Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Kasiurek bardzo mi przykro ściskam cie pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek przykro mi.. Dredzik dzieki ze pytasz...kariotypy zbadane i wyniki sa ok..czekam na reszte wynikow od immunologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jakie są objawy hiperki ja mam nadmuchany brzuch i ledwo chodzę i siadam.MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik kochana wypicznij we Włoszech witaminy d dużo przywieść. My też chcieliśmy na Woodstock jechać ale tak daleko nie planujemy. Napewno się w poniedziałek odezwę trzymaj się kochana. A Wisła to jakaś godzinie odemnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha to fajnie.No zobaczymy co powie Dr Cz jutro.Sil a ty jak się trzymasz? Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam wielki brzuch i problem z chodzeniem i sikaniem ale hiperki nie bylo. To efekt naklucia wiele razy jajnikow jakby nie patrzec. Kolezanki mialy hiperke i pierwsze co to problem z oddychanirm- jakby tylko sie pojawil od razu tel do gina i na IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo od wczoraj zdecydowanie lepiej. Powiem ci nawet, że.. każda wizyta po takiej becie była dla mnie tragiczna. Na pierwszej mówił mój mąż, bo ja nie byłam w stanie ust otworzyć. Dr M widział, że jestem zmiażdżona psychicznie i spokojnie rozmawiała z moim mężem. Na drugiej takiej wizycie byłam wściekła i cyniczna. Wczoraj weszłam do GynC z uśmiechem na twarzy, spokojnie wypełniliśmy dokumenty na mrożenie, uśmiechnęliśmy się do dr M jak wyszedł z gabinetu a potem w środku powiedzieliśmy, że już otrząsnęliśmy się już po stracie i nie chcemy czekać, chcemy mieć dzidziusia. Więc jest dobrze. Jest plan. Jest działanie. A teraz jest @. Od niedzieli wezmę leki, w poniedziałek umówię się na podglądanie endo. I może maj będzie dla nas szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Jestem tu nowa choć czasem czytam forum.Jestem po dwóch procedurach in vitro z programu rządowego.Niestety pomimo,że zarówno za pierwszym jak i za drugim razem zaszłam w ciąże szczęśliwego zakończenia nie było.Za pierwszym razem ciąża obumarła w 11 tc druga w 8 tc.Rozpacz niesamowita.Teraz jesteśmy przed wizytą u genetyka,chcemy zrobić sobie kariotypy.Proszę powiedzcie proszę czy oprócz wypisów ze szpitala po poronieniach powinniśmy przygotować jakąś dodatkową dokumentację medyczną.Zastanawiam się również czy nie udać się do immunologa w takim przypadku?Co sądzicie?Już sama nie wiem co o tym myśleć,dlaczego tak się dzieje:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sil, widzę, że bardzo zżyta jesteś z dr M. Mnie jeszcze jakoś nie zauroczył. Rach ciach i po wizycie, bardzo małomówny, aż się boję o coś zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia_22
Hope, bardzo chętnie bym skorzystała. a o której godzinie w środę będziesz wiedzieć? Bo u mnie sytuacja wygląda tak, że do 7:00 jeszcze mogłabym wziąć urlop, a później może już być ciężko... proszę, daj znać kiedy najwcześniej mogłabyś odezwać się w temacie tej wizyty. Pozdrawiam jadzia_2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil życzę Ci z całego serca żeby się udało jak i każdej z was dziewczyny trzymam mocno kciuki! Wierzę ze blastusie wreszcie zostaną z tobą i ty tez w to uwierz kochana.Dr M to świetny lekarz tez b go lubię i mam do niego zaufanie peponia.Pozdrawiam was MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo ja mam to samo. Wzdęty brzuch, zgieta w pół i mega bol jakby żoładka. Masakra. Juz mialam raz hiperke ale ze tak powiem przechodzilam ją lzej. Dzwonilam godzine temu do lekarza. Mam byc z rana w gyn. Dostane kroplowke co we czwartek. A mialo byc tak pięknie... Raczej transfer bedzie odwołany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Wam dziękuje za wsparcie. Nawet sie jakoś trzymam, w końcu jeszcze nadzieja w mrozakach :) Gosciu z 18:42- nie jestem idiotką, i wiem, ze z kału sie tych badań nie robi, skoro jesteś na tym forum to pewnie spotkał Cie podobny problem lub jesteś znawcą tematu. Ja wiem jedno- immunologia jest tematem, który jest niby zbadany, ale taki jakby nieodkryty. Nikt nie wie dlaczego mam przeciwciała przeciwplemnikowe , dlaczego występują inne problemy immunologiczne i przede wszystkim jak je leczyć,nnikt nie wie czy faszerowanie sterydami, intralipidem czy szczepienie limfocytami partnera