Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

Gość gość
Mysle ze warto podac ten news w teleexpresie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba tez dac cynk jakiemus reporterowi o tych debilkach ,wysledzi je na uczelni z kamera i beda mieli rodzice piekna niespodzianke o swoich coreczkach studentkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry pomysl :D ja poszukam dobrego detektywa , niech sie zajmie tymi zakalami spoleczenstwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam. Wyśledzicie mnie pierwsza. Idę na pierwszy ogień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne, ze czekasz na newsa jak mu jelita rozdziera. Jestes gorszy/a od samego Kajetana, bo ten przynajmniej nie znęcał sie nad ofiara. Takich jak ty jest tym kraju masa, dlatego mozna stac sie chorym psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie da sie byc gorszym od kogos kto z premedytacja zabil niewinna osobe i zbeszczescil zwloki, a do tego twierdzi ze nie zaluje. Daruj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Żałosne, ze czekasz na newsa jak mu jelita rozdziera. Jestes gorszy/a od samego Kajetana, bo ten przynajmniej nie znęcał sie nad ofiara. Takich jak ty jest tym kraju masa, dlatego mozna stac sie chorym psychicznie. x Nie znecal sie nad ofiara ? a skad ty to wiesz ? bylas tam ? zabral komus zycie , zniszczyl zycie wielu ludzi a ty juz jestes chora psychicznie bo wspierasz morderce :( nie jestes nawet warta zeby na ciebie napluc :( trzeba by go zakopac zywcem a ciebie razem z nim :O i to by byla za mala kara za taka zbrodnie . Kazdy normalny czlowiek wspolczuje zamordowanej i jej bliskim i mam nadzieje , ze takich wlasnie ludzi jest w kraju cala masa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma juz zadnej , zamkneli je wszystkie w psychiatryku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonimku, daj se siana. Skoro ten wątek Ci tak przeszkadza to sie tu juz nie wypowiadaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze komuś podoba sie Kajetan nie znaczy, ze trzeba go odrazu zamknąć w psychiatryku. Moze podobać sie fizycznie, bo to przystojny chłopak. Jeszcze bardziej moze podobać sie to, ze jest erudytą i jesli jedno idzie z drugim w parze to jest tymbardziej fascynujące. Nic złego w tym nie widze. Żadna z dziewczyn tu nie popiera morderstwa. To nie jest wątek o tym jak z***biscie sie odcina ludziom głowy. Dajcie juz spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
Virriel zgłasza się. Nie wiem jak Wy Dziewczyny od wczoraj probuje wrocic do rzeczywistosci ... w sensie studia i takie tam. Nie wychodzi mi to zupelnie. I nie wiem jak Wy, ale ja mam kompletnie gdzies kto sie dowie i jaki zrobi uzytek z tego co my tu piszemy. To tak odpowiadając w sprawie tego wstydu.... A u mnie tyle ze mój facet... teraz juz były ..zdążył się pocieszyć. Szybko się uwinął. Swoją drogą faceci są beznadziejni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to. Wiele razy pisałam, że mordowanie ludzi jest straszne, że żal mi Kasi i współczuję jej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yenneffer, czy ty specjalnie usuwasz swoje posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To ze komuś podoba sie Kajetan nie znaczy, ze trzeba go odrazu zamknąć w psychiatryku. Moze podobać sie fizycznie, bo to przystojny chłopak. Jeszcze bardziej moze podobać sie to, ze jest erudytą i jesli jedno idzie z drugim w parze to jest tymbardziej fascynujące. Nic złego w tym nie widze. Żadna z dziewczyn tu nie popiera morderstwa. To nie jest wątek o tym jak z***biscie sie odcina ludziom głowy. Dajcie juz spokój. x erudyta ? chyba cie pokrecilo :D zadna nie popiera morderstwa ? tylko popiera morderce :( to jest znecanie sie nad zamordowana ( pewnie w grobie sie przewraca ) , jej rodzicami i bliskimi . To powinno byc karalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
