Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Gość zuulka_
helol:) Teklo, dzieki za pięknego smska, widzisz jaka mało gramotna jestem przecież zamiast zawracać Ci głowę mogłam skorzystać z telefonu małża. Tak jak. Orsejks pomyślałam, że śruby się zapiekly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuulka_
helol:) Teklo, dzieki za pięknego smska, widzisz jaka mało gramotna jestem przecież zamiast zawracać Ci głowę mogłam skorzystać z telefonu małża. Tak jak. Orsejka pomyślałam, że śruby się zapiekly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka_
Pisanie na tym durnym telefonie wukonczy mnie, ale w końcu wiem skąd moja rudzizna:-P za dużo u wpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka mam nadzieję, że Malinka wróciła. Teklo nie złość się na Betulke, ja mając domek nie wypuszczalabym kotów właśnie ze strachu o nie, ale dla niektórych takie zamknięcie zwierzaka w czterech ścianach jest nie do przyjęcia. A i pewnie w takim domu np latem, gdy drzwi na taras otwarte trudno upilnować kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz spadam. Dobranoc 👄 Patrzcie jaki postęp - znalazłam kwadratowe nawiasy, będzie buźka, paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko ❤️ - nie złoszcze sie na BeTulke - współczuje Jej bo ma zmartwienie ❤️. Ale tak bardzo mi żal tych zwierzaków. Wydaje mi sie że nawet mając ogród można zadbać o to by kociaki nie uciekały poza jego teren :( Zulko - a smartfonik nie ma tzw "podpowiedzi?" pierwsze litery wyrazu i reszta dopisywana jest przez automat -wystarczy puknąć palcem ;) Ja też nie korzystam raczej chyba mi sie nie zdarzyło żeby pisać na cafe przez smarfona...no może raz Dzisiaj syn zrobił autko - okazało się, że felga złapała zagięcie i śruby nie chciały puścić. Dzisiaj z teściem (moim swatem ;) ) zrobili to. Opona cała więc kosztów nie będzie, wystarczy znaleźć przyzwoitą i "podobną" felgę. Zapodaje obiecaną tartę z budyniem i jabłkami: Rewelacyjna! na prawde warto zrobić - żadna robota a troche inny deser do jesiennej kawy http://pysznekadry.blogspot.com/2013/01/tarta-z-budyniem-i-jabkami.html Tarta wyszła dosłownie tak jak na zdjęciu - jak sie ma gości na kawie to jest ciastem robiącym wrażenie. A na jutro robie drożdżowe "nocne" :D nastawiłam rano i upieke o 20.00 musze wykorzystać śliwki które mi małżowina wczoraj na targu kupił. Nie bardzo nadają się do jedzenia na świeżo bo to ostatni lekko zmrożony rzut węgierek. Taki "ostatnie" śliwki najlepsze są na śliwowice :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ zacytuję Terix: "O jak miło wchodzi się na pustą stronę, nie będę zakłócała tej ciszy." postawie tylko popołudniową kawę (__)? (__)? (__)? i gorącą herbatkę U? U? U? z cytryną i melisą i ciasto nocne bo jak zwykle wyszło świetnie - ukłon dla Zulki ❤️ Byłam dzisiaj z Fashion House z zamiarem kupna spodni i kurtki dla małżowiny i... kupilismy kurtke dla mnie :D:D:P biała, ciepła - bajer :classic_cool: ale sportowa: na narty, w góry, w plener. no i utyć nie moge bo jest dopasowana :O:D Potrzebna by mi była jeszcze lekka kurtka-płaszczyk. Małżowina będzie miał dostawe po 15-tym Dzisiaj były wyprzedaże do 70%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze nikt nie przyjdzie i nie napije sie nie zje... ale co tam mnie to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla jestem i bardzo chętnie coś łyknę i przekąszę:D:D:D Od wczoraj znów zaczął szwankować komp, już brak mi zdrowie na ur********ie Byliśmy dzisiaj w kilku sklepach, ale brak zdecydowania:( w jednym powiedziano nam żeby się wstrzymać, bo będą wyprzedaże przed świętami. Za to po deskę klozetową musieliśmy jechać dwa razy. Trzeba jechać ze starą deską, albo odrysowaną na papierze. Bo nawet z tej samej firmy mogą różnić się wielkością:P Tekla cieszę się że kupiłaś kurteczkę, ale biała nie bardzo praktyczna, po każdym użyciu trzeba prać. