Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość gość martaaaa
34 dc i cisza ...!!! 3 testy negatywne i dalej nic :p czekam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Marta czyli masz jeszcze szanse bo moze owu miałaś późno trzymam kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Gościu Ja testuje po terminie @ która powinna być w niedziele to moze we wtorek środę zatestuje jeśli nie nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Dziewczynki. A ja tak triche z innej beczki. Jak u Was z pracą? Bo ja mam umowe na dwa lata (do końca maja 2018). I na ten moment wiem ze za te dwa lata dostane na stałe. No ale jak zajdę w ciąże to w zasadzie przez te 1,5 roku bede na zwolnienu. I w zasadzie nie wiadomo co w takiej sytuacji bedzie za1,5 roku. Powiedzcie zaryzykowalybyscie z ciążą? Czy czekałybyście na umowe na stałe? Strasznie mnie to męczy. Za niedlugo koncze 27 lat. W 2018 bede konczyla 29. I jeszcze nie mam dziecka. Strasznie chcemy mieć dzidziusia i oczywiscie jak bedzie to tak jak kiedyś pisalam bede przeszczesliwa. No ale chcę wiedziec co zrobilybyscie na moim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym ryzykowała, zwolnić i tak Cie nie mogą w trakcie ciązy a pewnosci ze przedluza z Toba umowe na sale i tak miec nie bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Ja bym nie czekała.. Dziecko to dziecko cały czas jest przy Tobie.. a praca nie ta to inna można znaleźć.. Ale to już zależy tylko i wyłącznie od Ciebie;) A dziewczyny mierzycie sobie temp. Ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpinam się do pytania- mierzycie temperatute? Ja zawsze mam okolo 37 a w trakcie owulacji podchodzi prawie pod 38 jak pytalam kiedys lekarza to sugerowal ,,wzmorzona plodnosc" jest wogole cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slyszalam tylko o najlepszym wieku produktywnym miedzy 16 a 29 rokiem zycia ale z ta temperatura to sie nie spotkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie odkladala dzidziusia na potem im wczesniej tym lepiej kariera nie jest najwazniejsza moja kolezanka tak uwazala i majac 31 lat sie zdecydowala to bylo 2 lata temu i nadal nic a teraz meczy sie psychicznie ze tyle czekala. Moim zdaniem to rodzina jest najwazniejsza a nie praca tym bardziej ze oboje chcecie. Ale decyzja oczywiscie nalezy do Ciebie. Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Ja zawsze mam 36,5 a od wczoraj 37 i dziś przespala bym cały dzień Ale to pewnie przez pogodę.. i strasznie boli mnie lewą ręką nie wiem od czego może źle spałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Dziewczyny kusi by testować;( mam testy te dołączone do owu z Allegro, ale skoro te owu były feralne, to nie wiem czy się nie denerwować, eh... Jak tu wytrzymać do rana?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Nie testuj, jak jesteś w ciąży, to jesteś i tak zostanie ;) a może za wcześnie nic nie wyjść jeszcze. a jak nie jesteś, to przyspieszenie testu nic nie zmieni. Cierpliwości :) zajmij się czymś, włącz sobie jakiś film czy coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malla osobiscie tych allegrowych testow nie polecam.Byly tanie ,napalilam sie jak szczerbaty na suchary i zakupilam na szczescie tylko 10 ,z czego 6 bylo po prostu wadliwych ,tzn albo nie pokazywaly ani jednej kreski ,albo zrobily sie po prostu tak zarozowione ,ze nie szlo dopatrzec sie wyniku a jeden z tych testow pokazal ciaze mimo iz tej ciazy nie bylo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Dziękiuje za odpowiedzi. A co do temp. to z tego.co slyszalam to trzeba byc bardzo systematycznym i mierzyć o stalej porze zeby badanie bylo wiarygodne. Malla poczekaj do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Zrobiłam. Negat!!!! Ale nie przejmuje się tym. Tak jak pisałam nie ufam im nic, a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Dopiero jutro z rana będzie płacz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Małła, a kiedy Ci wypada termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Malla rozumiem Cię ze test kusi jak sobie leży ale niepotrzebnie go zrobiłaś mam nadzieje ze był fałszywy i na dniach zobaczysz || kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Odnośnie temp ciała znalazłam to : Jeśli temperatura ciała jest wyższa przez 18 dni, gdy kobieta spodziewa się miesiączki, być może jest w ciąży. Wzrost temperatury nie musi być spektakularny – nawet pół stopnia może wskazywać na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Miesiączka miała być wczoraj. Na ta chwile żadne znaki na nią nie wskazują ( on chyba ze mnie weźmie z zaskoczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malla kochana uszy do gory ,u mnie 1 pozytw wyszedl dopiero 3dni po terminie@ i to poznym popoludniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Malla czyli jesteś nadal w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewai211
Ja W Pierwszej Ciazy Zrobilam Test W Tydzien Po Terminie @ Wieczorem I Byl Wyraznie Pozytywny Potem Dostalam Plamien I Krwawien I Poszlam Do Pani Ginekolog A Ona Mi Powiedziala Ze Krwawienia W Ciazy Sa Normalne Na Szczescie Poszlam Do Innego Lekarza I Dostalam Luteine,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Malla nie denerwuj sie póki nie ma jest nadzieja jesteśmy z Tobą :) Klaudia nawet jak urodzisz to do skończenia 3 lat dziecka nie mogą podobno Cię zwolnić tak slyszalam, jeżeli mówimy o pracy w Polsce.ale ja bym na Twoim miejscu nie czekała sama w maju skończyłam 30 lat i staram się o dziecko od początku roku także to nie takie proste. Jeżeli jesteście z mezem zdecydowani to nie czekajcie ale to moje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu zwolnic nie moga ale jej samoczynnie wygasnie umowa a to juz inna bajka niestety...chociaz ja tez bym nie czekala ...to prawie 2 lata i naprawde wszystko moze sie wydarzyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny jestem nowa, zaczynam starania o dzidzie to moj pierwszy cykl staran co doradzacie, w sensie obserwacji wlasnego ciala juz powinnam czy poczekac jesli okaza sie problemy z zajsciem w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulakk
Dziewczyny, ale mnie dzisiaj dziwny objaw dopadł i nie wiem co mam o nim myslec. W pierwszej ciazy czulam ja od razu, poza tym mialam plamienie implantacyjne, wiec nawet nie musialam robic testu, po prostu wiedzialam. Teraz mijaja trzy miesiace po lyzeczkowaniu i kurcze wszystko mi sie poprzekrecalo. Wydluzyl mi sie cykl, mialam plamienie przed @, wczesniej nie czulam a teraz czuje owulacje, ale jakby wszystko powoli wraca do normy. Owulacje mialam 19-20, mierze temperature, mialam bol owulacyjny i wlasciwy sluz. Od 24 zaczal delikatnie pobolewac mnie brzuch, ten delikatnie rozciagajacy bol towarzyszl mi do dzisiaj. Dodatkowo bol glowy od tygodnia, kremowy gesty sluz, od trzech dni: zwiekszona sennosc, problemy z zoladkiem i jelitami, brak apetytu, zgagi, czesciej siusiam. Wszystkie te objawy mialam w pierwszej ciazy i tez juz zaraz po zaplodnieniu. @ powinnam dostac w niedziele, takze zobaczymy co z tego bedzie. Ale przechodzac do meritum: w poludnie zaczelam miec silne skurcze podbrzusza, trwaly moze z kwadrans, myslalam ze zaraz az rozwolnienia dostane, ale nagle ustaly calkowicie. Wczesniej wzielam nospe, bo to pobolewanie podbrzusza bylo jakby troche mocniejsze i wolalam nie ryzykowac zadnymi skurczami macicy. Bol podbrzusza nie powrocil, jedynie subtelnie mnie cos skubie, mam zle przeczucia. Czy to jakis wirus? Bo niemozliwe zebym ewentualnie tak wczesne poronienie poczul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej przez perzypadek trafilam na wasze forum, ja mialam bardzo podobne objawy co piszesz okazalo sieze byla w ciazy biochemicznej a ten silny skurcz to bylo poronienie chociaz w zasadzie tak bym tego nie nazwala bo to byla na prawde bardzo ktorka ciaza okres przyszedl 3 dni po terminie i byl bardziej obfity i ze skrzepami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha a test ciazowy pokazywal ciaze jeszcze pare dni po okresie a beta hcg byla cos w okolicy 500, a ciaze widac podobno od 1500 tak mi gin powiedzial jak bylam na badaniu w trakcie okresu bo mialam nadzieje ze wszystko ok a okres to kwawienie implatacyjne choc obfite jak to mowia nadzieja umiera ostatnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×