Pewnie już go znacie, bo wrzuciłam tu adres jego strony. Ale nieodmiennie jestem pod wrażeniem cały czas Kapaneus Pędzi Kapanej z szaleńczym uporem, Kładąc pokotem tebańskie zastępy, Śmigłu podobnym obraca toporem, Mieląc korpusy na drobne otręby. Jak letnią porą w zajętej stolarni Spod pilnych maszyn sypią się wióry, Tak tu wiórami Tebańczycy marni, Rzężące wokół powiększają chóry. I blaskiem gęstym rozściela się słońce, Tuląc tę łaźnię złocistą kurzawą, Chętny Kapanej po świata przeć końce, Z wojenną wokół niosącą się wrzawą. Dotarłszy wreszcie pod wysokie mury, Pnie się drabiną – młodzieniec zadarty, Mimo pocisków spadającej fury, Wartej najwyżej parsknięcia pogardy. Ze zdobytymi wraz łatwo blankami Na kawały je rąbie ciężkim brzeszczem, I sypiąc prędko kolejnymi parami, Kamiennym siecze Tebańczyków deszczem. W miarę jednak wojennych postępów Diabelska pycha herosa porywa, Dość mu już bicia człowieczych zastępów, Boga samego do walki wyzywa:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
„Hej, Gromowładny, tak byłeś tu skory Do łatwych miłostek – czemu teraz grodu Swego nie bronisz, gdy mąż bez pokory Pragnie usilnie twojego zachodu?!” Za znikąd nagle powstałą zawieją Chmur się grzmiące gromadzą kłębiska, Promienie słońca do reszty niemieją, Mocarnej woli posłuszne zjawiska. „O tak już lepiej, najsilniejszy z bogów, I celnie ten pocisk we mnie zanoście, Z niebieskich was myślę strącić progów, W ciętej odrzucić wam piorun ripoście!” Jaki nieba gniew błyskami wrzącego, – Porę zegary wybiły wybuchu – W formę zebrany gromu mknącego Zdławić okrzyki pysznego rozruchu. Zamarły strachem konfliktu dwie strony, Skoro cierpienia gardłu wyrwany wrzask – Płomieniem świętym Kapanej smalony, Żywego stosu promieniący blask. I po coś głupio obrócił ozorem Miast czynić w boju kolejne postępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem pod wrażeniem. Tymczasem zmieniłam nazwę tematu. Może mniej ludzi, którzy jeszcze nie wiedzą o kogo chodzi tu zajrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tym co pisze odrazu widac , ze to czubek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera jasna! Rozpisałam sie dość obszernie, klikam dodaj i co? Nie dodało się. Dreptam sobie na bieżni a internet na siłowni jest skrajnie beznadziejny i mamy takie efekty. Nie będę się już rozpisywać ale śmieszą mnie hejty tutaj. W kółko wałkowanie tego samego, szereg marnych prowokacji i nieudolne próby manipulacji ze strony hejterów. Brak jakichkolwiek argumentów, przekręcanie wypowiedzi, wpychanie nam do ust nie swoich wypowiedzi. Generalnie żenada... "Kocham drzewa" swojego czasu bardzo ładnie to wszystko określiła, rozbiła na czynniki pierwsze, wyciągnęła stosowne wnioski itp... Ale hejterom siedzi w głowie jedynie penetracja analna (jakis ukryty fetysz ze tak ciagle o tym pisza?) w dodatku naoglądali się za dużo amerykańskich filmów. ;) Virriel, współczuje... :-( Osobiście uważam ze 99% mężczyzn nie jest nic wartych. Poważnie. Rzadko kiedy można trafić na jednostkę naprawdę warta uwagi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to trafilas na kogos wartego twojej uwagi :D wypociny mordercy syf ,bagno ,kloaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy z tymi o***tami? Bedzie siedział w izolatce tak jak mama Madzi, wiec darujcie sobie fantazje analne. A Kajetan mam nadzieje, ze bedzie dalej pisał, bo jest w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam dzis, ze Vega planuje w przyszłości film o Kajetanie. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×