Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy w wieku 43 lat mam szansę urodzić zdrowe dziecko?

Polecane posty

Gość gość
wczoraj 15:16 .Cieszymy się życiem .Pozdrawiam młode mamy x To jak urodziłas dziecko nie cieszyłąs sie zyciem ? Pomysl zanim znów napiszesz takie głupoty . Myslenie nie boli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc na miejscu autorki zdecydowałabym sie na dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sie decyduje byle szybko, bo nie wiadomo czy w ogole ma szanse na ciaze a potem na jej utrzymanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
, "bo nie wiadomo czy w ogole ma szanse na ciaze a potem na jej utrzymanie," Tego akurat nikt nie wie zanim nie urodzi, mase modych kobiet ma też takie problemy, to zawsze jest loteria.Czasem 43 szybciej zajdzie w ciaże i sprawniej urodzi niż 20 kilku latka.Jak moja siostra leżała na patologgi wieku 23 lat, nasza sąsiadka lat 44 urodzila synka, całążciaze pracowała, potem pomagała mezowi w szklarni z ciazą się nieafiszowała bo to była wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wyjątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie ryzykowała, boję się wad wrodzonych. W tym wieku czuję się też zwyczajnie zmęczona życiem, po pracy chcę odpocząć, a nie przewijać pieluchy i gugać nad kołyską. Wakacje też spędzić aktywnie, gdzieś w świecie a nie w ogródku pod parasolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodział w wieku 23 lat i 44 lat . Dzisiaj stanowczo poczekałabym z pierwsza ciąża do min 35 lat . Zupełnie inne macierzynstwo . Uwazam ze drugie dziecko dało mi wiele i w niczym nie ogranicza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodziłam *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo chętnie poczekałabym z ciąża do 35... po prostu na razie mi się nie chce :P Chce mieć dziecko, ale nacieszyc sie wolnością jak najdłuzej :) jak mozna tego nie rozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jestes pewna ze wtedy zajdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście. Moja mama zaszla w ciaże w wieku 43 lat i mam teraz cudowna 4 letnią siostre. Nie było powikłań. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko po czterdziestce nie jest tak prosto zajść w ciążę . I na realne leczenie przynoszące efekty to późno Bo leczyć to można oczywiście że tak Przecież Jasne do czterdziestki nie mają dzieci to mają sporo kasy co to dla nich miesięcznie pare tysięcy złotych na leczenie, badania,inseminację czy w ostateczności in vitro,które często trzeba wykonywać kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam rownież młode mamy !ja miałam 25 jak urodziłam :-) "Cieszmy się życiem ",a wy starsze nauczcie się czytać ze zrozumieniem . Autorka tekstu napisała" ...miała szczęśliwe dzieciństwo(...), kontakt cudowny (...), zawsze może na nas liczyć ( ...). Cieszymy się życiem.Gdzie jest napisane ,ze wcześniej nie była szczęśliwa ...?Macie Problemy z czytaniem ze zrozumieniem ,a myślicie o dzieciach na stare lata -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oczywiście. Moja mama zaszla w ciaże w wieku 43 lat i mam teraz cudowna 4 letnią siostre. Nie było powikłań. x To było drugie dziecko, nie pierwsze - całkiem co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było drugie dziecko, nie pierwsze - całkiem co innego. Ale wy durne jesteści, myślicie ,że macica ma licznik?JPR takie głupoty to tylko na kafe. Mozęsz urodzić jedno dziecko i mieć prblemy z drugim, moze sz długo nie rodzić i zajsć bez prblemu, kazdy lekarz ci to powie, nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze dziecko w tym wieku to jednak spore ryzyko dla obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pierwsze dziecko w tym wieku to jednak spore ryzyko dla obojga." A drugie to już nie ma ryzyka?Cóż za intensywny proces myślowy:): ):) A autorka tego tematu jeszcze tutaj zagląda, czy sama produkujecie kolejne głupoty?8 stron siana, jak zawsze na kafe.W sumie nie rozumiem po co dorosła kobieta zakłada tutaj watek, aby banda małolatów, nawiedzoych durni miala o czym pisać?Innego powodu nei znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kozuchowska urodziła pierwsze dziecko wieku 43 lat . Takich kobiet jest dużo , p[ierwsze badz kolejne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 123
Co do wieku autorki to uwazam, ze troche za pozno zaczyna myslec o ciazy, a o drugim to juz raczej moze sobie pomarzyc. Jesli zajdzie w ciaze naturalnie i ja donosi, to juz bedzie ogromny sukces, czego jej zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
banda malolatow, nawiedzonych durni - ty chyba piszesz o sobie :-) bywaj :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:53 Kozuchowska sama stwierdzila, ze jej ciaza w tym wieku to był cud ! Jezdzila nawet wczesniej do Watykanu na grob Jana Pawla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 10:53 Kozuchowska sama stwierdzila, ze jej ciaza w tym wieku to był cud ! Jezdzila nawet wczesniej do Watykanu na grob Jana Pawla. x cuda to sie skonczyły w 1 wieku wraz z apostołami :P OMG i ten zimny Wojtyła jej pomógł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej w Wielki Piatek odpuscialbys sobie tak durne zarty :-( ale czego mozna spodziewac sie po takim pustaku jak ty :-( wspolczuje ptasiego rozumku ... :-o znikam, bo ten topik to dno i metr mułu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przynajmniej w Wielki Piatek odpuscialbys sobie tak durne zarty smutas.gif ale czego mozna spodziewac sie po takim pustaku jak ty smutas.gif wspolczuje ptasiego rozumku ... pechowiec.gif znikam, bo ten topik to dno i metr mułu... x wielki ? a jaki on wielki ? dla mnie zwyczajny piątek potem sobota niedziela poniedziałek itd . Nie kazdy wierzy w te katolickie bzdety jak ty. Niektórzy myslą , polecam . bo to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 43 lata i nigdy w życiu .korzystam i cieszę się moim dojrzałym życiem ,czuje się jeszcze młoda, ale inaczej niż 20 lat temu.Czuje ze mogę korzystać z życia ,ale na dziecko to zdecydowanie za późno!Tak jest w moim przypadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie,że na pierwsze dziecko to za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.35 powyżej -racja ...50 tka ci stuknie a tu dopiero pierwszaka do szkoły zapisujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkag
Moja teściowa urodziła najmłodszą córkę w wieku 41 lat. Doczekała 12 letniej wnuczki, i ma doskonały kontakt i z córką i wnuczką choć to 80 letnia kobieta. Moja siostra zmarła mając 36 lat i zostawiła 11 letniego syna koleżanka siostry zmarła mając 25 lat zostawiła 2 letnią córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że masz szansę urodzić zdrowe dziecko, są teraz dokładne badania prenatalne, łatwy dostęp do prywatnych klinik itp. Tylko faktycznie 43 lata na pierwsze dziecko to późno, ale skoro tak Ci się życie ułożyło... Ja rodzilam pierwsze w wieku 33 lat i uważam, że to był ostatni dzwonek. Gdybym miała 10 lat więcej to nie wiem, czy bym się zdecydowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×