Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość iwona25lat
Jeśli tak jak podejrzewam ze owu sie przesunęła to była Ok 21 dc bądź nawet kilka dni pózniej. Nie wiem zobaczymy co bedzie nie nakręcam sie. Trzymam kciuki za Was oby w końcu nam sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Dziewczyny kiedyś pisaliście by nie badać szyjki wieczorem. Dlaczego? Czy pora dnia ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Malla z tego co wiem szyjka wędruje w ciagu dnia i na forach czytałam ze lepiej badać ja w ciagu dnia o tej samej porze a niekoniecznie wieczorem. Wtedy badanie jest wiarygodne tak samo jak mierzenie temp rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
W ciagu dnia to jestem w pracy;) chyba tam będę musiało to robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Dziewczyny u mnie juz wszystko jasne wlasnie dostałam @ co prawda narazie to śluz zabarwiony krwią ale nie mam watpliwości ze to @. Także zaczynam nowy cykl, dziwne to wszystko bo szyjka była wysoko twarda i temp 37,4 wiec jak widać badania w moim przypadku w ogóle sie nie sprawdzają. Trzymam kciuki za Was dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę szkoda miałam nadzieję że Ci się udało. Głowa do góry. Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Iwona miejmy nadzieje to tylko śluz z domieszka krwi i ze @ sie nie rozkręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Caroline watpię ... Szkoda No ale niestety juz nie pierwszy raz sie rozczarowałam Eh czemu to takie trudne Wynika z tego ze faktycznie ovu sie przesunęła i dlatego cykl sie wydłużył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
A dzis rano mierzyłaś temp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli88
u mnie jutro sadny dzien czy @ przyjdzie.. jak narazie nic jej nie zapowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Mierzyłam rano i było 37,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie pytanie z innej beczki trochę. Słyszałam że waga ma również znaczenie w przypadku starań. Tzn nadwaga stwaza problemy. Co o tym sądzicie? ANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Iwona w pochwie mierzylas? Hm dziwne bo na @ a nawet dzień przed temp powinna spaść. Jak @ sie nie rozkręci to jutro rano tez zmierz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Martyna to będzie nasz pierwszy cykl starań. Właśnie skończyła mi się @. Jestem w 6 dniu cyklu. Moje cykle trwają równo 28 dni, ale dwa ostatnie 31. ANA jeśli chodzi o nadwagę i związane z tym problemy z zajściem w ciążę, to ja jestem przykładem na to, że nadwaga nie wpływa na płodność. Gdy zaszłam w drugą ciążę ważyłam bardzo dużo, aż wstyd się przyznać ile. I udało nam się za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie to słyszałam że osoby z nadwagą mają częściej cykle bezowulacyjne i długie cykle ale to nie są sprawdzone źródła. Dziękuję za odpowiedź Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli88
co kobitki porabiacie? u mnie maz na nocke poszedl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Za to ja nie wazę za dużo (tak od dziecka jestem drobna i nie za wysoka) mam hashimoto (a ta choroba raczej osoby z nadwaga dopada), nawet wagi w domu nie posiadam, nigdy na diecie nie byłam a jakoś w ciąże nie mogę zajść. Myśle ze waga nie ma jakiegoś ogromnego znaczenia. Bo chyba ze ktoś jest mega otyły. X Iwona przytulanki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Oglądam lekkoatletykę :) lubię bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam mega otyla koleżankę i szybko zaliczyla wpadke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Dziewczyny? No ja dziś albo jutro powinnam dostać @ a teraz leci mi gęsty śluz biały i można go rozciągać tak jak plodny.. kurczę nie wiem o co chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Dziewczyny? No ja dziś albo jutro powinnam dostać @ a teraz leci mi gęsty śluz biały i można go rozciągać tak jak plodny.. kurczę nie wiem o co chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Sory ze 2 razy się wklejlo coś się zacielo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli88
