Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Bluebell1984
Keli, powtórz jeszcze jutro i pojutrze. To nie musi jeszcze niczego oznaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos straciłam nadzieje ewentualnie jeden dzien mi się spóźniał nie 3 czy 4 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Bluebell ja bralam tabletki przez 2 i pol roku i tez mnie po tym strasznie wysuszylo. Teraz trzeci cykl biore wiesiolka i jest roznica:) przedtem tak samo Sahara Ja pislam o temp. :) podnosi sie ona PO owulacji wiec jestes przed lub w trakcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Keli moze faktycznie za wczesnie owu sie przesunela. Nie poddawaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc2605 Zrobie kolejny w niedziele o ile @ nie przyjdzie dziękuje za dobre słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc2605 Zrobie kolejny w niedziele o ile @ nie przyjdzie dziękuje za dobre słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
S992 dzięki ;) czyli wiesiołek i siemię wspierają tak samo, zresztą nieważne co, ważne że działa jak powinno :) Keli, długo się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Hej dziewczyny! My mamy już dwoje dzieci. Syn ma trzy lata, a córka rok. W tym miesiącu zaczynamy starania o trzeciego malucha. Z synem udało nam się w trzecim cyklu, a z córeczką w pierwszym. Jestem ciekawa jak będzie tym razem...Wy też już macie dzieci czy staracie się o pierwsze maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Cześć Lisa :) super! Będzie wesoła gromadka ;) bardzo marzy mi się taka duża rodzina, ale nie wiem czy zdążymy spłodzić aż trójkę, bo dopiero od niedawna zaczęliśmy statać się o pierwsze maleństwo, a w tym roku kończymy 32 lata :) antykoncepcję odstawiłam we wrześniu, ale ze względu na nasze życie zawodowe, często się mijaliśmy i praktycznie dopiero teraz jesteśmy w drugim oficjalnym cyklu, gdzie już wszystko wyliczamy i celujemy ;) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witaj Lisa . Gratulacje z okazji dwójki dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Lisa yrwalo mi teks. Ja mam 29 lat i jest to nasz 3 cykl staran o pierwszego maluszka. Bluebell ja myślałam ze staracie sie o drugą Pocieche to tym bardziej trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Caroline, nie :) będzie pierworodny :P albo pierworodna. To jedziemy na tym samym wózku, między nami jest 1 cykl różnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Nela bardzo mi przykro. Powtórz na spokojnie badania na początku cyklu. Na razie nic nie bierz i najważniejsze nie stresuj się! Keli123: powtórz w niedziele test, może wszytko się przesunęło. Najlepszy test to taki o dużej czułości. Ja znalazłam taki za niecałe 4zł w aptece. x W grudniu skończę 30tkę. Więc nadal uważam, ze mam 29 lat :). Staramy się o pierwszego dzidziusia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Lisa ja mam juz synka 4latka 6 miesiecy i 13 dni :) teraz jestem w ciazy jutro zaczynam 8 tydzien:) udalo sie za pierwszym razem w pierwszej ciazy nawet nie wiedzialam kiedyam dni plodne w sumie teraaz tez nie wiedzialam spontan jak zawsze i szczescie udalo sie! Mila zycze powodzzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej ja dzis nie testowałam ale @ nadal nie ma. Zatestuje w niedziele w swoje urodziny ;) mam nadzieje ze bedzie to najlepszy prezent, jeśli wyjdzie 1 kreska to idę na betę na początku tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwonka ja caly czas mam dobre przeczucia jesli chodzi o Ciebie:) i caly czas 3mam kciuki mysle ze bedziesz miala piekny prezent i bedziesz najszczesliwsza jubilatka:) Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Mam na imię Ania i zaczęlismy z mężem w tym miesiącu starania o dzieciątko. Moja sytuacja jest o tyle skomplikowana, ze mam już 37 lat, więc postanowiłąm się mocno nie nastawiać, ale wiecie jak to jest, już o niczym innym nie myślę. Mam już trzy córki (11, 14 i 16 lat) i zaczęło nam się tesknić za starymi dobrymi czasmi. Pewnie trochę tu z Wami posiedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Witam nowe staraczki :) uważam ze na dziecko nigdy nie jest za późno mojego męża mama urodziła w wieku 40 lat córkę, teraz kiedy starsi jej synowie wyfrunęli