl 2,5 godz to dla mnie wielki kopniak motywacyjny! Teery wow,brawo!!!! ja to dopiero zaczynam, kondycja slaba w koncu cala ciaze nic nie robilam i zastyglam ale przed ciaza duzo cwiczylam wiec jestem dobrej mysli! pokaze cellulitowi,gdzie jego miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 85
Hej hej. Ja wczoraj godzinę zumby.dziś fit body.godzina z ciężarami. zaraz jadę do sklepu po bca i kreatynę. Dieta przez tydzień idzie mi bardzo dobrze gorzej z SB i ndz; ) Wczoraj 10-bułka i dwie drobiowe parówki 13-3garscie wiśni 15-makaron pełnoziarnisty z przetartymi pomidorami 16-pół jogurtu nat z ogórkiem 20.15-jogurt i pół bułki 21.30-50g ryżu z filetem z kurczaka i jogurt nat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kora, jak pierwszy raz poszłam na pilates, to nie potrafiłam zejść po schodach po zajęciach. :D A mój pierwszy bieg? Miałam plan treningowy, ale stwierdziłam, że na początku jest za łatwo, więc zacznę od 3 minut biegu. Nie uwierzysz, ale myślałam, że ducha wyzionę. To były najdłuższe 3 minuty w moim życiu. Zobaczysz, że regularne ćwiczenia dużo dadzą i kondycja się szybko poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×