Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość smutnaJaaa
wyżej to ja byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Springa ja czekam z testem przynajmniej do niedzieli :-) tez bym tobie radzila zaczekac, naprawde niepotrzebnie tak sie nakrecasz, jak masz byc w ciazy to bedziesz, a testy zostaw az naprawde beda potrzebne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Smutna a macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
nie nie mamy, jak pisałam nigdy wcześniej nie odczuwałąm takiej potrzeby, dopiero teraz od kilku miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glowa do góry smutna. Mam 3 koleżanki w wieku 36 37 i 39. Dwie zaszły w pierwszym cyklu starań a trzecia po 5-6 cyklach. Tobie też się uda ☺ Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Malla współczuję naprawdę, trzymaj się kochana i wracaj szybko do zdrowia i skonsultuj się z lekarzem naprawdę no to poważna rzecz. Caroline naprawdę człowiek się cieszy ze szczęścia znajomych ale jednak trochę boli w sercu ze samemu człowiek by chciał mieć ślę nie wychodzi. Mi też nie jest łatwo w takich sytuacjach, z jak słyszę ze ktoś jeszcze nie chciał do końca s się udało szybko to szlak mnie trafią. Jednak wierzę ze uda nam się zobsczysz niedługo my dumnie znajomym powiemy ze e ciazy jesteśmy ;) niedługo mecz i do nas szwagier przychodzi i będzie wesoło chociaż tyle. Cieszę się ze chociaż tu możemy pogadać no że znajomymi to już inaczej jest to jest zbyt delikatny temat jam dla mnie. Wszystkim przyszlym testujacym życzę powodzenia trzymam kciuki:) liczę na Was żebyście przelamaly zła passę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
Ana dzięki... tak sie zastanawiam, że może za stara jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutna nie badz smutna:) ja mam kolegow ktorych mamy rodzily po 40 a mojej szwagierki meza mama urodzila go w wieku 43 lat i jest zdrowy nic mu nie dolega nie lam sie nie trac czasu tylko dzialaj:):) glowa do gory pozdrawiam MILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
dzięki za słowa otuchy. Nie mam z kim pogadać, nikt nie wie o mojej zmianie nastawienia... zresztą w pracy nikt mnie nie zrozumie bo u dziewczyn odbywało się to w ten sposób, oznajmiały, że w przyszłym miesiacu zachodzą w ciażę i tak było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkal
czesc dziewczyny! mam na imie aga i mam 27 lat. staram sie z swoim chlopakiem o dziecko - 2 cykl. Czuje, ze sie nie udalo tym razem, bo mam silne bole brzucha jak na @ :( Niestety cykle mam od 21 do nawet 35 dni w tym roku, ale wedlug testow owulacje mialam 27 lub 28 czerwca. Zaraz minie 2 tygodnie. Mam bolesne piersi, z boku glownie, ale bole jak na @ :( robilam test owulacyjny bo naczytalam sie, ze wykryje wczesna ciaze, niestety negatwny. Nie wiem czy i kiedy testowac. Chociaz szyjke mam chyba zamknieta, wysoko, to czuje ze nadciaga @ :( Podpowiedzicie mi kiedy zrobic test, mam w domu bardzo czuly i taki normalny, myslicie ze moge sprobowac juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
A u mnie chyba koniec @. Chociaz byla dwa dni a wczoraj i dzis ledwo ledwo bylo cos widac. Czuje dziwne uczucie w piersiach pod sutkami. Zastanawia mnie to :^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Hey aga! A który dzis dc u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Smutna jesli czujesz taka potrzebę to dzialajcie jak najszybciej lepiej późno niż wcale. Każdy ma swoje potrzeby plany i realizację i nie każdy czuje sie dojrzaly do podjęcia takiej decyzji. Moja kol urodziła w wieku 35 szczęśliwie zdrowego synka wiec Glowa do góry i dzialajcie. Warto sie w miedzy czasie przebadac. Wiec zostan tu z nami i trzymamy kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
S992 a nie chcesz zrobic testu? Moze to bylo tylko plamienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
S992 może faktycznie zatestuj jesli uważasz ze @ byla zbyt krotka a może jednak. . . Może sie udalo . . . Ja bym nie czekala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Ja tez bym nie czekala i robila nawet teraz :-) gdzies czytal, ze jesli ktos uwaza, ze miesiaczka byla calkiem inna niz poprzednia to wtedy trzeba test powtorzyc. Lec do lazienki, czekamy na dwie kreseczki :-)) jak ma wyjsc to teraz tez wyjdzie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Cię Agnieszka. Jeśli od przypuszczanej przez Ciebie owulacji minęło 10 dni to zatestuj. Jednak jeśli wynik wyjdzie negatywny nie bierz tego na 100% no skoro masz nieregularnie cykle to różnie to może być. W każdym bać razie 10 dni od owulacji to minimum. Życzę powodzenia daj znać co i jak i Ciebie. ANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryna js również zgadzam się fo do testowania. Agnieszka witamy w naszym gronie. Jeśli od ostatniej owulacji minęło min 10 dni to zatestuj. Pamiętaj tylko ze ze względu na nieregularne cykle mozr się okazać ze po mimo ciąży wynik będzie negatywny bo owu mogłaś mieć później. Powodzenia Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej Witam nowe staraczki :) U mnie @ normalnie sie rozkręciła także dzis 2 dc ;) i działamy od nowa w tym miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
