Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Nela2987
Milo mi ze się martwicie o mnie ;) naprawde dziekuje :* niestety mam złą wiadomość. To nie ciąża tylko jakies mega zaburzenie. Tak jak Malla napisala może to być od stresu. Tak wiec wylądowałam na izbie zrobili mi usg i tak to w środku jest wszystko ok. Teraz mam czekać na @ jak nie przyjdzie to trzeba wywolac i zrobić badania znów miedzy 3 a 6 dc. Jestem wykończona i marze się wypac po dzisiejszym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Nela, szkoda ze sie nie udalo, mam nadzieje, ze jakos sie trzymasz :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Nela, zbadaj koniecznie ta prolaktyne . ja tez ja bede badac miedzy 3-5 dc, i ja mam skierowanie, ze tez godzine po jakims leku. Bo wysoka prolaktyna az tak to trzeba przebadac, nawet jesli faktycznie tylko od stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Klaudia fajnie ze na spontans macie taki wyjazd zobaczysz będzie fajnie :) my w zeszłym toku ślub braliśmy i nigdzie nie byliśmy,remont mieszkania, wesele więc wydatki były, ale w Ty roku chcemy odbić. Iwonka ja jeszcze mam nadzieję ze to dzidzia będzie u Ciebie, trzymam mocno kciuki. Czasami test moze nie wyjść jak się owu przesunela. Organizm jednak nie zegarek działa po swojemu :) ojjj Nela jak mi przykro :( :( musisz zrobić badania, zobaczysz co i jak i uda się kochana nie załamuj się, może trzeba Twój organizm podrasowac( mi tak powiedziała moją gin ) i będzie ok.idź wypocznij i pamiętaj jutro Nowy dzień K Nowe nadzieję:) a mój mąż dziś się zbuntowal i powiedział ze mecz i dziś nie. Ale mnie wkurzyl i nie odzywam sie do niego a chciałam poprawić tak dla pewności i znowu napewno się mię uda.masakra niech spada co za chłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Nela szkoda :( ale nie poddawaj sie walcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Gosc2605 moglas go lapac na przerwie ale jak niemcy strzela to na szybkiego przed dogrywka hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Darla29 mam 2 cykle za sobą a to jest nasz 3 cykl staran. A skąd jesteś. Nela szkoda ze to nie ciaza ale następny cykl będzie dla nas wszystkich owocny. Najważniejsze aby zbić prolaktyne i aby @ jak najszybciej przyszła. Gosc2605 a u ciebie kiedy @ pewnie sporo wczesniej jak u mnie. Według moich obliczeń będziemy działać w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nela przykro mi ale jak wszystko unormujesz napewno bez problemu zajdziesz w ciaze:) Iwona tyle dni spoznia Ci sie @ ja bym nawet teraz zrobila zreszta sama robilam wieczorem bylam 9dni po spodziewanej @ i wyszly 2 grube ciemne krechy. 3mam kciuki aby Ci sie udalo. Reszcie kochanych dziewczyn oczywiscie zycze powodzenia i jestem pewna ze kazdej z was sie uda :) tylko troszke cierpliwosci. Angelowa wspaniale wiesci:):) bardzo sie ciesze ze u Was wszystko wporzadku i maluszek pieknie rosnie:) ja mam wizyte w srode nie moge sie doczekac ale i bardzo sie boje czy wszystko wporzadku:( pozdrawiam was kochane MILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Bardzo wam dziękuję za te cieple słowa :) Martyna ja tez mam zrobić powtórną prolaktyne po jakimś leku, to jakos się nazywa - test czegos tam.. Mam gdzies zapisane. Trzymam się dobrze, jak pisałam kiedyś jestem optymistka i nie poddaje się i wiem ze mi sie uda. Stres i nerwy dzis przezylam ale wieczorem dla odprężenia nawet po tym wszystkim wyszłam na rolki hehe:) będzie dobrze i wam wszystkim tez sie uda! Dzieki za wsparcie jesteście super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