przyniesie rezultat, może tak będzie, a może nie, pewne jest to, ze nigdy nie wiemy jakie skutki w przyszłości to przyniesie. Prosze Cie nie "mondruj" mi tu o ruszeniu d**y bo sama rozporządzam swoimi 4- rema literami. Zresztą czytając to i inne fora wiem, ze większość immunologow zleca te same badania, z których często nic nie wynika, potem nawzajem sie krutykują i każdy mówi co innego. Jak mi podasz namiar na lekarza, który zna temat na tyle, ze będzie potrafił postawić trafną diagnozę i usunąć problem, to polecę nawet na koniec świata, ale eksperymentów na sobie nie dam robić, i mam prawo do własnej opinii, która opiera sie nie tylko na forach, ale na czytaniu wielu publikacji na ten temat i rozmowie z lekarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wzdęty brzuch bierzcie espumisan i czopki glicerynowe żeby się wypróżnić. Przynosi ulgę- sprawdzone. Za kilka dni wróci wszystko do normy. No i jeść lekkostrawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jest najtrudniejsze w tym wszystkim, w tych naszych staraniach- wytłumaczyć sobie, ze możemy być rownież szczęśliwe nie mając dzieci. Póki tego nie przeskoczymy w głowie, a dzieci np. Nie będzie to będziemy nieszczęśliwe, a pomimo tego życie jest piękne i mamy je tylko jedno. Nie możemy spędzać całych dni skupiając sie na porażkach i na braku dzieci, bo zwariujemy. Nad tym teraz intensywnie pracuje. Wybaczcie te filozoficzne wywody, ale dopadły mnie takie przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy intralipid można wziąć po transferze? To ważne i z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu bardzo mi przykro, to straszne co Was spotkało i to dwa razy, najgorsze chyba jak jest nadzieja, a potem taka okropna wiadomość :( aż brak mi słów, polecam Ci genetyka w Rudzie Śląskiej - krótkie terminy i karipotyp Wam zrobi i pakiet 3 podstawowych badań : V Leiden, MTHFR i protrabina na NFZ - do lekarza weź najlepiej całą dokumentację jaką macie i pamiętaj żeby skierowanie bylo na Ciebie i na męża. Jadzia postaram się jak najwcześniej dac znać - termin mam 27 o 12:15 , a Ty kiedy bo najwyżej się zamienimy? Kasiurek gość chcial Cię pewnie tylko zachęcić do badań immunologicznych, tylko w trochę mało delikatny sposób. ... ja polecam Ci dr Gryge na NFZ w Będzinie, moim zdaniem na pewno warto zrobić te 3 badania o których pisałam czyli MTHFR , VLeiden i protrabine, ponieważ wszystkie mogą mieć wpływ na podział zarodka i jego dalszy rozwój, ale oczywiscie yo Twoja decyzja, JOAFER dzięki Kochana - trochę się stresuje , bo mało co te jajniki moje czuję a jutro już 6 ds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu strona się zawiesza?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Hej dziewczyny moje wczorajsze podgladanie wyszlo tak sobie pecherzyki pomalu rosna mimo konskiej dawki ale najwazniejsze ze sa nastepny monit we wtorek a od niedzieli cetrotide czuje ze to berzie dluzsza stymulacja jak u aguli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek bardzo no przykro :(..trzymaj się :*..Polly moja stymulacja trwa już 13 dni :/ ciekawe co mi dziś powie :/ piszecie o hiperce mam nadzieję że tego nie mam od wczoraj brzuch mnie boli z moczem i kalem też mam problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek ja cię doskonale rozumiem i wspieram. Każda z nas podejmuje indywidualne decyzje i ma do nich pełne prawo. Immunologia to niezbadana dziedzina z wieloma "ale" "czy" i "jak". Ja dlatego tak się denerwuje jak czytam że jeden lekarz komentuje i krytykuje drugiego. Tak to już jest, nawet przy ivf że każdy ma inne podejście inne rozeznanie inne wyniki badań wiec i inne opinie. Ja się sama decyduje na niektóre ktoki, jestem ich świadoma i nie mam w planach potem płakać z tego powodu. Są rzeczy których bym nie zrobiła i rzeczy które robię by nie pluć sobie potem w brodę. A to co jest dalej to i tak loteria. Jeśli chodzi o dr M to naprawdę jestem do niego przywiązania, czasem jestem na niego zła i bardzo zawiedziona, ale i tak mu ufam. Widzę że mu zależy, że jest przejęty i zainteresowany. Nie każda z was ma pewnie takie zdanie i opinię o nim ale my razem już bardzo dużo przeszliśmy- od nadziei po rozpacz, pretensję i żale. Mamy długą historię. Trudno będzie mi się z nim rozstać bo ja się przywiązuje do ludzi... Gościu twoja historia jest dramatem, bardzo współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×