S992 pewnie powtórz test nawet teraz wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caroline29 u mnie dziś 24 dc, ale owulację miałam w 10-12 dc. Bóle jak na @ pojawiają się i znikają. Niestety okazało się, że oba testy mam 25 czułość. Chyba nie testuję... A co do wieku - też uważam, że 35+ można mieć dzieci i to zdrowe, i mądre!! Któraś z Was testuje jutro? Ja może spróbuję rano, co myślicie? Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam w 21,22 i 23 dc bóle/kłócie jajnika. zaczęły się 6 dnia po owulacji. 25 dc miałam mega mocny ból jajnika, który trwał około 10 sekund, uczucie jakby mi ktoś go podpalał od środka :/ masakra :/ a następnego dnia dostrzegłam różowo-brązowe plamki na wkładce, ale dosłownie kilka kropeleczek... no i cały czas takie ćmienie macicy jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za przywitanie. W takim razie zatestuje. Korci mnie zeby juz dzis pierwszy test jak mam 2 ale moj entuzjazm ostudzil ten negatywny owulacyjny. Villemo - czyzby implantacja? :) Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Wszystko wskazuje, że to to :( niestety :(. Napisałam maila do mojej byłej ginekolog z zapytaniem co robić w tej sytuacji. Jutro powinnam wiedzieć. L4 nie dostałam, nawet i lepiej bo ból do wytrzymania jest, a w pracy w tym tygodniu mam dużo roboty zaplanowane, a nie mam niestety jej komu powierzyć. Z resztą mam taką specyfikę pracy, że L4 nie mogę sobie pozwolić. Ketanolu nie biorę, dokupiłam zwykły paracetamol na noc go łyknę. Szczerze jeśli będziemy musieli odczekać cykl, to ta wiadomość nie wpłynie na moją psychikę pozytywnie. Ale jak mus to mus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, cieszę sie ze patrzysz na sprawe pozytywnie. @ to nie porażka, to po prostu początek nowego cyklu :) oglądałam sobie wykresy ciazowe kobiet na ovufriend i widze, że jest mnóstwo zaciażonych w 3, 5, 13 a nawet 27 cyklu starań. Nie ma sie więc co martwić, tylko czekać na TEN cykl, może to właśnie ten który sie zaczyna. Smutna Jaaa - Nie martw się i nie załamuj, masz prawo miec dziecko wtedy kiedy czujesz się na nie gotowa, Ja mam 37 lat i wcale nie uwazam ze jestem za stara, wiec co dopiero Ty. Moja siostra zaszła w ciaże własnie w wieku 37, a kuzynka 36. Zacznij od nowa i nie smuć planowanie to sama radosć, nawet jeśli nie udaje się od razu. Martyna ja do niedzieli nie wytrzymam, zawsze mam @ równo 14 dni (co do godziny) po owulacji a owulacje mam bardzo bolesne wiec wiem kiedy są. Wiec w czwartek musi być albo @ albo test Jutro będzie 11 dni. z tego co pamietam to w 2 poprzednich ciazach robilam testy 2-3 dni przed @ i od razu wychodziły wyraźne. Ja się w ciaży nie czuje, w poprzednich ciązach na tym etapie było mi już niedobrze i to dośc mocno, a teraz czuje tylko od 7 dnia po owulacji ciagniecie w brzuchu (dzis już prawie wcale) i dziwne mrowienie w piersiach. Mysle, że tak jest ponieważ sporo o tym myślę, ten test chce zrobic po to, zeby sie właśnie troszke ostudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
caroline29 - @ mam mieć 21 lipca, jakoś pogodziłam się z myslą, ze możemy mieć tylko jedno dziecko. Ten weekend poświęciłam całkowicie mężowi i synkowi, nawet wypiłam 0,5 lampki wina, po raz pierwszy od ponad pół roku :) Nowe dziewczyny witam serdecznie, widzę, że niektóre jesteście bliżej mojego wieku. Mam 35 lat. Nie dołuje się niepowodzeniami, dobrze się bawimy na tyle na ile pozwala nam syn :) Czasami nie jest to łatwe zwłaszcza że potrafi zasnąć dopiero po północy. Dobrze, że mamy zamek w drzwiach od sypialni :) :) :). Teraz przydałaby się córeczka, ale co ma być to będzie :) Wkurza mnie tylko to, ze tyle czasu używaliśmy zabezpieczenia, a tu od listopada nie mogę zajść w ciążę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Hej dziewczyny rzadko teraz zaglądam ale wiecie jak to jest: morze, plaża, mąż:p wakacje w pełni! Nie nadrobie niestety wszystkiego bo strasznie jestem do tyłu... doczytałam Iwonka że niestety masz @ :( nie martw się i zaczynamy od nowa ! U mnie od 12 zaczyna się okno płodności więc biorę się do działania;) drugi cykl starań uważam za otwarty !! :D czy u kogoś ostatnio pojawiły się 2 kreseczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Nie mam zadnego testu juz :/ jutro moze po pracy kupie. Chociaz watpie bo temp spadla do normy ale ten bol pod brodawkami jest dziwny... Do tego okres mega krotki i skapszy niz normalny ale w drugi dzien byla jednak ta czerwona krew a nie plamienie. Za duzo się chyba naczytalam. ... Dzis 4dc a my juz baraszkowalismy i kto wie czy już pojdziemy spac, hehe:) nie wiem czy tl wiesiolek czy co ale moje libido sporo wzroslo ;)) Iwona takie nadzieje mialam w twoim cyklu :( wstretna @ zrobila cie w balona :/ ale kolejny cykl przed nami Mam nadzieję ze we wrzesniu bedziemy swietowac 1 rocznice slubu we 3:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×