Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość caroline29
Witaj smutna i kordonek ! Korneli88 jeszcze w tobie nadzieja. Tyle tu nas jest i żadnej sie nie udalo wiec to nie jest takie latwe . Martna a ty jak tam kiedy testujesz? Iwona a u ciebie @ sie rozkrecila? Kto czeka jeszcze na @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Angelowa również milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Ja powinnam dostać wczoraj albo dziś @ mam cykle 31-32 Ale w większości 31.. narazie cisza z @ miałam bóle @ 5dni bolały piersi a wczoraj wszystko przestało mnie boleć nawet pryszcz mi nie wyskoczył przed @ a zawsze mi jeden wyskakuje.. czekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam nowe staraczki :) gość2605 - u mnie tak samo było ostatnio, nigdy nie miałam żyłek na piersiach, a tu mi się pojawiły i się zdziwiłam i już myślałam, że się udało, a tu przyszła niechciana @, więc chyba pozostaje czekać cierpliwie i się nie nakręcać, nie szukać objawów, tylko po prostu czekać, choć wiem, że to nie jest łatwe :) :) U mnie @ się skończyła kilka dni temu, a wczoraj zaczęliśmy drugi cykl starań, chociaż nie wiem czy takie starania kilka dni po @ mają sens, ale może się uda, ale postanowiłam, że w tym cyklu nie będę świrować i szukać okazji tylko do zapłodnienia, tylko do przyjemności dla nas obojga :) może ten sposób będzie udany :) Czy może ktoś na dniach testuje? Wczoraj miałam ślub cywilny u brata, byliśmy świadkami z moim chłopakiem, a już po byliśmy na gościnie, i niedługo zostanę ciocią w październiku, tylko bratowa nie do końca wie, czy będzie dziewczyna, czy chłopczyk, ginekolog nie bardzo umiał określić hehe, no cóż, co będzie, to będzie, aby zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa124
To wyżej, to ja, znowu mnie nie zalogowało ehh.. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Różowy kordonek ja w kwietniu próbowałam 4dni przed @ i nie dotrwaly :( bo niby przed owulacja dziewczynki bo marzę o córce.. w maju dałam sobie spokój bo miałam trochę imprez rodzinnych.. no i w czerwcu zaczęliśmy i przed owu i w trakcie i po zobaczymy czy będzie chłopiec czy dziewczynka i tak będę kochać;) najwyżej będę miała 3muszkieterów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Znaczy 4 dni przed owulka chciałam napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Olaaaa w tobie nadzieja jeszcze może ty nam dobre wieści oglosisz. Ona dla większości z nas ten cykl jest kolejna szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Mam nadzieję ze się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Dziewczynki która przyniesie dobre wieści :) czekam i trzymam kciuki mocno. U mnie wczoraj brat z rodzin ja był więc chwilę zajelam myśli ale zawsze się temat dzieci pojawił masakea S co do objawów to już w tym miesiącu niczego nie będę się doszukiwać, co ma być niech będzie. Najbardziej boli rozczarowanie z tego mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Caroline ja mam dostac @ 15 lipca, testowac to chyba nie bede bo mam zle przeczucia , ale jesli juz to test zrobie chyba gdzies 17 lub 20 :-) witam nowe dziewczynki! Wczoraj z mezem bylo cudownie, dostalam sliczne kolczyki i naszyjnik (to byla ta jego niespodzianka), potanczyc jednak nie poszlismy, bo maz zabral mnie do lasu i tam pilismy sobie, sluchalismy muzyki z telefonu i nawet troche razem tanczylismy hihihi i dluuugo gadalismy. Sluchajcie, czulam sie jak nastolatka, chipsy, piwko, zachodzace slonce i dobierajacy sie do mnie maz hihi. Zapomnialam o bozym swiecie :-)) podwyzki nie dostal, ale nie szkodzi. Jestem szczesliwa :-)) i co ma byc to bedzie, do pelnego szczescia brakuje tej malej kruszynki, ale jestem jeszcze mloda wiec cierpliwie poczekam :-)) pozdrawiam kochane! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32
