Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Kochane moje powodzenia na jutrzejszych wizytach, punkcjach i transferach:) Kto teraz będzie betować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie kciuki :) Ania głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku staram sie odpoczywać ale ja długo na miejscu nie umiem usiedziec,juz nie moge sie doczekac wizyty 2 maja chciałabym juz zobaczyc serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki laski ;) Smutasku i Catarina na pewno już zobaczycie serduszka ;) też mam nadzieje że niebawem będę oglądała na usg moje małe serduszko/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż dziś kupił ten Utrogestan ale on nie ma aplikatora wasz też nie miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny. Tasia i Peonia ja piłam białko, właśnie takie dla sportowców-wlewałam 300 ml mleka i jedną miarkę białka. Łącznie miało to około 30 g czystego białka. Nie wiem czy to zapobiegło hiperstymulacji ale na pewno nie zaszkodziło. Takie białko dla sportowców można kupić np.w carrefour lub w martesie za około 60 PLN. Jeden szejk dziennie. Poza tym nie zaszkodzi pić dużo wody. Pozdrawiam Allessa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye ja robiłam następujące badania: - ANA1 - TSH, fT3, fT4, anty-TG, anty-TPO - badania w kierunku trombofilli wrodzonej ( mutacja czynnika V Leiden, mutacja genu dla protrombiny 20210A) - badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego ( p/c p/kardiolipinowe IgM, IgG, p/c p/B2 glikoproteinie IgM, IgG, antykoagulant tocznia) - poziom wit.D3 IMMUNOFENOTYP - najlepiej w II fazie cyklu Na aku idę jutro i coś więcej będę wiedziała. Kiedyś trochę o tym czytałam, bratowa mnie namawiała bo ma przyjaciółkę której lekarze nie dawali szans na naturalną ciążę, przeszła serię aku i ma dwoje dzieci. Ja jakoś nigdy nie byłam przekonana. Ale dr M sam mi powiedział, że można spróbować aku, a oni sami oferują tylko akupunkturę przed samym transferem i to tylko w wybrane dni tygodnia. Jutro idę do tej Mongołki z całą moją kartoteką i listą leków które zażywam. Podobno ona poza sesjami też daje jakieś ziółka. Na aku była Catarina przed stymulacją w Wawie – i jak widać jest w ciąży. Ale nie pamiętam czy pisała że była na większej ilości zabiegów. Mnie tylko martwi że jeszcze @ się nie skończyła… ale jest już nieco słabsza. Ania – nie martw się krytyką. Serio, to nie jest jakieś forum polonistyczne żeby każdy pisał poprawną polszczyzną. Nie od tego tu jesteśmy by sobie takie rzeczy wypominać. Ja prywatnie jestem recenzentką a też walę czasem takimi bykami, że aż wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil akupunkturę będziesz przechodziła w Katowicach? Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer pierwsze słyszę o jakiejś dodatkowej kwalifikacji, a już na pewno nie daj sobie wmówić, ze masz za konsultacje płacić, a nie wytlumaczyla Ci Pani doktor po co to zleca? Co do intralipidu to ja też już go nie będę brała - szkoda że w Gyn nie informują o możliwym działaniu niepożądanym - jak już Nikita zresztą pisała, Sil ja też chodzę do Mongola na aku i jestem zadowolona, bo dodatkowo mnie to relaksuje, a teraz jest to dla mnie bardzo ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja betuję w pt, aż strach się przyznać ;) Nie wiem czy ktoś jest przede mną. Joafer, generalnie immunolog dr G odradza wszystkim Intralipid twierdząc, że nie ma wystarczająco rzetelnych badań potwierdzających że to ma jakiś skutek na zajście w ciążę, ze głownie to wyciąganie kasy od zdesperowanych par. I że powinno się to podawać do głównej żyły, czyli do szyi i że to są jednak tłuszcze więc może osiadać na ściankach żył i przyspieszać miażdzycę itp. zwężając żyły. Generalnie ze więcej minusów niż ewentualnych plusów. Mówił to na tyle przekonująco i pewnie, że ja mu uwierzyłam, Hope zdaje sie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil kochana tylko co niektórzy tego nierozumieją że to forum jest od pomagania a nie od krytykowania..tylko szkoda że Pani A. nie ma odwagi się podpisać..Sil a co u Ciebie?miałaś już wizytę u dr M? Kiedy wracasz po mrozaczki?czekasz teraz na @? Jak to będzie u Ciebie wyglądało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita życzę Ci powodzenia :) bądź dobrej myśli napewno się uda :* w piątek masz 10 dpt? ;)daj odrazu znać :*..agulka jak się czujesz?Mabo powodzenia na jutrzejsze punkcji ;)wszystkim życzę powodzenia w tym tygidniu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania o co Ci chodzi z tym podpisem? Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a była któraś w ogóle na intralipidzie po transferze? Bo zastanawiam się, czy mi tak nie wypadnie. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona???? Już się zacina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina kurde już sama niewiem pani doktor powiedziała ze się ustawa zmieniła że trzeba teraz mieć kwalifikacji od androloga. Kurde ro ja już niewiem bo w gyncentrum tego nie wymagali q podobno ustawa weszła w życie w listopadzie 2015 a wy dziewczyny wogole mialyscie jakieś takie zaświadczenie od androloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tą stroną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa tak w Katowicach, jutro po wizycie, jak kobieta okaże się faktycznie rzetelna i fajna, to napiszę wam do niej kontakt, może któraś z was skorzysta. Aniu ja miałam wizytę w zeszłym tygodniu. Dr M stwierdził że nie ma na co czekać, jeśli psychicznie jestem gotowa na wracanie po mrozaczki. @ pojawiła się w piątek popołudniu, ale duże krwawienie w nocy więc liczę że sobota była 1 dc. Od niedzieli biorę więc leki. Umówiłam się na wizytę w sobotę, dr M ma wtedy stwierdzić czy w tym cyklu endometrium da radę. W międzyczasie trochę się pozmieniało, okazało się że w sobotę nie dam rady udać się do kliniki, pisałam do dr M czy mogę być u niego w 7dc a nie 8dc - zgodził się, więc jutro muszę zadzwonić do GynC i umówić się na piątek. Więc już w piątek będę wiedziała, co i jak... Bardzo się boję, że moje zimorodki nie dadzą rady, wtedy czeka mnie kolejne kilka miesięcy przerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer mój M nigdy nie był u androloga - pierwsze słyszę, ze jest taki wymóg, a intralipid może spowodować zator tluszczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak- ja jade na intralipid dzis choc nie wiem juz co robic. Dzis mam 3dpt. Z reszta nie wiem czy moje kropki dalej ze mną są :( Wczoraj tak wymiotowałam :( Przy każdym transferze/punkcji cos jest u mnie nie tak. Raz Hiperka, raz słabe zarodki, teraz te problemy żoładkowe i zaparcia a juz miało być tak dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Sil dzięki za listę badań. Będę musiała część z nich zrobić. A które badania pokazuje N Killers? Catarina, a Ty mogłabyś coś więcej opowiedzieć o aku? Ile miałaś zabiegów, jak to wyglądało itd. Myślę nad tym, bo jak byłam mała to moja mama stosowała aku i w sumie nie chorowałam. Warto w coś wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aguuula2525 a gdzie masz ten wlew? Nie myśl źle. A z tymi wymiatotami, dzwoniłaś do lekarza? Coś mogło Ci zaszkodzić. Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×