Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grzanka32

Mamy na listopad 2016

Polecane posty

Nelka, współczuję i jestem w szoku jak IE potraktowała ta lekarka. Ale ja też tak mam że dopiero po fakcie pomyślę co mogłam powiedzieć żeby się odgryźć. Chociaż nie wiadomo czy nie trafisz na nią na porodówce wiec lepiej chyba zacisnąć zęby. Xx Pauliska, witamy Madzia i życzymy dużo zdrówka dla was :) wycaluj malutką of wszystkich forumowych cioci ;) XX Ja od wczorajszego popołudnia non stop czuje klucie w kroczu,wcześniej było napadowe a teraz z każdym krokiem kłuje i aż ciężko się chodzi. Oprócz tego cierpię na bezsenność, ostatniej nocy obudziłam się o 3 i do rana juz nie spałam, dziś z kolei nie spałam juz od 2..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamBlekit
wisienka juz prawie 9... Jestesmy myslami z Toba i trzymamy kciuki. Jeszcze chwilka i Skarbus bedzie z Toba na raczkach.... :) Olcia mylam okna pod koniec pazdziernika, bo w sumie juz wtedy lekarz powiedzial ze w razie czego mozemy rodzic... Skoro do dzis nie urodzilam to teraz mam nadzieje dotrwac do soboty. Wiec od dzis nie szaleje tylko odpoczywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drapaczek
Wisienka już pewnie Maleństwo tuli :) echhh a ja jutro będę jak na szpilkach przed tym czwartkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciaMonolcia
Drapaczek a Ty masz godzinę cesarki ustaloną czy tylko wiesz na którą masz się stawić w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drapaczek masz w czwartek cesarkę? Ja mam za równe 10 dni,ale za 8 dni jestem umówioną z ordynatorem po skierowanie, więc wtedy dopiero mi powie co i jak i nie dziwię Ci się, że będziesz siedzieć jak na szpilkach, bo ja już tak mam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w czwartek mam :) Na 7:30 mamy być, podłączą ktg, dadzą kroplówkę i tak pewnie koło 9-10 mnie wezmą. A Ty Olcia?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciaMonolcia
Ja mam być między 7 a 7.30 i tez pewnie ktg (ostatnio mialam 2x) no i lewatywka jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to obowiązkowo te lewatywę robią? U mnie z tego co wiem to obejdzie się bez tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drapaczek zwykle robią choć to nie jest obowiązkowe, ale to dobrze nawet, bo troszkę na kibelku się posiedzi ale potem jaka ulga, że ze szwami nie gna Cię :) wtedy to by bolało :) Patrzcie jak to jest, tyle człowiek myśli ma i w ogóle, a mi dochodzi jeszcze dziś podwójna wywiadówka hehe, a raczej dzień otwarty, ale pasuje iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drapaczek ja myśle ze dobrze sobie taka lewatywę zrobić :) przeczyści ładnie i nie masz żadnej niespodzianki w trakcie porodu a po porodzie tez w pierwszy dzień nie będziesz musiała "wyciskać" bo uwierz ze to boli. Wiec ja sie zdecyduje napewno dla własnego komfortu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamBlekit
a ja nie mialam lewatywki i nawet mnie o to nie pytali. Ale jakies 3 godz przed porodem samo mi sie chcialo... A po porodzie dopiero w sobote, a urodzilam we wtorek:) chyba jakos podswiadomie odwlekalam ten moment:) ale bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc/monika. Babeczki, byłam u innego ginekologa i dał mi skierowanie do szpitala na ta cc. Tylko chyba jutro zadzwonię na oddział dowiedzieć się co i jak. Ale mam stresa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od dzisiaj taką lekką dietę prowadzę, żeby jelit nie obciążać ;) bo jak się najem to później mam problemy :P wolę nie ryzykować. Monika, dasz radę, nie stresuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka6789
Ja już po :) Nina urodzona o godz. 16.20 siłami natury. 3,5 kg, 10/10 pkt. Jestem przeszczęśliwa. Napiszę coś więcej jak odpocznę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka gratulacje :* :* :* zazdroszczę Ci co prawda przeogromnie sn heheh, ale pozytywnie, dużo zdrówka dla Was i odpoczywajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka, gratuluję i dużo zdrówka i sił dla Was teraz życzę :) i oczywiście po odpoczynku i pierwszym szoku czekamy na dokładniejszą relację ;) Pozdrawiamy i ściskamy nadal w pakiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik6201
My też dołączamy się do gratulacji Nelka. Dużo zdrówka dla malutkiej Niny i dla Ciebie. ....ech worek się powoli rozwiązuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliska05
Powiem wam jeszcze tyle ze nie jest to tak lekki zabieg jutro wyjdziemy najpewniej ze szpitala ale różne cuda się dzieją ogólnie nie fajnie z tym ze odwiedziny nawet po cesarkach do 18 a później mamy radzić muszą sobie same dosłownie i w przenośni bo szanowne panie maja dużo zajęć czasem nawet żeby zajść tylko . Ja byłam w szoku w sumiev jak zapadła decyzja ze będziemy miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliska05
Dzięki za buziaki moja slodkosc też pozdrawia :-**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamBlekit
Nelka gratulacje dla Ciebie i buziaki dla Malutkiej. Chociaz 3,5 to nie taka do konca malutka... Odpoczywajcie i wracajcie do sil. Super ze rozpoczelas te mniej planowane co do dnia i godz porody:) Klaudysek i Dziubalika teraz nasza kolej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drapaczek
Dziewczynki, trzymajcie jutro za nas kciuki! :) Strasznie się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drapaczek właśnie od rana o Tobie myślę i trzymam kciuki już dziś, ja też się strasznie bone choć jeszcze 9 dni przede mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KochamBłękit, u mnie póki co cisza. Dzisiaj wieczorem mam wizytę u lekarza, zobaczymy czy powie coś ciekawego. Xx Trzymam mocno kciuki za wszystkie dziewczyny, które są już blisko mety. Damy radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gjfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drapaczek
Dzięki Kochane, ja też za Was kciuki trzymam. Mam nadzieję, że pójdzie nam wszystkim bardzo dobrze. Nie dociera to do mnie, że już od jutra będę mamą.. Czekamy na wieści od Wisienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×