witam was dziewczyny. Jeśli pozwolicie to się dołaczę :) Mam 32 lata i tak się z mężem staramy i nie staramy o drugie ;) po prostu korzystamy i jak się uda to super jak nie to dalej zabawa na całego ;) No ale dziwna rzecz mi się w sumie wczoraj przytrafiła. Ostatnie 2 msce cykl mi się skrócił, no i zabawa z mężem w tym miesiącu była w sumie nawet nie wiem w jakie dni płodne czy nie płodne ;) wczoraj było przytulanko, a jestem kilka dni przed okresem i co było dziwnego? ? po skonczonym przytulaniu a raczej w trakcie dostałam okres, no tak myślałam że to okres, wstaje rano a zero krwi, tylko lekko przybrudzona podpaska, głowa mnie boli jak na okres, brzuch zero. Cały dzien na wkładce, nigdy nie miałam tak żeby ten "okres" mi się tak skonćzył... Czy któraś z Was tak miała?? bo nawet mój mąż mówi że to troche dziwne,w końcu widział wczoraj co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Ja tak kiedyś miałam Ale to poleciała mi wtedy krew z nadzerki bo mam też w trakcie stosunku ;) .. i gin mi powiedziała ze tak może się zdarzać.. a jeżeli nie masz nadzerki to może to jakieś plamienie implantacyjne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 32 i Rózowy Kordonek. Ja @ powinnam dostac 14 lipca więc zgodnie z zaleceniami bardziej doswiadczonych koleżanek robię co mogę aby testu jeszcze nie robić ;) I na razie trzymam się dzielnie, troche mi trudno, ponieważ w poprzednie ciażę zachodziłam od razu w pierwszym cyklu a jedna byla nie planowana i podczas brania tabletek antykoncepcyjnych, ale wiem, że wtedy byłam młoda a teraz mam 37 lat i raczej już tak różowo nie bedzie, wiec się powstrzymuję od nadmiernego entuzjazmu. 32 ja tak miałam w pierwszej ciążyok 12 tc, po kochaniu się a raczej w trakcie zaczełam krwawic (ze srednim nasileniem) a nastepnego dnia nic, ginekolog powiedział ze prawdopodobnie coś naruszyliśmy podczas pieszczot (mam macicę w tyłozgieciu i tak moze być + wtedy miałam nadzerkę) w kazdym razie miałam potem przez to troche problemów już do końca ciązy, bo szyjka zaczeła sie rozwierac, ale córka ma 16 lat i nic jej nie jest, poza tym, ze urodziła sie 5 tyg za wczesnie. Nie wiem tylko czy musi być ciąża zeby takie krwawienie wystąpiło. A moze to plamienie/krwawienie implantancyjne jak pisze Olaaa :) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32
Badam się w miare regularnie, akurat z wizytami u gina nie ma problemu sa moimi najczęstszymi ;) W 1szej ciąży nie miałam krwawienia ( a miałam maleńką nadżerkę ) tylko plamienia brązowe w okolicy okresu. No nic zobaczymy powinnam na dniach dostać okres, a to coś co było to hmm, cały dzień wkładka i lekko przybrudzona, nie wiem... jeśli jakaś dziewczyna podobnie miała to proszę niech się podzieli swoją opinią ;) w sumie chyba jutro kupie test a zatestuje pod koniec tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32
Springa, no w sumie wczoraj poszlalałam na mężu :P ja owszem już kilka razy dostawałam okres w trakcie seksu, no ale to miałam wtedy okres non stop. A wczoraj pierwszy raz w trakcie ten niby okres czyli krew, noc nic i dzisiaj brudzenie brązowe lekkie. To nie jest tak że z pierwszą rzeczą lecę na forum ;) po prostu wydarzyło się to pierwszy raz i zdziwiło również męża. W pierwszej ciąży też siedziałam na forum a z kilkoma dziewczynami mamy znajomość do dziś na fb :) z kilkom się nawet spotkałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Wróciłam z pogotowia bo przez ten ból pleców o którym pisałam w piątek nie dał mi wczoraj w nocy:( spać i się okazało ze mam półpasiec;( ten miesiąc to jakaś istna masakra. Lekarz dziwny, sflustrowany. Wiec nawet nie pytałam czy starania o dziecko lepiej odłożyć;( eh! Wszystko jest do bani. Chyba muszę to wygooglować :( na razie i tak jeszcze luteinę mam do czwartku brać, @ ma się pojawić do 10 dni. W sumie dostałam tylko ketanol jakbym z bólu nie mogła wytzrzymac i sprej do odkażania ( bo takie pecherzyki się pojawiły), mówił ze jak nie będę mogła wytrzymać to mi morfinę dadzą (oszalał!!! Aż tak zle nie jest!