Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy w wieku 43 lat mam szansę urodzić zdrowe dziecko?

Polecane posty

Gość facet 31
Idę odpocząć Rano tu zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prowo mam nadzieje? 'Babcia' bedzie prowadzac 'wnuczka' do przedszkola? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 40-tce i za zadne skarby nie chcialabym byc obecnie w ciązy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wieku emerytalnego, to pamietajmy, ze PIS obiecal obnizyc ten pulap do 60-ciu :-) Poki co, to dotrzymuja slowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja bratowa w wieku 41 lat urodzila dziecko z Downem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra 41 lat drugie dziecko, zdrowe. Moja partnerka 39 lat, obecnie w ciąży wszystkie badania ok. W tym wieku ginekolog wyśle Cię bezpłatnie na tzw. patologię ciąży (okropna nazwa), zrobią Ci badania krwi i usg pod kątem ew. wad płodu. Pytanie, jakie powinnaś sobia zadać, to co zrobicie jeżeli badania wskażą wysokie ryzyko wady genetycznej. Musisz mieć w głowie taką ewentualność. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw to ona musi zajsc w ta ciaze, a w wieku 43/44 lat to nie taka prosta sprawa jak u 20-latki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jesteście pełnoletnie ,zapomnialyscie ze podwójnie !za wami druga 18 a wy ciagle myślicie ,ze to pierwsza!Ostatnie podrygi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prowo mam nadzieje? 'Babcia' bedzie prowadzac 'wnuczka' do przedszkola? A ciebie kto i gdzie "prowadzał,że taka durna wyrosłaś? Siedz dalej na tej zapadłej wiosce. Facet31 to najzwykeljsdzy trol, którem plują o oczy a on mówi,ze deszcze pda.Facet po politechnice plotący bzdury na babskim forum w temacie ciązy, już chyba niżej upaść nie mona, dno i wodorosty.Facet nikt z tobą nie rozmawia, ale ty usilnie chcesz w tym tamacie zaistnieć?Moze czas zmienic hobby, zaloguj się oże na jakimś forum dla młodych inżynierów i tam podawaj nieistniejące dane i kolejne teorie z sufitu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty za to jestes mądra :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Brukseli ataki terrorystyczne, :-( niech zaprosza wiecej Arabow do Europy , to bedzie jeszcze gorzej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że masz szansę! Mnie właśnie mama urodziła jak miała 44 lata. Jestem zdrowa:) i kontakt z mamą również mam dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tu na takim swiecie rodzic dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama rodzila mnie gdy miala ponad 30 lat i wyglada to tak: przychodzi i narzeka, ze wlosy jej wychodza, ze ma mnostwo zmarszczek, no to kupilam jej witaminy, to stwierdzila, ze po witaminach ode mnie to dopiero jej zmarszczki powychodzily ;-) Gdy dzwoni do mnie to wita sie :Szczesc Boze, nie zeby to bylo cos zlego, ale jest denerwujace, bo jak mowie do niej :: czesc, to ona mnie poprawia na : szczesc Boze ;-) Jest z innej epoki i nigdy nie bedziemy odbierac na tych samych falach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roznica wieku ponad 40 lat to KOSMOS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież zdarza się, ze jak matka porzuca dzieci, albo ma jakieś choroby, problemy, to babcia z dziadkiem wychowują. Nikt nie mówi, ze babcia czy dziadek są za starzy by spędzać czas z dzieckiem i uczyć zasad życiowych. Ile jest historii, ze dorośli ludzie twierdzą, że bardzo dużo nauczyli sie od babci dziadka i bardzo ich kochają? rodzicem trzeba być przede wszystkim mądrym, ja tam wolę kogoś mądrego niż młodych gibkich rodziców, którzy bedą biegać po imprezach, pić ,palić, kłócić się i rozwodzić. Młody patologiczny rodzic to czestszy widok niż starszy zły rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie piszesz o madrych oddanych rodzicach, tylko wyciagsz jakas patologie za wzor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madrych MŁODYCH rodzicach - mialo być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np wy nie jesteście mądre, to od razu widać, widać, że nie rozumiecie na czym polega rodzicielstwo, dzieciom trzeba przekazywać