Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

Rozbudzilas mnie tymi zdjęciami zła istoto! :P Juz praktycznie zasypiałam aleeee oczywiście musiałam sprawdzić nasze forum i co widzę?! <3 Jest jeszcze jedno jego zdjęcie z podpisem. Takie w czarnej bluzie, z założonymi rękoma. Nie mam jak wrzucić bo jestem na telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama siebie też rozbudziłam xD a tamtego zdjęcia poszukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za p*****ly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah, jaki lamus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam wszystkie wypowiedzi z tego forum wczoraj w nocy. Jestem starsza od Was o kilka lat, ale niestety dopadła mnie podobna fascynacja nim. Na początku śledziłam te sprawę, bo zawsze ciekawiły mnie niewyjaśnione i brutalne morderstwa oraz psychika morderców. Nigdy, ale to nigdy żaden nie pociągał mnie fizycznie. Tak tez było na początku z Kajetanem. Nietypowe morderstwo, jakis tam chłopak. Potem zaczelo sie od tego, ze przyśnił mi sie dwa dni z rzedu. Bardzo dokładnie pamietam oba sny. Były na tyle realistyczne, ze od momentu przebudzenia (to było jakis tydzien temu) nie moge pozbyć sie tej dziwnej fascynacji. Dodam, ze mam prace i prowadzę firmę. Nie jestem w gimnazjum ( chociaz troche teraz sie tak czuje). Powiedziałam o tym mojej przyjaciółce, ktora studiowala psychologie. Doszłyśmy do wniosku, ze to po prostu moj typ faceta. Z wyglądu i zainteresowan. Dlatego wyobrażam sobie tylko to czego sama pragnę i nie myslac trzeźwo o tym, co zrobil. Mam tez świadomość co przezywa rodzina zamordowanej. Co musiała przezywać Kasia, kiedy umierała i w sumie co tak naprawdę sie tam wydarzyło. Mam jednak przeczucie, ze jednak to nie do konca jest tak jak probuje uzasadnić motyw. Dlatego nie chce wizji lokalnej. Mysle, ze oni jednak znali sie wcześniej, a to wątek nieszczęśliwej i odrzuconej miłości. Kasia miała w ten dzien lecieć do Wloch, do swojego chłopaka. Kajetan to wrażliwy mimo swojej przykrywki koles. Mógł sie zakochać. Ktos na początku mówił, ze znali sie z biblioteki. Teraz sie do tego nie przyzna, bo jest bystry i wie czym to grozi. Choroby psychiczne najcześciej biorą sie u nadwrażliwych osob. Jego samodyscyplina jest wymysłem. Wiem, ze to tylko moje wyobrażenie o nim oddzialowywuje na mnie, ze to chłopak, który miał pasje, dużo czytał i podróżował. Mogłabym z nim godzinami rozmawiać na rozne tematy. No ale żadna z nas go nie zna i nie wie jaki byłby w relacji z kobieta. Ja przechodziłam przez z związek z psychicznym tyranem kilka lat. Zauroczył mnie i odurzył jak najlepszy narkotyk. Przez to, ze miał artystyczna jak ja dusze. Szybko to minęło, gdy zaczął sie znęcać psychicznie. Nie wiem jak to wyjaśnić, ale czuje sie jak chora i odurzona od kilku dni. Jade przez Rakowiecką obok aresztu i zastanawiam sie co on teraz robi. Pozniej mysle, ze to straszne bo juz nigdy sie go nie spotkam. I nie boje sie go. Czuje, ze to jest dobry człowiek tylko niestety chory. I ja chyba tez jestem chora fascynując sie wyobrażeniem osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ciekawe wnioski ale prokuratura wyraźnie podkreśliła ze sie nie znali wcześniej... Kajtek ma kolejną "fankę". Chyba zacznę sie robić zazdrosna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link do owego FB jego kolegi był juz podawany, dwukrotnie chyba ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zobaczcie sobie jego siostrę :) śliczna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