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Springa to robimy test razem, bo w podobnym czasie mamy mieć @ :-) ja 15 lipca tak dla przypomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Wygooglowalam ;) . Jeśli w dzieciństwie przechodziłam ospę wietrzna ( a przechodziłam) to nie ma obaw;) uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małła, tak Ci tylko podpowiem, że ketonal obniża płodność - to taka informacja na przyszłość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malla tez kiedys miałam półpasiec. Nic przyjemnego, wspólczuję :( Zapytaj lekarza , ale ponieważ : "Jeśli do zachorowania matki dojdzie w trakcie pierwszego trymestru ciąży istnieje znaczące ryzyko uszkodzenia płodu w sposób trwały." - chyba lepiej odłozyc starania, ponieważ półpasiec moze sie ciagnąc nawet kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna 1111, :) Ja sobie kupiłam już dwa testy i kusi mnie, zeby już jutro jeden zrobić, jeśli wyjdzie negatywny to mnie troche ostudzi :) i drugi zrobię dopiero 14 jeśli sie @ nie pojawi :) Małła, nie mozna zachorowac na półpasiec jeśli nie przechodziło się wcześniej ospy, półpasiec jest poważną chorobą (chociaż z zewnątrz tego wcale nie widać) i zdecydowanie zapytaj lekarza czy powinnaś sie miesiąc powstrzymać od starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Malla może skonsultuj to z lekarzem rodzinnym co lekarz to diagnoza oby to nie polpasiec. L4 dostalas? Jezeli to jest to to raczej trzeba odczekać cykl . Malla Glowa do góry nie martw sie wszystko będzie dobrze. Szkoda tylko ze tyle rzeczy na raz sie zwalilo. A może lekaz byl wczorajszy i sie pomylil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gosc2605 tez mam dola mohe 3 znajome w ciąży i jak tu nie myśleć i nie chcieć na juz maleństwa tym bardziej jak staramy się o pierwsze. Jedna to nie chciała twierdzi ze jedno jej wystarczy ale jej mąż zawsze mowil ze chce drugie i udalo mu sie wstrzelić i poszło łatwo jest troche nie pocieszona za to jej mąż sie cieszy . My tez mieliśmy gości teraz popołudnie na odpoczynek dla nas a od jutra znowu do pracy. Martka 10 a co u ciebie kiedy masz termin @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Springa wierze w ciebie ze wytrzymasz z testowaniem do terminu @ może tobie sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj 27dc, ostatnie dwa cykle miały po 30 dni, więc jeszcze poczekam do środy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
O kochana villemo w tobie tez nadzieja, no ktoras musi nas zarazić , tyle jest tu nas teraz ze naprawde ciężko zapamiętać. Ale jest chociaż fajnie można sie wyżalić wydusić co na sercu leży bo do znajomych to człowiek sie wstydzi zaraz by dopytywali sie i przezywali ze cos nie tak. A tu w kupie to i raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
ech cały dzień mam dzisiaj zmarnowany, wypłakałam się ile wlezie... kurcze tak sie zastanwaim, a co jak nie chce miec dzidizusia moze to tylko chwilowe?? Nigdy do tej pory nie czułam takiej potrzeby.... nigdy nawet nie patrzyłam na dzieci? Ech skońcy się @ i będzie trzeba probować co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Smutna ile masz lat ? Mezatka czy w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 36 lat meżatka 11 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×