zasady, a co wy przekażecie? że należy sie wstydzic rodziców bo są starzy...bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co mialam przekazac, to juz przekazalam :-) Dwojke dzieci urodzilam przed 30-tka i uwazam, ze to najlepszy wiek na rodzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz obgadujesz innych ludzi i dajesz sobie prawo bycia alfą i omegą aby innych pouczać czy moga mieć dzieci. Podtrzymuję, że mądrą kobietą nie jesteś. Mam nadzieję, że mimo tego twoje dzieci wyjdą na ludzi (przypadkiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka moze rodzic i z piecioro jak da rade :-D :-D a od moich dzieci WARA bezczelna malolato :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet 31 dziś Do 00:15 Znowu się zaczyna to samo gadanie. ... Niech będzie po twojemu że nie wiem co to proporcja choć swoją drogą to nie wiem jak bym mógł się prześlizgnąć przez 5 lat na polibudzie bez tej wiedzy no cóż niektórzy wiedzą lepiej ....może z lektury "Pani domu " ja "niestety" nie nabywałem wiedzy z takich źródeł... x wybacz, ale z twoich wpisów wynika, że nie masz najmniejszego pojęcia o statystyce i z uporem maniaka próbujesz przeforsować swoje tezy, wciskając ludziom kity....i wciąż nie podałeś źródła, na które sie powołujesz. dane są z absolutnie wszystkich szpitali w polsce? no nie sądzę. te dane nawet nie są wszędzie w formie cyfrowej! więc - z jakich szpitali te dane? jesteś pewien, że próba była reprezentatywna? kto ją określał? i co do znaczy szansa 1/10? szpitale publikują dane w "szansach"? (lol) czy mam przez to rozumieć, że 9/10 dzieci urodzonych przez 40stki to dzieci chore? dalej: chore, czyli jakie? schorzenia genetyczne, czy po prostu mające mniej niz 10 stopni w skali Apgara? jesteś nieprecyzyjny, piszesz jak potłuczony, az trudno uwierzyć, że ukończyłes jakiekolwiek studia. ps. jak patrzę na niektórych absolwentów uczelni to właśnie mam wrażenie, ze się prześlizgnęli... to właśnie ty prezentujesz mądrości rodem z "Pani domu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odczep sie od faceta 31 :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież facet31 to najzwylkejszy troll, pisze stek bzdur i sam już nie wie czego chce, na zadane pytania nie jest w stanie rzeczowo odpowiedzieć, zachowanie klasyczne w trollowaniu,że też wam się chce z trolloami dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 31
Już mam ksywe Troll Chciałbym zobaczyć twe poczucie humoru za 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@facet 31 Doczekam się poparcia twojej tezy, że autorka ma szansę 1/10? Pisałeś o jakichś danych ze szpitali. Możesz rozwinąć temat i poprzeć jakąś bibliografią czy linkami do publikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki poparcie tezy, facet31 moaże mieć nawyżej zaparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 31
Jak będę nadal jechał w tym korku to coś napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i owszem babcie odkują się dziećmi ,prowadzaja do przedszkola ,wychowują dzieci kiedy zabraknie rodziców,ale nie mylcie pojęć babcia to babcia ,A mama to mama .Kontakt miedzy dziadkami ,a wnukiem jest bezcenny ,przekazują i pewne wartości z własnego punktu ( wieku) widzenia ,a rodzice z własnego,tylko wtedy jest zachowana jakaś równowaga....Czy aby napewno wasze mamy ,a babcie waszych wnuków bedą prowadziły dzieci do przedszkola ,szkoły ,pójdą na uroczystość wręczenia świadectw maturalnych?..Napewno?A gdzie ciocie ,wujkowie ?..? ?Osaczycie dziecko sobą ,punktem własnego widzenia świata z różnica dwoch pokoleń .Wasze dzieci bedą chodzić po pogrzebach koleinyh członków rodziny ...A gdzie beztroskie dzieciństwo ?wakacje u babci ,cioci ?To sa najcudniejszej wspomnienia z dzieciństwa ,których mi nikt nie ukradnie- nie chciałabym dzieciństwa spędzić bez tych wszystkich doświadczeń.Sorry ale dla mnie jesteście egoistkami Wypierdzicie na starość jedno dziecko i co ?przestaniecie się starzec co sobie chcecie udowodnić ,ze uda wam się urodzić dziecko bez downa i co ?...Urodzić nie wystarczy ...potrzebujecie limit czasu w zdrowiu na kolejne 20 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×