A od przyszłego tygodnia mam urlopik do konca miesiąca takze mam zamiar naprawde odpocząć. Jedziemy ze znajomymi na 2 tygodnie w cieple klimaty. To będzie czas na odstresowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Nela najważniejsze to własnie pozytywne nastawienia, super, że takie masz! oddaj mi trochę, bo ja to każdy cykl z góry skazuję na niepowodzenie :( Dziewczynki, mam pytanie. Cofnęłam się kilka stron wstecz, jak jeszcze mnie z wami nie było i wyczytałam, że Angelowa - pisałaś, że spadła Ci temperatura, już myślałaś, że będzie miesiączka, a jednak zaszłaś w ciąże! Ja już w końcu nie wiem - jaki jest sens mierzenia tempreatury? Skoro ona może spaść nawet kilka godzin przed miesiączką lub może spaść, a i tak można być w ciąży? Rozumiem jeszcze, żeby sprawdzić kiedy są dni płodne, bo wtedy jest ten skok, ale póżniej to to coś daje? Też zastanawiałam się nad mjerzeniem kiedyś, ale to już teraz sama nie wiem, czy jest w ogóle sens... może też właśnie przez to ciągłe sprawdzanie temperatury i śluzu w pewien sposób się blokujemy? I dochodzi ten stres - że spadła, że wzrosła? Mi już się trochę to udziela, bo obserwuje swój śluz, ale czy faktycznie warto sobie zaprzątać tym głowę przed okresem? Bo sama ine wiem, czy to, że np. teraz mam śluz to może być czegoś oznaką? W sumie Angelowa chyba pisała, że nie miała... kurczę, czy właśnie może to nie jest przeszkodą, że dziewczyny, którym udaje się w 1 lub 2 cyklu nie zwracają na takie rzeczy uwagi, przez to nie stresują sama siebie, a my zastanawiamy się nad tym całym cyklem i może to nas blokuje? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Martyna mysle ze masz sporo racji. Blokujemy się tym stresem związanym z zajściem i podobno mozg wtedy uniemożliwia to zajście, tak gdzies czytałam. Zreszta każdy lekarz powie ze najlepszym sposobem na ciaze jest luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Mysle ze dobrze badac szyjke bo wtedy wiadomo kiedy dzialac :) temp wzrasta po owulacji a nie w trakcie niej. Jeśli temp jest wyższa to znaczy ze juz byla :) tylko szyjka lub sluz powie nam ze owu bedzie za kilka dni :) Nie pamiętam kto pisal o mezu leniuchu co wolal mecz, ale wierz mi ze jeden dzien to plemniczki sobie przeżyją:) Ja tez mojego meczylam 5 dni z rzedu i nic z tego i tak nie bylo. Trzeba chyba do tego dojrzec zeby zrozumiem ze lepiej co 2-3 dni niz codziennie, ale na nasz rozum mysli innaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
To moj ten leniuch ale juz mu nie marudzilam macie racje codziennie tez nie ma co. Co bedzie to bedzie najwyzej nastepny cykl ja mam @ dostac 23 lipca wiec jeszcze troche ale dzis pomecze i tak meza he he dziewyczy ktorejs musi sie udac wierze w to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Hej i mnie dziś pojawił się śluz płodny... Zaczynamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula dzialajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ja mam nadzieje ze u mnie tez bedzie z nim coraz lepiej, zaczynam cykl z wiesiolkiem:) Dziewczyny ze Slaska, możecie polecic jakies fajne miejsce na weekend?? :) U mnie juz lepiej. Znowu przyszla nowa nadzieja na ten cykl. Chociaz ta @ znioslam najlepiej ze wszystkich do tej pory nieudanych prób. Ja w ostatnich plodnych mialam takie libido ze chcialam codziennie nie dlatego ze musimy tylko sie mi chciało po prostu ;) :) Pogoda ladna, trzeba sie cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
