Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Dorotko a ty na jakim etapie już jesteś ja w czwartek do Warszawy jadę już po zastrzyki i potem co dwa dni na podgląd. Strasznie się boję że znowu się nie uda że znowu zarodki umrą i nie dotrwały do 5 doby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Nikita ja też tak uważam jak Hope - nie brałabym w czerwcu mrozaków, myślałam o Novum - podobno mają wysokiej klasy specjalistów - może taki lekarz potrafiłby spojrzeć "z boku" i ustaliłby nowy sposób? Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z was miała takie problemy z obumieraniem zarodków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agula jutro twój dzień trzymam mocno kciuki za przyrost bety wierze ze Ci się uda! Lalika i co z twoim transferem? Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , jesli chodzi o wbijanie zastrzykow w brzuch np fragmin to ja mam juz na to metode, nie robie to tak jak na ulotce sugeruja zeby zlapac za fald skóry tylko wbijam sie bezposrednio ale nie gwatownie , pomalu ... robie sobie sama zastrzyki juz od lutego i siniakow mam coraz mniej :-) kochane pocieszajace jest to ze caly ten swiat in vitro, leczenie nieplodnosci rozwija sie bardzo szybko !! ten rynek przynosu miliardowe zyski i jest duzo badan , duzo testow , jak same widzicie co noz nowe badania , leki lekarze proponuja .. ja przypuszczam ze za 3-5 lat takie przypadki jak ty nikita nie beda problemem , bo wszytsko idzie tak na przod ze bedzie mozna rozpoznac przyczyne nieplodnosci na kazdym etapie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandy kw foliowy w duzych dawkach biore ok 1 roku. Wczesniej 5 mg a pozniej 15 mg. Femibion Natal 1 do tego bo tam jest metylowna forma kw foliowego. No i Prewenit bo tm jest B12 tez potrzebna przy mutacji. Homocyteina obniyla mi sie z 10 do 5 czyli tak jak trzeba. Sa razne szkoly suplementacji. Jedni uwazaja ze wystarcza duze dawki kw foliowego a inni ze sa lepsze formy metylowe. Jedni uwazaja ze przy mutcji C667 homozygocie najlepsza jest forma metylowa a zwykla nie jest dobra. Przy hetero moze byc kw foliowy zwykly ale w duzej dawce. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z was też miała migrenę podczas stymulacji? To normalne, że tak głowa boli?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Dzięki Tola, qrcze u mnie będzie dopiero 1 miesiąc przed stymulacją (biorę 5 mg, femibion i inofolic - tam jest 0,2 mg w saszetce, a biorę 2), chyba to nic nie da... :-( Mam hetero w C... Nikita też myślę, że warto byłoby się jeszcze pobadać, sama bym tak zrobiła, ale chcę zdążyć na refundację leków chociaż raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia podobno normalka... ewelina do tc bedziesz fragmin bila? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście nikt do mnie nie zadzwonił, wiec zrobiliśmy zamieszanie dzwoniąc na alarmowy i po godzinie zadzwoniono do nas o której mamy być. Ale nie rozmawialam z embriologiem :( poprosiłam żeby jutro do mnie zadzwonił bo chce zapytać o ile i nacięcie otoczki. Mam słabą blastke bo jest wczesna AB..jak dzisiaj poczytałam o takich zarodkach to sie podłamałam. Jeszcze mama wczoraj trafiła do szpitala. Nic ino sam stres. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być zapytać o klej ( trzeba zarodka wcześnie w nim zamoczyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalika nie trzeba wczesniej... ja o kleju embriologom powiedzialam jak przed okienkiem sie przedstawialam...sprawdzili tylko czy maja jeszcze klej,mieli,zamoczyli,podali ;-) ewela dzieki,troche pocierpia te brzuchy... kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia mnie głowa bolała, szczególnie teraz, jak miałam długi protokół. Lalika nie możesz myśleć, że masz słabą blastkę. Dziewczyny miały tu miały zarodki klasy B i zachodziły w ciąży. Musisz tylko wierzyć w swoją komórkę. Wiem, że łatwo się mówi. Samej mi trudno uwierzyć, że moje blastusie dadzą mi w końcu upragnioną ciążę. Ale dobre nastawienie to połowa sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalika AB to poprostu wczesny blastek A bo ścianki są wyraźnie a B bo nie dokładnie jest widoczny zaczątek tłumaczył mi to embriolog gdyby go zostawić jeszcze jedna dobę z pewnością