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie Terixiu - ale moja czerwona tak mi sie opatrzyła że zaszalałam z kolorem. nie jest całkiem biała tylko taka "lodowa" z szarym delikatnym "rzucikiem" Terix :D z sedesami to istny cyrk - ja też dlugo dobierałam deche aż w lidlu kupiłam taką laną ciężką i to tylko dlatego że tam można do tygodnia zwrócić jak nie pasuje hi hi :D Ale pasuje, mam nową i sie ciesze za każdym razem jak siadam na tronie :D Terixiu - może poczekaj jeszcze do końca listopada z kompem ale nie dłużej bo zwykle po nowym roku drożeją ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie upiekłam ciasto marchewkowe, gotowiec:D Zaraz zrobię krem z mascarpone i będzie do ciasta. Wczoraj wnuk trochę pogrzebał przy kompie i poustawiał. Nie można aktualizować wtyczki shockwave( chyba tak się pisze) Nie mogę oglądać zwierzaków w Estonii on line I chodzi jak muł. Czasami muszę czekać kilka minut na otwarcie nowej karty:( Pamiętam że wcześniej jak zmieniałam deskę, to kupiłam bez problemu. Nie pomyślałam o lidli. Byłam w praktikerze i w obi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malwinka wróciła, już po strachu. Teklo - tak jak pisze Zulka, kota utrzymasz w zamkniętym domu typu mieszkanie w bloku (i to nie zawsze!). Jak wiesz, mieszkam w domu z 2 wyjściami na taras, do ogrodu. W lecie drzwi są stale otwarte. Może masz receptę na utrzymanie kota pod kluczem - bo ja nie! No, chyba żebym wybudowała w domu klatkę. Taka rzeczywistość... nie denerwuję się ale czasem wkurzają mnie tego rodzaju dobre rady - Teeklo ;-) 👄nie obraź się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj miałam nocny dyżur w szpitalu , przy mamie. Pewnie muszę się zdrzemnąć więc - do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Malwinka była cały czas obok domu, w rowie bo wystraszyła się szczekających głupoli czyli Mony i Blanka siostry - ona nie lubi szczekających psów, nawet swoich :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie ciesze, że Malwinka jest bezpieczna ❤️ ❤️❤️ :D :D :D to dobra wiadomość Bez urazy BeTulko 👄 - ja nie udzielam przecież żadnych rad - każdy ma swoje sumienie, ja tylko ubolewam nad losem bezdomnych zwierząt. Wiadomo, że kierują sie instynktem a to człowiek odpowiedzialny jest za ich bezpieczeństwo. I tylko tyle. Żadne ilości tarasów i drzwi nas nie usprawiedliwiają. ❤️ ❤️ ❤️ U mnie zima, mieliśmy koło południa miłe odwiedziny przyjaciół z Porąbki. Dla wszystkich gorący rosół z lanymi kluseczkami (_________)? na pokrzepienie w czas pluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe pozycje książkowe można znaleźć z Internecie. Polecam do takich celów skorzystanie z tzw. porównywarki cenowej czyli miejsca gdzie znajdują się oferty różnych sklepów internetowych. Polecam serwis CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ Polecam najbardziej książki z kryminalną fabułą- http://www.cozacena.pl/ksiegarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kawunie zostawiam (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) narobiłam sporo :D U mnie pięknie slonecznie ale mrozno ale dobrze :) Vailko..Wszystkiego dobrego dla córki Sto Lat !!!!!! Jeśli chodzi o kotki koteczki w domkach to powiem bo miałam więc jest tak że trudno jest upilnować takiego futrzaka ..moja Tela ,kiedyś Miciek chodzili swoimi drogami jedynie na posilki się zjawiali czasami Miciek jak to chlopak po pare dni nie wracał do domu :D koteczka bardziej domowa była:D Wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na kawie Orsejko ❤️ dzięki Macie racje i Ty i BeTulka: zwierzaki a szczególnie koty chodzą "swoimi ścieżkami" i nie jest łatwo to ogarnąć ❤️ ❤️ ❤️ Czasem od nas to w ogóle nie zależy :O 🌻 u mnie szaro, ponuro koło zera. Święta tuż tuż.... nie chce mi sie :O planowana jest wigilia u młodych ale jak to wyjdzie? trudno przewidzieć. Zostawiam śniadanko https://dietmap.pl/cache/images/resizeCrop_740x415/files/artykuly/2014/dobry_start_jesienia/dobry_start_jesieni.jpg 🌻 https://kuchnialidla.pl/img/PL/960x540/7ff7ea71af6d-0b245bd2ab-KW_35_PASCAL_127145_zbiorcza_960x540.jpg 🌻 http://kuchniabreni.pl/wp-content/uploads/2016/10/DSC_0687.jpg 🌻 placuszki z dyni (robicie czasami?) można z łososiem ale też z dżemem, twarożkiem na słodko na przykład. Kiedyś robiłam je częściej a w tym roku tylko raz. Ale zupę-krem z dyni bardzo często Miłego dnia życzę! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Cześć dziewczyny pozdrawiam impreza wypaliła,było fajnie i wesoło. Ja jeszcze padnięta i dziś rano goście odjechali ci co nocowali.Bo reszta pożnym wieczorem w dzień imprezy.Narazie.Zulka jak u ciebie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka_
Helol Teklo za tarte i śniadanko wielki buziak 👄 co do pisania na smartfonie to masz rację, automat podpowiada, ale nie wszystko i wnerwia mnie to stukanie jednym palcem wrr Betulka cieszę się, że Malinka się odnalazła :) Vanilia nasza impreza dopiero w czwartek. Orsejko u ciebie też tak mrozi? Mnie od porannego od kilku dni skrobania szyb boli już ramię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×