h ttp://starybrowar5050.com.pl/upload/image/komunikacja/ata_100.jpg h ttps://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/54/22/2f/54222f48edc117387f8cb02fa6b71a54.jpg h ttp://take-me.pl/images/getImage/TakemeArticle/male_11.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na złość nie wchodzi mi link mimo usunięta spacji. Ale widzę, ze w linku stary browar to pewnie widziałam te zdjęcie/zdjęcia. Wystarczy wpisać imie o nazwisko w Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że tu zajrzałaś :) Przyzwyczaisz się do tego "odurzenia". Mnie trzyma 19 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl ile jest osób, które albo nie mają pojęcia o istnieniu tego wątku, albo czytają go, ale się nie udzielają. Wtedy dopiero będziesz zazdrosna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie spodziewałam sie, ze ktos ma podobnie jak ja. Zaczęłam czytać komentarze pod artykułami o Kajetanie i dopiero tam miedzy "Kara śmierci dla śmiecia" a "Rozpalić piece w Oswiecimiu"pojawiały sie o tym, ze kogos fascynuje jego osoba. Nie fascynuje morderstwo ani czyn którego dokonał. Szkoda, ze nie zgłębiał tematu buddyzmu :( nie siedziałby teraz w więzieniu tylko moze gdzies w Nepalu. mógłby sie samodoskonalic i prowadzić ascetyczny tryb Życia, pomagać innym, bo dla mnie to wlasnie pomoc zwierzętom czy biednym ludziom to samodoskonalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On chcial stac sie nadczlowiekiem, nie tylko udoskonalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale buddyzm rzeczywiscie moglby sie dla niego sprawdzic, gdyby nie mial zrabnej glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie zwierzeta on chronil ? skad wy to wiecie ? bo pisal o tym ? Fascynowal sie morderstwami , orgiami , kanibalizmem , ludzie on zabil czlowieka , a moze to nawet seryjny morderca , - jak to tak czytam, jaki to on wrazliwy to zastanawiam sie co wam na mozg siadlo ? czlowiek wrazliwy nigdy nie bedzie morderca ! on jest wyrachowany , bez zadnych ludzkich uczuc , bez sumiena , zaplanowal i dokonal morderstwo bo chcial byc panem zycia i smierci , chcial byc kims waznym , zauwazonym ,w d***e mu sie poprzewracalo od dobrobytu . Musieli mu zalozyc kaganiec jak wscieklemu psu , szkoda ,ze go z tego samolotu nie wyrzucili na wys. 10 km , wtedy by bylo pewne , ze juz nikogo nie skrzywdzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dużo osób, które uważa, że jest wrażliwy i dobry, ale niestety się pogubił, większość jednak uznaje go za wyrachowanego psychopatę. To w tym momencie nie ma dla mnie większego znaczenia, bo wybieram się do kina. Polecacie ten film? http://www.pl.image-share.com/upload/484/87.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie ma tylko to znaczenie ,ze ten psychol siedzi w pierdlu i nie mozesz mu podstawic gardla do poderzniecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam Cie paszteciaro <3 Rozłożyło mnie to na łopatki. Siedziałam dobre kilka minut i dosłownie cieszyłam sie do ekranu telefonu... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten tekst to miało być wprowadzenie do linku, bo poprzednie posty były dość poważne. Nie chciałam z tym zdjęciem wyskoczyć tak nagle i wolałam choć trochę nawiązać merytorycznie xD Ogólnie psychika Kajetana jest dla mnie bardzo ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzajemnie :D dziś na uczelni na to wpadłam, a natchnęły mnie posty o zazdrości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, ze czesto akurat ludziom wrażliwym 'odbija" I to nie jest opinia laików tylko fakty. Zainteresujcie sie tematem. Psychiatrzy i psychologowie dość czesto sie wypowiadają w tym temacie... Tacy ludzie czesto czuja sie niezrozumiani przez innych, z racji swoich rozgledlych i niecodziennych zainteresowań nie maja nawet bliskiej osoby z ktora mogą porozmawiać, na skutek tego sie izolują i dalej juz wiadomo... Wszystko sie pogłębia i moze prowadzić do tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×