był by pięknym AA blastkiem wszystko jest dobrze Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo jutro jade rano na betę. Pewnie wynik bedzie kolo 14.00. Wczoraj tez tak miałam na skrzynce mailowej ale w SPAMie. Dopiero jak zadzwoniłam zapytac o wynik to mi powiedzieli i faktycznie był. Ogromnie się boję i mam jakieś złe przeczucia no ale staram się wierzyć ze podrosła. U nich norma to pow. 5. Na dodatek jutro konczy mi się fragmin... Nikita tez własnie chcialam zapytac o encorton czy brałas. Mi tym razem ta młoda lekarka ktora robiła transfer, zaleciła by brac encorton 10 mg. Dr M zawsze dawał mi 5mg. Przy 1 transferze mialam duphaston dodatkowo przepisany przez dr Cz rowniez a dr. M nigdy mi go nie zalecił. Ta młoda tez pytała czy biore duphaston... Jesli teraz beta nie podrosnie to przy mrozaku tez bede dr "molestowac" o wszystko co sie da. Co do otoczki to do mnie jak embriolog dzwonila to sama powiedziala ze ma zalecenie naciecia otoczki wiec nie wiem czy przez dr czy inny embriolog wpisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak zadzwonił Embriolog i będę miała klej a jezeli chodzi o nacięcie otoczki to zależy czy będzie konieczność. Także trzymajcie kciuki za moja blastusie ;) tylko samej jest mi ciężko wierzyć ze się uda..eh...może jutro wstąpi we mnie optymizm. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen ja dzwonilam do Gyn z info ze urodzilam moze jakos po miesiącu. Pani o wszystko pyta i nie musisz jechać osobiście. Wyobrazam sobie ze chodzisz jak zombi bo kazda mamuska ma takie początki; ) mi Szymek teraz w dzien spi 3 razy tak po godzinie a czasem i dłużej ale to zalezy od dziecka bo kuzynki córcia w podobnym wieku a spi jej dwa razy max do 40 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika ab to piekna blastka. Ciaze sa i z 1CC i z 4Cc to sa slabsze blastki a ciaze sa. Nawet ostatnio Kasia moze potwierdzic ze nasza wspolna znajoma miala podsne 2 blastki 4CC czyli slabe a ma blizniaki. A znoeu trzecia miala podane wszystko i blastke 4AA czyli prawie najladniejsza i ciazy nie ma... oznaczenia wiec niewiele maja sie do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu dobrze :) 28 tc. Za pare dni mamy 3 usg 3D :) a Ty jak sie masz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Hope i Tola za złote rady :) Przewietrzyłam sobie dziś mózg na rowerze (taki plus niebycia w ciąży) i postanowiłam się jeszcze raz gruntownie przebadać, przede wszystkim u ginekologa prywatnie, niech mnie dokładnie obejrzy, potem badania z krwi, no i to zapalenie bakteryjne co mi wyszło w cytologii też pewnie będę musiała wyleczyć. Zobaczymy czy coś to zmieni. Tak czy inaczej mam nadzieję ze zdażę jednak podejść w czerwcu. Lalika współczuje Ci z tym stresem, oby wszystko się ułożyło! Twoja blastka jest dobra i tej myśli się trzymaj! :) Ewela, na pewno masz rację, medycyna idzie do przodu, z tymże ja już nie zdąże za parę lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia u mnie też dobrze 38 tc już mam. Torba już spakowana teraz pozostaje czekać. Za tydzień mam kolejną wizytę u lekarza i zobaczymy co powie. Gdyby nie noga która mnie strasznie boli przy leżeniu to by było naprawdę super :) Popatrz już masz 3 badanie super u nas już mała nie chciała się za bardzo pokazywać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia jak sie czujesz z mysla ze to lada moment? :) My dzis bylismy na spotkaniu z polozna z ktora bede rodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczyny za wsparcie :) jestescie niezastąpione!!!!!! Bylam ostatni raz pobiegać i mam nadzieję ze naładuje mnie to pozytywnie na jutro. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczyny za wsparcie :) jestescie niezastąpione!!!!!! Bylam ostatni raz pobiegać i mam nadzieję ze naładuje mnie to pozytywnie na jutro. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak na razie nie dopuszczam myśli że to może być w każdej chwili haha. A z drugiej strony chciałabym żeby mała była już z nami. ale na razie jej sie za bardzo nie śpieszy więc chyba jeszcze poczekam. I jak wrażenia po wizycie z położną? Do szkoły rodzenia się zapisywałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ta strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×