z domu to ona sie cieszy ze ma przy sobie jeszcze córkę która teraz kończy 14 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Mila chciałabym zeby mi sie udało ale i tak martwię sie ze test był ostatnio negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Witajcie nowe dziewczyny! Podziwiam za tak liczna rodzinke, ja chcialabym maksymalnie dwojke :-)) A tak z innej beczki: bylam bardzo dzis zdziwiona, maz zaprosil mnie na jutro na wspolne wyjscie (haha chyba cos ala randka), idziemy potanczyc, pobawic sie, cos wypic i po prostu poszalec. Mowi, ze musimy zapomniec o dziecku i o zblizajacej sie @, zreszta i tak mysle, ze w tym cyklu nic z tego. Tak mnie to jakos podbudowalo, ze az sie jutra foczekac nie moge. Mam nadzieje, ze sie wyluzujemy, bo tego nam chyba ostatnio brakuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Witajcie nowe dziewczyny! Podziwiam za tak liczna rodzinke, ja chcialabym maksymalnie dwojke :-)) A tak z innej beczki: bylam bardzo dzis zdziwiona, maz zaprosil mnie na jutro na wspolne wyjscie (haha chyba cos ala randka), idziemy potanczyc, pobawic sie, cos wypic i po prostu poszalec. Mowi, ze musimy zapomniec o dziecku i o zblizajacej sie @, zreszta i tak mysle, ze w tym cyklu nic z tego. Tak mnie to jakos podbudowalo, ze az sie jutra foczekac nie moge. Mam nadzieje, ze sie wyluzujemy, bo tego nam chyba ostatnio brakuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
witam nowe Koleżanki ;-) ja mam 24 lata nasz synek Kubus ma 4 i pol ale zachcialo nam sie drugiego ;) konczymy budowe domu i pomyslelismy ze nasza rodzinka bylaby na maksa szczesliwa gdyby zrobilo nas sie wiecej ;D hihi Kubus domaga sie rodzenstwa wiec cieszymy sie ze nie bd z nim problemu ;D w sumie od stycznia takie hasło padło ale dopiero w maju bylam u gin i zaczelam wyznaczac sobie dni plodne i obserwowac sie ;D z calego serduszka dla kazdej powodzonka zeby jak najszybciej sie udało ;* Nela--- przykro mi ale fajnie ze sie trzymasz Kochana to jest najwazniesze ! nie poddamy sie i z usmiechem do zycia podchodzimy ;))) Iwonka --- Kochana to ja trzymam kciuki mocno mocno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Iwona, ile Ci sie spoznia @? Moim zdaniem jezeli test w niedziele wyjdzie negatywny, to wtedy poczekaj jeszcze ze 3 dni i wtedy dopiero idz na bete :-) ewentualnie zrob jeszcze wtedy w srode test (jesli wyjdzie dalej negatywny to juz wtedy raczej na wizyte do gina niz na bete).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
Martyna = ale masz fajnie ;D zazdroszcze ! my na randce bylismy 8 lat temu ;) byla nasza pierwsza i ostatnia ;D hihi juz mi sie pod jej koniec chcial oswiadczac wariat ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Iwona,mialas kiedys jakies nieregularne cykle czy to pierwsze spoznienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Monia ja tez jestem zdziwiona, ze tak sam zaproponowal, duzo rzeczy robimy wspolnie, ale juz dawno nie wymyslil tak czegos calkiem sam. Najlepsze jest to, ze mowi, ze ma jeszcze jedna niespodzianke i troche sie tego obawiam haha :-) (moze jakims cudem on zaciążył haha) :-) jutro skocze na zakupy po cos sexi :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Monia, co oznacza "chcial oswiadczac"?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
a tak wgl to poszlam dzis do tej Ginekolog . Pomyslalam o tym co pisala Małła i mowie a co mi szkodzi ? moze chociaz jakies badania mi kaze zrobic ? i wiecie co ? dostalam od niej skierowanie na monitoring na kase chorych ;D ale mi sie udało! od pon mam urlop a usg bedzie w poniedziałek , środę i piątek ;D mowi ze dobrze ze przyszlam akurat teraz bo za tydzien to juz byłoby za poźno ;D chodze do niej zazwyczaj prywatnie ale jakos tydzien temu sie zarejestrowałam w przychodni i stwierdziłam ze sprobuje ;) przepisala mi Clostybegdyd znow ale podwojna dawke na 5 dni od dzis juz musialam zaczac brac i Vagifen zaraz po Clo teraz mam 3 DC i mowi ze idealnie sie wizyta zlozyla z cyklem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Wracam od lekarza S tym miesiącu lipa... ; ( okres się zbliża wielkimi krokami .. tylko tyle dziś napiszę bo jakoś muszę odpocząć. Trzymam kciuki dziewczynki za was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×