Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy w wieku 43 lat mam szansę urodzić zdrowe dziecko?

Polecane posty

Gość gość
Powyżej masz racje -uniknęłaś sytuacji gdy ludzie by mieli wątpliwości czy jesteś dla dziecka mamą czy babcią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieje się tyle nieszczęścia ,chorób ,wypadki dookoła ,ja w tym wieku naprawde bym się nie odważyła....potrzeba 20 lat aby wychować a w tym wieku czas mierzy się trochę szybciej niż w wieku 20- paru lat ...zawały u mężczyzn iiii .Nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 lata na pierwsze dziecko ?????????? Stanowczo NIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"43 lata na pierwsze dziecko ?????????? Stanowczo NIE !!!!" No i co co drzesz ryja?Co ciebie to obchodzi , kto i kiedy będzie dzieci rodził? Jaką trzeba byc idiotką, aby wypisywać stanowczo NIE!!! Myślisz ,że autorka weżmie to od uwagę, bo ty tak się wydzuierasz, ogarnij się, daj ludziom życ swowim życiem i nie drzyj się jak opętana baba, bo to słabe jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Powyżej masz racje -uniknęłaś sytuacji gdy ludzie by mieli wątpliwości czy jesteś dla dziecka mamą czy babcią" Faktycznie uniknęła starszej rzeczy, czyli ludzkich watpliwości.Przecież to jest najważniejsze co ludzie powiedzą, jakie mają wątpliwości, jak to odbiorą.Wam się we łbach już całkiem pojechało, a jakie to ma znaczenie jakie ludzie będą mieli watpliwości?Może autorka nie mieszna na wiosce zabitej dechami, a ludzie już przywykli,że każy ma swoje życie i swoje sprawy.Nie wszedzie jest Polska D, są miasta gdzie ludzie żyją normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:37 to ty nie drzyj na mnie ryja idiotko ! :-D :-D :-D powtarzam : 43 lata na pierwsze dziecko: NIE ! Ja tak uważam, a Autorka jak chce i da rade to niech urodzi z pięcioro :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszedzie jest Polska D xx czyli jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszedzie jest Polska D xx czyli jaka? Czyli taka jak w tym wątku, agresywna, wulgarna, zacofana, małotoleracyjna, zadęta w sobie w swoim przekonaiu na jedyną rację, spięta, z bólem du/py o wszystko co inne, główny nurt życia : co ludzie powiedzą, jak ocenią.To jest własnie Polska D, czyli taka jaką znajdziecie na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11:24 . Czyli co ? W Innych krajach ludzie nie dyskutują ,nie komentują .?Jestes w dużym błędzie - wszędzie ludzie to robią! Tylko wybór należy do ciebie ...( autorki tematu)żyjesz swoim życiem i koniec! To ty jesteś ograniczona i to tyle !:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czyli co ? W Innych krajach ludzie nie dyskutują ,nie komentują .?" W cywilizowanym świecie nikogo nie interesuej kiedy rodzisz dzieci, czy masz dzieci, a z pewnością nikt się nie drze,ż emasz robić to i sramto, pojedż zobacz,że poza twoją wsią jest jeszcze inny świat.Podróze kształcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wszędzie ludzie to robią!" Chyba żartujesz pojedz sobie np do Amsterdamu i zobacz kto i co komentuje, zobacz jak ludzie wygladają, jak się zachowują i kto na to zwraca a raczej nie zwraca uwagi. Nie mierz ludzi swoją miarką, bo nie każdy jest ogranicznym ćwokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robi sie tu gnoj :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pięknie ....idealna polko .Nie mieszkam od 20 lat w Polsce i jestem innego zdania .Komentuja ,dyskutują wszędzie - fakt nie w tak wulgarny sposób jak ty!,.Tu każdy żyje swoim życiem ....ale się dyskutuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny temat zaorany przez kafateryjen debilki, brawo, mozecie być z siebie dumne.Jesteście w stanie napisac 9 stron o niczym, gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście..proponuje ci zaorać własne podwórko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytaj innych, decyduj się, ja urodziłam zdrowego syneczka jak skończyłam 42 lata, dbaj o siebie, nie pij, nie pal, w tym wieku zadbają o ciebie inaczej niż o młode, wyślą na badania prenatalne, częściej zrobią usg, dziś mój synek ma cztery latka, jest zdrowiutki a my szczęśliwi, życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.09 no wlasnie, paradoksalnie bezpieczniej teraz zajsc w ciaze kolo 40 bo ma sie lepsza opieke, wiecej badan itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do dużej różnicy wieku, nie przejmuj się, dbaj o siebie żebyś nie wyglądała jak babcia a nie tak jak ktoś napisał że wstydził się swojej matki, widać była wpadką a inaczej jest jak się dzieciątko planuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za późno ...Kup sobie lepiej pieska możesz mowić do niego synuś ,albo papugę może powie do ciebie mamo - z ptakami trzeba dużo rozmawiać jak z dziećmi, wtedy szybko się uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuje kotka ze schroniska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kotek tez jest fajnym pomysłem ,tylko musiszdbac o siebie ....ważne jest żebyś wygladała dobrze jak na kocia mamę przystało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Za późno ...Kup sobie lepiej pieska możesz mowić do niego synuś ,albo papugę może powie do ciebie mamo" Ty się módl o rozum, aby twoje dziecko obojętnie czy już je masz czy bęziesz miała, nigdy mowy nie straciło, wtedy będziesz sobie dworowała z mówiącej papugi.Pamiętej, wszystko do człowieka wraca, nieżyczę tobie źle, ale obyś sobie nei wykrakała, ze nawet majac dziecko nigdy nei usłyszysz słowa:mamo, ale jesteś podła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi być raczej prowo, przecież żadna dorosła 43 kobieta nie będzie szukała partnerów do rozmowy na tak głupim forum, dałyście się wkrecić pelikanice ,a ktos kto ten temat za zakladał teraz ma ubaw , a moze i jakiś zakład wygrał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wątek to wodorosty głupoty, chyba cały repertuar kafeteryjnych szczekaczek już został w tym wątku umieszczony.Też sądzę,ze to raczje prowo, 43 kobieta i kafe?Nie, raczej mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tobie na mózg padło, w tym wieku dziecko. Litości, te baby faktycznie są nienormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż ..to Fakt ,zycie jest okrutne....ale wszystko ma swój czas i porę .Dokladnie jak w czterech porach roku ,coś się kończy i coś się zaczyna i tak w kółko ,czasami coś sie " przegapi" w życiu . Czasami moim zdaniem lepiej jest poprostu odpuścić ...A jeśli chodzi o pieski czy kotki często to jest pewien rodzaj terapii - okrutne ,ale prawdziwe ,samo życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z wypowiedzia wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma 43 lata to nie wiek na odpuszczanie,że to wam się w tych pustych zakutych łbach nie mieście to tylko wasz problem.Na szczęście pewnie i tak zrobi jak zechce a wasze wywody ją będą tyle obchodziły co nic, bo przeciez nikt powazny nie odpiera tych bredni które wypisujecie na poważnie.Kobieta do chwili kiedy miesiączkuje moze mieć dzieci, więc w wieku 43 lat jak najbardziej ma szanse. Odpuścić to wy sobie powinnyście ten temat i zabrać pieska czy kota w ramach terapi, bo jak czytam wasze wypociny to faktycznie terapia jest wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×