3 cykl z wiesiolkiem* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela bardzo mi przykro z tego powodu, ale zobaczysz, będziesz jeszcze się cieszyć z dwóch kreseczek, przebadaj się i będzie wszystko w porządku, głowa do góry :) z tym stresem macie rację, ja to chyba w tym cyklu wyluzuję, co będzie, to będzie :) i nie mam zamiaru też doszukiwać się jakiś objawów związanych z ciążą, bo przez to wszystko stresujemy swoich partnerów, im też się udziela, bo wyczuwają te nerwy, to wszystko i się blokuje nam i nic nie wychodzi, więc wyluzujmy i cieszmy się sobą :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela bardzo mi przykro z tego powodu, ale zobaczysz, będziesz jeszcze się cieszyć z dwóch kreseczek, przebadaj się i będzie wszystko w porządku, głowa do góry :) z tym stresem macie rację, ja to chyba w tym cyklu wyluzuję, co będzie, to będzie :) i nie mam zamiaru też doszukiwać się jakiś objawów związanych z ciążą, bo przez to wszystko stresujemy swoich partnerów, im też się udziela, bo wyczuwają te nerwy, to wszystko i się blokuje nam i nic nie wychodzi, więc wyluzujmy i cieszmy się sobą :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela bardzo mi przykro z tego powodu, ale zobaczysz, będziesz jeszcze się cieszyć z dwóch kreseczek, przebadaj się i będzie wszystko w porządku, głowa do góry :) z tym stresem macie rację, ja to chyba w tym cyklu wyluzuję, co będzie, to będzie :) i nie mam zamiaru też doszukiwać się jakiś objawów związanych z ciążą, bo przez to wszystko stresujemy swoich partnerów, im też się udziela, bo wyczuwają te nerwy, to wszystko i się blokuje nam i nic nie wychodzi, więc wyluzujmy i cieszmy się sobą :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę! przepraszam, ale coś mi nie chciało wysłać odpowiedzi i się w końcu wysłało, ale kilka razy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela bardzo mi przykro ... Martyna szczesliwy cykl byl tak normalny i bezobjawowy ,ze naprawde skazalam go na niepowodzenie ,mialam wszystkie typowe dla siebie objawy zbliżającego sie @ ...sluzu zero i temperatura ksiazkowo spadla ,nawet byl typowy dół przedokresowy ...a tu niespodzianka :-) :-) :-) dlatego z wlasnego doświadczenia wiem ,ze dopóki niema @ jest nadzieja :-) :-) :-) trzymam kciuki za Was wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Angelowa, u mnie ten cykl też jest zwyczajny, to może to i dobrze :-)) Viola a jak Twoje plamienia? @ w niedziele dobrze pamietam? Jak przeczuwasz, bedzie czy sie udalo? Zycze Ci zeby nowa technika jednak zadzialala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Niestety raczej nie zadziałała , bo plamienia standardowo przyszły w termin i jakby zaczynają się coraz bardziej zatem niedziela:) ale zalana;):): Wprawdzie dzis idę do Ginekologa, ale już wiem, że plamienia wróżą jdynie normalny cykl... Czyli nowa metoda nie działa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Daj znac koniecznie, co tam lekarz powiedzial, a noz to plamienia zwiastujace cos dobrego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Iwonka prosimy o pozytywny wynik testu :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Viola - a jaka to była ta nowa metoda? S992 - co do śluzu, to odkąd stosowałam plastry anty i nawet po ich odstawieniu, w ogole nie miałam nic, normalnie Sahara. Od jakiegoś tygodnia zaczęłam codziennie pić siemię lniane i różnica jest ogromna. Przynajmniej teraz owulację widzę na własne oczy ;) Ja zaczęłam mierzyć temperaturę w tym cyklu, mierzę książkowo - o 6 rano każdego dnia, wykresy też wychodzą takie jak w instrukcjach :P tylko dzisiaj nieznacznie spadło. Trochę dziwnie, bo śluz jest, testy owu pozytywne, tylko skoku temperatury jeszcze nie było. Ale któraś z Was tu pisała, że skok jest juz po owulacji, więc sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Martyna ja miałam te plamienia zawsze 2-3 dni przez okresem bo to od nadżerki zatem on zwiastuje normalny cykl.... Zobaczymy czy się dostanę do lekarza bo to na telefon zatem będę dopiero koło 20 wiedziała zcy to faktycznie nadzerka czy przypadkiem coś zupełnie innego... Nie powiem nadzieji to ja miałam mnóstwo bo piersi mnie pierwszy raz bolały itp, no ale może za kilka msc wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×