Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podziwiam osoby z trądzikiem

Polecane posty

Gość gość
no a tacy niby "tradzikowcy" to zyciowe c***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie zyjcie, zamiast pasozytowac, ty jestes idiotką i to skonczona. Zerwo wstydu pasozycie jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość, daj spokój. idiota pojęcia ni ma czym jest ciężki trądzik, więc pieprzy od rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda jak ma sie tradzik to nie chce sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami p*********e, zamiast wziac sie do roboy i zarobic na leczenie, ale lepiej p******ic jacy to my poszkodowanie jestesmy. Ludzie sraja na wasz tradzik, sa gorsze choroby niz pryszcze na mordzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie z trądzikiem czują, się niesprawiedliwie, bo rak jest chorobą częstszą niż ciężki trądzik. Ciężki trądzik to ma z 5 % społeczeństwa, a na raka to już co 2 osoba choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Robert Hansen, czy jakoś tak, zabił z 30 kobiet, bo w młodości był odrzucony przez społeczeństwo, bo latami cierpiał na ciężki trądzik." Robert Hansen to śmieć:) Świetny przykład haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby trądzik był taką błahostką, to nie było by tych artykułów o tym, ze ludzie z ciężkimi postaciami trądziku maja myśli samobójcze, izolują się od ludzi, nie mają przyjaciół, miłości, seksu. Są nawet artykuły, badania zresztą, że ciężki trądzik zwiększa ogromne ryzyko depresji i myśli samobójczych, fobii, lęków. Widać, że douczona to ty jesteś. Hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha wlasnie tradzik moze byc nawet usprawiedliwieniem morderstwa, czyli kazdy z pryszczami niech zabija moze go uniewinnia bo ma "tradzik" . "tradzikowcom" sie w d****h przewraca juz wszytsko by chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość, który twierdzi, że osoby z ciężka postacią trądziku przesadzają bo na to się nie umiera to debil bez wyobraźni. Nie mam dziur po pryszczach, ale potrafię wyobrazić sobie co taka osoba czuje. Jest wiele chorób, które nie są śmiertelne, a pacjenci mimo to mogą liczyć na pomoc państwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby z ciężkim trądzikiem są wyśmiewane i szykanowane przez społeczeństwo. Mi nawet ksiądz mówił o moich syfach, co powinien dawać autorytet. Nauczycielki były dla mnie nie miłe, bo byłem pryszczaty i brzydki. Koleżanki brzydziły się na mnie patrzeć, śmiały się ze mnie, koledzy to samo. Nawet własna rodzina potrafiła zwrócić uwagę. Mój dziadek kiedyś jak mnie zobaczył, to zapytał, a coś ty się tak poobijał. Od tamtej pory nie lubię już jeździć do dziadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dobie takiej ilosci kosmetykow, to mozecie to zamaskowac, a ludzie deformacja nie moge, wiec wasz tradzik szczerze to raczej malo wazny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osób z rakiem się nie wyśmiewa, a z trądzikiem pogardza i wprowadza w stany myśli samobójczych, i niskiej samooceny. Różnica już tutaj ogromna. Ciężki Trądzik to choroba mniej rozumiana w odróżnieniu od raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoby z rakiem moga umrzec i nie maja wyboru to nie zalezy od nic, A WAM nic nie grozi, chyba ze sami sie zabijecie, ale to juz wasz wybor, wiec wasz tradzik to nic tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie rychac laski z tradzikiem chetnie daja i nawet w kakalca, bosa mega zdesperowane i dzadza kazdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby z trądzikiem też chcą się leczyć a nieraz żadnych rezultatów. Więc też chcą umierać. a nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moga co za problem, sznur albo pod pociag i juz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a d***e tez macie pryszcze??? hahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pryszczate suki, wypowiadajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelajda22
Ja miałam dosyć trądziku, koleżanka poleciła mi IQface, postanowiłam spróbować... faktycznie, obecnie po miesiącu brania, są juz widoczne jakieś pozytywne efekty (mniej pryszczy, brak nowych...) nie mniej nie wiem jak to będzie jak skończę brac ten środek, liczę, tak jak ona mi mówiła,że pryszcze znikną całkowicie i nie pojawią sie ponownie... 3majcie kciuki...za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa ogórkowa
Ja też zaryzykowałam i sprawiłam sobie iqface, nawet udało mi się trafic na promke i dostac je w korzystnej cenie. A co do działania to prawda, że z trądzikiem trzeba walczyc od środka, bo kremiki nic mi nie dały, ucierpiała tylko moja kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomogły tabletki IQ FACE. Początkowo nie byłam nawet do nich przekonana. Kolejny "cud środek" I cudu nie było, bo trądzik nie znikł z dnia na dzień. Nie mniej po 3 miesiącach systematycznego stosowania, praktycznie jest niewidoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy moich problemach z trądzikiem brałam IQ-Face prawie 4 miesiące, Może to i śmieszne, ale nie liczyłam na zbyt wiele, a tu miła niespodzianka, w sumie nawet taka jakiej się nie spodziewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również byłam i jestem bardzo zdowolona z efektrów jakie przyniosło mi zastosowanie iqface jeżeli chodzi o trądzik. W każdym razie to co się dla mnie liczy, to fakt, ze nie soatął po nim żaden ślad (oczywiście w postaci krost)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Ja też stosowałam iqface i jak najbardziej jestem zadowolona z efektów jakie uzyskałam po jego zastosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMiłka
Ja też stosowałam iqface i jestem jak najbardziej zadowolona, w końcu udało mi się pokać problem, który spędzał mi sen z oczu kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również brąłam iqface i jak dla mnie nie ma lepszego środka jeżeli chodzi o walke z trądzikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×