ja wcinam platki na cieplym mleku (na co dzien nie znosze na cieplym mleku). a wiecie co. dzisiaj jak mi maz przyniosl recznik do lazienki. powiedzial ze zrobila mi sie linia od pepka w dol... nie zwrocilam uwagi.. teraz sprawdzalam i faktycznie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Korneli linia jest ale w duzo pozniejszych miesiącach, jak brzuch juz widac :P Iwona u mnie tez szyjla byla bardzo wysoko jak @ przyszla. Dzis trzeci dzien a wyglada jakbym juz miala 5 bo prawie nic dzis nie bylo. Skacze mi libido i czekam na okazje bo az mam ochotę. Wrocilismy z urodzin ale impreza przeniosla się do nas wiec dzis juz chyba nici :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Iwonka bardzo mi przykro ale nie martw się nowy cykl Nowa nadzieja ;) CAroline nam nadzieję że Twój cykl będzie jednak owocny. Kurczę czemu to jest takie trudne, chyba za mocno się staramy i za duzo o tym myślimy tylko jak tu wyluzować ciężko bardzo ciężko :( co do temp. Wiem ze może spać nawet na kilka godz przed więc też nie do końca sie sprawdza. Za pozostałe testujace trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :-) kto dzis testuje ? Przydałyby sie dwie piekne kreseczki dla przełamania lodow :-) Korneli ta kreseczka nabrzuszku to wynik hormonow ciazowych i faktycznie jak napisala s992 ppjawia sie pozniej ,ale kto wie...co do sluzu to u mnie pojawil.sie kilka dni przed terminem.@ i zalewa do dzis ,takze chyba dobry znak :-) Iwonka przykro mi ,tak czekalam na dobre wiesci ,trzeba miec nadzieje kochana :-) :-) :-) Co do tabletek anty ,to po wyjeciu wkladki bralam ok roku ,odstawilam w styczniu ,w kwietniu udalo nam sie zajsc w ciaze ale znam kobiete ktora z powodu zamiany hormonow na zalecenie lekarza robila sobie 3miesiaczna przerwe i pierwszy cykl po odstawieniu zaszla w ciaze ,takze na to chyba nie ma reguly.Podobnie jest z nadwaga (nie mylic z otyloscia) obserwujac mamy moich ucznow ,moze kilka jest szczuplych ,reszta to raczej powiedzmy zaokraglone babeczki i widuje z brzuszkami z wozkami ,maja po2-3 dzieci wiec to tez chyba nie stanowi jakiegos powaznego problemu.Z jakiegos powodu ,nam -kobietom z pokolenia na pokolenie coraz trudniej zajsc w ciaze i coraz trudniej te ciaze donosic ...powiedzenie naszych.mam czy babc ,ze ciaza to nie choroba znacznie traci na swej prawdziwosci .Buziaki moje kochane :-) :-) :-) przyjemnej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
ech smutno mi, włąśnei przyszła @ niby nie staramy sie o dzidzię nie rozmawialiśmy nawet o tym, ale jakos tak od kilku miesięcy ciagle mam nadzieje, ze może tym razem... od 3 miesięcy zaczeąłm nawet liczyc cykl i celować w dni płodne.. jestem rozczarowana i smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli88
czesc dziewczynki :) u mnie temp nadal 37. @ jak narazie ni widu ni slychu. troche mnie jakby "biodra-miedznica" boli, jakos tak dziwnie, tak ciagnie czy cos.. jeszcze nie testuje poczekam do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Witajcie! Z ogromną radością dołączam do starających się na 2017! :) Mam nadzieję, że zajdziedzie tu dla mnie jeden dodatkowy fotel :D Trochę o mnie... mam 27 lat, od 6 lat w związku a od 2 lat w małżeństwie. W tym miesiącu rozpoczynamy starania o Niunię :) wiem,że to króciutko, w związku z czym na razie bez nerwów i bez spiny :) Wczoraj był pierwszy stosunek bez zabezpieczenia w dni płodne, więc można uznać to za pierwszy cykl naszych starań. Co prawda owu wypada mi dopiero kolo 13-go ale liczę na to, że plemniki wytrwają te 3/4 dni ;) pewnie dobrze byłoby "poprawić" ale takie przytulanie na zawołanie jakoś źle mnie nastraja :/ Także... witajcie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
Różowy a jakos przygotowywalas sie? robiłaś jakieś badania itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×