Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gośćwystraszona

Wychodzenie z ciała DWA

Polecane posty

Gość gość
Generalnie mam dystans do wrozenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym opisała Wam moje sny - Horrory, to by się Hickok i King mogli do szafy schować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Latać to i ja latałem w snach ale bywało różnie raz były mile innym razem uciekałem ¤_¤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od kota
Kiedys cos porzadkowalam w piwnicy latem i okno bylo uchylone i nagle slysze cichy tajemniczy glos : " ciooooociuuuuuu" . Myslam ze walne na miejscu , serce mi stanelo , spojrzalam w okno i nic, po chwili stanęła w oknie corka brata , widziala jak zrobilam sie blada i sie smiala. A mi nie bylo do smiechu. Hehe ale corki mimo wszystko moj brat ma super ;) az trzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Nie wiem czemu przy ostatniej wiadomości coś mi się zacięło i mi podpis nie wszedł przy wysyłaniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
gość dziś Jakbym opisała Wam moje sny - Horrory, to by się Hickok i King mogli do szafy schować PROSZE opowiedz chociaz jeden ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwystraszona
23:09. Jestem ateistką ale niczego nie odrzucam. Nie wierzę w takie rzeczy ale nie zaszkodzi spróbować tylko zastanawiam sie co by to mogło byc bo różne są wierzenia i coś co według jednego pomaga, według drugiego szkodzi. Ciężko znaleźć kompromis. As28. Nie ma w tym nic śmiesznego, to jak najbardziej naturalna sytuacja, w której świadome sny rzeczywiście mogły sie pojawić bo Twój mózg ciągle był aktywny i wrażliwy na temat"siku":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy babcia śp opowiedziala mi historie nie wiem czy chciala bym się bał i czesniej szedl spać ? Pojechalem na ferie na wieś lezalem w łożku przed snem mowilem do babci by mi opowiedziala jakąś bajkę a że się wyczerpaly i nie pamietala innych Powiedziala mi taką byla malą dziewczynką i jej mama poszla na zabawę do remizy jak to na wsi mala grupa ludzi wszyscy się znali muzykanci grali ludzie się bawili w pewnej chwili wszedl przystojny czarmy dobrze ubrany osobnik ? Większosc kobiet nie mogła oderwać wzroku z niego Ktos krzyknąl z ludzi że on ma kopytka był bez butow zrobila się panika i on się ulotnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
<•> <•>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Bywają straszne sny lepiej o nich nie mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto z was ma takie wrażenia źe kiedys dawno temu żył Moźe nawet w innej rodzinie kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czasem mam wrazenie ze juz to samo kiedys robilam a moj facet mowil ze czuje ze kiedys byl rzezbiarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Kurde , ten gosciu serio mial kopytka zamiast stop ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslę że każdy czlowiek ma jakies zadanie cel na ziemi do zrobienia Nic się nie dzieje bez przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak serio podobno byl bez butow i nikt wczesniej nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Moja babcia w roku moich urodzin miała zdiagnozowanego Alzheimera, byłam jej ukochaną wnusią, tylko że wtedy jeszcze nie umieli tego leczyć, przez co babcia złapała jeszcze kilka chorób i przez ostatni rok życia leżała. Mój ostatni pobyt u babci był wtedy, gdy babcia usłyszała mój głos i mnie zawołała. Ja oczywiście do niej pobiegłam i przez prawie godzinę leżałam z nią i rozmawiałam. Rodzice mnie nie mogli od babci zabrać, przez co wszystkie dzieci już nie chodziły do babci. To była ostatnia sytuacja kiedy babcia była tak długo świadoma, a zmarła na 10 dni przed moimi piątymi urodzinami. Teraz opiszę Wam mój najgorszy pod względem emocjonalnym sen. Miałam 13 lat i śniło mi się mieszkanie dziadków. Byłam tam z siostrą i tatą. Szłam przez długi korytarz (którego wszyscy jako dzieci się baliśmy, nawet mój tata) na końcu którego jest łazienka, kuchnia i wejście na werandę. Korytarz był nienaturalnie wydłużony a przy drzwiach od łazienki stała babcia w białej sukni ze świecą w ręce. Tak się przestraszyłam, że przez korytarz zaczęłam uciekać i wbiegłam do pokoju, odsłoniłam kotarę do pokoju obok i zaczęłam piszczeć. W tym pokoju był mój tato, siostra i obcy facet. Jak tato mnie złapał to wykrztusiłam z siebie, że babcia tam stoi. Obudziłam się spłakana i przerażona, z siostrą przesiedziałam do rana, bo już się bałam zasnąć. Kiedy tacie opowiedziałam sen po kilku dniach, to powiedział że niedawno się z mamą dowiedzieli, o możliwości wykupienia mieszkania po dziadkach. Dopiero po latach powiedziałam o tym śnie bratu, to powiedział mi, że miał podobny sen w tym samym czasie co ja. Jeszcze raz mi się babcia w straszny sposób śniła jak byłam na ostatnim roku studiów, ale sen zapomniałam. Zapłakana dzwoniłam do taty i pomodliłam się za babcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Kochani mamy prawie 24:00 ale czas przy was leci :)¤_¤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Godzina 0000 super , duchy sa super, nie ma co sie bac :) nostradamus dobrze mowi: pozytywne myslenie podstawa :):) jestem przy was cala noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Zapomniałam dodać, że kotary jak jeszcze wisiała prawie nigdy nie zasłanialiśmy, tylko na noc jak ktoś w tej części pokoju spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwystraszona
No i się naczytałam waszych historii i boje się zasnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dusze zmarłych są tam w astralnym swiecie i czasem przenikają do naszego Duzo ludzi jest bardziej podatnnych wrażliwych na energie byty itp zjawiską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystraszona pomysl o czyms milym przed snem czasem pomaga albo slyszalem jeszcze by zrobic z soli krąg ochronny Przed złą energią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwystraszona
23:46 ja nie mam takiego wrażenia normalnie ale często mam "deja vu" (chyba tak się to pisze) ale nie takie zwykle, w pewnej chwili czuje, że ja juz te sytuacje kiedyś przeżyłam po czym wiem co stanie sie w najbliższych kilku sekundach i rzeczywiście tak sie dzieje. Chłopak sie ze mną kłóci, że deja vu jest potwierdzone naukowo i ze to tylko reakcja mózgu, ale jakim cudem mózg sprawia, że wiem co on za chwile do mnie powie? Mam tak tylko w trakcie deja vu...dzieli mi sie to na dwie części; pierwsza część to rozpoznanie sytuacji i przypomnienie sobie, że to już było, a druga część to przewidzenie tego co stanie się za chwile...całość trwa maksymalnie z pół minuty, mózg przetwarza wszystko w tym czasie niesamowicie szybko, ale z idealną dokładnością co do słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Wystraszona masz nas jeszcze jak coś ¤_¤wystarczy jak pomyslisz w snach a będziemy z tobą Pomysl że siedzę obok ciebie i czuwam bys dobrze spala i cała reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Jeszcze pisałam wam wcześniej, że wyczułam godziny śmierci rodziców mojej mamy. Dziadzio zmarł w nocy między pierwszą a drugą, Ja się o tej porze wybudziłam z przeświadczeniem, że się coś z dziadziem stało. Tydzień po pogrzebie przyśnił mi się dziadzio. Szłam z mamą ulicą i zobaczyłam, że dziadzio na ławce siedzi. Przysiadłyśmy się do niego i zaczął mnie pocieszać, że jest mu dobrze i nic go nie boli. Chciałam go przytulić ale ręce mi przez niego przeleciały. Do tej pory nie mogę się pogodzić, że nie miałam szansy się z nim pożegnać. Najgorszy jest ten ból, że do szpitala trafił w dniu swoich imienin. Chciał wytrzymać aby się ze swoimi wszystkimi wnuczętami pożegnać, ale niestety tylko moja siostra się jeszcze z nim widziała w szpitalu przed przewiezieniem do następnego na onkologię. Przekazał jej tylko, że mamy się uczyć i skończyć studia, teraz jego najmłodszy wnuk - mój młodszy braciszek jest na 4-tym roku studiów. Babcia na dzień po pogrzebie przyśniła się siostrze. Stała uśmiechnięta z dwoma becikami w dłoniach. Bliźniętami które urodziła w 7 miesiącu ciąży (gdyby wtedy były inkubatory, to dzieci by przeżyły bo zmarły po 12 i 14 godzinach od narodzin). Poprosiła siostrę, żeby się opiekowała mną i młodszym bratem i poszła do dziadzia, który jej tylko pomachał. Po takich snach młody człowiek jest rozdarty ale łatwiej pogodzić się ze śmiercią osób, z które się bardzo kochało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Bywalo że i ja nie mogłem spac koszmarne sny Czasem siedzialem do rana by nie zasnąć ¤_¤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby zmarłe bliskię czuwają nad nami tak myslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Piszesz: "albo slyszalem jeszcze by zrobic z soli krąg ochronny Przed złą energią" x chyba przed ślimakami... na cmentarzu ;) a na poważnie, to modlitwa ma ogromną moc i a szczególnie ochronna to Rozaniec czyli prosimy o pomoc Najświętszą Maryję Pannę. Kiedyś dla mnie ludzie, którzy się modlili na Rozancu byli delikatnie mówiąc kosmitami. Ale kiedy zaczęłam się nawracać i u mnie zaczęły się dziać cuda to rzeczywiście wszystko ustawało po tej modlitwie i wracało kiedy zaprzestawałam. Sytuacji taki miałam wiele i kiedyś to opiszę bo troszkę tego jest. Najtrudniejszą rzeczą dla mnie było w ogóle się wziąć za tą modlitwę ale kiedy się w końcu przełamałam to po efektach zobaczyłam, że to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwystraszona
Nostradamus ciężko bo jestem bardzo strachliwa z natury. Zmykam teraz postarać się zasnąć. Pozdrawiam wszystkich i kolorowych snów wam życze. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×